Humoros előadások

Több
20 éve 5 hónapja #148257 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Köszi, Léli :wink:
Esetleg egy forgatókönyvet én is kaphatok? :idea:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #147480 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Üdv!

Na, ma rendbe raktam a törpös előadás forgatókönyvét (köszi Gandalf, hogy elküldted :wink: ), és megvan, hogy kikre lenne szükség.
Akik már biztosak:
Leguán
Kincső
Gandalf


Valamint még kéne kb. 10-15 ember (törpnek, orknak és embernek)! Nem kell szöveget tanulni. Kérem azok jelentkezését, akik szívesen szerepelnének benne, írjanak nekem privit v. emilt. Ha lehet, minél előbb...
És kéne még valaki, akinek rövid szöveges szerepe lenne.

Köszi
Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #147304 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Jaja! Persze ok. En is arra gondoltam csak mindig keverem a Sc-Fi nappal.
Annyira kesz vagyok mostansag, rengeteg kavaras hivatalos ugyekben, sok munka meg designolas agyba-fobe.
No, majdcsak vege lesz egyszer. :cry:

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #147302 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Üdv!

Beleg Cúthalion írta: akkor a HC eloadas lesz, de melyik verzio? a frissebb? amelyiket salgotarjanban adtunk elo? mert az szerintem sokkal jobb lett mint az elso es van hozza jo hanganyag.


A HC=HungaroCon-os verzió lesz ;) A későbbi. (de a forg. könyvet most küldtem el)

Az időpontokat összeegyeztetem, aztán majd megint írok egy köremilt, hogy mikor legyenek a próbák.

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #147298 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Humoros előadások
A parokat tudtommal Brandir szerezte, a pancelom ujra lesz konstrualva, talan kicsit gyurodesallobb anyagbol, probalni nekem hetfo-szerda delutan 17.30-tol jo, mas sajnos nem.

akkor a HC eloadas lesz, de melyik verzio? a frissebb? amelyiket salgotarjanban adtunk elo? mert az szerintem sokkal jobb lett mint az elso es van hozza jo hanganyag.

B.

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #147282 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Üdv!

A HungaroConos előadást tegnap letárgyaltuk.
Szereposztás:
Frodó: Ringbearer
Samu: Dodie
Aragorn: gillz
Arwen: Aranymag
Elrond: Nim
nazgúl és Haldír: Beleg
híradósok: Vénia és Kenza

Az előadás egy az egyben a HC-s előadás lesz, a forgatókönyvet még ma elküldöm mindenkinek (remélem nem felejtem el).

Azonkívül akik a HungaroConon ott voltak: Kinél milyen kellékek vannak? És ugyan azokat a kellékeket újra felhasználhatnánk? Kinél van Faramir képeslapja?
Beleg: Brandír parókáját te szerezted? Használhatnánk újra?
Aki nem volt ott tegnap: megvannak még a jelmezeitek? Mikor értek rá próbálni? (ezt priviben v. emilben minél előbb kérném)

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #147234 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Beleg:szóba került, hogy esetleg egy zacskó macigumicukorral kiengesztelhetsz bennünket :twisted: na jó, ez csak vicc:DDD

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #147221 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Gyerekek,

Akkor en itt most sunnyogva es egve bocsanatot kerek mindenkitol, hogy nem voltam ott tegnap a talin. :oops: :oops: :oops:
Pedig pont miattam lett erre az idopontra rakva. Mekkora eges! :oops: Pedig meg be is irtam az asztali naptaramba! :evil:
Bocs megegyszer! Most elkezdhetnem sorolni miert felejtettem el, de asszem felesleges.

Azert elmeselitek mire jutottatok?

Koszi elore is!

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #146539 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Humoros előadások

Telcontar Léli írta: Kincső: nem fogsz róla lemaradni, mert a Meglepetés, az este lesz, és semmi más nem lesz vele egyidőben, sőt, senkinek nem lesz semmi dolga :) ;)


Vagy legalábbis megpróbáljuk úgy intézni, hogy ne legyen. És tutira lesz különbejáratú ismétlés, ha tetszeni fog. Márpedig olyan nincs, hogy ne tetsszen - ha az MTT készíti :up: (asszem örök optimista maradok)

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #146530 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Léli: nem, végül is tavaly a CB-koncert/énekelgetés alatt sem volt senkinek semmi dolga, éppencsak az infopult felszámolását/pénzezést csináltuk néhányan... :roll: Szóval ezzel most nem nyugtattál meg.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #146356 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Humoros előadások

Telcontar Léli írta: Üdv!

Dodie: igen, benne vagy a HC-sban. Elméletileg írtam neked... ha meg nem, akkor bocsi :oops:

Léli

Én csak NHE-s levelet kaptam.. :roll:
Akkor írsz, vagy majd pénteken elmondod az infokat?

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #146352 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Üdv!

Dodie: igen, benne vagy a HC-sban. Elméletileg írtam neked... ha meg nem, akkor bocsi :oops:

Kincső: nem fogsz róla lemaradni, mert a Meglepetés, az este lesz, és semmi más nem lesz vele egyidőben, sőt, senkinek nem lesz semmi dolga :) ;)

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #146299 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Bár egy kicsit OFF, de: a "Meglepetés-előadás" remélem lesz egyszer külön az MTT-seknek is, mert nem szeretnék lemaradni róla, és a tavalyi LEP-ből kiindulva... :roll: :wink: (Semmit nem láttam/hallottam a programokból/előadásokból, csak a kerekasztalbeszélgetést... :roll: :) )

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #146215 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Humoros előadások

Telcontar Léli írta: A "Meglepetés" előadás szépen alakul.


De még milyen szépen :) Lassan körvonalazódik, és nagyon menő lesz. Szerintem, ha mindent bedobunk, péntekre olyan 80%-ig meg lesz szövegezve, csak még iktatni kell a híreket, naplókat, egyéb közjátékokat. Így már lesz mód a leendő szereplők kipróbálására is :)

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #146144 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Léli: most akkor én a HC-seb is benne leszek? mert tudtommal csak a NHE-ről kaptam emilt..

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #146114 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Humoros előadások

KÁJ írta: Léli: Híreket nem kell írni? Mert én, Kenza+Vénia nagyon szivesen írunk!
Mennyi maradhat az előző hírekből? mennyit írjunk hozzá?

Puszi: KÁJ


Üdv!

Dehogynem! A HC-sbe megint kell híreket írni! Írtam is Véniának (vagy Kenzának?). Lényeg: hogy írjatk még híreket pls! :)

Beleg: úgy tűnik, köszönjük, de nem tartunk igényt most a szolgálataidra (de a HC-sben igen!). Úgy látom, van e nélkül is elég sok dolgod, hátha így még pihenni is marad időd ;)

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #145992 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Leli,

Lassan kene tudnom hogy benne vagyok-e a "Meglepetes" eloadasban. Ha igen, mostmar lassacskan nagyon kene a szoveg, mert a szinhazban ket nagy darabban is szerepelek es azt is kb decemberre-januarra kell kivulrol megtanulnom.

Koszi!

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #145987 Írta: KÁJ
KÁJ válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Léli: Híreket nem kell írni? Mert én, Kenza+Vénia nagyon szivesen írunk!
Mennyi maradhat az előző hírekből? mennyit írjunk hozzá?

Puszi: KÁJ

*****by KÁJ*****

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #145966 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Felagund: a HC=HungaroConos előadás. Ez az eddigi egyetlen kész előadásunk. Legfőbb ismertető jegye: Athelas? :D
A "Meglepetés"=Nagy Humoros Előadás, amit Gumipókkal rendezünk.

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #145947 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Humoros előadások

Telcontar Léli írta: Üdv!

Jelentem, szerveződnek a dolgok.

A HC-s előadásnak hamarosan lesz egy talija (érintettek nézzétek az emilt).

A "Meglepetés" előadás szépen alakul. Arra kérek mindenkit, aki időközben úgy döntött, szívesen szerepelne, illetve eddig nem kapott szerepet, az írjon nekem emilt, mert szeretnénk összeállítani egy "árnyék osztagot" :) akik, ha kell (ha valami történne az első szereplőkkel), Jan. 3-án be tudnak ugrani. Szóval jelentkezéseket várom :)

Egyúttal aki ír nekem, azt is írja már meg pls. hogy a Törpös előadásban szerepelne-e? Merthogy végre megkaptam a forgatókönyvet, és azt is el tudjuk kezdeni. Erre is várom a jelentkezőket.

Léli


Bocs. El tudnád mondani, hogy mit fed a "HC" és a "Meglepetés"?

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #145946 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Üdv!

Jelentem, szerveződnek a dolgok.

A HC-s előadásnak hamarosan lesz egy talija (érintettek nézzétek az emilt).

A "Meglepetés" előadás szépen alakul. Arra kérek mindenkit, aki időközben úgy döntött, szívesen szerepelne, illetve eddig nem kapott szerepet, az írjon nekem emilt, mert szeretnénk összeállítani egy "árnyék osztagot" :) akik, ha kell (ha valami történne az első szereplőkkel), Jan. 3-án be tudnak ugrani. Szóval jelentkezéseket várom :)

Egyúttal aki ír nekem, azt is írja már meg pls. hogy a Törpös előadásban szerepelne-e? Merthogy végre megkaptam a forgatókönyvet, és azt is el tudjuk kezdeni. Erre is várom a jelentkezőket.

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #145938 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Annyit kérek ne november 1-jén és 2-án!
akkor mindenki megy a rokonokhoz, meg temetőbe..

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #142990 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Énisénis jelentkeznék, ha még beleférek!!!

Ha nincs szerep annyi baj legyen, legalább megpróbáltam...

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #141713 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Humoros előadások

Nodlee írta: Keresztkérdés: Mikor fog eldőlni, hogy mi lesz? Mert én elvileg jelentkeztem, sz'al majd érdekelne, hogy kit kell alakítanom :-) Hogy tudjam hogy kivel kell azonosulnom :-D


Nos, mostmár a körvonalai megvannak, de többet nem mondhatok. Szeretnénk nagy meglepetést szerezni mindenkinek az előadással, így csak a közvetlen szereplők és készítők ismerhetik a LEP-ig.

Akik jelentkeztek, köszönöm, de nem ígérem, hogy mindenki fog szerepet kapni. Ez majd remélhetőleg az elkövetkezendő héten el fog dőlni...

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #141705 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Keresztkérdés: Mikor fog eldőlni, hogy mi lesz? Mert én elvileg jelentkeztem, sz'al majd érdekelne, hogy kit kell alakítanom :-) Hogy tudjam hogy kivel kell azonosulnom :-D

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #141338 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Nekem johet tobb szerep is, ha egyutt tudjuk probalni oket. Marmint egy napon, monnyuk egymas utan.

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #141281 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Ühüm...

Mondjuk nekemnagyon tetszett a HC-s előadás-) (mondjuk én csak videjón láttam-Ö)))
szerintem másnak is tetszene!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #141259 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Üdv!

Nos, a HC-s előadás Ancy ötlete volt. Mert szerinte az eddigi legsikeresebb előadásunkat a _saját_ rendezvényünkön illene előadni. Meg a számításai szerint azt az előadást eddig párszázan láthatták max, a LEP-re meg 3-4000 embert vár (kb.), úgyhogy szerinte tuti lesz olyan, aki még nem látta. És aki már látta, az is szívesen nevetne újra rajta. Igazat adtam az érvelésére. Ezért szeretnénk előadni.

Dúnadán és hobbit előadás: senkit nem nevezek nevén, de olyan vélemények hangzottak el, hogy ezek a táborban nagyon jók voltak, de nem biztos, hogy megállná a helyét a LEP-en. Ráadásul sokan (a tábori fellépők közül) nem lennének hajlandók a LEP-en is szerepelni. És a sajnos elég kevés jelentkezőt nem szeretnénk még egy(-két) előadással leterhelni.

Arwenék sétája és különbözők naplók (meg még néhány szöveg) megfontolás tárgyát fogják képezni a Meglepetés műsor összeállításában, amit igyekszünk minél hamarabb megejteni.

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #141246 Írta: bea/mag
bea/mag válaszolt a következő témában: Humoros előadások
Be lehetne rakni új naplókat! A HC-os előadást sztem ne adjuk elő mégegyszer, csak mondjuk egy két apróbb dolgot átvihetünk az újba..

2_41 menni kéne
gyilkos-e ki megmutatja hogyan kéne élned
és nem hagy maga után mást csak egy képet
/jac/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #141242 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Humoros előadások
mi lenne ha a törpös, meg a dunadán meg a hobbitos elődaást nyomnánk le? (vagy legalább a dunadánost meg a törpöst? :lol: )
az arwen sétálgat gornival és meglátjá stevent nekem tetszik..
És valamelyik naplót nem adhatjuk elő?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.560 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére