Humor

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #29672 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Talán az eredeti modorhoz is visszatérhetnél...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #29671 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Alyr: gondoltam, hogy nem véletlenül:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #29670 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Direkt!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #29669 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
túl sztár vársz hangulatu:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #29668 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Na hogy tetszik?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #29667 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
A (meg)folytatás itt következik:<br> A balrog és Gandalf küzdelme , új változat:<br> G: Hahh! nem jöhetsz át! mert én itt vagyok!<br> B:És az szerinted gátló tényező?<br> G: Naná!<br> B: GHA_HAHAHAHA... (gyomorból nevet)<br> G: ez itt a kardom, Glamdrig!<br> Boromir (a híd túloldalán): Eddig is ilyen furcsán zúgott a mágus kardja?<br> Gimli: Nem említette apám... de mi csak pakoljuk tovább a C4-et, biztos, ami biztos...<br> B: Hahh! Ez neked kard? (az ő kardja pirosa csatlakozik G. kékjéhez)<br> Boromir: Ez is zúg.<br> Gimli: Ilyenek a varázskardok...<br> B: Már régóta várlak, Obi-Gan..<br> Egykor te voltál mesterem, de most én vagyok a mester!<br> G: csak a gonosznak lehetsz mestere Barl!<br> (összecsapnak)<br> Gimli: Ezek villognak, meg szikráznak!<br> B: gyengül az Erőd!<br> G: Nem győzhetsz...<br> B: Öreg vagy már! Az új mesterem megtanított az Erő valódi mivoltára!<br> G: Ha most halálra sújtasz, Erőm nagyobb lesz, semmint azt el tudnád képzelni!<br> Boromir: És hogy fújtat a balrog!<br> B: Próbáljuk ki!<br> G(nyel egyet): erről nem volt szó...<br> Gimli: Aragorn! Robbants!<br> Aragorn: De én király vagyok!<br> Boromir: Fene azt a kényes kezed!<br> B: aaaaaaahhhhhh.... <br> G: Csalás! korbács van nálaaaaaaaaa...<br> Trufa: Na ezt jól elintéztük.<br> Gimli&Boromir: tük?<br> Pippin: Ja.... igazad van, Borbak, most az egyszer...<br> T: Bár azért Gandalf kardját elkérhettük volna... olyan szépen világított...<br> B&G: álljon meg a menet! Ki vitte a hídra halálmegvető bátorsággal a robbanószert?<br> A: de én vagyok a király!<br> S: Téged ki kérdezett...<br> F: állj! Nálam a varázsgyűrű, velem van a Schwarz! Akinek nem tetszik, levágom! <br> (ez utóbbi poént csak az érti, aki látta az Űrgolyhókat)<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #29662 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
'' Hej hó, halihó, befüvezni csudajó!''<br> (Bombadil Kóma)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #29651 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Kicsit talán gyors lett. De már ettem... :) <br> Na jó.... itt a végszó: Orodruin<br> F: Naszóval, végre itten vagyunk...<br> S: Ja.<br> F: És itt a Gyűrű is.<br> S: Ja.<br> F: Meg ez a rohadt hegy amit meg kell mászni.<br> S:Miiiii???!!!!<br> F: Mi van kis hűséges szolgám?<br> S: Azt nem mondtad, hogy fel is kell menni!<br> (felmennek)<br> S: Szahib! Itten vala egy ajtó, rajta ódon betűk: A Tűznek Vad Katlana <br> F: Már megint klasszikust olvastál?!<br> S: Bocsi... nem tudtam ellen...<br> F: Átkozott! Visszaélsz az analfabetizmusommal! Rohadék!<br> S: Az is ide van írva: BELÉPÉS CSAK ENGEDÉLLYEL.<br> F: nem olvashatsz többet, érted?!<br> S: De főnök! A Háború és béke olyan hihetetlenül izgalmas és gazdag ford...<br> F: KUSS! A qrva életbe!<br> PJ: Na de Frodó! Ez nincs a szövegben!<br> JRRT: Semmi ilyesmi nincs a szövegben.<br> PJ: Téged meg kikérdezett, te szenilis vén hülye?<br> JRRT: Kikérem magamnak!<br> F: Most nincs igaza a rendező úrnak! A professzor nem volt szenilis soha!<br> JRRT: Forgok a síromban.<br> PJ: Felőlem lakhatsz csőben is!<br> Te meg Frodó... ezért még kapsz!<br> S: Én mondtam, gazdi, hogy nem jó a rendezővel kezdeni.<br> PJ: Nazgúl!<br> N: Igen?<br> PJ: jelenés!<br> N: Igen!<br> S&F: Neeeeee<br> N: Na add csak szépen ide! Ne mondj ellent a Sötét..izé Rendező Úrnak!<br> G: Drágaszágoooom! Jön a papi!<br> F: Neeeem! Senkinek!Samu! Ugye te velem vagy?<br> S: háááát...<br> PJ: Boromir! Szarumán! Feltámadni! Idejönni! A Gyűrű nála van!<br> B&Sz: Ááááááááá!!!!<br> S: Én végig a rendező úr mellett álltam.<br> Kilenc Lovas: A Sötét... rendező Úré a Gyűrű!<br> PJ: HAHAHAHAhahahahaha!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #29650 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Nos... inkább én írock...<br> lássuk... a banyapók után Samu megy kiszabadítani Frodót...<br> (a torony lábánál)<br> S: Hát, ez igen nagy, szahib, nem t'om, megéri-e... de mégiscak rajta hagytam a gyűrűt....<br> De mégiscsak... mintha nyitva lenne az ajtó...<br> hopp, itt egy nem, két szobor...<br> Sz: Ez itten Mordor földje, a Sötét Úr birodalma, meg ilyenek.<br> Tilos a bemenet.<br> S: Én izé.... ork vagyok!<br> Sz: Az más! Gyere csak, urg bashram uglokron abkar. <br> S: Biztos. Naná! Ha nem mondod...!<br> Né má, mennyi halott ork! De hallga csak! Távolról vad csatározás hangja hallik! <br> (távolról):<br> O1: Úgyis enyém lesz, te rohadék!<br> O2: Persze! És mit mondasz a nazgúlnak?!<br> O1: Ne törődj te avval, csak add ide a kezet...<br> O2: Nem!<br> O1: Arrrrgggghhhh!!!!!<br> O2: Haha! Nálam van a késem!<br> O1: Nálam a szabjám!<br> O2: Óóóóóooooooohhhhh....<br> O1: Hahahaaaaarrrgghhhhh....<br> O3: Hehehe.... az nevet igazán, aki utoljáraaaaaaaa....<br> O4: Pontosan!<br> S: Én is így gondoltam! Na add ide a Gyűrűt, amíg szépen mondom...<br> O4:Nem!<br> S: Tünde kardom van!<br> O4: Nem baj!<br> S: Benned...<br> Megvan! Odaadom a.... nem ... kinek adnám én oda? Enyéééém!<br> nazgúl: Álmodozzál szépeket....<br> <br> <br> Ez nem lett olyan jó, mert éhes vagyok.... :) ))<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #29644 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Drogó fia Frodó: Dugó fia Frugo...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #29642 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Gimli- Geem Lee

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #29641 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Alyr: ha már paródiáról van szó, a neveket is ki kell parodizálni... :)
Pl.:Gandalf-Gennyfal
Zs.Frodó-Zacskós Forró
Cs.Samu-Csalamádé Kamu
Gollam-Böff (na jó, ez hülyeség:) Ötleteket... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #29639 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Inkább új témát kezdek, mert a szereplők vészesen fogynak....<br> De majd folytathatod...<br> A Banypók odújábaN<br> G: Erre, erre gazdi...<br> S: Mi ez az ajtó, te gaz vakarék?!<br> G: Jó ajtó, jó gazda, jó Szamu...<br> S: És mér van pók az elején?<br> F: Bztos aki itt lakik, fél a pókoktól...<br> G: Úgy bizony, drágaszágom...<br> F: De mégis ki lakik itt?<br> G: Majd meglátják a jó kisz hobbitok...<br> S: Te szemét! Ez bezárta az ajtót, szahib, most mi legyen?<br> F: öööööö..... nyissuk ki...<br> S: Hogy ez nekem nem jutott eszembe...<br> G(a túloldalról): hihihi, gollam, gollam... jön a banyaaa! <br> F: Ki lehet az a banya?<br> S: Nem nyílik az ajtó!<br> F: A kilincset ha próbálnád...<br> S: Vajon ki lehet az a banya?<br> F: Nem t'om, de nyisd ki az ajtót, mert itt egyre büdösebb van...<br> S: Ez már majdnem olyan, mint Bilbó ürege a szülinapi parti után.<br> Banyapók: Aaaarggghhhhh!<br> F: Hallottad?<br> S: Mit... várj a discmanem...<br> F: Hát olyan...<br> B: Aaaaaaaaarrrrrggghhhhhh!!!<br> F: Ilyet...<br> S: affranc! Az ajtó sem nyílik...<br> F: És nincs itt egy feláldozható G betűs szereplő se...<br> B: AAAAAAAARRRRRRRGGGGHHHHHH!!!!!!<br> S: Ez határozottan közelebbről jött...<br> F: És egyre büdösebb van...<br> S: Te itt egy pók....<br> F: Itt egy másik... <br> S: Ugranak!<br> F: Intelligensek!<br> S: Jól látnak!<br> J.R.R.Tolkien: Ez nem az Arachnofóbia! Én ilyet nem írtam!<br> P.J.J.Jackson: Megvettem a fiadtól az összes jogot!<br> J.R.R.T: Szörnyű!<br> P.J.J.J: Egyébként se láthattad az Arachnofóbiát...<br> J.R.R.T:Iszonyú!<br> P.J.J.J:...Mert te halott vagy! Egy halott ne szóljon bele!<br> J.R.R.T: Forgok a síromban, és kísérteni foglak!<br> PJ: Grrrrr!<br> Cs.S.S.Samu: Hééé! Minket itten közben megesznek!<br> Zs.F.F.Frodó: Megjegyzem, ez igaz....<br> Banyapókok: Egyetértek! Hamm-hamm (megeszik a jelenetet)<br> HA bárkiben felháborodást váltott volna ki a T. professzorral való nem túl tiszteletteljes viselkedésem, elnézést, a felelősség elsősorban az enyém, másodsorban Gandalfé, aki ajánlotta a témát...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #29632 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Tényleg! A nagy paródia-írók is mindig közösen írtak! John Caldwell&Jeffrey Stone&Benjamin Rascal! Gazdagok leszünk, Alyr! Juhííí!:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #29631 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Esetleg írhatnátok egy közöset is!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #29628 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
csak nehezen tudtam követni az eseményeket...de azért nagyon jó:))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #29627 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Alyr: kösz:)<br> <br> Akkor Aragorn és a hóhér.<br> H: hozzátok mán az öreget!<br> A: kit?<br> Pap: Mategrasia Domine...<br> A: csezzeg, csak ezt ne...<br> Pa: kussolj, fiam! Elmondom az imát!<br> A: legyen mise! Az jó hosszú...<br> Pa: öhm, izé, Urkus, Dominus meg a Szentlélek, az most nem jut eszembe, na amen.<br> A: MI?! ENNYI?!<br> Pa: igen. Még van vagy húsz áldozat, nem fogom itt neked ugráltatni a gigámat...<br> H: na, térdelj le!<br> A: már térdelek...ez olyan elavult vesztőhely! Szálka ment a térdembe!<br> H: na pofa be vagy én fogom be...<br> A: tényleg jó lenne, ha kussolnál...<br> H: hé, először a golyóidat csapom le, úgyhogy kuss...<br> A: Ó, jöjj, ó, jöjj, üdvözítő...<br> H: mi van? Imádkozol?<br> P: ez csak elterelő hadművelet, te vadbarom!<br> H: hogy én vadbarom?! MEGHALSZ!!!<br> P: a rohadt életbe!!! Öhm, izé, ő volt! (azzal Boromirra mutat)<br> B: mi van?<br> H: MEGHALSZ!!!<br> B: ja...MIIII?!!!<br> H: MEGHALSZ!!!<br> A: haha, most te szoptad meg, szopató! Hé, hülye Tuk, szopd le...ööö, vagyis vágd el a kötelemet! DE NE A VESSZŐMET, BAROM!<br> G: én Gimli vagyok, csezzeg...gomba...<br> A: na haggyad a heréimet! AZOK NEM GOMBÁK!!! NE TAPOSD SZÉT ŐKET!!! ÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!<br> <br> Galadriel tükrénél.<br> Őr: fenség! A vesztőtéren marhanagy galiba lett...<br> Ga: attól még öljétek meg őket! Felfedezték a LEA titkos bázisát!<br> Őr: kérem, fenség! Ez egy nyilvános wc!<br> Ga: na, ezért olyan bizalmas...<br> S: bocs, de nagyon kell tojnom s már csinálom is s hát büdös lesz...<br> Ga: NEEE!!! A TÜKÖR, TE HÜLYE!!!<br> S: ááá...annak annyi...a lávafolyam elpusztította...oh-oh...<br> Őr: fenség! Gáz van!<br> Ga: érzem...<br> Őr: nem AZ a gáz! A közeli pszihiátriai rezervátumból kiszabadultak az őrültek, szellemi fogyatékosok...<br> L: csatára fel, testvérek!<br> McMurphy: Száll a kakukk fészkére!<br> Forest Gump: a mamám mindig azt mondta, hogy aki bolond, az bolond.<br> Micimckó: gondolkodj, gondolkodj...<br> Ga: mindenkit leölni!!!<br> (az őrök összenéznek s egymást lelövik)<br> Ga: hülye állatok! Elveszett Lórien!<br> Celeborn: Én inkább megyek...<br> Ga: te strici! Ne hagyj itt!<br> C: a fenébe, lebuktam...<br> A: jöjjetek, ti szerencsétlenek! Most tudunk meglépni!<br> L: de a seregem!<br> G: gomba...<br> B: hülye hóhér! Haggyá' má'!!!<br> P: au, a lábam!<br> T: hé, azaz enyém!<br> S: beszorultam a wc-be!!! Segítség!!!<br> F: csónak kell! Csóóónak!!!<br> G: gomba...<br> F: nem gomba, csónak!<br> L: támadás!<br> H: igen! Támadás!<br> B: pénzt, pénzt!<br> A: minek?<br> B: ilyen zűrzavarban lehet, hogy gondolatlanul egy ezrest nyomnak a kezembe...<br> A: és még én vagyok a csóri!<br> F: csónakot!<br> B: apa mindent az építésre költött...<br> A: meg rád...<br> G: gomba!<br> S: Gimli! A wc zsinórja nem gomba! NE HÚZD MEG!!!<br> L: Roham!<br> Th: Rohan!<br> P: te most még nem szerepelsz!<br> Th: hé, Jackson, passz má' ide egy forgatókönyvvel...<br> J: csak A GY.U. van itt...<br> G: gomba...<br> S: segítség! Örvénybe kerültem! Ez a Viharzóna!<br> F: csónakot!<br> Csónakos: tessék...<br> F: ööö, kösz...de ha lehet, a vízbe...<br> Cs: jó van na...<br> G: gomba...<br> L: Micimackót kinevezem tábornokká!<br> M: gondolkodj, gondolkodj...<br> A: csónakokba mindenki!<br> Hagrid: megyünk a Roxfortba, gólyák!<br> A: golyók?!<br> B: hé! Te játszod a hóhért!<br> H: ja, igen, de átmentem Columbushoz is...<br> F: nem az a krapi fedezte föl Amerikát?<br> A: itt nincs szó Amerikáról! Ez Középfölde!<br> <br> Na, többet nem tudok...Alyr, folytasd vagy kezdjél új témát... :) <br> <br> <br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #29626 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Esetleg írhatnátok Tolkien és Peter Jackson közti jeleneteket is!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #29624 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Folytathatod, de kezdhecc új témát, mert fogynak a szereplők...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #29623 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
hát igen hol is tartottál?<br> Őrök+Aragorn<br> Őr1:Gyere, mert van más dolgom is...<br> A: Muszály?<br> őr2: Akkro mondd a jelszót...<br> A: A macska...<br> Ő1: Ezt csak az a félhülye erdőtünde tudta eltéveszteni a Bakacsin-elmegyógyintézetből...<br> Ő2: Ja... a kutya ugat, de esernyő...<br> Ő1: Te eszement! El ne áruld!<br> A: Ahaaa! A kutya...<br> Ő2: Már nem érvényes, gyere megérkeztünk...<br> A: Izé, minek ide az a nagy balta?<br> Hóhér: Baltaaaaaa????? Hogy mondhatsz ilyet?!<br> Trufa(a közönségből): Hagyd szegényt, csak király...<br> H: ja....<br> A: Ez az! Eszembe jutott: én vagyok a király!<br> Ő1: Milyen király?<br> A: A jó király, natürlich...<br> P: Ez nem Süsü a sárkány!<br> A: Izé... nem? Ari vagyok, az ari király....<br> H: Hülye szóvicceid vannak...<br> A: Mit akarsz azzal a baltával?<br> H: Kettőt találhatsz!<br> A: Ma már borotválkoztam...<br> H: Nem talált.<br> A: Körmöt is vágtam, meg hajat is!<br> P: Araborn, vagy mi a szösz, lapozz legalább a forgatókönyvben!<br> T: De ne hátra, te szerencsétlen!<br> A: k... ki...kiv...kivégezni? KIVÉGEZNIIIII???!!!!<br> H: Csakhogy rájöttél, picinyem! Na, gyere, hajtsd le a fejed...<br> A: Egy király senki előtt nem hajt fejet...<br> H: Én vághatom állva is, neked fáj jobban...<br> A: Neeee! Egy uralkodónak minimum golyó általi halál jár! Vagy életfogyti börtönbüntetés!<br> Ő1: Te hülye csíralény! Dedóskorú pojáca! Gyerek! A puskát még fel sem találták!<br> A: Hopp... de az utóbbi...<br> H: Jelentkezz Szauronnál, neki van elég helye az ilyenekre, mert nála rövid egy fogolyélet...<br> P: Egy kirándulás...<br> A: ....kirándulás? Az jó!<br> T: A banyapók odújának megtekintésével...<br> P. Jackson: Na de fiúk! Előre elolvasni a forgatókönyvet!<br> P&T: Bocsika...<br> P.J: Na, kifutunk az időből, gyerünk, hóhér...<br> <br> * * *<br> <br> F: Galadriel, hova vezetsz minket?<br> G: MAjd meglátjátok...<br> S: Mooonddd meeeeg, lééééccciiii...<br> G: hallottátok már a LEA rövidítést?<br> F: Lorien Elven Agency? A híres tünde titkosszolgálat?<br> G: Naná! Innen mindenhova elláthattok...<br> (bemennek az épületbe)<br> G: Ez a kedvenc szobám... Galadriel tükre... Innen mindent láthattok, amit az elhelyezett titkos kamerink látnak...<br> S: Fúúú, itt a kapcsoló! De tökjó! Jobb, mint az öregem műholdvevője!<br> G: Itt néhány ork fűtolvajt láthattok, mindjárt elkapják őket... itt A... a... Arató kivégzése, áááá, ez Gimli, útban Mordor felé!<br> S: Jé, ez a megye! Ez meg Brí, a Piszkos Póni! Hé, ezek itt mi vagyunk, amint elmegyünk innen! Hogy van ez?<br> G: Jók a dublőrök, mi?<br> F: Ez itt én vagyok... De mi ez a sok ork? Erről szó se volt!<br> G: Nyugi, ez is csak dublőr, feláldozható, olcsó...<br> S: Na de hát akkor is, a gazdám...<br> G: Asszed te nem?<br> F: Állj! Samu kapcsolj vissza! ez itt egészen Gandalfnak látszik, csak ez a vacak fehér ruha...<br> G: Samu? Azt mondtad Samu? És te se Forró vagy?<br> F: Frodó... izé...<br> G: őrség! Ezek nemkivánatosak...<br> Ő: Értettük...<br> F&S: Neeeeeeee....<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #29622 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Alyr: hogyhogy ELLŐTTEM a poénjaidat? Még a végén beperelsz... :) <br> <br> Ezért ezt kapod!:)<br> <br> Lórienben.<br> <br> B: na most meg hol a jó életben vagyunk...<br> P: hé! Te Zarándok...vagy Hegymászó...ja, igen, Vándor!<br> A: Aragorn...<br> P: igen, Vándor. Na szal tudod, hol vagyunk?<br> A: ööö...<br> G: lósz*rt tudod! Még a térképet se kérted el attól a részeg vénsz*rtól...<br> L: én tudom az utat! Itt születtem!<br> G: itt van a tünde pszihiátriai rezervátum?<br> L: nem, arrébb...na fiúcskák, most előre kell menni...<br> G: hát igen, mert máshova nem lehet menni, mert csak ez az egy ösvény van...<br> L: de majd találkozunk egy tündével, aki kéri személyit, a jelszót, ami annyira titkos, hogy nem mondhatom el, hogy a ,,A macska ugat, de esernyőben repül.<br> Vki: ARGHHH!!! Te töketlen!!! Elárultad a világ legeslegeslegeslegtitkosabb jelszavát!!!<br> G: hát egy ilyen hülyeséget tényleg nem lehetne kitalálni...<br> L: ezt Vúpi Goldberg találta ki a Spriccolj piciben!<br> Vki: hülye!!! Mindent kitálalsz nekik!!! (az alak fütyül) FÜTTY-FÜTTY!<br> F: nálam van a Gyűrű!<br> S: uram, ezt egy másik résznél kell mondania...<br> F: ja, igaz...<br> Vki: óóó, nálad van a Gyűrű? Akkor az már más...(pénzéhes vigyor ül ki arcára)<br> F: ez a pénzéhes vigyorod gyanús...<br> S: uram, ne mondja szövegeként a zárójelben írott mondatokat!<br> F: a francba is...milyen csóri géppel másoltuk le a forgatókönyvet...<br> S: én másoltam le kézzel, uram...<br> F: akkor azért ilyen olcsó ez az egész marhaság...<br> Tolkien: nincs duma! Dolgozni!<br> F: te írod a sztorit, nem mi...<br> <br> Galadrielnél.<br> S: TÜNDÉK!!! HUHÚ!!! TÖKJÓ!!!<br> G: NEM BÍROOOM!!! Megőrülök!!! Ez a sok negatív energia elpusztítja az agysejteimet!!! ÁÁÁÁ!!!<br> F: ööö...Gimli...baj van?<br> G: gomba... (elkezdi simogatni az egyik gombát)<br> B: szerintem ne simogasd azt a mérgező spórákkal rendelkező gombát...<br> G: rossz gomba! (széttapossa, mire az egyik tünde statiszta fuldokolva zuhan a földre)<br> Galadriel: isten hozott titeket náluk!<br> A: (félrerúgja a tünde hullát) öhm, izé...csá, Gali!<br> B: na, jön a hóhér...<br> F: Ellen szívna útment omlettot!<br> L: az nem így van!<br> F: kuss, lehet, hogy nem vette észre...<br> Ga: hol van Gandalf?<br> A: hát...szegény meghót...<br> L: ki az a Meghót?<br> Ga: óóó, szegény Gandi! Állandóan csak inni kellett s mi lett a vége?<br> A: nem ABBAN halt meg! Vagyishát...igen...leszédült a Móriai hídról...<br> B: láttam, hogy egy kicsit hozzásegítettél a zuhanáshoz...<br> A: csak vállon akartam veregetni...na szal, szegény meghót...<br> L: ki az a Meghót? Adok neki pénzt!<br> T: én vagyok!<br> P: meg én is!<br> Ga: s ki a mi Mr. Gyűrűhordozónk?<br> S: én!<br> F: agyonverlek! Öhm, én...<br> Ga: á! Drogos fia Forró!<br> F: vmi olyasmi...<br> L: forró?! Cicabogár, miért nem szóltál?!<br> F: haggyá' má'! Na szal én vagyok az, akit te keresel...<br> Ga: s megnézhetném azt a Gyűrűt? Ugye az ujjadon vagy?<br> F: hát nem egészen...aaa...(hevesen markolássza a lába közötti hurkát)<br> Ga: óóó, akkor pláne meg kell néznem! Szauron is odahúzta föl! le is vágta neki Isildur...<br> F: akkor leveszem! Kit érdekel a Gyűrű, ha nem lehetsz többé férfi?<br> G: gomba...<br> Ga: MICSODA?! EGY TÖRP?!<br> G. igen, Miss Mindenkivelhuncutkodó Úrhölgy! Gomba...<br> A: ööö...ő nem törp, csak...egy kisfiú!<br> Ga: de hiszen szakálla van!<br> A: ööö...állati bőr betegségben szenved...<br> Ga: s minek hoztátok magatokkal?<br> A: ööö...<br> B: mert a fia! (s mint a rohadék, vigyorog)<br> A: te rohadt álla...<br> Ga: óóó! Szegény Aragorn! Csak ilyen ocsmányság sikerült?<br> B: nem. Ez csak fogadott...<br> Ga: júúúj! Na de Aragorn! Mi lesz a családoddal?!<br> A: megöllek, te fa...hááát, izé...ez van...megölöm, megölöm...<br> Ga: MICSODA?! Meg akarnak ölni!<br> B: s ráadásul impo...<br> A: megöllek!!!<br> B: neee!!! Engem is meg akar ölni!<br> Őr: lefogtuk!<br> Ga: jó, rendben!<br> A: ENGEDJENEK EL!!!<br> B: s vigyázzanak vele! Megőrült amiatt, hogy hererákja lett...<br> A: Megöllek!!!<br> Őr: ne fél...nekem se sikerül...majd gyakoroljuk, jó?<br> A: neee!!! Mama!!!<br> Ga: hé, ti kis hobbitok!<br> T&P: igen?<br> Ga: nem ti! Forró és csalamádé kamu! gyertek csak, mutatok vmit nektek...<br> F: ööö...mit?<br> S: kuss, uram! Én majd mondom, mit csinálj...(s megnyalja a szája szélét)<br> <br> Innen folytathatod, Alyr...s ne lődd le a poénjaimat... :) <br> <br> <br> <br> <br> <br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #29621 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Ha figyeltél volna jobban, rájöhettél volna, hogy nálam csak Gandalf iszik, a többiek csak néha kostolnak bele... A füvet is én kezdtem, Lóriennel... nos, akkor már megint ellőtte a poénjaimat Asmodeus, kell új théma... Megvan: Aragorn előremegy, és találkozik Éowynnal, + aztán jönnek a többiek is...<br> <br> É: Mi ez a sok morc ember itten az erődömben?<br> A: Nem emlékszel rám?<br> É: Rád pont nem, de erre a kis szakállas mitugrászra igen... meg a langaléta haverjára...<br> A: De én vagyok a Király!<br> É: Mióta?<br> Gimli: Ez a rögeszméje.<br> Haldír(vagy hogy is hívák azt a dúnadánt): És mi vele tartunk, mert jól fizet a család...<br> É: Ez itt a te zászlód?<br> A: Igen! Szép, mi? A menyasszonyom hímezte...<br> É: Van nő, aki hozzámegy ehhez?<br> G: Pénzért minden kapható...<br> A: Na, fejezzük be e meddő szócséplést, <br> Legolas: Mit makogsz te itten, szépfiú?<br> A: Azt, hogy KUSS! És menjünk kajálni...<br> É: Mármint ide?<br> A: Ide.<br> É: És mit esztek?<br> A: Amit adsz...<br> É: Abból nem éltek meg...<br> G: Nálunk van Théoden írása!<br> É: Ja.... na jó, ez egyszer...<br> (A vacsoránál)<br> A: És most énekeljünk gyönyörű dúnadán énekeket!<br> G: Van olyan is?<br> L: Nekem egy se jut eszembe...<br> É: Mi az, hogy dúnadán?<br> H: Hey-ho, hey-ho...<br> Mind: Neeeeeeeee!<br> G: Inkább énekeljünk szép törp énekeket!<br> L: Még csak az kéne!<br> É: Én vagyok a házigazda, ez az én váram...<br> G: Nem Théodené?<br> É: Kuss!... naszóval! Rohani dalokat fogunk énekelni...<br> Az én népem dalait! Az én dalaimat!<br> G: Mondj példát!<br> É: Éljen az új királynő, Éowyn!<br> A: királynő?<br> É: Lesz nemsokára...<br> L: Aragorn, mit töltöttél Éowyn poharába?<br> A: Én, semmit! Hogy feltételezhetsz ilyet egy királyról?!<br> É: (miután megitta): Aragorn! Szerelmem! Azonnal legyünk egymáséi!<br> A: Ez a beszéd!<br> É: Egyesítjük országainkat, és utódaim fogják uralni a birodalmat!<br> A: Jó!<br> É: Apropó, hol is az országod?<br> G: Nincs neki!<br> É: Ne hagyj vívódni! Mondd, hoy van!<br> A: Izé....<br> É: Jajjj! Érzem, ahogy a szerelem gyűlöletté alakul bennem! <br> L: Mért lett fekete a hajad? <br> É: Á, semmi....(ördögi mosollyal)Aragorn, szívem, gyere! <br> (később) Sajna csak egy út vezet ki a völgyből, a holtak ösvénye...<br> A: mért van ilyen neve?<br> É: Nem tudom, én már sokszor jártam arra, semmi félelmetes nincs ott...<br> <br> <br> * * *<br> <br> Th: Á, itt vagy? <br> É: Itt, királyom, hol lennék?<br> Éomer: Papa, fekete lett a hajaaaa!<br> É: Ja, befestettem... (súgva: Kuss legyen Émi, vagy kapsz!)<br> Th: És Aragornék?<br> É: Már elmentek... A Holtak ösvényén...<br> Th: Hogy hagyhattad?<br> É: Aragorn ragaszkodott hozzá...<br> Éomer: Papiii! Könnyes a szeme!<br> É: Belement valami...<br> Th: Mért pont a holtak ösvénye...<br> É: Nem tudom, pedig olyan kedves ember volt...<br> Th: volt? <br> É: Izé... azért mondtam így, mert elment...<br> Th: Hmmmmm.....<br> (ebédnél)<br> Éomer: Finom boooor!<br> Th: Neked azt még nem szabad!<br> É: Én adtam neki most az egyszer...<br> Th: Na jó...<br> Éomer: Papiii... belerakott valami a poharuuuuu.....aaaaaaahhhhh.....öööeeeee.....<br> Th: Émi! Émikém! aaaaaahhhh...... öööeeeeeee...... <br> É: Meghalt a király, éljen a királynő! Ürítem saját egészségemre a királyi serleget!<br> Nem! Mit tettem! aaaaaaahhhhhh.......öööeeeeeee......<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #29617 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Végre volt időm végigolvasni. Hosszan vigyorogtam a képernyő előtt.<br> Asmodeus: a 04-i 21:31-es szöveged nagyon tetszett.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #29616 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
érdekes: Alyr sztoriában a többség iszik, Asmoéban meg füveznek. arra nem gondoltatok hogy csak szimplán hülyék? na mind1, azért jó volt, folytassátok!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #29615 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Akkor folytatom:)<br> <br> P: a-azt hiszem, téves számot tárcsáztam...<br> Sz: a lóf*szt! Ezen csak az én szmom van...a 666-os...<br> Egy krapi: üdvözöljük a 197-en!<br> Sz: na meg ez a barom...<br> P: 197? Mi a sz*r?<br> K: a sz*r? Az olyan barna salakanyag, ami az emberi szervezet szükségtelen anyagait tartalmazza s az emberek illő szokás szerint porceláncsészékbe eresztik, ami...<br> P: sz*rok rá!<br> K: hé! Ez nem virtuális telefon!<br> Sz: na tünés má'! Senkisem kíváncsi a vigyori pofádra...na szal hol is tartottunk? Ja igen...<br> Egy férfi: ez itt a forró fiúk vonala! Kérlek, mond meg, cicabogár, milyen testalkatú fiúcskát szeretnél s megbeszélt időpontban s helyen találkozhatsz partnereddel...s a pénzt otthon ne hagyd...<br> Sz: AZ ISTENIT!!! Ez egy...egy...<br> E: meleg? Ó, kis püntypürünty, szégyenlősek vagyunk? Nem kell tagadni a belsőnket!<br> Sz: kussolj, rántotta! Ez a hülye szőröslábú farok kapcsolt a FORRÓvonaladra...<br> Másik ember: rántottát akar? Egyen leárazott, másfélhónapos rántottát gyorséttermünkben! Jelszavunk: ,,Ne nézze, egye, de úgy sem lesz jobb!''<br> Sz: Menjetek a jó büdös francba! Ezzel a köcsöggel van dolgom...<br> Másik ember: ,,óóó, Gedeon bácsi, a nők bálványa...'' vásároljon WU2 sampont üzletünkben!<br> Sz: a francba! Hülye palantír! Ez mindig rákapcsol más vonalakra!<br> Öregnéni: kisfiam!<br> Sz: óóó, mama, szia...<br> Ö: hogy mersz beszélni így ezelőtt a szegény kis hobbit előtt!<br> Sz: mama, én maffiavezér vagyok! Ez az én ügyem...<br> Ö: ne beszélj így velem, fiacskám! Pedig milyen szófogadó voltál kis óvodás korodban...<br> Sz: akkor öltem meg azt a hülye csajt, aki mindig a vörös szememért csúfolt...<br> Ö: hát persze, hogy csúfoltak azért! Akkor lehet, hogy békénhagytak volna, ha két szemed van!<br> Sz: mama! Ne ezelőtt az...izé előtt...<br> Ö: látom, átoperáltad kettőre, mint az a Májköl Dzsekszon...<br> Sz: mama, nem is tudod, ki az!<br> Ö: ne feleselj nekem! Na tehát, kis hobbitocska, tedd le azt a telefont, mert a fiacskámmal el kell bánnom...tud rosszfiúcska is lenni ez a kis áldott angyalka...<br> Sz: MAMA!!! ÉN A SÖTÉTSÉG URA VAGYOK!!!<br> Ö: hogy az én kisfiacskám az lenne? Ne szórakozzál, kis Szauronkám...<br> Sz: MAMA!!!<br> Ö: na, kis hobbit, látod, hogy tud bőgni ez a neveletlen fiúcska?<br> Sz: MAMA!!! AZ ISTEN VERJEN MEG TEDD MÁR LE AZT A QRVA TELEFONT!!!<br> Ö: hogy beszél, Szauronkám?! Most aztán elverem a popsidat!<br> P: na jó, én mentem...huhú, mit mesélhetek majd el a többieknek a rettegett Szauronról! Vagy Szauronkáról?<br> Sz: KÜLDÖM A NAZGŰLJAIMAT, TE ROHADT MITUGRÁSZ!!!<br> G: mi a rohadt életet csinálsz, hülye Tuk?! Beszéltél Szauronnal?! az a rohadék már rég bemért minket!!!<br> Egy nazgűl süvít el s hallatszik, amint egy slágert énekel:<br> ,,Old man on the River...''<br> G: A FRANCBA!!! ITT VAN!!!<br> A: fussunk!!!<br> É: hülye...van ló...<br> A: ja, igaz...<br> G: én előremegyek Hósörénnyel!<br> Th: hé! De azaz én lovam!<br> G: ja igen, Keselyüstök az enyém...<br> A: de azt már elvitte Pippin...<br> T: haha! Pippin! Jól megszopattad Gandalfot!<br> G: állj meg, te rohadt Tuk!!! Arra van a nazgűl!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #29614 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Jót írtál, Amodeus...<br> Új théma:<br> Pippin and the palantiR<br> (lefekvéshez készül?dnek)<br> P: Gandaaalf.... muti meg azt a köveeet, léééécciiiiii!<br> G: Kuss! Hagyjá inni!<br> A: Ja! Mit pampogsz bele a Mágusok és a Királyok dolgába?!<br> T: Hol vannak itt olyanok?<br> P(súgva): Kussolj má', mert ha nem adja ide Gandalf azt a vackot, benne vagyok a sárban, tartozom Szilszakállnak...<br> G: Kuss, te bolond Borbak! Te is hagyjál inni! Nesze! itt egy kis lórieni f?...<br> T: Ááááá! köszi! (elmegy)<br> A: Neked, alattvalóm, nem kell f??<br> P: Izé... kés?bb...<br> G: És... pia?<br> P: Inkább mutii azt a köveet!<br> A: Az a király köve, tehát az enyém!<br> G: Az a mágus köve, tehát az enyém!<br> P: Ez SZarumán mobilja, nem?<br> A&G: KUSS! NEM MÉSZ A HELYEDRE?!<br> P: Ááááááá.......<br> (megvárja, amíg elalszanak, aztán Gandalfhoz lopakodik... valami kerek a köpenyébe)<br> P: Áááá... gyerünk, Tuk fiam, te vagy a sztár... <br> ....Mi a ....!! ez egy üveg unicum!<br> Akkor a táskájában van...<br> ... Ez az, én vagyok a király!<br> A:(álmában): Én vagyok a király...<br> Pippin eloldalog, aztán...<br> P: Né má, ez a hülye Szarumán mindig csak egy számot hívott... pedig tök király ez a mobil videofon, vagy mi...<br> Na lássuk, kit hívott olyan sokszor...<br> Szauron: KI ZARGAT ÉJNEK IDEJÉN?! <br> SZARUMÁN? ÍGY ÖSSZEMENTÉL? MIT VÉGEZTÉL, BESZÉLJ!<br> P: Émn csak egy hobbit vagyok...<br> Sz: HOBBIT?! AZ MEG MI A L*SZ*R?<br> P: Hát én...<br> Sajna csak ennyit tudok, mert mennem kell...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #29613 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Folytatom:)<br> <br> G: gyere mán elő! Szarumán!!! A franc esne beléd! Már viszket a bal fertályom is, úgyhogy gyre elő!<br> A: erre nem jön elő...hívjuk Pavlovot...<br> É: szerintem ha csokit helyeznénk a kapu elé, biztosan előjönne...<br> Th: és ez a trónörökös! Rohanj el, Rohan!<br> A: haha, milyen gyenge szóvicceket tudsz! Persze én, a Király, mindennél Királyabb szóvicceket tudok! HAHA!<br> É: akkor mondjál egyet!<br> A: az előbb mondtam egyet...<br> G: hülyék...most Szarumán van középpontban...<br> Sz: NYERT A PIPACS FTC!!! HUHÚ!!! NYERTEM 20000-ET KÍGYÓNYELVŰTŐL!!! MARHA JÓ!!!<br> G: NYERT A PIPACS FTC?! A FRANCBA IS!!! VESZTETTEM!!! HÜLYE TRUFA!!!<br> T: hehe...látjátok, én vagyok a Király, hehe...<br> A: dehogy vagy te király, szarkupac!<br> Th: én már 20 éve vagyok a szakmában, úgyhogy én vagyok a Király!<br> G: nem...tényleg ő a Király...elnyerte a Lórieni házamat...<br> A&Th: GANDALF!!! HAHA!!! HAJLÉKTALAN LETT GANDALF!!!<br> Sz: micsoda?! GANDALF!!! HIHIHI!!!<br> G: kuss legyen!!! Különben a ti házatokban szállok meg...<br> A: no problem. Nincs házam...<br> Th: és még királynak képzeled magad?!<br> A: nem képzelem...VAGYOK...<br> É: ja, na persze...a Gettók királya...<br> (Aragorn duzzog)<br> G: ne duzzogj má' itt nekem! Lehet, hogy egy csóri köcsög vagy s hát ez tényleg lehangoló és megalázó egy királyi kölöknek, de ez engem annyira érdekel, MINT AZ A ROHADT NAGY KELÉS AZ ORROD HEGYÉN!!! HAHA!!! FOLYIK BELŐLE A GENNY, MINT AZ ANDUIN!!!<br> A: hüp...hüp...<br> Sz: na, jövök, mert most az intimbetét reklámok mennek, a folttalan bugyikkal...na, szal mi az ábra?<br> Szilszakáll: hmmm, m-i-n-d-e-n-t l-e-r-o-m-b-o-l-t-u-n-k...<br> G: Fűrészborostás, húzzál innen...most nem altatódalt akarunk hallgatni...<br> Boromir: de, igen!<br> A: HÉ! TE MEGHALTÁL!<br> B: ja, igen, bocs, már itt se vagyok...<br> Sz: mindent?! Hm...nem, nem mindent! A BÜFÉSBÓDÉ MÉG MEGVAN!!! HAHA, ÉN NYERTEM!!!<br> G: az egy felborult fagylaltoskocsi, te szerencsétlen...<br> Sz: ja, tényleg...ááá, de mindegy! ORTHANC MÉG ÁLL!!!<br> G: igen, addig, amíg nem aktiváljuk az atombombákat...<br> Sz: HAHA, CSAK BLÖFFÖLSZ!!!<br> (Gandalf megnyom egy gombot, mire a háttérben egy hegység összedől)<br> Sz: ööö...hát akkor mégsem blöffölsz...de nem ölhetsz meg, mert nálam van...ööö, izé...Kígyónylevű! Ja, az nem kell...akkor...a PALANTÍR!!! HAHA, SZÍVTATOK!!!<br> Gi: hát igen...ooo, tobacco leafs, ooo...<br> T: na végre má' hogy idevánszorogtá' testvé'! Ké'sz belövést?<br> P: nekem van vadkenderem is...szívtok?<br> G: adjál mán egy szippantásnyit! Ja, igen, itt van Szarumán...szal dobd le Orthanc kulcsait, mert be akarunk menni!<br> Sz: nyitva van az ajtó...<br> G: komolyan? Phú, fiúk, leégtünk...<br> Sz: de akkor sem mentek beee...<br> G: miért mozgatod az ujjaidat? S miért forog a szembogarad helyén piros spirál s miért szór villámokat a szemed s miért lóbálsz egy órát magadelőtt? Jaaa, érteeem, mesteeer...<br> T: én nem...úgy bedrogoztam, hogy má' Gimlinek is kétszeresen 20 ujjat látok...<br> Gi: nekem nyolc ujjam van...<br> T: ja, igen...<br> Sz: én vagyok a Királyotoook...<br> A: neeem, ééén vagyoook aaaz, mesteeer...<br> Th: neeem, ééén...<br> Sz: a francba, már kezdek kiöregedni a szakmábóóól...<br> A: deee azééért jóóól meeegy mééég, mesteeer...<br> G: mesteeer, mindjááárt aaa fejedreee eeejt vmiiit Kígyóóónyelvűűű...<br> Sz: AUU!!!<br> G: ööö, mi történt?<br> K: bocs főnök! Gandalfot akartam...<br> Sz: hülye, te csak ne akarj semmitse! Most betörted a fejemet! Mindjárt kifolyik az agyvelőm!<br> K: mondtam, hogy BOCS!<br> P: jééé, egy golyó...<br> G: NE NYÚLJ HOZZÁ!!! AZ EGY IDŐZÍTETT BOMBA!!!<br> P: hopsz...<br> G: FÖLDRE!!! (mindenki a földrefekszik, de semmi nem történik)<br> G: elnézést...azt hittem, Szarumánnak van annyi esze, hogy egy palantírnak látszó robbanószerkezetet dob ki...<br> Sz: Kígyónyelvűt kellett volna kidobnom!!! Most odaveszett a mobilom!!! Nem tudok órákig dumálni Szauronnal!!!<br> K: persze...azt meg nekem kellett a számlát fizetnem Théoden pénzéből...<br> Th: te rohadék! Hát azért nem volt meg az aranyalsónadrágom!<br> A: nekem nem kell aranyfedő...nekem már eredetileg arany...<br> É: fúúúj! Undi vagy!<br> Sz: na, most jön az a rész, hogy én megfutamítva visszakúszok a páholyról...<br> G: erkélyről, töketlen...<br> Sz: ...teszek rá, és itthagytok. Na csinálom...ÁÁÁ. NE. ELVESZTETTEM MÁGIKUS ERŐMET. VÉGEM VAN. JAJ. JAJ.<br> G: na, fuss mán el, had szívjam el nyugodtan ezt a kenderszivart...<br> <br> Most többet nem tudok...kezdek visszatérni a Pokolba... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #29612 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Ez csak úgy jön...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #29611 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Hogy tudtok ennyi ökörséget kitalálni?!...<br> De azért jókat vigyorgok a gép előtt.<br> :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #29610 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
De én mindennek ellenére írok paródiát...<br> Nos... mondjuk beszélgetés Szarumánnal...<br> G: Szarumáááán!<br> Théoden: Nem jön ez, gyáva...<br> A: De lejön, mert itt a király!<br> Éomer: Köszi a papa nevében...<br> A: Mér, ki a te apád? A király én vagyok!<br> Th: francokat!<br> É: Ja!<br> P: Mind a ketten királyok vagytok, csak az egyiknek nem futja országra... Mit kell ezen veszekedni?<br> É: Ja!<br> A: Menj innen te kis mitugrász!<br> T: Gyere, van még pipafű... A megyei és lórieni keverve... az a legjobb...<br> P: És Legolas meg Gimli?<br> T: Legolas a kedvenc entjeivel van, máris bizalmas viszonyba keveredett egy Homokinyár nevezetűvel... Gimli meg erre tart, de nem tudom mikor ér ide, mert adtam neki pipafüvet...<br> P: de megígértük Gandalfnak, hogy támogatjuk hátulról...<br> A: DE ÉN VAGYOK A KIRÁLY!<br> É: TE NYAMVADT CSAVARGÓ! <br> A: MEGÖLLEK!<br> Th: akkor nem lesz trónörökös!<br> A: MAJD SZÜLÖK ÉN FIAT!<br> G: te?<br> A: Izé.... majd Arwen... én csak csinálom.... ahogy anyu mondta...<br> izé...<br> É: Papa! Ez azt se tudja, mit kell akkor csinálni!<br> Th: Te se... <br> É: De én csak trónörökös vagyok...<br> G: Remélem az is maradsz...<br> Kígyónyelv megjelenik az ablakban:<br> Ki az? Mit akar? Nem tudjátok, hogy most meccs van? A főnököt nem szabad zavarni!<br> G: Szilszakáll! Az áramot kapcsold ki!<br> Szarumán az ajtóban:<br> Ki volt az a rohadt... Hát itt mi történt?<br> Egyszer nézem egy hétig a focit és rögtön ez van? <br> G: Legyőzettél! A sereget szétkergettük, a várat leromboltuk! vesztettél...<br> Sz: Tényleg?<br> th: Nézz körül...<br> Sz: Ez csak a látszat! A legújabb hadicsel! Én győzök!<br> K: Tényleg vesztettünk...<br> Sz: Biztos?<br> G: Szarumán! Orthanc kulcsait ide!<br> Sz: Várjá má, Sötétszürke, nem látod, hogy beszélgetek?<br> Th: Van bőr a képén...<br> G: Amíg meg nem nyúzom...<br> É: Ne várakoztasd a papáT! Ő király!<br> A: És én is!<br> Sz: Mi van itt, koronatalálkozó?<br> A: ÁÁÁÁÁAAAAARRRRGGGHHH!!!!!! CSAK ÉN VAGYOK KIRÁLY!<br> Sz: Egy megalomániás egoista... hmmm-hmmm... de az őrültekháza Minas Tirithben van, nem itt.... vigyétek kérlek oda...<br> A: Ez tiszteletlenkedik velem!<br> G: Vigyázz, ő is mágus, majdnem olyan jó, mint én...<br> A: De én király vagyok!<br> Sz: Majd ha lenyugodtatok, újra beszélhetünk...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.382 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére