Iparművészet

Több
10 éve 1 hónapja #411351 Írta: Athramien
Athramien válaszolt a következő témában: Iparművészet
A legközelebbi kreatív foglalkozás most csütörtökön, vagyis 13-án lesz 16:00-tól a Varázsodúban (Lónyay u. 42/a). Ismét horgolunk, de a helyszínt 19:00-kor el kell hagynunk.. VISZONT! Következő Tolkien Klubon (03.22.) még utoljára lesz horgolás 15 órától:)

"Sane is boring"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 2 hónapja #411295 Írta: Athramien
Athramien válaszolt a következő témában: Iparművészet
Igen, rólad tudtam konkrétan, gondoltam, hogy érdekelne:)
Viszont a Varázsodút csak hétköznap tudjuk befoglalni (egyébként Lónyay u. 42/a), ellenben hétfőn és szerdán akár egész késő estig. Nekem speciel a hétfő nem jó, de végeredményben lehet az, hogy egyik héten csütörtök (ez már egészen fixnek tűnik, de akkor csak 7-ig maradhatunk), másik héten pl szerda a nyerő nap, akkor meg - Mírrandtól függően - akár 9-10-ig is tarthat a kreatívkodás.

Az első alkalmat mindenesetre összehozzuk most csütörtökön, kb 3-tól 7-ig, és első sorban horgolni fogunk (békát x)), de nem kötött a program, mindenki azt hoz, amit akar:) Szóval Sil ha meg tudod esetleg oldani (és aki még jönne, és ráér), akkor szólj, mert valamilyen szinten limitált a hely befogadóképessége!

"Sane is boring"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 2 hónapja #411291 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Iparművészet
Athramien: ilyesmi engem is érdekelne, de én nem vagyok Facebook-on. Bár hétköznap biztos nem tudnék eljutni rá, mert estig dolgozom...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 2 hónapja #411290 Írta: Athramien
Athramien válaszolt a következő témában: Iparművészet
Sziasztok!

Aki nincs Facebookon, vagy nem látta, indítottunk egy csoportot, ami összefogja a társaságon belüli kreatívkodni vágyókat, és így talán egyszerűbben és nyomonkövehetőbben tudunk összehozni alkalmakat, amikor közösen lehet alkotni - ilyenre már többször is volt igény. Az oldalnak az is előnye, hogy viszonylag átláthatóan az üzenőfalon is meg lehet osztani ötleteket/technikákat/tapasztalatokat. Mindenesetre nem szeretnénk kizárni senkit, aki nincs Facebookon, úgyhogy ide is mindig ki fogom írni az alkalmakat, amikor találkozunk. Fix helyszínünk van: Mírrand boltja, a Varázsodú galériája (Lónyay utca X. :P majd kitalálom:D) Mivel egész sok embernek van kedve a dologhoz, ezért nehezebb időpontot találni, a jelenlegi haditerv, hogy egyik héten X napon van "műhely", másik héten Y napon, így talán meg lehet oldani a heti rendszerességet:)
Az első alkalom valószínűleg jövő csütörtök délután/este lesz, de még nem fix. Téma: horgolás, kötés. De lehet hozni bármi mást is, nem kell mindenkinek ugyanazt csinálnia:) Ja és alapanyagokról/eszközökről mindenki magának gondoskodjon!

"Sane is boring"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 2 hónapja #411284 Írta: Nanucika
Nanucika válaszolt a következő témában: Iparművészet
Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy ha Ti "tündésen" ki szeretnétek díszíteni egy íjat, hogyan fognátok hozzá és milyen mintával tennétek?

Ötletekért ezer hála! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 9 hónapja #405909 Írta: Elrenor
Elrenor válaszolt a következő témában: Iparművészet

Metaflora írta: Kiírta végül valaki facebookra ezt vagy ináljunk gyorsan lastminute eseményt? :D
És végülis nincs semmi konkrét program, ajánlott művészeti ág vagy bármi, csak mindenki hozza, amit amúgy csinálna egyedül, és csevegjen közben a többiekkel?

Nemtom hogy lett-e fb esemény. Most már sztem mindegy.
A koncepció, hogy mindenki hozza amin épp dolgozik, és közben csevegés.

"Yksi sormus löytää heidät, se yksi heitä hallitsee,
se yksi heidät yöhön syöksee ja pimeyteen kahlitsee
maassa Mordorin joka varjojen saartama on."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 9 hónapja #405898 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Iparművészet
Kiírta végül valaki facebookra ezt vagy csináljunk gyorsan lastminute eseményt? :D
És végülis nincs semmi konkrét program, ajánlott művészeti ág vagy bármi, csak mindenki hozza, amit amúgy csinálna egyedül, és csevegjen közben a többiekkel?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 9 hónapja #405897 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Iparművészet
Hi, bocsánat próbáltam beállítani, hogy küljön emailértesítőt a fórum, de még nem 100-s a dolog...
Szóval, lehet jönni ha rossz az idő:) én otthon leszek valószínű egész nap, úgyhogy telefon/email/fb ha jöttök! (06 30 221 5555)
Még annyi, hogy elég napos a lakás - szóval érdemes idebent is kellemes melegre készülni:P

puszi!

(cím pedig: 11. kerület Bukarest utca 8-10. I. lph, 28-s kapucsengő)

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 9 hónapja #405870 Írta: Elrenor
Elrenor válaszolt a következő témában: Iparművészet
Legyen 4-kor Margitszigeti 4-6-os megálló, most szombaton, és mindenki hozza az aktuális kézimunkáját, ha meg nincs olyan neki, akkor addigra legyen :D
Ha meg rossz idő van, akkor... Lau?
Valaki kiírja facebookra?

"Yksi sormus löytää heidät, se yksi heitä hallitsee,
se yksi heidät yöhön syöksee ja pimeyteen kahlitsee
maassa Mordorin joka varjojen saartama on."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 9 hónapja #405867 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Iparművészet
Akkor 30? Hol, mikor? Mit kell vinni?

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 9 hónapja #405834 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: Iparművészet
Szuper ötlet! :)
A 30-a jó időpont nekem is :)

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 9 hónapja #405830 Írta: Elrenor
Elrenor válaszolt a következő témában: Iparművészet

Aeglos írta: Hahó!

Nemtom most bonbonozás vagy kötögetés lesz júni 30-án, de engem érdekel, és Nagykovácsiba is simán kimegyek, az sincs messze. :)


Kötögetős :D A bonbonozás most.. hát nemtom, az szerintem így nyáron tuti nem.
Akkor a 30. az jó lenne ezek szerint?
Mondjuk egy délután 4-től, jó idő esetén Margitszigeten?

"Yksi sormus löytää heidät, se yksi heitä hallitsee,
se yksi heidät yöhön syöksee ja pimeyteen kahlitsee
maassa Mordorin joka varjojen saartama on."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 9 hónapja #405801 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Iparművészet
Hahó!

Nemtom most bonbonozás vagy kötögetés lesz júni 30-án, de engem érdekel, és Nagykovácsiba is simán kimegyek, az sincs messze. :)

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 10 hónapja #405744 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Iparművészet
Jún. 30-ra tudok felajánlani lakást, ha Nagykovácsi nagyon világvége:)

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 10 hónapja #405735 Írta: Elrenor
Elrenor válaszolt a következő témában: Iparművészet
Egyébként sem túl ésszerű ötlet 30 fokban bonbont gyártani, lévén a csoki nem valószíná, hogy megszilárdulna :D
Nagykovácsi elég közeli világvége?

"Yksi sormus löytää heidät, se yksi heitä hallitsee,
se yksi heidät yöhön syöksee ja pimeyteen kahlitsee
maassa Mordorin joka varjojen saartama on."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 10 hónapja #405733 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Iparművészet
Ööö, közeli világvégére gondoltam. Balatonra utazni bonbonért kicsit drága. (Egyébként meg mi az, h csak az utcáról, nálunk a kertben van a Balaton.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 10 hónapja #405732 Írta: Athramien
Athramien válaszolt a következő témában: Iparművészet
nekem a 17 teljesen jó (kiv. este, m mily meglepő: színház), de meghajlok a többség óhaja előtt:P mondjuk ha mások is úgy vannak a sokat utazással, mint Meta, akkor áll az ajánlatom:) van az utcánkból saját lejárónk is a vízhez, meg saját stégünk is. milyen hangulatos lenne már a vízben stégen bonbont gyártani?! x)

"Sane is boring"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 10 hónapja #405731 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Iparművészet
Június második felében, mikor már otthon leszek, esetleg hozzánk is lehet szervezni ilyet. Ja és én kimennék a bonbonokért világvégére :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 10 hónapja #405729 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Iparművészet
Júni 30 jó lenne nekem, 17 nem (16-án MTT-szülinap, 18-án meg utazok Prágába), akár a bonbongyártás is érdekel (bár szoktam gyártani én is). Facebook-on nem vagyok fent.
Ha lehet, ne egy nappal előtte dőljön el, hogy lesz-e vagy hogy hol.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 10 hónapja #405728 Írta: Elrenor
Elrenor válaszolt a következő témában: Iparművészet

Athramien írta: engem a kézműveskedés is, de a bonbon gyártás végképp érdekel, ellenben június huszonikszedikén megyek Balatonra, aztán evezni Tiszára, szóval olyan július tizedike környékén leszek egy ideig Pesten. amúgy lejöhettek hozzánk Balcsira, ott is gyárthatunk bonbont:P de nem akarjuk kicsit előrébb hozni azt az időpontot? mondjuk egy héttel korábbra?


Akkor meg én leszek Balatonon :/ Esetleg lehetünk még 17-én, csak mondjuk az MTT-szülinapi buli utáni napon nemtom ki mennyire lesz beszámítható állapotban :D

"Yksi sormus löytää heidät, se yksi heitä hallitsee,
se yksi heidät yöhön syöksee ja pimeyteen kahlitsee
maassa Mordorin joka varjojen saartama on."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 10 hónapja #405727 Írta: Athramien
Athramien válaszolt a következő témában: Iparművészet
engem a kézműveskedés is, de a bonbon gyártás végképp érdekel, ellenben június huszonikszedikén megyek Balatonra, aztán evezni Tiszára, szóval olyan július tizedike környékén leszek egy ideig Pesten. amúgy lejöhettek hozzánk Balcsira, ott is gyárthatunk bonbont:P de nem akarjuk kicsit előrébb hozni azt az időpontot? mondjuk egy héttel korábbra?

"Sane is boring"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 10 hónapja #405725 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Iparművészet
Oki, van egy nem-MTTs barátném akit szintén érdekelne. :)
Jún 30 már jó lehet nekem.

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 10 hónapja #405724 Írta: Elrenor
Elrenor válaszolt a következő témában: Iparművészet
Akkor szerintem ezt napojuk, mert ahogy hallom, facebook-on csak ketten jelezték, hogy jöjjenek, és én se Lumit, se Imit nem tudom elképzelni kötőtűvel a kezében :D

Szóval mit szólnátok egy olyanhoz, hogy június 30.? Ha szép idő van, Margitsziget, ha nem akkor... nem :P

Nóli: bonbonhoz egyébként toborozhatsz még emberkéket, szerintem ha 2-en 3-an jöttök, az ideális, meg vicces :)

"Yksi sormus löytää heidät, se yksi heitä hallitsee,
se yksi heidät yöhön syöksee ja pimeyteen kahlitsee
maassa Mordorin joka varjojen saartama on."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 10 hónapja #405721 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Iparművészet
Én vizsgaidőszakban nem vállalok ilyet, holnap nem tudok menni, de a jövőben tervezem. És szívesen kimegyek hozzád majd a nyáron megtanulni azta a bonbontot :)

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 10 hónapja #405720 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Iparművészet
hi,
szuper ötlet! egy későbbi alkalomra felajánlanám a lakásomat, elég világos, meg szerintem el is férünk jópáran az asztalnál stb. ez helyszínileg Kosztolányi tér 11. kerület, belváros:)

pusz

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 10 hónapja - 11 éve 10 hónapja #405719 Írta: Elrenor
Elrenor válaszolt a következő témában: Iparművészet
Az a helyzet, hogy holnap van június 2., és nem nagyon tudom, hogy akkor most mi van.
Én ráérek, szívesen megyek, bár az időjárás nem tűnik kevdezőnek, még mindig tudok keresni egy helyet, ami világos és lehet ott lenni sokat. Szerintem ha megvagyunk olyan 3-an 4-en, akkor már mehetünk :)

Így elsőre 3 hely, ami nekem szimpatikus:
Az első, amit óli javasolt, a CeramiCafé ( ceramicafe.hu/ )
Aztán ezt nem ismerem, de nyugisnak meg világosnak hangzik: Könyves Kávézó ( konyveskavezo.blog.hu/ )
A harmadik pedig már szolgált helyszínűl MTT-s eseményeknek, és szerintem az emeleten kényelmesen ellehetnénk: Café Piaf ( www.diningguide.hu/ettermek/ette ... macio-1796 )

"Yksi sormus löytää heidät, se yksi heitä hallitsee,
se yksi heidät yöhön syöksee ja pimeyteen kahlitsee
maassa Mordorin joka varjojen saartama on."
Utolsó szerkesztés: 11 éve 10 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 10 hónapja #405610 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Iparművészet
Június 2 nekem speciel jó lenne, 9-én viszont céges családi napunk van sajnos. Többiek?

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 10 hónapja #405566 Írta: Elrenor
Elrenor válaszolt a következő témában: Iparművészet
Jee :)

Én igazándiból még nem találtam ki olyasmiket, hogy ez egyáltalán milyen sűrűséggel történjék, meg így nyáron elég nehéz is lesz sokakat összeszervezni, de perzse kevesen is lehet alkotni.

Szóóval én mondjuk javaslok így elsőre mondjuk egy június 2. szombat délutánt (vagy akár a rákövetkező héten, ami júni 9.) , és szerintem ha szép az idő, kiülhetnénk a Margitszigetre.

Nóli: egyébként és szívesen megtanítok bárkit bonbont készíteni, már három embernek tanítottam is, szóval egy picike tapasztalatom is van már :) Csak ki kell jönni hozzá Nagykovácsiba :P

"Yksi sormus löytää heidät, se yksi heitä hallitsee,
se yksi heidät yöhön syöksee ja pimeyteen kahlitsee
maassa Mordorin joka varjojen saartama on."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 10 hónapja #405563 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Iparművészet
Nekem is tetszik az ötlet. :D Ha hétvégére esik, talán el tudnék menni, bár tuti nem minden alkalomra.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 10 hónapja #405555 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Iparművészet
Helyszínötlet: Ceramicafé, itt szoktak lenni amúgy is kézműves foglalkozások, bár a módját hogy lehet, azt nem tudom. :)

És Elrenor, én tőled bonbont készíteni szeretnék megtanulni :mrgreen:
tudom, tudom a receptjeid blogon vannak, de, de... (Ma reggel rányálaztam a monitorra az esküvői bonbonjaid miatt)

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.815 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére