Tánc

Több
15 éve 1 hónapja #376142 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Tánc
Énénén! :)

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #375997 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Tánc
Én jönnék :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #375995 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Tánc
Nos, most hogy visszatért mindannyiunk közös üzenőfelülete, feltenném a kérdést, hogy a Lau- és én-féle táncórákon ki venne részt a továbbiakban? :cool: A feltételek azonosak, a helyszín is! Az időpont változhat.
A magam részéről a hétfő-szerda-pénteki napokon tudnék (egy héten egyszer !) tanítani. :D Lau, kérlek írd meg, hogy te mikor, és akkor lehet h lesz A hét meg B hét.
Nos? :D
]

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #375994 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Tánc
Szerintem jó!
Vegyél fel munkatársnak!

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 2 hónapja #375907 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Tánc
akarok csinálni táncestet őszre :D
mivel sok táncunk van tünde témában, lehetne a tündék története táncban, vagy vmi hasonló, és ezen belül a tündék ébredése, tündék találkozása az emberrel, nameg tünde-részegség, csupa olyanok amik már voltak... lehetnének újak is, de szóvalhogy jó ötlet? :D

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #375516 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Tánc
nekem a most hétvége teljesen kiesik...

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #375501 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Tánc

Milendoria írta: Idhren: még másik 2 táncban leszek, nomeg építem a jövőmet ha minden igaz:D szal csak azért mondom... ha hajlandó vagy ezzel foglalkozni, átvenni az irányítást, átalakítani, szívesen benne vagyok, meg örülnék is neki:) szerintem jó lenne ha össze tudnánk hozni mer jómóka:D


Azért írtam be, mert hajlandó vagyok ;)
2 próba már majd biztos:
dec 13-án, táboros cucc előtt egy másfél óra
meg dec 20-án vmikor
meg a január 2-án a főpróba, ami kötelező!!

Meg én szeretnék most szombat egész nap, vagy vasárnap délelőtt is egy alkalmat, mint kérdeztem, kinek jó???

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #375500 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Tánc
Idhren: még másik 2 táncban leszek, nomeg építem a jövőmet ha minden igaz:D szal csak azért mondom... ha hajlandó vagy ezzel foglalkozni, átvenni az irányítást, átalakítani, szívesen benne vagyok, meg örülnék is neki:) szerintem jó lenne ha össze tudnánk hozni mer jómóka:D

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #375472 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Tánc
Gandalf: Remek, a próbák úgyis valsz hétvégén, max pénteken este lesznek.
És a szerepedet is kicsit megvariáljuk, még nem tom hogyan, nem lesz nehéz, csak látványosabb :D

Mint ahogy látványosabbra, és egy kicsit kevésbé ugrabugrára szeretném venni a figurát, mmint vidám lesz, de szeretnék vmi izgibb koreot, persze pár rész megmarad ;)

Mil: Ha neked ez sok energiádba kerül, először körberöhöglek, aztán megeszem a kalapomat :P

Nép: Most hétvégén ki ér rá? :D
Szombat vmikor?

Narb, ti lesztek pénteken?

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #375469 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Tánc
Én is táncolnék farsangon, én is! (Remélem, a próbák péntek délutánonként három óra után lesznek :twisted: :D )

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #375468 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tánc

Narbeleth írta: :bounce: Továbbra is csápoljon az, aki jönne táncolni pénteken de még nem jelezte, köszi! :bounce:


Ííííí, kolléga-helyettesítés miatt mégsem jön össze a dolog. :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #375467 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Tánc
Jó hát Gandalf, azért valljuk csak be hogy a te szereped annyira nem nehéz :twisted:

még nem tudom lenne e rá energiám meg időm, de rajtam nem múlik a dolog :D

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #375465 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Tánc
:bounce: Továbbra is csápoljon az, aki jönne táncolni pénteken de még nem jelezte, köszi! :bounce:

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #375461 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tánc

Idhren írta: Entlánykák, és persze bárki más lelkes egyén!
Van kedvetek enteskedni megint?
Írjatok privit, vagy akármit, és LEPre megcsináljuk :D

Rajtam ne múljék... :wink: De próbákra nem ígérem, h. el tudok járni hétköznap.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #375458 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Tánc
Entlánykák, és persze bárki más lelkes egyén!
Van kedvetek enteskedni megint?
Írjatok privit, vagy akármit, és LEPre megcsináljuk :D

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #375399 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tánc

Alyr Arkhon írta: Középfölde Népei!

A Magyar Tolkien Társaság ezennel meghosszabbítja a Farsang pályázatot december 20-áig.

A pályázat feltételei a már ismertek (Mathom-Gandalf és Csavardíj díjazás és átadás bonyolítása, táncos-bálos rendezvény, Mtt-hozzájárulás, stb) mellett kiegészülnek azzal, hogy

Helyszínfoglalással egybekötve fogadjuk csak el.

Mindez az idő rövidsége miatt.

Fontos:

HA NEM PÁLYÁZTOK, NEM LESZ FARSANG!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #375385 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Tánc
OFF

Nem ez a topik a helye, de ha más nem adja be, én szívesen szervezek farsangot megint, és nyitott vagyok erre a keringőre. Bálozós lesz. (A szuperhőskeringőm meg megint jegelődik, háthüpp :_( )

ON

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #375359 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tánc
mil, én támogatnám a keringőügyet! (nyilván, ha bálozós lesz a farsang)

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #375355 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Tánc
én mék

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #375300 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tánc
Erről jut eszembe, kapunk ma farsangpályázatot? :D Lejár a határidő! ;)

Mil: jól hangzik - részemről anyagi keret ruhára minimális, kreatív megoldásokra nyitottság nagy, keringő lelkesedés maximális, ráérés közepes (vizsgaidőszakban, utána nagy).

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #375299 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Tánc
Üdv!

Az is opció, hogy megkeresitek a farsang leendő szervezőit, és megkérditek, hogy van-e lehetőség támogatni némi pénzzel a ruhakölcsönzést. Vagy felhajtotok jelemztáras ismeretségeket.

Az ötlet jól hangzik! :wink:

Aeglos írta:

Milendoria írta: tudom hogy messze van még, de ma beugrott egy - szerintem - jó ötlet farsangi nyitókeringőre. persze ha lesz rá igény. szóval arra gondoltam, hogy ilyen nagyon pozőr középkori keringést lehetne, bevállalós pasiknak és überpozőr csajoknak. ilyen nagyon látványos meghajlásokkal, forgásokkal, korhű rucikban, legyezővel, akármi, bármi. szerintetek ez jó?


1. Szerintem nincs messze, ha beleveszed, hogy 1,5 hónap vizsgaidőszak is van addig, amikor senki nem ér rá. Ha ezt figyelembe vesszük, marad a farsangig 3-4 hét.
2. Az ötletedhez biztos, hogy ruhát kell kölcsönözni, mert csak úgy jön ki jól. Fiúknak, lányoknak egyaránt. Sajnos egy ilyen ruha kölcsönzése többezer forint. :(

Amúgy az ötlet tetszik, én már 2x táncoltam ilyen naggyon korhű táncban, és vicces volt.


TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #375295 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tánc
Elképzelhető, hogy most pénteken én is tudnék jönni, de nem ígérem 100%-ra. :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #375292 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: Tánc
Én igényelném. Most egyhuzamban három héten keresztül nem tudtam menni (azaz csak az első alkalmon voltam) :(

code a rat the monster on doom in it

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #375280 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Tánc
Sziasztok! Most pénteken Katinkán kívül más nem jött táncórára. Azt szeretném kérni tőletek, hogy döntsétek el akartok-e jövő héten táncórát, vagy sem?! Mert ha akartok jövök, de akkor tényleg jöjjetek, ha nem akartok, akkor sincs semmi gond, vizsgaidőszak közelg, én a magam részéről a jövő hetit szántam az utolsó táncórának februárig (ha Lau tart, az más történet, ha hazajön megmondja tart-e vizsgaidőszakban is órát). Válaszokat kérek szépen! :) Köszönöm!

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #375200 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Tánc
szerintem kreativitással megoldható a dolog... nem mondom hogy egyszerű, de ha akarjuk, meg lehet valósítani... legalábbis így gondolom. de kíváncsi vagyok még véleményekre :)

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #375183 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Tánc

Milendoria írta: tudom hogy messze van még, de ma beugrott egy - szerintem - jó ötlet farsangi nyitókeringőre. persze ha lesz rá igény. szóval arra gondoltam, hogy ilyen nagyon pozőr középkori keringést lehetne, bevállalós pasiknak és überpozőr csajoknak. ilyen nagyon látványos meghajlásokkal, forgásokkal, korhű rucikban, legyezővel, akármi, bármi. szerintetek ez jó?


1. Szerintem nincs messze, ha beleveszed, hogy 1,5 hónap vizsgaidőszak is van addig, amikor senki nem ér rá. Ha ezt figyelembe vesszük, marad a farsangig 3-4 hét.
2. Az ötletedhez biztos, hogy ruhát kell kölcsönözni, mert csak úgy jön ki jól. Fiúknak, lányoknak egyaránt. Sajnos egy ilyen ruha kölcsönzése többezer forint. :(

Amúgy az ötlet tetszik, én már 2x táncoltam ilyen naggyon korhű táncban, és vicces volt.

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #375176 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Tánc
tudom hogy messze van még, de ma beugrott egy - szerintem - jó ötlet farsangi nyitókeringőre. persze ha lesz rá igény. szóval arra gondoltam, hogy ilyen nagyon pozőr középkori keringést lehetne, bevállalós pasiknak és überpozőr csajoknak. ilyen nagyon látványos meghajlásokkal, forgásokkal, korhű rucikban, legyezővel, akármi, bármi. szerintetek ez jó?

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #375139 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Tánc
Bocs én sajna most se tudok menni:(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #374776 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Tánc
Megerősíteném a hírt! Ezen a héten Lau lesz, mert én fellépek jól csütörtök este 23:00-kor az ELTE-n (Lágymányosi krampusz :) Északi, -1, TÁTK-IK HÖK előtt, akit érdekel, ja és nincs belépő, ingyenes) és hulla-hulla fáradt leszek másnap, egyetem viszont lesz reggeltől...

Így tehát két hét múlva leszek megint én, ami válható: sok nyújtás, koordinációgyakorlatok, egy kis játék és némi más stílusú koreográfia! :wink:

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #374738 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Tánc
Végre tudok jönni :D


MÁS:
Ugye készülnek a LEPes előaások ezerrel??? :wink:

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.822 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére