Versek

Több
12 éve 10 hónapja #398584 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: Versek
akkor még azt hittük mi vagyunk a fák
és ahogy egymást ágainkkal átkaroltuk
azt hittük ligetünk egyetlen hatalmas
közös beszélgetés

és valóban azok voltunk
megannyi burjánzó monológ
mely néha-néha több ponton
összekapcsolódik
szétválik
visszanyessük ha kell
de végtelenek

holott csak egy fa van
és rajta mi vagyunk az ágak
és nyúlunk és növünk szerteszét
az ég felé

és mire mindezt észrevettük
már nem karoltuk egymást

egymáshoz se értünk

code a rat the monster on doom in it

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 10 hónapja #398557 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: Versek
Szeretem Szméagol verseit.

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 10 hónapja #398547 Írta: Szméagol
Szméagol válaszolt a következő témában: Versek
zuhanfüggöny

egy szál zuhanyrózsa
föléd hajolt. róla
áttetsző cseppek hull
tak le rád. szótlanul.

valahol. egy köldök
szív dobbant az örök
fürdőromantika
csempefalába.

kicsi giccsbuborék
ok tűntek egyre szét.
párás volt. a tükör.
elbújtál. köldökül.

és megccsúsztál. ahogy
lassan nyúló karod
zuhanfüggönyt fogott.
lebegtél. kicsit. ott.

A hideg rögök tenyértörők, talpunkhoz komiszak. Sziklák, kövek: mint cont-rideg, nem eleven anyag.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 10 hónapja #398525 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Versek
Van némi esélye annak, hogy 4-én, a jelenleg legvalószínűbb következő alkalom időpontjában más elfoglaltságom lesz, úgyhogy részemről az feltételessé vált. De igyekszem jönni, ha tudok. Légyszi töltsétek ki a dudlit , aki még nem tette meg!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 10 hónapja #398485 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: Versek
Ez némiképp megnyugtató, köszönöm :)

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 10 hónapja #398483 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Versek
Ne zavarjon túlságosan, kb. háromszor került elő, és igazából a "negatív szállóige" túlzás is. Nem arról van szó, hogy bikicsunáj2 lett, hanem arról, hogy ha a kör kezdőpontjához hasonló képzavar került elő, akkor beugrott. Mondhatni nyomot hagyott. ;) Szégyenkezni nincs okod! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 10 hónapja - 12 éve 10 hónapja #398479 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: Versek
Tyű, a mindenit! Köszönöm ezt a rengeteg észrevételt, amit összeszedtetek nekem! Én ezt úgy fogalmaztam meg, hogy kaka lett, de azt hiszem, a ti véleményetek a konstruktív.

Megmondom viszont őszintén, amellett hogy felvillanyozott a hosszú kritika, kifejezetten lelombozott az a része, hogy 'Az "elkezdődik újra a periodicitás" sor például (negatív) szállóigévé vált a tali idejére.'. Ha van valami, amit utálok, az az, amikor negatív kiemeléssel kerülök szóba (még akkor is, ha szemmel láthatóan jó alaposan rászolgáltam), márpedig itt ez nekem elég negatívnak hangzik. Ráadásul, ki tudja, mennyit emlegettétek, ennek a gondolata különösen rosszul esik és paranoiddá tesz. :) De ez már nem a versestopik része, OFF vége.

Még egyszer nagyon köszönöm, hogy foglalkoztatok vele!

---
Tartozom még egy csókával meg a mellényével, mert az bizony nem csak a varjúnak van: utikuti.files.wordpress.com/2010 ... _00477.jpg
:)

"Well, I'm back."
Utolsó szerkesztés: 12 éve 10 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 10 hónapja #398467 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Versek
  • A következő VT időpontjával kapcsolatban: szavaztam. 8-)
  • A pályaművel kapcsolatban: tedd csak fel te nyugodtan. ;)
  • A hideggyökkel kapcsolatban: feltéve, hogy T < 273,15 K :ugeek:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 10 hónapja #398441 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Versek
Fontos: Mikor legyen a következő VT ? Szavazz Te is!

Az előző talin, szombaton újra a verselő verseny volt a kezdőtéma. Azzal az érdekes helyzettel találkoztunk szembe, hogy valamennyi beérkezett pályaművet díjaztuk, és mind első helyezett lett. A dolog érdekességéből sokat levon sajnos, hogy egyedül Estel nevezett, egyetlen pályaművel. Viszont az kiválóan sikerült! Így a beígért díj méltán talált gazdára. Sirgon remélhetőleg felteszi valahová a képet, amit készített a nyertesről és a boldog mathomról (vagy fordítva?) :)
(Estel, felteszed a pályaműved a honlapra [inkább oda, ide csak a linkjét!], vagy tegyem fel én?)

A tali hamarosan áttevődött a Margitszigetre, hogy Thereont is köszönthessük, majd a zápor átmosott minket az Odeonba... :)

Foglalkoztunk még Snuffles tavaszköszöntő villanásaival is. Snuff, bocsi, de az őszinteség többet segít, mint a buksisimi... Van egy-két csillanás is köztük, de a többségükben dominál a túlírt, eltúlzott, művi jelleg. Az "elkezdődik újra a periodicitás" sor például (negatív) szállóigévé vált a tali idejére. Érthető ugyan, hogy mit akarsz kifejezni, de elveszi az élét az erőltetett idegen kifejezés. A "halványlila ködben úsznak a fák" lila köd képe is egészen mást vált ki, mint ami feltételezhetően szándékod volt. A "márciusi barackszín" is képzavargyanús, ráadásul a "barackszín" mássalhanzó-torlódása is az erősen kerülendő kategória. A c-k kapcsolat az egyik legkegyetlenebb torlódás, amit lehetetlen szépen kimondani, és a k másik oldalán az sz ezen még csak ront, a vers hangzása meg akkorát zuhan az orrára, hogy már nem is mentőt kellene hívni hozzá, hanem geológust. Ez a korábbi hangulatfestést kapásból tönkreteszi, de nem ellenpontozza, pedig az még megfelelő indok lehetett volna az egészre...
A "gyököt vontak a hidegből" sorra Estel meglátása az volt, hogy akkor imaginárius szám kell kijöjjön. Ezen nem segített az sem, amikor arra próbáltam rávilágítani, hogy a hideg Kelvinben is kifejezhető, vagy lehet köbgyököt is vonni, az 5. vers ezzel ki is iktatta magát, és az elalvó hóvirág nem segíthetett rajta. Pedig ez nem lenne rossz, de a közeg, amiben megjelent, visszahúzza.
A pókok vászna is erőltetésnek tűnt, pedig a 7. vers kiváló lenne, ha nem lenne harmadik sora.
A csókalegények nem szoktak szürke gallért viselni. Az a dolmányos varjú. Ja, és a giliszták ficánkolása is irreális kép, olyasmi, mint egy könnyed tehénpiruett.
Az "elhittem a meleget az/áprilisi napsugaraknak" jobban megáll önmagában, mint az előző két sor magyarázkodásával.

A 10. egészen az utolsó soráig nagyon szép, de az az uccsó sor megerőszakolja a verset.

A 12. a "so what?" kategória, jó elővezetés után semmitmondó a lezárása. Ez ugyancsak igaz a 13-ra is, itt is az utolsó sor öli meg az addig szép verset. A 14. esetében is az egyensúly hiányzik, a közhelyes felvezetés mellett fájdalmas, hogy az utolsó sor mégsem tradicionálisan időmértékes. Kifejezetten kérné az a sor a hexametert.

Összességében: igen, erőltetettek, tőled gyengék ezek, de van benne itt-ott kiváló ötlet. A központozás meg kell a rókának, legalábbis ezek esetében. Ezeknél zavaró lenne.
Még egy észrevétel: szinte mindegyik a természeti szépség vs. világ kontrasztra épül, és ez a tematika éppen a haiku követelménye. Érdemes lenne némelyiket haiku formára hozni, és letisztítani róluk a művi dolgokat. Több is van közöttük, ami nagyon ígéretes alap.

---8<
SZERK: EMLÉKEZTETŐ
>8---

A PLÖM írta: [center:2d9w7kym]Felhívás

Ithilien (leendő) népei! Kedves Táborozók!

Ha éreztek magatokban hajlandóságot arra, hogy szélesebb körben
mutassátok be tudásotokat, tehetségeteket, de ezt szívesen tennétek
mégis családiasabb, oldott hangulatban, ne habozzatok jelentkezni
sörházi komédiásnak! Várunk bármilyen énekes,
táncos, vagy szöveges produkciót, illetve költeményt, prózai művet
bármilyen témában; egyetlen megkötésünk az, hogy kapcsolódjon
Tolkien világához és a keretjátékhoz.
Ha úgy gondoljátok,
bennetek rejlik a komédiás, jelentkezzetek nálam (szaszzs kukac
hotmail pont com)
, vagy a plom2011 kukac googlegroups pont com
címen július 1-ig!

A produkciók előzetes tábori elbírálásban részesülnek.

Emeljük együtt a Helytartó udvarának fényét!


PLÖM – Programos-Logisztikus Összevont Munkacsoport[/center:2d9w7kym]

[center:2d9w7kym]Oly sok tehetséges tünde és ember közt kell lennie néhány vállalkozó kedvű ithilieninek! [/center:2d9w7kym]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 10 hónapja #398326 Írta: Elemmíriel Gilluin
Elemmíriel Gilluin válaszolt a következő témában: Versek
Szokás szerint, megkésve bár, de majd jövök. Négy a kitűzött cél, de még lesz belőle öt is :)
Cue egy órával elcsúszva (tehát 5re készül odaérni, és 6 körül valószínűleg be is esik - esetleg már csak az Odeonba).

"Ha majd felnövök,
azon leszek, hogy senki
ne vegye észre."

/N.B.A./

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 10 hónapja #398323 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Versek
Én szokás szerint úgy f2 felé érek oda, mert 13:00 + áfára ér a vonatom a Nyugatiba bele.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 10 hónapja #398318 Írta: Mau Rauser
Mau Rauser válaszolt a következő témában: Versek
Talin re! 13h a szokásos időpont, annak, aki jön:)

Ez a művészet csodája, hogy az ember néha nagyobbat szarik, mint amekkora a seggén kifér.
(Weöres Sándor)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 10 hónapja #398309 Írta: Aydin
Aydin válaszolt a következő témában: Versek
Sajnos nem tudok menni én sem...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 10 hónapja #398301 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: Versek
Ejj, de kár, hogy nekem most nem aktuális (nemcsak azért, mert az én versem is szóba kerülhet, hanem mert igencsak rég voltam már versestalin és biza hiányzik a kultúrlégkör). Vizsgaidőszak :(

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 10 hónapja #398275 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Versek
Ugye nem felejtettétek el, hogy május 21-én, azaz most szombaton a szokásos időben VT? A helyszín sem változott, café Piaf, a Fő utcában.

Van néhány anyag, amit jó lenne kivesézgetnünk, úgyhogy gyertek, éledjünk! ;) Kapásból az egyik itt lejjebb Snuffles sorozata – de más is van.

Ja, és verselő verseny díjátadó is! C'mon!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #398027 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: Versek
Mivel a cél valami hasonló volt, ezért nagyon hálás vagyok a reagálásért :)

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #397894 Írta: Estelwen
Estelwen válaszolt a következő témában: Versek
Nekem nagyon tetszenek, amiket írtál. Jól visszaadja azt a friss-bájos-illatos-színes-új-élet-érzést, amit a tavaszban szeretek :) .

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #397108 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: Versek
Életképek márciusból, színek áprilisból, szagok májusból. Gyengébb vacak az őszi változata után, mert meglátszik rajta az erőlködés, nem szívből jön, etc. Érdekelne, hogy ezeket csak én látom bele, vagy tényleg ordít róla, hogy kínkeservesen hoztam össze? Van téli meg nyári verzió is, de azok most nincsenek a pendrive-omon, elnézést.
Központozás szándékosan nincs benne (vagy nem sok), az ősziben volt.

Tavasz

1.
pasztellszínekkel csábít a tavasz,
de élénkzöldbe durvulnak a lombok

és a tél-utó csendjében
hallani, ahogy kihajt a mogyoróbokor

2.
halványlila ködben áznak a fák,
még rügytelenül

de lassan zöldet kever a természet
az ágak barnájába,
palettáján megjelennek az újdonság színei

elkezdődik újra a periodicitás

3.
újult erővel csirregnek a madarak,
tollas barátaim mind éhesek,
az új hajtások megcsillannak
a madárcsicsergésen

hát kitöltöm egy csészébe a
márciusi barackszínt

4.
szégyenlős napsugáron
lovagol be
az éledő természet

a hajnalpír is csak rózsás

5.
gyököt vontak a
hidegből

elalszik a hóvirág

6.
minden fehér elolvad,
a nano-hókristályszobrok tovatűnnek

lila orgonaillat kúszik be
a földszintes ablakokon,
repedezett felületű párkányokon kapaszkodva

7.
kimászik odvából minden kövér pók
nyolcat pislog álmosan
új vásznat kell szőni két fa közé az ebédnek

8.
bánatosan röppen vissza a tovatűnt hópázsitról
minden szürkegalléros csókalegény,
hóvakság
nem csábítja őket vadászatra

giliszták ficánkolnak a friss földben

9.
hideg szellő borzongatja
sáltól védtelen nyakamat

elhittem a meleget az
áprilisi napsugaraknak

10.
bronzszínű ágacskák
sárga virágokat rügyeznek,
kibontják serényen a sziromszoknyát
hadd virítson a májusi fényben

aranyat érő eső áztatja szerényen cipőm orrát

11.
hatalmas lapulevelek
nyílnak rá a patakmederre,
méregzöld levél-testükön poloskák pihennek,
puha lábacskáik
megrebbentik a széles zöld hidat a víz felett

12.
hűvös földillat az erdőben,
hatalmas csiga-otthon

nyálkás hasuk nyomán finom ezüstcsík
vezet a köveken,
gömbölyded tornyaik két pár csápot rejtenek

13.
farsang és karnevál van az utcákon,
tarka hadak vonulnak,
fura kalap, színes szoknya, konfetti
és trombita

farsang és karnevál van az erdőben,
a természet temperával festette ki
a lepkék szárnyát, a madarak fejét

a színpompás virágfejek bólogatnak

14.
nyárba hajló az idő,
múlandó a virágélet,
lassan barnul az orgonabokor

karamellszínbe ásít a lóhere is

15.
közelít a forróság

a barackszemek tágra nyílnak a csodálkozástól,
jeget lehelnek rájuk a fagyosszentek

16.
varjak károgása feketéllik
a tavasz fájó derekán

lepkeszárnyak rebbenését
siratja az áradó Tisza is


Egyébként elnézést a reklámért, de aki az alkotásait egy másik felületen is szívesen megmutatná (esetleg publikáltatná is), annak szívesen ajánlom a www.sya.hu oldalt. Kiépült pontozási rendszere van, lehet fészbukon megosztani, kedvencelni, pályázatokon nyerni és publikálni, meg ilyenek. Remélem, nem voltam túl tolakodó.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja - 12 éve 10 hónapja #396860 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Versek
Köszönöm a megjelenteknek, hogy megjelentek, Mirinek jobbulást kívánok, az igazoltan távollevőknek (és mindenki másnak is) sok boldog húsvétot! Külön öröm volt az, hogy két régi VT-tag meglepetésvendégként megtisztelt - ugyanis Arlith és Idril is eljött! :lájk:

Az eddigi Doodle-eredmények alapján 2011. május 21-én lesz a következő VT, már le is foglaltam a helyet, várnak minket.

A verselő versenyre sajnos határidőn belül egyetlen pályamű sem érkezett, ezért elfogadtuk (elfogadtam...) a késve befutott pályaműveket is. Arlith, Idril és Sirgon segítségével értékeltük, és az eredményeket a következő VT-n (azaz május 21-én) hirdetjük ki, úgyhogy aki nevezett, az mind jöjjön el! (Aki nem indult, az is...)

Optimiska módon ápdételtem az előző Doodle-szavazást , légyszi frissítsetek ti is - illetve, aki még nem szavazott, de szeretne, tegye meg!
Utolsó szerkesztés: 12 éve 10 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #396845 Írta: Aydin
Aydin válaszolt a következő témában: Versek
Egészen lemaradtam mindenről. Nekem sajnos most nem jó... Jó szórakozást nektek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #396796 Írta: Mau Rauser
Mau Rauser válaszolt a következő témában: Versek
A Piaf száma: +3630 533 89 96

Ez a művészet csodája, hogy az ember néha nagyobbat szarik, mint amekkora a seggén kifér.
(Weöres Sándor)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #396765 Írta: Mau Rauser
Mau Rauser válaszolt a következő témában: Versek
igen, de akkor már biztos lemegyünk egy máshova. :|
Ez nem fog nekem összejönni most, sajnálom.

Ez a művészet csodája, hogy az ember néha nagyobbat szarik, mint amekkora a seggén kifér.
(Weöres Sándor)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #396735 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Versek
Húsvét az vasárnap és hétfő ;) Én legalábbis ezzel hitegetem a családot. :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #396704 Írta: Mau Rauser
Mau Rauser válaszolt a következő témában: Versek
Őőőő… közben kiderült hogy a rokonok nagyon lobbiznak hogy menjünk le húsvétra hévégén… :| Nem tudom, végül mi lesz. Úgyhogy lehet, hogy ez a hét most mégsenem annyira jó… :|

Ez a művészet csodája, hogy az ember néha nagyobbat szarik, mint amekkora a seggén kifér.
(Weöres Sándor)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #396703 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: Versek
Igyekszem megjelenni. Így hirtelenjében jónak tűnik a szombat - Piaf. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #396700 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Versek
Doodle szerint mindenkinek jó (aki jelzett rajta). Taljunk! Foglalsz?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #396697 Írta: Mau Rauser
Mau Rauser válaszolt a következő témában: Versek
Nekem jónak tűnik a most szombat. Taljunk!

Ez a művészet csodája, hogy az ember néha nagyobbat szarik, mint amekkora a seggén kifér.
(Weöres Sándor)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #396608 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Versek
Mivel nyakunkon a minden, és az előbbi hozzászólásomban kifejtettem, hogy mikor miért nem tudunk Verses Talit tartani, sürgetősen el kellene döntenünk, hogy most szombaton összejövünk-e. Úgy néz ki, hogy a legközelebbi időpont május 14. lenne, úgyhogy ha van, akinek még alkalmas a mostani szombat, akkor jó lenne összeülni. Bár a verselőversenyre határidő után érkezett az összes pályamű, meg kellene ünnepelni. ;)

Tragikus hirtelenséggel várom a választ! ;)

[szerk] Hogy egyszerűbb legyen, csináltam egy Doodle-szavazást is rá... [/szerk]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hete #395881 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Versek
A következő VT időpontját most nem beszéltük meg, mert amikor eszünkbe jutott, már nem volt kéznél naptár, stb. Így itt vetem fel a lehetséges időpontokat, és a lehetetlent is:
  • április 16: túl közel is van, meg Tavaszi tali is van. Egyik sem lenne baj önmagában, de Mau - úgy néz ki most - nem tud ott lenni, pedig előnyös lenne. Viszont a verselő verseny elbírálása miatt nem lenne rossz az időpont.
  • április 23: húsvét hétvégéje. Feltehetőleg többeknek más elfoglaltsága lesz.
  • április 30: ez a TLV döntő napja. Másnap meg május 1-e. Nekem biztosan nem megy, akinek mégis, az inkább jöjjön TLV-t segíteni.
  • május 7: táborszervezői összejövetel, se Maunak, se nekem nem jó.
  • május 14: messze van, ki lát ilyen távolságra?

Már csak két nap a versek elküldési határidejéig!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hete #395877 Írta: Aydin
Aydin válaszolt a következő témában: Versek
Én ma nem tudok ott lenni, de jó versírást mindenkinek! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.872 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére