Iparművészet

Több
19 éve 8 hónapja #212814 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Iparművészet
ööö... késszen lett három üvegfestmény (sajna kifogytam a festékből, majd veszek)... Nem tudom... ide linkeljem be, vagy a képzőművészetekbe?

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #212248 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Iparművészet
Olosta: én sem a jelmezekre gondoltam :) Ha csak az övekkel nem kell többet foglalkoznom, már jól jártam! És szvsz itt sokan jobban csinálnák az ilyeneket, mint én.

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #212240 Írta: Trinkler
Trinkler válaszolt a következő témában: Iparművészet
*Niko*: Írtad, hogy nem nagyon van min szőni. Ha esetleg szeretnél szövőkeretet, azt nagyon könnyű beszerezni, egy kisebb már 5e forinttól kapható. Ha gondolod, majd megnézem hol (tulképp sejtem, de nem akarok hülyeséget írni...)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #212189 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Iparművészet
Esgal: én nem elsősorban jelmezek varrására gondoltam. Persze, aki kedvet érez hozzá (én is), az nyugodtan varrjon szebbnél szebb tünci- és egyéb rucikat. De erre ott van a Jelmezek topic.
Én leginkább ilyen kiegészítő kellékekre gondoltam: övek, ékszerek a jelmezekhez; terítők, faliképek (szőve, csomózva, hímezve minden mennyiségben) a díszlethez; esetleg (ha valaki ért ilyen dolgokhoz is) használati tárgyak stb. Szóval, munkára fel! :D
Csele: én is vidéki vagyok. De ha semmiféleképpen sem tudsz személyesen megjelenni, mégis szeretnél segíteni, esetleg a postára is rá lehet bízni a szállítást (feladod csomagként jó sok biztonsági cuccal együtt, hogy tutira ne kallódjon el).
Niko: gratu, nagyon kíváncsi vagyok rá! Idő közben én is készítettem egyet a barátnőmnek. :D
Milendoria: én nagyon-nagyon-nagyon szépen megkérlek, hogy tegyél be képeket a munkáidról!

És mindenki mást is kérek, hogy tegyen fel sok-sok-sok képet!!! :wink: :D

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #212164 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Iparművészet
Na, végre ide is eljutottam.
Nyah, szóval:

Erda: Köszönöm az üvegfestékes mintákat! Rajzban nem vagyok valami jó, de üvegfestékezni szeretek, és így most végre az ablakomra tudom tenni Lórient (sztem is tök jó, úgy ahogy Esgal módosította), és a többit is. Még1szer kösz!

Olosta: Kellékes tosz 1000rel! Szívesen vállalok (nem túl sok) kellék készítését, és amúgy meg szvsz ez egy remek ötlet! Nem ragozom tovább, értitek mire gondolok (ugyeee??? :D )

Amúgy én is szeretnék mindenféléket varrni, de nincs itthon varrógépünk és a kézi öltögetéshez meg túlságosan lusta vagyok. Ezen kívül mindenféli kézimunkás, kézműves cuccot szoktam csinálni, majd, esetleg, talán, ha szépen kéritek hozok nektek képeket.
Addig is pá-pussz!!!!!!

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #212163 Írta: *Niko*
*Niko* válaszolt a következő témában: Iparművészet
Szőni én is szeretek:-) Csak sajna nem nagyon van min.

A kellékes buliban bennevagyok ezerrel, de sajnos rettentő lassan tudok csak dolgozni.

Olosta, képzeld, megcsináltam az övet:-) És haza is hozták azóta a fényképezőgépet, úgyhogy fel fogom rakni majd, hogy megkritizálhasd. Ha végre kijavítottam a szegény fülbevalóimat, a gyöngyöket is felrakom.

a gyöngyfűzők valája - by Csele

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #212091 Írta: Csele
Csele válaszolt a következő témában: Iparművészet
Én is szívesen segítenék a kellékek dolgában, csak elég rázós lehet, mert én vidéki vagyok (meg tudtommal itt szinte mindenki). :?

Ha adhatnék valamit, az a szív nyugalma lenne,
melyet az élet minden pillanatában megőrizhetsz,bármi történjék veled

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #212081 Írta: Stara
Stara válaszolt a következő témában: Iparművészet

Olosta írta: Arra gondoltam, hogy együttműködhetnénk az MTT színészpalántáival. Ez úgy nézne kik hogy a készülő színdarab(ok)hoz (most csinálnak valamit? ha igen, mit?) készíthetnénk kellékeket, hogy még inkább valósnak tűnjenek a jelenetek. Várom ezzel kapcsolatban is az ötleteket. :D :wink:

Ez az ötlet nagyon tetszik,segíthetek én is? Sajna önállóan kreatív nem mindig vagyok :oops: ,de ha megmondja valaki mit kell csinálni,megteszem amit tudok. :D
Egyébként én is szeretek szőni,persze nem profin,csak kezdő szinten,mert csak egy évig tudtam szakkörre járni,de akkor nagyon tetszett. :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #212052 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Iparművészet
aki ért az üvegfestéshez, az a textilfestésben is profi, ugyan is (szerintem) nagyon hasonló a két dolog... szal, valahogy össze lehet hozni...

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #212045 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Iparművészet
A kellékes dologban már én is akartam kérni a jelenlévő kreatívok segítségét. Ez jó lenne, mert 1. kevesebb munkám lenne :P 2. mivel már én is unom mindenhol a saját munkáimat viszontlátni, végre lenne valami friss, új, eredeti ötlet is a színpadon.
Amennyire tudom, most konkrétan nem készül semmi, de vannak tervek, némelyik egészen konkrét, ha tudni fogok valamit, beírom.

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #212030 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Iparművészet

Esgal írta: Olosta: szvsz jöhet ide az üveg. Amennyire én tudom, az üvegfestészet, illetve az üvegművesség az iparművészet kategóriájába tartozik.


Ok. Nekem mindegy, csak lássak ilyen műveket is. :D
[size=9:2mn1c825]Jobban belegondolva, valóban inkább iparművészet, bocsi, néha kicsit szeleburdi vagyok. :lol: [/size]

Brisa írta: Amúgy nem alkotunk valamit közösen?


Hmmm...... nem rossz ötlet.
Ha egy dologról van szó, akkor valami olyat, amihez egyesek értenek, mások meg nagyon szeretnék ellesni a technikát. De akár "manufaktúrában" is dolgozhatnánk: mindenki azt teszi bele a nagy műbe, amihez a legjobban ért. Bár ez kicsit rázósabb, mivel van, aki sző, van, aki varr, van, aki hímez, meg van, aki üveget fest. Mondjuk az első három még összeegyeztethető, de egy kész (teszem azt) ruhára üvegfestéket tenni. 8O :? :lol:
Minden esetre el lehet gondolkodni a témán! :D

Arra gondoltam, hogy együttműködhetnénk az MTT színészpalántáival. Ez úgy nézne kik hogy a készülő színdarab(ok)hoz (most csinálnak valamit? ha igen, mit?) készíthetnénk kellékeket, hogy még inkább valósnak tűnjenek a jelenetek. Várom ezzel kapcsolatban is az ötleteket. :D :wink:

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #211993 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Iparművészet
Erda, szvsz nagyon jó lett a Lórienes, csináld meg! Nekem spec. ez tetszett a legjobban...Mondjuk én a lomb és az ég kontúrjait is feketével csinálnám, de szvsz így is jó.

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #211985 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Iparművészet
hmm... akkor itt vannak az üvegfestős tervek:
A fehér fa
Edoras és Hobbitfalva
Lórien (nagyon béna lett, ezt asszem nem fogom megcsinálni)

a könyvkötés engem is érdekel, mert láttam ott kész darabokat, de én sajna nem tom hogy kell csinálni... :(

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #211976 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Iparművészet
Brisa: bármily hihetetlen, de az emberek évszázadokig gép nélkül varrtak. :wink: Szabni attól még kitűnően megtanulhatsz, hogy géped nincs, és ha nem sürgős, öltögethetsz kézzel. :)
Olosta: szvsz jöhet ide az üveg. Amennyire én tudom, az üvegfestészet, illetve az üvegművesség az iparművészet kategóriájába tartozik.

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #211975 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Iparművészet
Olosta: Mert nincs varrógépem. :wink:

A táborban nekem nem volt lehetőségem megtanulni a könyvkötészetet. Valaki be tudna avatni a részletekbe? A varrás érdekelne leginkább, de örülnék egy teljes leírásnak is.

Amúgy nem alkotunk valamit közösen?

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #211923 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Iparművészet
Nyah, emberek és egyebek!

Látom, lassacskán kezd életre kelni ez a topicocska! :D

Inczy: tök jó lehet az a gatyó! Nem lehetne valahogy lefotózni? :)
trinkler: bármit megoszthatsz velünk, ami a szövéssel kapcsolatos! (Had tanuljunk. :wink: ) Sőt, ha tudod, fotózd le a munkáidat, és töltsd fel valahova (ha tolkieni témájú, akkor a tolkien.hu-ra).
Brisa: miért kicsi az esély arra, hogy megtanulj varrni?
Erda: ezek az üvegek inkább a Képzőművészet topicba illenének, nem? Vagy, ha nem, hát ide szúrd be. De mindenféleképpen tedd fel valahova, mert nagyon érdekelnek!

Hogy egy kicsit magamról is beszéljek: én most egy tiarát kezdtem el fűzni (nem teljesen olyan, mint amit a táborban csinált a nép), majd ha készen lesz, felteszem a képét. :D
Ja, és Nellas zászlóin felbuzdúlva, elhatároztam, hogy zászlókat is fogok varrni. :D

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #211917 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Iparművészet
hmm... én most üveget festek. Középfölde tájait saját vázlat alapján... ha gondoljátok beszkennelem, és felrakom majd egyszer...

Szőni én is tudtam még anno valamikor, de én csak az egyszerűbb növényszövésig jutottam...

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #211909 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Iparművészet
Én meg kötni kezdtem el nemrég. Van egy csomó maradék fonalam, és úgy gondolotam, kötök belőlük egy színes és hosszú-hosszú sálat. És képzeljétek, nem felejtettem el a mozdulatokat, pedig már nagyon régen kötöttem utoljára. (Igaz, csak a sima és a fordítottat ismerem...)

Régebben papírmaséztam is (egy lakkozott tálka emlékeztet még arra az időszakra).

A tábor hatására bevásároltam egy kreatív boltba, és azóta üvegfestékezem (matrica) és textilt festek.

Szeretnék megtanulni én is varrni és szabni, de erre kicsi az esély sajna. :cry:

Üdv, trinkler köreinkben! :D (Olvassátok el a profilját! :wink: )

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #211899 Írta: Csele
Csele válaszolt a következő témában: Iparművészet

trinkler írta: Sziasztok!

Kicsit még nem vagyok tisztában a fórum szerkezetével; arra lennék kiváncsi, hogy ha én szövök, akkor (persze ha másokat érdekel) itt, ebbena topicban megoszthatom veletek alkotói élményeimet? :look:

Nem csak megteheted, de szinte kötelező!!!!!!!!!! :wink:
Ugyanis én életemben egszer szőttem annó majdnem egy évtizede, de akkor egyszerűen beleszerettem, szal jól jönne a csapatba vki aki ért hozzá :hello: :agree:

Üdv a csapatban!!!

Ha adhatnék valamit, az a szív nyugalma lenne,
melyet az élet minden pillanatában megőrizhetsz,bármi történjék veled

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #211877 Írta: Trinkler
Trinkler válaszolt a következő témában: Iparművészet
Sziasztok!

Kicsit még nem vagyok tisztában a fórum szerkezetével; arra lennék kiváncsi, hogy ha én szövök, akkor (persze ha másokat érdekel) itt, ebbena topicban megoszthatom veletek alkotói élményeimet? :look:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #211846 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: Iparművészet
Dejó, dejó! :D

Én meg ma nekiálltam feltunningolni egy farmer rövidgatyát, nemrég találtam idehaza. Varratm rá ezt-azt, s egyik új találmányomat is kipróbáltam rajta: világítós festékkel festettem rá, és félelmetesen jól néz ki, amikor átmegyek a világos szobából a sötétbe... :D Aki jön Pécsre, az látni fogja rajtam... 8)
Annyi tervem van még... csak épp idő hijján vagyok!

A decoupage-t én is írtóra szeretem, s most a táborban láttam, h lehet olnya kis dobozkát kapni zacskóban. Tökjó, aszem letámadom majd az egyik hobbiboltot... :wink:

Feel the sunshine 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #211655 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Iparművészet
Még pár jelmezes kép, pl Trufa egyik rohani jelmeze, jó kis lómotívumokkal:
www.theonering.net/scrapbook/group/1467

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #211608 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Iparművészet
Sil: cuppantalak azokért a rohani motívumokért!!!! 8O :bounce: Már nagyon régóta kerestem őket, mert pólókat akarok festeni. Nem tudod mekkora örömöt szereztél nekem!!! :D 8) :dance:

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #211602 Írta: Csele
Csele válaszolt a következő témában: Iparművészet
Sil: a színezős cuccaid isteniek!! Főleg a Rivendell-es tetszett nagyon!
Eszembe is jutott, hogy kellene csinálni egy új tolltartót valamelyik mintával és textilfestékkel. Ha fekete alapon csak fehér fetéket használnék talán nem is lenne olyan húzós az ára (textilfestékre azt mondják, húzós árakba kerül :( )

Ha adhatnék valamit, az a szív nyugalma lenne,
melyet az élet minden pillanatában megőrizhetsz,bármi történjék veled

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #211477 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Iparművészet
Niko: Hmm, most tényleg látszik, de előszörre nem látszott.

Ide is berakom, pár elég közeli kép a RotK-os (filmbeli) jelmezekről:
www.theonering.net/scrapbook/group/1466/
Egész jól látszanak a hímzések, szóval lehet ötleteket gyűjteni róluk pl...
Még több kép a szokásos Alleycatscratch-en ( www.alleycatscratch.com/lotr/ ):
www.alleycatscratch.com/lotr/Exh ... toKell.htm
www.alleycatscratch.com/lotr/Exh ... Photos.htm

Ja, és még mielőtt elfelejtem, a táborban pár embernek ígértem a RotK filmzene oldaláról a színezős lapokat... Betömörítettem őket egy fájlba, jobb egérgomb - cél mentése más néven:
sil.uw.hu/color.zip
Pdf fájlok (Acrobat Reader kell hozzá), így aztán a motívumok gyakorlatilag tetszőlegesen nagyíthatók, és másolhatók át más programokba. :wink: [size=9:5082oill](Tapasztalataim alapján akkor marad szép egyenletes a minta, ha a nagyítást még a pdf-ben végezzük, és csak utána másoljuk.)[/size]

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #211462 Írta: *Niko*
*Niko* válaszolt a következő témában: Iparművészet

Sil írta: Niko: nem látszik, de jobb egérgomb - cél mentése... módszerrel le lehet menteni a gépre, és onnan megnyitni. :wink: [size=9:3m3w8yy0]Nekem ez így nagyon bonyolultnak tűnik (a gyöngyfűzős oldalakon használnak színeket is, meg be szokták számozni a gyöngyöket általában), és próbálj meg kicsit olvashatóbban írni, szvsz... :wink: [/size]


Sil: látszik az, csak irtó nagy... (a barátaimnak legalábbis látszik, megkértem őket, hogy ellenőrizzék)

Igen, mondtam, hogy látszik rajta, hogy életemben először rajzoltam ilyet, és a rajz amúgy sem erősségem... Gyógyszerésztől ne várjatok szebbet :wink: Egyébként ez egy ilyen bonyolult darab, ezzel nem nagyon tudok mit csinálni; ha nekiültök, látszani fog benne a logika, akkor már nem lesz bonyolult.

Csele: Köszönöm, nekem is :wink:

a gyöngyfűzők valája - by Csele

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #211455 Írta: Stara
Stara válaszolt a következő témában: Iparművészet
Még egy ékköves jelentkezik! :D
Nekem nagyon tetszett minden,amit csináltunk,főleg a szalvétaragasztás.Én sem voltam ott mindig,sajna. :oops: Azóta már én is beszereztem hozzá való ragasztót,már csak normális szalvéták kellenek. Amit eddig csináltam,az érdekes lett,szóval nem árt még gyakorolni,de lelkes vagyok. :lol:
Arra is rájöttem,hogy szeretnék megtanulni varrni. Hát,majd meglátjuk.. 8)
Nem tudjátok,vannak-e a filmbeli tünde ruhákhoz hasonló,elérhető szabásminták valahol,hol lehet ilyesféle szabásmintákat kapni? Persze nem ezzel akarom kezdeni a varrás tanulást,csak érdeklődés szintjén kérdezem. :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #211406 Írta: Csele
Csele válaszolt a következő témában: Iparművészet
*Niko*: Tényleg bonyolult egy csöppet (bár én amúgy sem értek a fűzéshez!)

[size=9:2878ke5i]Tetszik az aláírásod[/size] :wink:

Ha adhatnék valamit, az a szív nyugalma lenne,
melyet az élet minden pillanatában megőrizhetsz,bármi történjék veled

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #211288 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Iparművészet
Niko: nem látszik, de jobb egérgomb - cél mentése... módszerrel le lehet menteni a gépre, és onnan megnyitni. :wink: [size=9:1qk2fca2]Nekem ez így nagyon bonyolultnak tűnik (a gyöngyfűzős oldalakon használnak színeket is, meg be szokták számozni a gyöngyöket általában), és próbálj meg kicsit olvashatóbban írni, szvsz... :wink: [/size]

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #211280 Írta: *Niko*
*Niko* válaszolt a következő témában: Iparművészet
Megőrülök. Ja, nem, mégsem, mert akkor végképp soha nem tudnám feltölteni...

Brisa: Tölteném én, ha ugrana az ablak... De ha minden igaz, a mérethatárt is túllépném.

Furcsa, nekem bezzeg működik... Az a baj, hogy nem hiszem, hogy a YaHell szórakozna. Megpróbálom még 1x:

www.geocities.com/b5niko/gyongyf1.jpg
www.geocities.com/b5niko/gyongyf2.jpg

Nálam látszanak, könyörgöm, mondjátok, hogy nálatok is...

a gyöngyfűzők valája - by Csele

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.544 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére