Tánc

Több
19 éve 4 hónapja #229405 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tánc

Laurelen írta:

Kincső (Thilanna) írta: Rossz hír, hogy Angie elvileg abszolút visszavonult a tánctól és a tanítástól is... :(

NNNNNNNNNNNNEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling:
Gör........ :evil:


Ugye?
Mi sem tudjuk pontosan, miért, amikor utoljára ő tartott nekünk órát még nem úgy nézett ki, mint aki abbahagyná... :( Meg mondta is egyszer, hogy a tanítás nélkül nem is tudná elképzelni az életét.
Én arra gondolok, hogy valamilyen sérülése miatt lehet...

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #229401 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tánc

Kincső (Thilanna) írta: Rossz hír, hogy Angie elvileg abszolút visszavonult a tánctól és a tanítástól is... :(

NNNNNNNNNNNNEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling:
Gör........ :evil:

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #229395 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tánc
Na mi történt ma velünk táncon... :P
(Aeglos, szerintem készülj fel, mielőtt továbbolvasol... :roll: :wink: )

A híres-hírhedt Ronan tartotta az órát... akiről Angie annyi rémtörténettel traktált minket. Eredmény: abszolút pozitív csalódás :) (meg mellesleg egy kis "ma-már-volt-3-angol-órám-is-elegem-van-az-angol-nyelvből"-ítisz)
Rossz hír, hogy Angie elvileg abszolút visszavonult a tánctól és a tanítástól is... :(
A továbbiakban valszeg Betti fogja nagyrészt tartani az órákat, de időnként Ronan is.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #229342 Írta: Míriel
Míriel válaszolt a következő témában: Tánc
Hát, nem tudom, tavalyelőtt elég sokba került 1-1 belépő, nem tudom, most mennyi lesz...

Úgy érzem, tele van a szám földdel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #229138 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tánc

Aeglos írta: Sziasztok!

November 27.-szombat este (nemtommikorvalakitudja?) lesz a Merlin színházban a Pánkelta Fesztivál, ahol lesz egy 30 perces Ronan Morgan tánciskolás produkció. (asszem :roll: )
Cicó mondta a legutolsó táncórán.
Kezdőtüncök: tudtok róla valami pluszinfót, vagy ha nem meg tudjátok kérdezni csütörtökön? (én nem leszek :( )
Esetleg van valaki, aki biztosan tudja már, hogy jön?

igen, lesz, és 19.00kor kezdődik :)

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #229102 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Tánc
Lau, Ladis, Rogue, Milendoria, Miriel, Luthin és Kincső: Gratulálok Nektek, qrva jók voltatok!!!! :)

Ladis Rogue: Annak örüljetek, hogy nem lett bajotok. :P

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #229061 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Tánc
Sziasztok!

November 27.-szombat este (nemtommikorvalakitudja?) lesz a Merlin színházban a Pánkelta Fesztivál, ahol lesz egy 30 perces Ronan Morgan tánciskolás produkció. (asszem :roll: )
Cicó mondta a legutolsó táncórán.
Kezdőtüncök: tudtok róla valami pluszinfót, vagy ha nem meg tudjátok kérdezni csütörtökön? (én nem leszek :( )
Esetleg van valaki, aki biztosan tudja már, hogy jön?

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #228972 Írta: Míriel
Míriel válaszolt a következő témában: Tánc
Drága Pirotüncök!

Naná, hogy csinálunk Extended versiont, naná! És a DVD-re még az önéletrajzunkat is föltesszük, sőt, mindenki kedvenc plüssállatáról is egy képet - bevérezve :mrgreen:

No, komolyra ferdítve a szót: naná! NAná! Ez 1értelmű, sőt, ahogy Ladis kérte, lesz fátyolos tánc is, de az később, addig is gyertyával gyúrunk karra :P

Amúgy amit most tervezek, az egy 9 fős tünctánc, majd megláttyátok, úgyhogy... Kincső jegyezve :twisted:

Ladis, Roug, gratula Nektek, ne keseredjetek el, én már olyat is láttam, hogy a profi balett-táncos egy oltári nagyot csúszott a színpadon, a premieren. És az ráadásul nem is lakkozott padló volt :wink:

Laut már ismerjük 8)

Úgy érzem, tele van a szám földdel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #228968 Írta: Rogue
Rogue válaszolt a következő témában: Tánc

Ladislas írta: Mégegyszer köszönöm Roguenak és Launak hogy megvalósíthattam-tuk :D ...


Én is köszönöm (Julcsnak Launak Beának meg mindenkinek pluszba a biztatást) pláne hogy ez volt életem első (najó második) fellépése, és ahhoz képest eltekintve attól a %@#!!+ parkettától sztem egész jól sikerült.
Ja meg a legjobb hogy Lau 10 másodperce überelte az egész táncunkat :D

Lac írta: Minden esetre legközelebb felkészültebbek leszünk, szigszallagra fel, nesze neked csúszós parketta :lol: !


*hörr*

Igazából nem fájt csak a Laci szenvedő feje-)

na pusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #228893 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Tánc

Laurelen írta: cicaful,remélem van elég lelkesedésed még egy másik táncra is...


of course :D
[és márcsak cicaful vagyok??! 8O ]

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #228879 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tánc

Ladislas írta: [size=9:1l3ugcb6](és persze a Kibaszent Szürketünc Tánccsoportnak, akik miatt elkezdtem koreográfiákat összeállítani!)[/size]


Kihagytad a KBSZPTTCS-ből a P-t... :D Amúgy szvsz nincs mit. Csak így tovább! :wink:

Lau: nekem átjött, hogy angyal vagy :P :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #228864 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tánc
azt hiszem a táncok feldobták és ragyogóvá tették az estét!

cicaful,remélem van elég lelkesedésed még egy másik táncra is...

üdvözlettel,
a hószörny (kedves családom így értelmezte az angyalkás belépőmet)

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #228852 Írta: Ladislas
Ladislas válaszolt a következő témában: Tánc
Ismerős?! Talán azért, mert ez, eredetileg nem új korreográfiának készült, hanem az első, kissé kezdetleges és kiforratlannak a továbbfejlesztett, befejezett változata volt :wink: . És persze azt sem igérhetem, hogy bizonyos részeket a későbbiekben nem emelek át, mert a legtöbb alapelem, amit kiegészítek, kicsit átírok... Persze nem kell félnetek az egysíkosodástól, majd meglátjátok! 8) ...csak készüljünk el farsangig! Mégegyszer köszönöm Roguenak és Launak hogy megvalósíthattam-tuk :D ... [size=9:drh7ot1j](és persze a Kibaszent Szürketünc Tánccsoportnak, akik miatt elkezdtem koreográfiákat összeállítani!)[/size]Minden esetre legközelebb felkészültebbek leszünk, szigszallagra fel, nesze neked csúszós parketta :lol: !
Míriel, és a Pirotüncök: Nagyon szép volt, csak így tovább :wink: !!! Majd írj fátyoltáncot is, lécci!!! -[size=9:drh7ot1j]az az egyik kedvencem...[/size]
Lau: Bár nyüffögtél, szerintem akkor is csodás volt! Tök jók a karcsavarásaid, és az a beleélés amivel táncolsz...na ja... khirály voltál! :D

Ma reggel a konyhába jövet rájöttem, hogy anyám az őrület határát súrolja... Ezért nem tudtam én aludni!!! :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja - 19 éve 4 hónapja #228792 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Tánc
Mírc! Ha nem az elkövetkező egy hónapban kezdtek, akkor jelentkezem :wink:

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #228778 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tánc
Gyertyás tüncök, khirályok voltunk! :D
Legalábbis nekem mindenki azt mondta... :P Még a "szakmabeli" kritika, (pl. Ladis) is.
[size=9:1whmjh83](Apró Pó ((c) by Alyr):
:arrow: gratula Rogue, Ladis (és Lau)! Szépek voltatok! :itscool: Bár időnként a környéken ülő Thingolosokkal egy-egy ismerősebb rész láttán igen összenéztünk... :D
:arrow: Lau meg továbbra is nagyon jól táncol, ez nem újság! :) )[/size]

Anczy meg azt mondta adjuk elő még máskor is. :idea:
Extended version? :twisted: (Mondjuk azzal a karkitekerős mozdulattal?)

Szóval köszi Nektek! [size=9:1whmjh83](Visszanéztem videón, bár mint várható lett, nem lett a legjobb a felvétel, de így már el tudom képzelni milyen lehetett kívülről. Hát 8O :itscool: )[/size]


Míriel, nagyon helyes! :D /me jelentkezik, ha nem üti az Aredheles tánc(ok) próbáit.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #228774 Írta: Míriel
Míriel válaszolt a következő témában: Tánc
Drága Pirotüncök!

Köszönöm, hogy kitartottatok, hogy elviseltetek, és hogy ennyire ügyesek voltatok! Mert - azt hiszem - gyönyörű dolgot vittünk végbe, és ez NÉLKÜLETEK nem sikerült volna :D

Más: Milendoria bíztatására (őt szidjátok) fogok koreográfiákat írni! Szükségem lenne 8 emberre!

Úgy érzem, tele van a szám földdel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #224241 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Tánc

Laurelen írta: ne haragudj siss, hogy beleszólok a részletekbe, de amíg nincs meg a pontos koreográfia, addig nem mondhatjuk hogy sokan vagyunk vagy nem. Eddig összesen 8 ember jelentkezett, ami ideális létszám ([size=9:bxfcgw1d]tekintve hogy elhullási aránnyal is számolni kell[/size])- szerintem ebben a jelenetben. másrészről teljesen felesleges lenne, hogy más emberek jelenítsenek meg azonos karaktereket.


Rendben, akkor még gondolkodunk rajta - én arra alapoztam, hogy Ring és Esgal is max 5-6 emberre akart koreográfiát csinálni. Táncosok, akkor (még) nem kell privizni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #224225 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tánc

Dae/siss írta: Aredhel-táncosok!
Sokan vagytok, gyerekek. Nem fogok kitolni senkit, úgyhogy annak érdekében, hogy mindannyian táncolni tudjatok, felbontjuk a táncokat és egy ember csak egyben fog szerepelni.
Mindenki, aki jelentkezett (tehát Rayan, Mag, Adelard, Minerva, Agatha, Galadh, Kincső, Mírrand) jelezze nekem priviben, hogy melyik táncban akar inkább részt venni: Aredhel és Eol táncában (amit Ring csinál), vagy Moriel (Lómiel sindául :P ) sámántáncában (amit Esgal koreografál)!

Csak hogy meg ne könnyebbüljetek: a faként való ácsorgás élményétől senki nem fosztatik meg :evil3:


ne haragudj siss, hogy beleszólok a részletekbe, de amíg nincs meg a pontos koreográfia, addig nem mondhatjuk hogy sokan vagyunk vagy nem. Eddig összesen 8 ember jelentkezett, ami ideális létszám ([size=9:140gxjwy]tekintve hogy elhullási aránnyal is számolni kell[/size])- szerintem ebben a jelenetben. másrészről teljesen felesleges lenne, hogy más emberek jelenítsenek meg azonos karaktereket.

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja - 19 éve 5 hónapja #224204 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Tánc
Aredhel-táncosok!
Sokan vagytok, gyerekek. Nem fogok kitolni senkit, úgyhogy annak érdekében, hogy mindannyian táncolni tudjatok, felbontjuk a táncokat és egy ember csak egyben fog szerepelni.
Mindenki, aki jelentkezett (tehát Rayan, Mag, Adelard, Minerva, Agatha, Galadh, Kincső, Mírrand) jelezze nekem priviben, hogy melyik táncban akar inkább részt venni: Aredhel és Eol táncában (amit Ring csinál), vagy Moriel (Lómiel sindául :P ) sámántáncában (amit Esgal koreografál)!

Csak hogy meg ne könnyebbüljetek: a faként való ácsorgás élményétől senki nem fosztatik meg :evil3:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #224197 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Tánc
Míriel: ha kell énis beszállok

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #224192 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tánc

Milendoria/Macskaszem írta: Míriel: Ha nem lenne túl gyakran próba (kb. heti egy, mert így is elég zűrös vagyok), én vállalnék vmit, bár nem tudom mire mentek velem..... :D [/color]


Ha baby rillt vagy light jiget írsz (azt már tanultuk), akkor ha nagyon nincs senki, akkor akár én is (de jövő csütörtökön megtudjuk, mi lesz a 3. tánc amit tanulunk), de egy tök újat nem vállalnék ilyen rövid idő alatt... :roll:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #224131 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Tánc
Kezdőtüncök!
Október 23.-án, azaz holnap lesz tánc, vagy az ünnep miatt nem? Nagyon sürgős választ kérek!!!!!!
Míriel: Ha nem lenne túl gyakran próba (kb. heti egy, mert így is elég zűrös vagyok), én vállalnék vmit, bár nem tudom mire mentek velem..... :D

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #224080 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Tánc

Míriel írta: Ennyien ne tolongjatok! :?

Tolonganék én, de mit tegyek - aznap este gólyabálom van... :o hshit:

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #224026 Írta: Míriel
Míriel válaszolt a következő témában: Tánc
Ennyien ne tolongjatok! :?

Úgy érzem, tele van a szám földdel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #223534 Írta: Míriel
Míriel válaszolt a következő témában: Tánc

Ladislas írta: Felhívás 2! SŰRGŐS!!!
Na szóval... bizonyára tudjátok, hamarosan (kb, 1 hónap) itt a musical est, amire fel lettünk kérve egy táncal Kriszana által :roll: . Na most nem kell bonyolultnak lennie, csak az a lényeg, hogy legyen :wink: . Ezúton kérek mindenkit, hogy efféle ötletét sűrgősen valósítsa meg, és az egészet küldje el Kriszanának priviben!!!
Kéne egy nagy tánc is, tehát, vagy valamelyik régit kéne előadni, vagy írni kéne egy egyerű táncot, és be kéne tanítani.... Sok sikert, és ne feledjétek közel a határidő! :twisted:


Civeim, ceretnétek, ha írnék vmit? Mit írjak? Van 1 naon tuti kopogós..., de a DCD-re írhatnék lightot is...

Úgy érzem, tele van a szám földdel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #223453 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tánc
[size=9:nzn2urag]Aki esetleg jön még ma, de bizonytalanra vagy nem mondta, dobjon privit, vagy a legbiztosabb az sms! (06/30 520 6447)[/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #223403 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tánc
Single jig? :mrgreen:

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #223377 Írta: Ladislas
Ladislas válaszolt a következő témában: Tánc
Felhívás 2! SŰRGŐS!!!
Na szóval... bizonyára tudjátok, hamarosan (kb, 1 hónap) itt a musical est, amire fel lettünk kérve egy táncal Kriszana által :roll: . Na most nem kell bonyolultnak lennie, csak az a lényeg, hogy legyen :wink: . Ezúton kérek mindenkit, hogy efféle ötletét sűrgősen valósítsa meg, és az egészet küldje el Kriszanának priviben!!!
Kéne egy nagy tánc is, tehát, vagy valamelyik régit kéne előadni, vagy írni kéne egy egyerű táncot, és be kéne tanítani.... Sok sikert, és ne feledjétek közel a határidő! :twisted:

Ma reggel a konyhába jövet rájöttem, hogy anyám az őrület határát súrolja... Ezért nem tudtam én aludni!!! :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #223144 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tánc
FELHÍVÁS ! Táncos és Statisztafa munkakörre az Aredhel és Eol című darabhoz!
A munkakörbe beletartozik: két tánc, és félórás ácsorgás, faként a színpadon.
Próbák péntekenként lesznek nagy valószínüséggel.
Aki érez rá affinitást, jelezze priviben!

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #223140 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tánc

Kincső írta:

Ringbearer írta: biztos tudjátok, hogy lesz Riverdance előadás nov. 20 és 21.én.
Nos, sikerült összeszednem egy jegyre pénzt (6900 ft), és 21.-ei előadásra el szeretnék menni, de egyedül azért nem olyan buli, valakit érdekelne esetleg?


Elvben igen, de azt se tudom még mikor van az a nov. 21. :) Egyáltalán milyen napra esik? Meg még függ szülőktől, anyagiaktól, stb.

a 20.a egyébként sem praktikus, mert akkor van a musical est. :(

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.700 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére