Tánc

Több
20 éve 1 hónapja #171975 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Tánc

Laurelen írta: vasárnapi teremprobléma megoldódott. 8)


...és mégse haltunk meg... (vagy ez nem számít hosszútávnak?!) :biggrin2:

Bocsi, bazi nagy OFF...

Na, hogy ne legyen teljesen OFF: Tüncök , ezen a címen találtok fotókat a szalagavatós fellépésről, akad köztük néhány elég jó is: yinyang.nasoraxel.hu/szalagavat2/index2.html

Különösen ajánlanám figyelmetekbe a ezt képet, ahol végre tényleg olyanok vagyunk, mint az igazi tündék Valinorban, vagy mittomén hol... :D : yinyang.nasoraxel.hu/szalagavat2 ... to_32.html

[size=9:2wu23bvu](Diszkrét kérés: valaki írja le nekem, hogy hogyan kell képet belinkelni...)[/size]

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #170256 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Tánc
Hálás köszönet az összes tünctáncosnak, hogy részvételével emelte a szalagavatónk fényét, no meg az "MTT-szekciónak", amiért jelenlétével megtisztelt minket, és végignézte TüncTánc extended fedőnéven futó fergeteges produkciónkat! :D
Jók voltunk/vagyunk/leszünk! :D

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #170055 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tánc
Tüncikéim,
nagyon köszönöm az eddigi munkátokat! szombaton ismét jót alakítottunk :wink: mondom ezt az alapján amennyit én láttam, és amilyen visszajelzéseket kaptunk.
videofelvétel készült és meg fogjuk szerezni, megnézzük és az összes fellelhető hibát szétcincáljuk... :twisted:
folyt.köv. :arrow: farsang
puszi,
Laurelen

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #169922 Írta: Luthin
Luthin válaszolt a következő témában: Tánc
ANGWEN & Nólindír/Julcsi
Köszönöm, hogy tegnap ott lehettem a szalagavatótokon és táncolhattam veletek. Remélem még sok ilyen szép eseménynek lehetünk részesei együtt! :D
Természetesen a farsangon megismételjük a tegnapiakat és az esetleges hibákat is kijavítjuk, feltéve, ha voltak ilyenek:?:
Na mindegy......a lényeg, hogy fantasztikusan éreztem magamat és még egyszer köszönöm :D :hello:


U.I.:lesz videofelvétel?

Amíg nem élem át,le sem írhatom!
Amíg nem találkoztam vele,nem szerethetem!
Amíg nem éltem,nem halhatok meg nélküle!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #169897 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Tánc
Tüncök!

Köszönöm a táncot, az előadást!
(és persze, hogy ott voltatok) Igazán jól sikerült, mondták ám a bál után sokan, hogy milyen gyönyörűen táncoltatok (-tunk...)! Folyt. köv. farsang...? :biggrin2:

Viva tüncitánci!
:thranduil1: :goldberry1: :arwen1: :celebrian1: :eowyn1: :arwen2:

Julcsi

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #169636 Írta: Ladislas
Ladislas válaszolt a következő témában: Tánc
Üdv mindenkinek!
Megtörtént a nagy megbeszélés! 8) Kár hogy ilyen kevesen voltunk...
1: Lau, kéne az a terem mit vasárnap kora du-ra ígértél... :?:
2: A következő próba jövőhét vasárnap lesz, próbáljon mindenki elszabadulni, mert átvesszük a koreográfia első felét. Aki nem ér rá privit ír, egy naon korrekt indoklással :? ...
3: Véglegesítettük a koreográfiát. Lehet, hogy leírom, és sokszorosíthatom, hogy otthon is lehessen gyakorolni :D ! Mint tudjátok a jövőhetivel együtt mindössze 5-6 próbánk lesz...
4: A Ruha: fiúknak fekete ing, frakk vagy öltöny, és cipő. Lányoknak hosszú fekete szoknya, és bármilyen fekete felső...
5.Megvan ki-kivel táncol, tehát a párok :twisted: :
_Neo-Cica, Míriel-bátyja, Estel-Léli, Esgal-öccse, mogy-Cueddo, én-Gillz, Brandir-Loth, Peti-Szú, Oisin-Lau, Felagund-Artemisz
Ha bárkinek probémája van azonnal sikítson :wink: !!!

Pusszantás!
[size=9:3uv5v1lv]u.i: senki nem menekülhet, mert mindenkinek megszereztem a számát.. :roll: [/size]

Ma reggel a konyhába jövet rájöttem, hogy anyám az őrület határát súrolja... Ezért nem tudtam én aludni!!! :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #169271 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Tánc
Tudom, hogy OFF, de ha már Aeglos is az volt... :wink:

Dodiee írta: Tudom, hogy semmi közöm hozzá, de: Ladi, szallagavató meg egyszer van egy ÉVBEN, és mivel ez az ominozus, amire próbálnak pénteken, szombaton lesz, nem hiszem hogy kihayghatnák azt a próbát.


Bezony, bezony, szalagavatóm csak egyszer van, szal nem lopkodjuk ám a tüncitáncosaimat! 8) Na jó, komolyra fordítva a szót: Igazán örülök, hogy a Tüncik bevállalták a fellépést, és hogy ennyien eljöttök és megnéztek minket; Angwennel nagyon köszönjük!

Pussz: N./J.

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #168696 Írta: Ladislas
Ladislas válaszolt a következő témában: Tánc
Üdv mindenkinek!
Ha senkinek nem jó a vasárnap, akkor esetleg jó a péntek du.án? Esetleg péntekre van egy tornatermem 4-6ig...könyörgöm!!!

Elvileg 6 fiúnk van(engem beleértve, és barátomat Tarantínot), és ehez 7 lány (Cicát kihagytad)...aki tud 2 pasit még beszerezni, az jöhet!- sajnos Leguán nem ér rá...
Hogy kinek ki a párja azt nem tudom, de ez hamar eldől- a próbán.

Estel: Ez egy bécsi keringő lesz, kicsit más körítéssel, de ne ijedj meg! Jó lesz, szép lesz! A farsangon adjuk elő, nyitótáncként. A többit nem tudom elmondani, a próbán meglátod... És kérlek ne hagyj cserben, olyan kevés a fiú...please!!!
Míriel: Te már hallottad a zenét? Mire gondoltál? Esetleg tudok valamit az ötletből beleszőni a koreográfiából....

Ma reggel a konyhába jövet rájöttem, hogy anyám az őrület határát súrolja... Ezért nem tudtam én aludni!!! :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #168646 Írta: Míriel
Míriel válaszolt a következő témában: Tánc
Sziasztok!

A tévedések eloszlatása végett: Estelt Léli számára kértük föl, de persze szívesen látunk Téged is, Artemisz, Estel párjaként, csak akkor szerezni kéne egyet Lélinek.
Azonban fölhívom a jelentkezők figyelmét egy apró dologra: ez nem habosbabos fehér ruhás keringő lesz, ez egy rendhagyó dolog lesz. Mélységesen romantikus, és perverz a maga módján, ha vki vonzódik a halálhoz, a fekete és sötét dolgokhoz, és van kedve disszonáns harmóniára táncolni.
Magyarul: hm... (de csak magunk között) egy olyan szubkultúra zenéjére táncolunk, ami nagyon sötét és elvetemült...
Meggyalázzuk a hagyományos elképzelést az elsőbálozó fehér ruhájáról, az ártatlanságról...
Aki mindezt mérlegelte: jelentkezzen bátran!
Puszi, az elmebeteg topicgazda

Úgy érzem, tele van a szám földdel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #167476 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Tánc
Most hallgatom a Rebel Heart-ot, és komolyan sírhatnékom van, mert eszembe jut minden:)) Ahogy próbáltatok Debrecenben, az elQadás, minden, annyira de annyira szép volt!!! Nagyon köszönöm nektek, életemben nem láttam még olyan nagyon szépet:))) Hoztam is egy képet(bár nem a nyitótáncról, de azért egész jó kép lett, és nem annyira szöszös mint a többi)
kep.tar.hu/dodie/index.phtml?aid=2762087...=4204985&beginnum=12

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #164618 Írta: Trevian
Trevian válaszolt a következő témában: Tánc
A zenét a kolis gépek khm.. gyenge minősége miatt csak akkor tudjátok meghallgatni, ha leszeditek vhonnan :(
Szívesen eljuttatnám hozzátok, de az most nem fog menni.
A szám, mint már írtam az Einherjer együttestől az Einherjer.
(torokelvágás hm.. nem mondom, hogy nekem öröm, de ez egy film, és bizony, gonoszak is vannak benne, de megbűnhődnek)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #164482 Írta: Trevian
Trevian válaszolt a következő témában: Tánc
Kedves Laurelen!

A tánc.. hm.. az én lelki szemeim előtt, aki pedig éhbérért melózó színésztoborzó-nyilvántartó-jelmeztervező-gürcölő-jómunkásembere vagyok a filmnek, egy kicsit hastánc, kicsit balett kicsit pedig modern performance...
a jelenetben néhány fiatalembert levezet egy fickó egy sötét helyre, ahol aztán mintha megelevenednének az árnyak, feketébe öltözött lányok táncolják körül őket egy bizonyos számra (Einherjer - Einherjer) ha minden igaz, és aztán hirtelen egy-egy férfiú háta mögé penderülnek és.. *elgondolkodik, hogy ezt is hozzátegye-e* és elvágják a torkukat.
Ugyanis egy Tharr-szekta szertartásáról van szó.
Ezután jönnek majd a hőseink és elbánnak a csúnya szektával..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #164271 Írta: Trevian
Trevian válaszolt a következő témában: Tánc
Üdvözletem a Hölgyeknek! (és ha akadnak, az Uraknak is)

Most, hogy filmforgatásra adtuk a fejünket, a film első jelenetéhez táncosokra is szükség lenne, ígyhát nekiláttam a világhálón való kutatásnak...
Szóval fel is teszem a nagy-nagy-nagy kérdést:
megtisztelétek minket azzal, hogy szerepelnétek a filmünkben?

Őszinte hívetek
Trevian

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #163200 Írta: Maglor
Maglor válaszolt a következő témában: Tánc
+1 az előttem lévőkhöz az én dícséretem, de azért
VIVA LA TÜNCITÁNCOSOK!!!!
Viszont a vadászgatós részbe lenne egy kis kommentárom. Vagyis; az igaz, hogy tüncitáncost megölni nagggggyon nem illik. Túl szépek hozzá! Ebben, mint látom a sötét uram is egyet ért. De... Mi lenne, ha csak elfognánk, és kis üvegcsében megőriznénk az utókornak néhányukat? :twisted: És mondjuk... plussz pontokért? :wink:
Na jó, nem! Csak vicc volt! Tüncitáncos mindenek felett. (És vadásztilalom alatt!!!!!!!!!)
Ja még valami. Siessetek tényleg a videóval!!!!! Bár láttam párszor a próbán a táncot, de biztos nem volt akkor olyan szép és jó, mint élesben. Azt meg sajna csak árnyképekben volt alkalmam látni.

TÜNCITÁNC FOREVER! :D


"Én nem születtem varázslónak,
Csodát tenni nem tudok!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #163182 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Tánc
Csatlakoznék, ami olyan gyönyörű, hogy megindítja a szívet, arra nem vadászunk :!:

Már hajnali négykor, fáradtan is lenyűgöztetek! A függönyön csak az árnyékok látszottak, és azon kaptam magam, hogy most tényleg Valinor kertjeiben leskelődöm :) Csodaszép érzés volt.
Jaaaaaaj, nem bírom kivárni, hogy videón láthassam!

Hódolatom minden Tüncitáncosnak!

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #163137 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Tánc
Bár a táncot teljes szépségében nem láthattam :cry: (Külső sötétség, és függöny mögötti állapot), azonban a barátaim szerint: idézem: "extraszuperzseniálishalálosangyönyörű" volt. Megkértek továbbá, hogy ezúton fejezzem ki gratulációmat az összes táncosnak.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #162957 Írta: bea/mag
bea/mag válaszolt a következő témában: Tánc
Ha még lehet, én is szeretnélek dicsérni titeket, fantasztikusak voltatok!

2_41 menni kéne
gyilkos-e ki megmutatja hogyan kéne élned
és nem hagy maga után mást csak egy képet
/jac/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #162919 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Tánc
Míriel gyönyörű szavai után nem tudok mit írni.
Tökéletes volt, na! Ez az igazság.
Köszönöm

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #162913 Írta: Míriel
Míriel válaszolt a következő témában: Tánc
Százezer üdvözlet!

Ahogy halottként Mandos csarnokából lestem vissza, és arcomat a hideg műanyagajtónak szorítottam, azt hiszem, olyan élményben volt részem, ami senki másnak nem adatott meg.
Épp Feanor szónokolt, és abból a pozícióból, ahol ott álltam, nem sok mindent láttam, csak egy személyt, és ez Cica volt.
Jobb támadóállásban állt, szépen kifordított bokával, enyhén előre helyezve a testsúlyt... mintha lépne, menne el Eára, hogy valóra váltsa Feanor álmait. Akár az Athéni iskola c. képen, úgy állt ott, nemes méltósággal, sértett büszkeséggel...
És akkor rájöttem. A tünciség nem azon múlik, kinek születik az ember, hanem azon, mivé lesz. És lányok, Ti azok voltatok!
Lehet, hogy múló varázs volt csupán, csak egy pillanatokig felvállalt szerep, de akkor is... gyönyörűek voltatok!

Úgy érzem, tele van a szám földdel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #162882 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: Tánc
A tánc utolsó egy percében már tényleg éreztem, hogy a "tündék Valinorban vannak, és boldogok". :D

Naggyon jók voltunk!!!

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #162778 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Tánc
Tüncitánc forever! :up: Tényleg megcsináltuk!

Kommentárként egy mondatot írnék: az előadás utáni szeretethullámban a Cica rámnézett és ezt mondta: "És tessék... ugyanolyan három perc volt, mint máskor!!!" :D

Mostmár igazán kiállhatunk a pódiumra bárhol táncolni, lányok! :) Ja, most hogy így írom, a legközelebbi pódium január 31-ike lesz (szalagavató), úgyhogy majd valami próbát ki kéne ötölni, mert igencsak elfelejtettük már az eredeti extended versiont...

Szal hajrá Tüncök!!

Mindenkit puszilok (még kivélesen Angwent is): Nólindir/Julcsi

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #162766 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Tánc
Nagyon szépek voltatok!! :wink:

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #162728 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Tánc
Emberek, vagy inkább tündenépek: megcsináltuk!!!! Hitte volna ezt bárki is harmadikán hajnali fél ötkor? :cheers: :hello: :up:

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #162627 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Tánc
Gratulálok a táncosoknak!!!!! Gyönyörűen táncoltok.

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #162616 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tánc
Kedves lányok, fiúk!

Nehezen tudnám megfogalmazni, amit most érzek...boldogság, büszkeség és felhőtlen öröm...meg még nagyon sok minden, ha összeszedem magam le fogom írni. De addig is annyit, hogy:
éljenek a tünci-táncosok!

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja - 20 éve 3 hónapja #155889 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tánc
best of táncpróba: :wink:

"...ha ballal csináljuk nekem az jobb"
"...nyinyinyi, kétszer nyenyenye és nyinyinyinyinyinyi" - ír tánc szakmai nyelv
"...ezzel a lépéssel végigmegyünk a kínpadon...ööö a színpadon"


ja, igen egyébiránt 200... :P

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #154573 Írta: Míriel
Míriel válaszolt a következő témában: Tánc
Százezer üdvözlet!

Nodlee, máris jegyeztelek!
Valóban, jóval a LEP után lesznek ezek a táncok előadva, mert ez a Beren és Lúthien keretein belül lesz.

Nos, íme, amit ígértem, a válogatott ökörségeink a táncpróbákról(ha Alyr engedi, majd a Humorba is áttesszük), a teljesség igénye nélkül:

"Melyik lábbal alszunk?"

Laurelen: "Ha tetszik ez a lépés, beletehetjük a koreográfiába"
(megcsinálja a lépést)
Köztünci: "De hiszen ez az alaplépés!" (bizbasz)

Míriel: "Amikor itt forgunk, akkor nézz rám, szemezz velem, olyan szép szemeim vannak!"
Brandír: "Fő az önbizalom! Nekem meg nagy az orrom..."
M: :?: :roll:

Úgy érzem, tele van a szám földdel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #149984 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Tánc

Lau: Kriszana azt mondta, 99%, hogy nem húzhatjuk el a függönyt a színpadon, tehát a színpad 1,5 méterrel keskenyebb, sztem 8 ember nem fér fel oda: legfeljebb 4 vagy 5...
de hátha beljebb lehet nyomni a függönyt 50-60 centivel, már az is jó lenne :roll:

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #149978 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tánc
Drágáim,
az itt felsorolt hölgyeket szeretném most vasárnap (nov. 9.) délután egy kellemes táncpróbára invitálni a belvárosban:
Loth
Cica
Finduilas
Míriel
Nólindir
Esgal
Angwen

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #144116 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Tánc

Nos,

ma volt egy forgatókönyves tali, és ezek alapján én továbbra is azt szeretném kérni Tőletek a Feanorhoz, amit eddig:

1) prológus utáni nyitótánc: Finwe és Míriel szerelme > Feanor születése, Míriel halála > Feanor és Nerdanel
Elképzeléseim dióhéjban: szerintem mindenképp puhacipős táncnak kéne lennie, olyan tündésnek :wink: Finwe és Míriel szerelme lehet lassabb, és valahogy bele kéne venni, hogy Feanor megszületik. Míriel egyre lassabban táncol, és végül kifárad, elbúcsúzik Finwétől, és lefekszik a Fák alá / kimegy.[size=9:3o5lduio][Mondjuk a Fák alá fekszik Míriel, amikor meghal, és onnan kel fel Feanor - de ez csak egy javaslat. vagy felébreszti Feanort, ő meg Mandoshoz megy.][/size] Aztán Feanor elkezd gyorsan, tüzesen táncolni, és bejön Nerdanel, elkezd egy sokkal nyugodtabb, de szintén erőteljes táncot, aztán fokozatosan összekapcsolódnak, és együtt táncolnak egy darabig. [Nekik ki kell menniük a végén, és Finwe maradjon benn egyedül, mert róla fog szólni a köv. képben a mesélőszöveg.

2) Melkor és a tündék lázadása
(ez határeset a mozgás és a kifejezett tánc között): az elején a tündék egy csoportban gyülekeznek, aztán jön Melkor tánclépésben / nagyon egyedi mozgással, és a tündék között járkál, itt-ott odaszól (szövegek megvannak!) - Melkor bemegy a tömegbe / körülötte mozog, és néhányan utána mennek, így Melkor "megkavarja" a tömeget, és az lesz a vége, hogy kettéválik Feanor és Fingolfin népe. (Melkor a szavak mellett fegyverek osztogatásával is hergeli a tündéket - és legvégül ad a két tünde csoportnak egy-egy címeres zászlót.)

3) vidám, örömteli tánc a Fák fényének összeolvadásakor
ezt teljesen rátok bízom :wink: a végén jön Melkor és Ungoliant, és elpusztítják a Fákat, ekkor a tánc hirtelen megáll - ezt finoman le kéne zárni, ezután majd fokozatosan besötétedik.

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.767 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére