Tánc

Több
15 éve 1 hónapja #377168 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Tánc
Ott volt valóban, csak nem volt összekötve. és aztán mindenki azthitte hogy okos és ért hozzá és be tudja kötni, az eredmény meg mókás lett.

nemsokára felteszek ide ilyen dolgokat, hogy mik voltak megbeszélésen, a lényeg, hogy ha az ajtósin láttok egy szép asztalt, ami fénylik, akkor ne tegyetek rá semmit!
ez azthiszem a szombat legfontosabb tanulsága :D

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #377152 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Tánc

Julcsi írta:

Idhren írta: [A magnó]Ott van helyben, simán tudjátok használni.

LOL, hát az úgy volt... :D :D :D

(off vége, de új nevem van, és ki kellett próbálnom - azaz ÁÁÁÁ ez lenne az első hozzászólásom?!)

Mér, mi volt? :D
Amúgy én az erősítőre gondoltam, nem a magnóra, de az is ott van.

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja - 15 éve 1 hónapja #377147 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Tánc

Idhren írta: [A magnó]Ott van helyben, simán tudjátok használni.

LOL, hát az úgy volt... :D :D :D

(off vége, de új nevem van, és ki kellett próbálnom - azaz ÁÁÁÁ ez lenne az első hozzászólásom?!)

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #376948 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Tánc
Ott van helyben, simán tudjátok használni.
Elvileg ott lóg az erősítő alatt.

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #376945 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Tánc
Ha zenéket is akarunk mutatni egymásnak akkor célszerű mp3 lejátszót hozni. Olyan zsinór van a raktárban amivel össze lehet kötni a lejátszót az erősítővel?
(Tudom, hogy táborszeánszon szokott lenni néha mjúzik, de nem tudom, hogy az a kábel saját-é.)

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #376939 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Tánc

Kincső (Thilanna) írta:

Milendoria írta: ó, nem tudtam, de szerintem sem fogjuk egymást zavarni :)

Én tudtam h. Ti is terveztek, amikor meghirdettem :D csak azért írtam ide is, h. ne legyen meglepődés. :)

Oké, szuper, köszi h szóltál :)

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #376932 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tánc

Milendoria írta: ó, nem tudtam, de szerintem sem fogjuk egymást zavarni :)

Én tudtam h. Ti is terveztek, amikor meghirdettem :D csak azért írtam ide is, h. ne legyen meglepődés. :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #376927 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Tánc
ó, nem tudtam, de szerintem sem fogjuk egymást zavarni :)

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #376923 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tánc
Fél4-től TLV megbesz is lesz a helyiségben, de elférünk egymás mellett, azt hiszem. :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #376917 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Tánc
14.-e délután, legyen 3tól kb 6ig, fakultatív teázás, brainstorming és agymenés-kattogás, szóval amit csak akartok. mindenkit feldobunk, fellelkesítünk és jókedvre derítünk, gyertek mindenki, akinek van egy kósza ötlete, egy koreográfia-szikrája, vagy csak egy jó zenéje, amit szeretne megosztani a többiekkel!

gyeeertek, gyeeertek csak kedveskéim! :)
(Idhren, sajnálom hogy nem tudsz jönni :(

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #376901 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Tánc
Nos, sorry, de én mégsem leszek ott.
Mulassatok jól :)

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #376897 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Tánc
Nyik.
Márc 14.-én legyen délután és énis jövök. :)

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #376792 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Tánc

Lyona írta: Ankalimont anno elgondolkodtadta a porszívó ötlete. Csak szóltam.
(Én pártolom!:))

Ankalimon már megvált a porszívójától a Bázis javára. Addig azért gondolkozott ezen az ötleten, mert el akarta sózni valahová a porszívóját :D

Márc. 14-én ott leszek, sok ötlettel és hulla fáradtan. Dobjatok fel! Lécci.

Julcs

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #376603 Írta: Lyona
Lyona válaszolt a következő témában: Tánc
Ankalimont anno elgondolkodtadta a porszívó ötlete. Csak szóltam.
(Én pártolom!:))

Nem szenvedek őrültségben... Minden percét élvezem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja - 15 éve 1 hónapja #376599 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Tánc
Bízom a tekinteted erejében! :) ;) (Szerintem tutira akadna olyan is, aki az általam félreértelmezett verziót is vállalná.) ;) :)

Ja, amúgy bedobtam az MTT Raktár & Helyiség topikban az ötletet. Ha már mikrót akarhatnak egyesek, akkor a porszívó is legalább olyan közérdek. De ha sikerül a barátodat meggyőzni, hogy a ballisztikus pálya helyett az MTT szolgálatába állítsa az eszközt, akkor még jobb. ;)
Utolsó szerkesztés: 15 éve 1 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #376525 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Tánc
Igen, 14 :)

ömm, nos, belátom az én logikámat nem olyan egyszerű követni, nem is tudom miért nem fejtettem ki bővebben. na, tehát, neki van egy porszívója, amit szeretne kidobni, és ha rá tudom venni, hogy ne az ablakon hajítsa ki (ez nehezebb mint gondolnátok), akkor lehet hogy le tudom nyúlni. de persze ehhez még sok minden kell. :D

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #376513 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Tánc
Jovo szombat: marcius 14-e? :)
Az megfelel :D

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja - 15 éve 1 hónapja #376512 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tánc
nem tökéletesen látom az összefüggést, de országomat egy porszívóért!
jó a jövő szombat, mondjuk késő du. /este fele? (5-6 óra magasságában?)

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)
Utolsó szerkesztés: 15 éve 1 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #376508 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Tánc

Sötét Úr írta:

Milendoria írta: ... lehetséges hogy tudok szerezni egy állandó porszívót a helységbe (még össze kell barátkoztatnom a barátomat meg az MTT-t...

OMG, tudja szegény barátod, hogy milyen sorsot szánsz neki? :D Olyat már hallottam, hogy valaki a kutyáját tartotta porszívónak (igaz, ő is csak viccből mondta a folyton szaglászó ebre), de hogy a barátját...

:P
természetesen nem így gondoltam, de gondolom az most már teljesen mindegy hogy mi volt az eredeti ötlet :D

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #376506 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Tánc

Milendoria írta: ... lehetséges hogy tudok szerezni egy állandó porszívót a helységbe (még össze kell barátkoztatnom a barátomat meg az MTT-t...

OMG, tudja szegény barátod, hogy milyen sorsot szánsz neki? :D Olyat már hallottam, hogy valaki a kutyáját tartotta porszívónak (igaz, ő is csak viccből mondta a folyton szaglászó ebre), de hogy a barátját...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #376503 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Tánc
nagyon-nagyon nagy kérdőjel, de lehetséges hogy tudok szerezni egy állandó porszívót a helységbe (még össze kell barátkoztatnom a barátomat meg az MTT-t... elég nehéz feladat, de rajta vagyok az ügyön :)

a másik, fontos info!

Kinek mikor lenne jó egy TáncTopikTali?
Előirányzom a jövő hét végét... szombat délután? elmehetünk teaházba, vagy csinálhatunk teaházat a raktárból is :) (ebben az esetben vállalom a hangulati elemeket, kizárólag abból a célból, hogy mindenki jól érezze magát :)

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #376445 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tánc
Táncest rúlz, kedv van, idő nincs, és nem tudom még, hogy lesz-e később.
És offjellegű reakciók Launak: a helyiség egyszer úgy volt kiporszívózva, hogy Lyona volt olyan drága és áthozta a porszívóját (mivel ugye ő lakik legközelebb), talán megint rá lehet beszélni ilyesmire (főleg, ha van, aki cipeli a porszívót). Post-postot írni pedig a topic címe alatti "új hozzászólás" gombbal lehet :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #376444 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Tánc
Csápoljatok, hogy mi legyen a táncórákkal! :cool:
(Hétfő-szerda nekem is labilissá vált, Mozgáskép(p)es tánctevékenység miatt)

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #376279 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tánc
Én erősen támogatnám, mint néző, a táncestet, önállóan is akár, de ha másként nem, a KÖMT Bemutató Estje helyett is (az eddigiek alapján az első esti Bemutató Estek amúgy sem annyira nagy presztízsűek, szerintem idén nem lesz rá szükség).

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #376278 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Tánc
Akarok, akarok.

Ha hétvégén tartotok tánckínzást, még részt is tudnék venni benne, kb kéthetente. Jó lenne :)

És alkotni is akarok, Táncest rúlz, de ha nem jön össze, akkor nézőnek tuti elmegyek ám :D

Tánctábor meg nem kérdés, már időtlen idők óta szeretnék egy ilyenben részt venni. Taníccsatok :)

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #376276 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tánc
(hmm vajh hogy lehet nem "quick-post"-t küldeni,hanem post postot?)

1. Egyikdolog. Táncórák: a következő két hónapban nekem kicsit viccesen alakultak a délutánjaim/estéim, nevezetesen nincs szabad hétközben. Ebből két dolog következik: hétköznap napközben vagy hétvégenként délelőtt. Teljesen fel vagyok dobva ötletekkel és válogatott kínzásokkal, úgyhogy nagyon örülnék, ha tudnánk együtt dolgozni valamifélét. Szóval az lenne a kérdésem, hogy akit érdekelne, ráér-e péntek/szombat/vasárnap délelőtt? Minimum 6 ember jó lenne.
Egyébként, meg ha van igény és kedv nyár elején tarthatnánk egy intenzív 2-3 napos kurzust is ezmegazzal...?

2. Másikdolog. Táncest: gondolkoztam én is, főleg a kapacitás/lelkesedés vonalon és úgy gondolom megérné rendezni egy táncestet. Én úgy látom (kömfös, táboros tapasztalatokból), hogy vannak kreatív táncos energiák. (persze nehéz objektíven megítélni:) ) Jöttek új emberek akik kaphatóak egy kis mozgásra és régi emberek akik felfedezték a mozgást. Illetve az elmúlt 2 év táncai közül van néhány, amit érdemes lenne feléleszteni, átformázni.
Jó lenne valóban megpróbálkozni valamiféle kerettel, már ami az előadást illeti... Mi lenne, ha összeülnénk és brainstormolnánk kicsit a dolgon, hm? Valamikor klubhelyiség? (istenem mit nem adnék oda egy porszívóért...)
addig meg mindenki szálljon magába, hogy lenne e kedve a tavasz/nyár/ősz folyamán táncalkotni.

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #376245 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Tánc
Köszönöm a reakciókat!
ami azt illeti, szerintem ha régi táncokat is felelevenítünk, ahogy táncestnél is volt, belecsempészünk egy-két duót és csak pár új tánc jön össze addig (többféle stílusban, párhuzamosan szerintem a 3-4 simán reális), akkor kijön belőle egy egyórás produkció, tudok egy szuper helyet óriási színpaddal nem túl drágáért, és ha eljön már kb olyan 60 ember (csak én simán hozok 20-at), akkor még jól is járhatunk vele...
csak az én fejemben annyi koreográfia kergeti egymást, és olyan jó lenne megint egy hangulatos, sok-sok jelmezes és jó sminkes igazi színpadi estet csinálni, hogy örülnék ha nem a KÖMF-be lenne belezsúfolva... lehet hogy kicsit naivan vagyok optimista, de lehetne tényleg valami jót csinálni... mivel annyi kézműves emberke van, simán lehetne feldobni a régibb, leporolt darabokat szuper jelmezzel és durva, pozőr sminkkel megdobni... addig még viszonylag sok idő van, és ha most elkezd mindenki legalább gondolkodni, szupi dolgok lehetnek belőle..

vagy ez csak egy szép álom?

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #376244 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Tánc
Mil, nekem nagyon tetszik az ötlet, benne vagyok. :)
Viszont tényleg jobb lenne KÖMF-re csinálni, az előadóestre:
1, Ahogy magunkat ismerem, fog kelleni az a + 0,5 hónap.
2, Ahogy elnézem a Farsangot, LEP-et, nem volt túl nagy a produktivitása a társaságnak. Ha ez továbbra sem változik rohamosan jó irányba, akkor nem lesz elég produkció ahhoz, hogy egy külön estet szenteljünk a dolognak.:/

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja - 15 éve 1 hónapja #376242 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Tánc
[justify]Mil, bocs, hogy közbekotty, de hátha a kívülálló véleménye is segítség:
Szerintem nagyon jó ötlet erre a témára felépíteni egy táncestet, a magam részéről igencsak kiváncsi lennék rá. Van a tolkieni corpusban szép számmal olyan találkozás, amiről érdekes és érdemes lenne táncolni. Nemhogy furcsának nem találom, de szerintem nektek komoly, de még kivitelezhető kihívás, a befogadóknak / nézőknek pedig - ha jól építitek fel, de hát miért ne építenétek fel jól? - "emészthetőbb" egy közös vezérfonálra felfűzött részekből álló táncest. Valahogy úgy kéne talán felépíteni a vázát, hogy történet alakuljon ki belőle, és ne csak egy közös motívum tartsa össze a dolgokat. De nem hagyományos értelemben vett történetre gondolok, hanem akár a találkozásnak, mint fogalomnak a történetére.
A KÖMFT-re gondoltad?[/justify]
Utolsó szerkesztés: 15 éve 1 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #376179 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Tánc
Narb: feltétlenül! ;)

Na, közben gondolkoztam a dolgokon, és a következőket agyaltam ki:
Lehetne a "Találkozások a tolkieni mitológiában"-ra bővíteni a témát, és akkor abba belefér elég sok minden...
(mondjuk a találkozások hogyan befolyásolták a további sorsukat, milyen viszony alakult ki, a kapcsolatok boncolgatása, stb.)
arra gondoltam, hogy ősszel lehetne, olyan október táján, vagy szeptember utolsó hetében, addig a nyáron össze lehetne hozni a táncokat, és a szeptember lehetne amikor rendszeresen mindenki összepróbálja.
gondolkoztam finálé táncon is, amiben mindenki szerepel, természetesen nem egyszerű összehozni, de akár még jól is sülhet el.
és azthiszem kéne egy mesélő, aki viszi tovább a történetek ívét, valahogy összekapcsolja...

igazából amikor ezt elgondoltam, jó ötletnek tűnt, leírva kissé fura, de mondjátok mit gondoltok!:)

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.750 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére