Humor

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hónapja #29855 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
:-D DDDDD

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hónapja #29854 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Na milyen?<br> Folytassam?<br> Van még ötletem...<br> Asmo: te is írj!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hónapja #29852 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Ayna, dodie, Darin: Köszi a képeslapokat és a virtuális tortát!<br> Cserébe írok ide valami izét...<br> <br> Új théma:<br> A kegyetlen Caradhrason vannak (ha nem így írják bocsi)<br> Ga: Na. Ébresztző álomszuszékok!<br> Gi: Mi az, hogy álomszuszék?<br> L: Biztos varázslószleng...<br> B: Én egész éjjel őrködtem! Én nem aludtam!<br> A: Most se fogsz! <br> F: Ááááááá... (ásít) Samu, rendeltél már reggelit a Hobbit Kingtől?<br> S: Nade uram... Itt?<br> P: Ja... Még mindig itt vagyunk ezen a rohadt hegyen?<br> Ga: Ne nevezd rohadtnak, mert megharagszik...<br> T: Ugyan!<br> (egy 3 tonnás szikla esik az orra elé)<br> F: Vagy mégis?<br> P: Áá! Ez csak véletlenül esett le...<br> A: Menjünk tovább!<br> (Továbbmennek, Pippin és Trufa minden galád megjegyzésére sziklák potyognak, immár veszélyesen közel a hősök legértéktelenebb testrészéhez.)( Így valahogy: )<br> A: Majdnem a fejemere esett! Te gonosz hegy! Én Király vagyok! <br> Hegy: Na és? <br> A: Engem nem bánthatsz! <br> H: HA-HA-HA-HA!<br> (Ijedten mekegő vadkecskék és egy muflon zúdul a társaság nyakába)<br> H: Bocsi. Elfogyott a kő. HA HA HA.<br> B: Te szemét! Megöllek!<br> (Nekirohan a sziklafalnak, és sikeresen eltöri rajta a kardját.)<br> H: Ez erőszak!<br> (kitör a hóvihar. Egy jólirányzott jégcsap elviszi Pippin orrát)<br> P: Az orromig se látok.<br> T: Gyújtsunk tüzet!<br> F: Ez az első értelmes mondatod ma. <br> S: Biztos megivott egy agyserkentőt.<br> B: Itt a fa. <br> A: Én Király vagyok!<br> L: Itt egy kis levél gyújtósnak.<br> G: Itt a Playelf legutóbbi száma.<br> L: Te.... Kis ganyé! Te loptad el! Nem baj! Itt a Törp lányok! <br> G: Teeee!<br> L: Teeeeee! <br> G: Arrrgghhhh!<br> L: Arrrrgggghh!<br> B: Kuss! Inkább adjatok gyufát. <br> F: ez az... az nincs<br> A: Nálam se!<br> B: Dettó<br> L: Nálam se.<br> S: Senkinél!<br> Ga: Itt az én varázserőm szükségeltetik.<br> (Elővesz egy kis ezüsttárgyat, felnyitja a tetejét, megpöccint egy gombot, és felgyullad a láng.)<br> T: Mágia!<br> G: Naná! Eredeti Zippo!<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hónapja #29851 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Én se horgolni se kötni nem tudok, mert nekem az túl unalmas. Nem birok annyi ideig egy helyben ülni és a drága időt ilyenekre pazarolni. Inkább alszom.<br> Viszont van egy körmöcskének nevezett izé, amivel csináltam egy 6 m hosszú izét, amit semmire se lehet használni.<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hónapja #29828 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Alyr: Öregkorban az ember feledékeny...Te már írni is elfelejtettél... :) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hónapja #29821 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Alyr: Majd ha tél lesz... akkor majd azt mondom: Boldog szülinapot! De addig várjál szépen!:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hónapja #29819 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Alyr:ha tudnám hol laksz küldenék neked egy kötött mackófelsot....<br> Boldog szülinapot!!!!!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hónapja #29817 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Szóval jövő héttől egy nagykorú, felnőtt, stb... emberrel beszéltek, meg ilyenek, úgyhogy lehet megijedni :) )))))))))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #29814 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Ja, majd elfelejtettem: jó!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #29812 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Boldog szülinapot!<br> És nem rossz :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #29810 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Ha nem lett jó, akor soryy, de a mellettem ülő 2x kitörölte félúton....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #29809 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Éowyn és a Nazgul...<br> N: Na! Menj innen!<br> É: Nem megyek!<br> N: Előttem halandó ember nem állhat meg!<br> É: Én lány vagyok! (leveszi a sisakját)<br> N: Hosszú haja mindenkinek lehet...<br> É: És kardja is! (levágja a szárnyas izé fejét)<br> N: Na... ezt nem kellett volna...<br> Nem vagy te lány!<br> (Éowyn leveszi a mellvértjét)<br> N: Ejha! Mégis!<br> É: Na! Elég volt ennyi! Nem sztriptízbár!<br> N: naaa... csak egy kicsiiit!<br> É: Nem! (rácsap a karddal a Nazgulra)<br> N: Te bajod! (összetöri a lány pajzsát, és a kezét)<br> É: Au.... Talán mégis lehetne róla szó...<br> N: Mostmár...<br> É: Izé... mondom igen!<br> N: Már késő! (eltöri Éowyn kardját, meg ilyenek...)<br> T: (kimászva a halott alól) ejha! Mit látnak szemeim! És én ezzel utaztam napokig, és észre se vettem! Micsoda balszerencse!<br> Na mindegy... túl nagy lenne nekem... otthon már várnak... eh-eh...<br> É: ajjajjj....<br> N: Meghalsz nyamvadt halandó!<br> PJ: Azért nem kell túlzásba vinni...<br> N: Te ne szólj bele! Nyamvadt halandó!<br> PJ: Hívja valaki a mentőket!<br> T: Megöllek!<br> N: Na ne röhögtess!<br> É: Kicsit komolyan veszi a szerepét...<br> T: na..... ajjajj...<br> Pj: ajjajjj...<br> É: ajjajjj...<br> N: Hehhehhehheeee! Én Voldemort vagyok!<br> PJ: Az egy másik film!<br> T: ja...<br> N: Ne szólj bele, Harry, te se izé... Cornelius, én Lily Pottert akarom!<br> É: Az már meghalt! Én Éowyn vagyok!<br> N : Nem veszem be! HAHAHAHAAAAAA!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #29806 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Egyöntetű vélemény...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #29804 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Húúúúúú.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #29801 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Ne ugráljatok, mégcsak most tudtam fellépni a netre... :) <br> Na, vajon mi lesz ebből... :) <br> <br> Éowyn s a Nazgűl<br> <br> N: állj mellém, cuncimókus...<br> É: nem, mert te megölted az apámat!<br> N: nem...izé...hogy hívnak?<br> É: Éo...hé, mit kérdezősködsz?!<br> N: a francba is, mondja mán meg vki, mi a kiscsaj neve!!!<br> Operatőr: Éomer, te barom!<br> É: hülye, nem lapoztál?!<br> O: mi...? ja, a francba, Galadriel!<br> É: de ne HÁTRA lapozz, azanyád!<br> O: mi van az anyámmal?<br> N: mindegy, legyen az a Némber vagy, mi...na szal, Némber, azt az apás dolgot rosszul mondod, mert én vagyok az anyád...<br> O: mi van az anyámmal már megint?<br> É: NEEEEE!!! Hé, de te férfi vagy!<br> N: talált, süllyedt s megszívtad, mert ezzel eltereltem a figyelmedet, így péppézúzom a karod a buzogányommal!<br> É: de hiszen neked harcifokosod van!<br> N: tényleg? Hé, nem is...(Éowyn átdöfi a kardjával a Nazgűl hasát)<br> É: na, nyögjél!<br> N: csak ha rajtamvagy! (s a Nazgűl elvigyorodik, mint a szteroiddal belőtt fagylaltosbácsi) Amúgy meg nem tudsz így megölni, mert ektoplazma alkot!<br> É: s ez sem fáj?! (azzal a Nazgűl lábai közti kunkor dudorra üt)<br> N: AZANYÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍJUJÚÚÚÚÚÚÚÚJ!!!!!!!!<br> O: mi van az anyámmal?<br> É: ezt sem érzed, Nazgűl?<br> N: s te ezt nem érzed? (azzal Éowyn láncingszoknyája alá dugja a kezét)<br> É: oh...!<br> N: mindjárt megvan, cicuskám...hujúj, ez egy HURKA!!! (kirántja a kezét) először fiú, másodszor csaj, harmadszor fiú?!<br> É: nem, csak beraktam összecsavarva a mai újságot, hogy élethűbb legyen az álcázás...<br> N: furcsa is volt, hogy olyan gyűrött a bőre...nade most teneked terelődött el a figyelmed...ja, ez nem értelmes...(ekkor Trufa előbújik Théoden hullája alól s rácsap a Nazgűl lábára)<br> N: AZAÁNYÁÁÁÁÁD!!!<br> O: hagyjatok már békén!!!<br> É: jó volt, Kuka!<br> T: az a másik partnered volt, Hófehérke...(s kacsint egyet)<br> É: ja igen, Vidor! (s ő is kacsint egyet, mert por ment a szemébe)<br> N: ez összeesküvés! Vagy csak az elmélete? x-4+cos3/4 vagy mi?<br> É: hijjáááá!!!(s Éowyn ráüt a Nazgűl nyakára)<br> N: ez nem karatefilm, kiscsaj...(azzal a Nazgűl eltűnik)<br> T: hú, azanyját, ez sikerült...<br> O: na jó, nekem így is jobb! (azzal kiugrik az ablakon)<br> T: ennek mi a baja? Hiszen van sör, friss tej, babakrém...<br> É: de nincs Always ultra, extra szárnyakkal...<br> T: nem jó, kiscsaj az újság?<br> É: de, hiszen Cinema volt s bennevan, hogy adni fogják a filmet a mozikban...<br> Peter Jackson: s akkor ám farbarúgnak, azanyját!<br> O: hagyjatok mááááááá........<br> <br> Na, csak ennyi jött... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #29800 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Alyr: Hova küldjem a honoráriumot?<br> Esetleg egy utó-tortához mit szólnál...?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #29799 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Alyr: Jól van na.<br> Asmo: Mennyit kérsz?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #29798 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Asmo: Ha nekem megszavazták a juttatást (amit még mindig nem kaptam meg!) te is ragaszkodj hozzá!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #29795 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Asmodeus: Naná, hogy írj, én kezdek kifogyni az ötletekb?l...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #29793 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Asmo:Na,akkor most te jössz!!A felkérést már megkaptad!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #29789 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Alyr: lépfenét kapsz:)<br> Egy kérdés: Írjak ÉN is???:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #29788 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
De csak vicceltem... Ámbár aki mindenképpen fizetni akar, írjon ímélt és megadom a címem, lehet küldeni rózsaszín csekken vagy borítékban... :) )))))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #29787 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Mert az jó... :) ))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #29786 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Miért csak a pénz a pénz és a pénz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #29784 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Jó, hát persze!!! <br> Szólj, ha már fizetős, mert akkor majd a kijáratnál adakozom a nemes célért! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #29783 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Na milyen?<br> <br> <br> Arra gondoltam, pénzt is kérhetnék érte. Amennyit írtam... havi jutalékot kapnék...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #29782 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Nos: itten vagyok újra!<br> <br> Másik téma kéne, de mi?<br> Megvan! Maradván a szellemeknél, Holtak Útja<br> <br> Éppen elindultak, befele a sötétségbe...<br> <br> Gimli: Itt hideg van. És sötét. Nem szeretem.<br> L: Én nem félek a halandók lelkétől...<br> G: Olyan is van itt? (nyel egy nagyot)<br> L: Hahhahahhhh! Hát igen te mélynövésű halandó törpicsek, még ezt se tudod...<br> G: Én is bátor lennék, ha lenne infraszemüvegem! Te dekadens fogpiszkáló!<br> L: Dekadens? Én? Dekadens. Én. Nem is rossz... egy féregéltűtől...<br> G: Sokra mész a rohadt hosszú életeddel, ha nem tudsz vele mit kezdeni...<br> L: Szerinted. CSak az irígység beszél belőled...<br> G: Fejbecsaplak...<br> L: Majd ha eléred... <br> G: Grrrrrrr!!!!<br> L: Hrrrrrrr!!!!<br> A: Maradjatok, barátaim... ne féljetek. <br> G: Ki fél?<br> A: Midjárt fogsz! Ezt a szellemvasutat még a Régi Szép Idők mesterei építették... Nagyon jó...<br> Szellem: Itt aq bejárat, tessék beszállni!<br> G: ÁÁÁÁÁáááá! <br> L: Ugyan már! Jó az álcád, de én átlátok rajtad! Tényleg átlátok rajta! Jesszusmami! Szellem!<br> A: Én mondtam! Én Király vagyok! <br> Sz: Belépőt attól még te is fizethetsz!<br> A: Hahh! Én Király vagyok!<br> Sz: Én meg nem. Na és?<br> A: Engedelmeskedj! Megidézlek titeket Erech kövéhez!<br> Sz: Hogy oda eljuss, ki kell fizetned a jegyet.<br> G: Én egy nyugdíjast kérek.<br> L: Én egy triplanyugdíjast. <br> A: Én felnőttet.<br> Sz: Te? Na ne röhögtess! Fogyatékosoknak félárú. Azt hiszem, mindenkinek ez jár...<br> <br> Rövid, de többre most nincs időm, majd folytatom...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #29779 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Hát igen... Néha magam is elámulok magamon, hogy milyen okos, kedves, humoros és szerény vagyok... :) ))))))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #29774 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
De én csak percekig, néha-néha, most egy negyedórám sincs, hogy valamit írjak...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #29773 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Alyr: Nagy kár. Én még egy óráig itt lebzselek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.415 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére