Humor

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #30006 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
boreger: az jóó!!:D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #30004 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Bocs a hejesirási és géplelési hibákér'!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #30003 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Hmm,hmm. Életembe' nem írtam még paródiát, főleg nem kedvenc könyveim egyikéről...<br> Azér' megpróbálom.<br> Szóval:<br> <br> A társaság Móriában. Már jönnek rájuk az orkok.<br> <br> P: Hagyjatok békén minket! Egyszerű vándorok vagyunk!<br> A: Micsodaa?? Én király vagyok! Parancsolom nektek, hogy hagyjatok békén engem!<br> Gi: Ez lenne a híres Mória-i vendégszeretet?<br> F: Vacsorázni akarok! Nem akarok va<br> csora lenni! Tényleg, mennyi az idő?<br> S: Azt nem tudom, de jól jönne most egy kötél, érted, mire gondolok...<br> A: Én király vagyok! Az aljanép halgasson! Ti lesztek a csali, amíg mi kimenekülünk!<br> S: Ki az a ti, és ki az a mi?<br> A: Mi vagyunk Aragorn, Elesszár és Tündekő, a hajdani és majdani király, és ezennel kinyilvánítjuk, hogy...<br> T: ÁÁÁÁ!!!Sárkányok!!! Sok csúnya sárkány!<br> P: Belegabalyodnak a hajamba!<br> Gi: A szakállam! Hagyjátok a szakállamat! Büdös dögök!Khazad!Khahzahad vagy valmi ilyesmi...<br> (meglódítja a fejszéjét és levágja a fele szakállát)<br> L: Ezek csipkedik a fülem! Haha!<br> (Az orkok a térdüket csapkodják a nevetéstől(van nekik?!?)) <br> A:(méltóságteljesen)Ez felháborító.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #30002 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Akkor írd meg te... Én nem bírok egyedül ennyit termelni, Asmodeussal együtt tudtam űzni az ipart, de így nehéz...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #30001 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Nade!!!<br> Ez a denevéres ötlet nem rossz!!<br> Csak mondjuk hagyd ki a nazgulokat, rakjál tündéket a helyükre és küld őket a társaság után Móriába! Vagy Lórien kapujába.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #30000 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Na akkor ennek örömére a nazgulok denevérre ülnek és elkapják a társaságot...<br> Á.... nem jó...<br> Sajnos ma nem tudok írni, mert nincs ihletem... (gyk: semmi se jut eszembe)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #29990 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Az új iromány hamarosan jön!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #29987 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Ulfgar: Hmmm.... A kritikát vettem, de szerintem ez pont átlagos volt. Írtam már átlagon alulit, de nem ez az... Na mindegy. ízlések & pofonok...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #29984 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Ha én írnék, vagy alkotnék bármit, nem viselném el, ha valaki kritizálni merészelne...rossz tulajdonság...<br> Azért úgy döntöttem, hogy csak hajrá, mert jó volt! tényleg:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #29981 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
nem a legjobb, írtál már jobbakat is....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #29980 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Most ennyi tellett...
Milyen?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #29979 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Ez azért ilyen rövid, mert megírtam hosszabbra, de Gandalf meghal Móriában, ? tehát nem eshet ki...<br> De írok újat:<br> Elrond és a Tanács <br> E: Na! Hagyjátok má' abba a zabálást! A világ sorsáról kell döntenünk!<br> Bilbó: Azt nem lehet éhesen!<br> F: Ja.... <br> Boromir: Csak ne lenne ilyen rossz a tünde koszt... <br> Aragorn: Én Király vagyok! Azt parancsolom neked, hogy jó a kaja!<br> Bo: Ezt talán a szakácsnak parancsold... A f?tt feny?toboz nem túl laktató...<br> E: A második fogás, az jobb, nem?<br> Bo: Sült feny?toboz? Mért lenne jobb?<br> Bi: Egy id? után megszokja az ember... ha nem kap mást (ellenséges pillantást vet Elrond felé)<br> Arwen: Szerintem az emberek azért élnek rövid ideig, mert nem esznek feny?tobozt... A Vad Tündelányban az volt, hogy az egészséges...<br> Ara: Te ilyen szappanoperákat nézel?<br> Arw: Méééér? Tööökjóóóó....Olyan romantikus! Amikor Gil-José-Galad-Ivó megcsókolta a Vad Milgarinos Tündost, az volt a legjobb, hát az egyszer?en fúúúúú!<br> Ara: Most látom csak, Királyi feleségem, hogy sz?ke a hajad... Mér?<br> Arw: Apuci szerint ez jobban kifejezi az egyéniségem! csak tudnám, mire gondolt....<br> E: A kajának vége! Gyerünk Tanácskozni!<br> * * *<br> <br> E: Ha már itt összegy?ltünk rögtön rátérek a tárgyra. Nálunk van az Ellenség Nagy Gy?r?je, az Egyetlen, Ami Úr Mind Fölött, Meg Ilyesmi...<br> A: Mér mondasz mindent nagybet?vel?<br> E: Honnan látod, milyen bet?vel mondom?<br> A: hát izé.... Mert én Király vagyok!<br> E: Na mindegy, Gandalf, tiéd a szó...<br> Ga: Naszóval, a Kószával tett hosszas vándorutam során, ami alatt innen a könyvtárba gyalogoltam, meg a Megyébe küldtem egy levelet, kiderítettem, hogy ez az Egy Gy?r?, amit mindenki hosszú-hosszú évek óta keres... <br> B: El is higgyem, mi?<br> Bil: És én ezt rábíztam erre az agyalágyult unokaöcsémre...<br> Gloin: Mi törpök azóta utolértük a készítési technikát, s?t, le is hagytuk... Úgyhogy nem is érdekes...<br> Ga: KUSS! ÉN BESZÉLEK!<br> Frodó! gyere, hozd a Gy?r?t!<br> F: muszály?<br> Ga: Igen., muszály!<br> F: Hát nesze...<br> B: Ez az Egy Gy?r?? Ez a bizsu? Na ne röhögtess!<br> Gloin: haha! Egy húszforintosból szebbet öntök!<br> Ga: KUSSS! EZ az egy Gy?r?! Félelmetes hatalmát ti is tapasztalhatjátok:<br> Ash Nzg Bimm-bamm-bumm, agrele-bagrele Bummtaribumm!<br> (a terem elsötétedik)<br> E: Húzzátok fel a red?nyöket...<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #29978 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Na!<br> Ha eddig nem vettétek észre: keddenként nem tudok írni, mert nem jutok nethez!<br> A Következ? forduló:<br> Galadriel: Még mindig ennyien vannak? Na lássuk, ki éri még el a hóhért!<br> <br> Ga: Samu! Mi Mória törp neve?<br> S: Khazad Dum!<br> Ga: Affranc... izé: Pippin! Kivel fogtok találkozni a következ? részben?<br> P: Szilszakáll!<br> Ga: Nem! én most Théodenre gondoltam!<br> Ki a leggyengébb? Szavazzanak!<br> Mind: Galadriel!<br> Ga: neeeeeeeee.....<br> <br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #29975 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
naaaa!!!! <br> Küldünk neked egy emeletes csokitortát virtuálisan!!!<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #29974 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Ilyen dicshimnusznak nem lehet ellenállni...! Gyerünk!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #29972 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Alyr!!! Paródiát kérünk! Vagy legalább megjelenést! <br> Szólj egy szót hozzánk... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #29943 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Majd folytatom a következő körrel! Most nincs sok időm. Egyébként Frodó direkt ilyen hülye. Ki mást lehetne rávenni egy ilyen küldetésre, mint egy hülyét? :) ))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #29942 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Nos: Leggyengébb láncszem?<br> Ötletet adtatok!!!!!<br> <br> 2 jó jelenet is van rá! Az egyik a Gázló, a 9 lovas a játékosok, a másik amit megírok.<br> <br> Lothlórien<br> (Lórien határán álldogállnak, megjelenik Galadriel, rövid a haja és egy asztalt cipel maga előtt)<br> G: Csak egyvalaki juthat ide be!<br> A többiek kiesnek. Lássuk, ki a legerősebb!<br> G: Frodó! Mi volt apád neve?<br> F: Öööö.... Dil-dildó!<br> G: Hát ez nem jött be! Drogó! <br> F: Én Frodó vagyok!<br> G: Drogó az apád volt!<br> F: Jaaaa....<br> G: Gimli! Mi a mithril másik neve?<br> G: Való ezüszt!<br> Ga: Háááát... elfogadom. <br> Szavazzunk! Ki a leggyengébb láncszem?<br> F: Gimli<br> S: Gimli<br> T: Gimli<br> P: Gimli<br> L: Gimli<br> A: Gimli<br> B: Gimli<br> G: Legolas<br> Ga: Legolas, mit írt még a táblájára?<br> L: Azt, hogy pá, kisaranyom, nélküled mindent rózsaszínben látok...<br> GA: Gilmi, mivel ön volt a legerősebb, megváltoztathatja döntését. Nem szavazna magára?<br> Gi: nem!<br> Ga: Hóhér!<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #29936 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Még gondolkodom rajta... :) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #29916 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Gondoltatok már arra hogy mondjuk a Fródóék a 9-ek bekerülnének a Leggyengébb láncszembe.....????

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #29910 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Frodó talán egy kicsit tul hülyére sikerült, de írjál még, sokat:)))<br> küldök neked egy vír... egy hatalmmas csokitortát:))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #29909 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Alyr: Mivel én legálisan olvastam: tetszett, vagyis szintén jó!!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #29908 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Alyr: jó!!! :) ) (hopp, lebuktam., elolvastam én is :) ))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #29906 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Na jó, de hol folytassam? Elvileg megette ?ket egy jeti...<br> Na jó. Feltámasztom ?ket. Elvégre én vagyok az író, azt csinálok velük amit akarok. Aragornnak hosszú orra n?, Legolasnak visszafejl?dnek a lábai, Frodónak az agya... hopp, ez utóbbi eddig se létezett... :) )<br> Tehát reggel a Caradhrason:<br> Ga: Reggel van.<br> B: Micsoda ész!<br> Ga: Ébreeeeszt????????!<br> F: Már megint?<br> P: Ezúttal nem nézted el az órád, Gandalf?<br> Ga: A mágusok mindig tudják a pontos id?t...<br> T: Persze! Ezér ébresztettél fel fél kett?kor, mondván, hogy nyolc óra...<br> L: Mit csinálunk?<br> G: Gyújtsunk tüzet!<br> P: Együnk!<br> T: Ja!<br> F: Talán ha inkább ennénk... vagy már mondtátok?<br> S: Igen Frodó úr, mondták...<br> A: Én Király vagyok!<br> Ga: Na hol a ló?<br> S: Bugaaaa! Buuugaaaa!<br> B: Itt egy levél:<br> '' Mire ezt olvassátok én nem leszek itt. Megpróbálok segítséget hozni. Estére visszajövök''<br> F: Lehet, hogy csak viccel.<br> B: Itt?<br> (A t?z olvasztotta lukon kívül 5 méteres tömör hófal.)<br> Ga: Nézzük meg, hátha megtalálta a kiutat...<br> (Keresik, keresik, majd találnak egy kb. húsz lépés hosszú alagutat, annak a végében egy formásra csiszolt jégkockában ott áll a póni.)<br> B: Mindenesetre nem volt hülye állat...<br> P: Nála van minden kaja...<br> Gi: És a tüzifa...<br> Ga: És a whisky is. Egy méter mélyen a jégben. Óóóóóó.... mi lesz így velem?<br> L: Hogy vesszük ki?<br> A: Én, mint Király, parancsolom, te jégkocka, nyílj meg!<br> JK: Fenéket!<br> A: Nyílj meg!<br> JK: Nem!<br> A: Én király vagyok! Izé... Király vagyok!<br> JK: Sokra mész a koronáddal...<br> B: Ami nincs és nem is lesz a fejeden, amíg én élek...<br> Jk:...ha egyet toppantok és rátok omlik ez a barlang. Engem a Hegy küldött!<br> Ga: Na már csak ez hiányzott!<br> S: Gandalf! Te mágus vagy ,nem? Olvaszd ki!<br> F: Mi lenne, ha Gandalf kiolvasztaná? <br> (Gimli csendben leüti Frodót)<br> Gi: Így sokkal értelmesebb képet vág...<br> T: Olvaszd ki, Gandalf!<br> A: Én, mint Király...<br> B: Csöndben maradsz!<br> L: Varázsolj!<br> Gi: Nálam csak egy csatabárd van. Nem tudom kivenni... Varázsolj!<br> Ga: Így, whisky nélkül? Minek néztek ti engem? Ha iszom, legalább én elhiszem, hogy tudok varázsolni, de józanon nem vagyok olyan agyalágyult...<br> Mind: OLVASZD!<br> Ga: Hát tessék...<br> (El?veszi az öngyújtóját és olvasztani kezdi a jégtömböt)<br> Ga: De ez így napokig fog tartani... feltéve, hogy nem fogy ki a benzin...<br> (erre otthagyják Gandalfot, és visszamennek)<br> P: Éhenhalok! Ááááááá!<br> T: Én is! Már tíz perce késik a reggeli!<br> F: Megvan! Rendeljünk a Hobbit Kingb?l!<br> (Gimli megint leüti)<br> * * *<br> A: Én Király vagyok! Hol késik a kaja? Már félórája, hogy felkeltünk, és még nem ettünk!<br> B: Ez egyszer igazat szóltál!<br> G: Éheees vagyok! ÉÉÉÉHHHEEEEESSS!<br> L: Ha ordítasz, még éhesebb leszel!<br> S: Adjatok kajááááát! <br> B: Már csak egy választás maradt: Valamelyikünk feláldozza magát, és a többiek esznek bel?le.<br> S: Ezek a gondori szokások...<br> A: Veled kezdhetjük!<br> P: Egy hobbit kevés...<br> G: Ugyan, van itt négy...<br> L: Meg egy hasonló méret? izé... lény is...Az öt. <br> Gi: És egy fincsi elf...<br> B: És valaki, akinek királyi a húsa...<br> A: Maradjunk az els?nél...<br> B: Nem rossz, nem rossz...<br> (Gimli sokat sejtet?en megsimogatja a bárdját, Legolas el?vesz egy jó hosszú kést, az Andúril is felvillan, meg Boromir is rázza a kardcsonkot...)<br> S: nekünk l?ttek...<br> <br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #29905 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Szóval írjak még?<br> Nem kaptam még fizetést!<br> Azt hiszitek, hogy 3-4 képeslappal kiszúrhatjázok a szemem?<br> Egyedül Darin olvashatja, mert ? küldött virtuálisan egy tortát! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #29880 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Nekem az összes én király vagyok és hasonló nyalánkságok is. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #29879 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
''Az égő tűzből és a friss nyomokból a híres erdőjáró Aragorn arra következtet, hogy rég elhagyhattá'' <- Ez a legjobb :D <br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #29878 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Állati jó! Halálra röhögtem magam az utóbbi percekben! Kösz! :) ))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #29876 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Na, milyen?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #29875 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Na!<br> Akkor folytatom a Caradhrast...<br> (Hóvihar, egyre estelkedik, de egyre csak esik, hull a hó meg a szél is fúj. És a tüzelő egyre fogy, mert Samu a felét elhasználta fogpiszkálónak útközben)<br> L: Hideg van.<br> Gi: Persze! A kis elpuhult, már egy kis fagyot se bír ki.<br> L: Akkor neked mér vacog a fogad?<br> Gi: Mert én vacogtatom!<br> Ga: Na! Csönd legyen! Gondolkodnom kell...<br> P: Már csak ez hiányzott! <br> T: Nem akarunk valami enedéket keresni?<br> A: Én, mint Király parancso...<br> B: Kuss!<br> F: Gandalf! Gaandaaalf!<br> S: Azt mondta, gondolkodik...<br> F: Francokat! Elaludt!<br> Ga: Mi... mivan... Hagyjatok má... izé... gondolkodni!<br> F: Gandalf! Valami menedék kéne!<br> Ga: Egy szót se hallok ebben a szélben, menjünk valami védett helyre!<br> (rámutat egy a hegy oldalából furcsa szögben kiálló sziklára)<br> Ga: Az jó lesz...<br> (Ebben a pillanatban a szikla leomlik)<br> B: Mégse...<br> S: F-fázom!<br> (Egyre közelebb mennek a tűzhöz, végén már majd' ráülnek. Sőt!)<br> Gi: Ááááááááá! A szakállam! Te szemét elf! Ezért meglakolsz!<br> L: (ártatlan arccal) Én? Nem én voltam...<br> Ga: Arra a bölcs döntésre jutottam, hogy védettebb helyre kellene húzódnunk innen a nyitott útról...<br> B: Ezt az intelligenciát!<br> Ga: Tehát valakinek el kell mennie keresni egyet...<br> B: Micsoda hülye ez a manusz! Keresni? Ilyen időben?<br> Ga: Gondor emberei híresen bátrak és erősek...<br> (Boromirt közmegegyezéssel elküldik, és mindenki legnagyobb meglepetésére talál is egy kunyhót. Az égő tűzből és a friss nyomokból a híres erdőjáró Aragorn arra következtet, hogy rég elhagyhatták)<br> Ga: Én teát főzök! Ki kér?<br> P: Valami erősebb italod nincs?<br> T: Ja... egy kis whisky, forralt bor...<br> Ga: Hát őőőő.... már nincs...<br> S: Már értem, miért tudott olyan jól aludni a tűznek háttal...<br> Ga: Melyik tűznek?<br> F: vajon kié lehetett ez a kunyhó? <br> B: Én egyszer olvastam...<br> L: Olvastál, te?<br> Gi: Nem mindenki olyan hülye, mint az elfek...<br> L: De a törpöknél mindenki okosabb..<br> Gi: Az elfeket kivéve...<br> B: Naszóval egyszer hallottam mesélni egy...<br> A: Mesék... gyerekeknek valók...<br> Ga: Hopp, befagyott a higanyos hőmérőm... Nem baj, van alkoholos...<br> B: naszóval a mese egy havasi embernek nevezett lényről szólt...<br> Ga: Ki itta ki az alkoholos hőmérőmből a szeszt?<br> (Aragorn csöndben csuklik, mert sose bírta az alkoholt)<br> Gi: Biztos ez a bolond tünde!<br> L: Vagy egy ilyen égettszakállú mitugrász!<br> Gi: Elpuhult!<br> L: Durva!<br> Gi: Impotens!<br> L: Honnan tu.... izé.... te marha!<br> Gi: Látjátok, rájöttem!<br> (Legolas felkapja Gandalf éppen csak langyos teavizét, és ráönti Gimlire)<br> Gi: Fúúúúúj! Mi ez a bűz?<br> Ga: Varázstea!<br> L: Csakugyan varázslatosan büdös... <br> Gi: Kimegyek lemosom...<br> (amint kinyitja az ajtót, a teavíz összefüggő jégpáncéllá fagy, és a törp dermedten áll meg, mint egy szobor)<br> L: hehehe... ezt megkapta...<br> B: Naszóval a havasi ember vagy jeti embereket eszik, vért iszik, és bírja a hideget...<br> F: Á, ilyen nem is létezik! Ugye Aragorn?<br> (Aragorn csendben hortyog)<br> F: Aragooooooooooorn!<br> A (motyogva): Én Király vagyok...<br> L: Szerintem se létezik ilyen...<br> Ga: Szerintem se...<br> P: Ha a bölcsek ezt mondják, mért mondjak én ellent?<br> T: És én?<br> (Ebben a pillanatban kintről szörnyű üvöltés hallatszik, és hatalmas lépések.)<br> B: Lehet, hogy igazam van?<br> Ga: Áááá...<br> ( Bejön a jeti és pillanatok alatt felfal mindenkit. Meglátja a jégkockába bújt Gimlit)<br> J: Ááááá! Mirelit!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.547 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére