Novellák

Több
22 éve 1 hete #51688 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Novellák
Nekem lenne egy picit konkrétabb ötletem, amit már a Kószák Szöv-ben (de lehet, hogy a Találkozásokban) is felvetettem. Arról lenne szó, hogy mindenki írna egy (vagy több) történetet, merre járt a Gyűrűháború idején mint kósza, s mit tapasztalt a világban, milyen kalandot élt át. A kószálás útvonalát a térképen el lehet helyezni, és természetesen idő vonalat is.
A végén össze lehetne szedni az irományokat, és csapatmunkával könyvvé varázsolni. Ezt a művet hívtam én a Kószák Könyvének valahol.
(A Kószákt nagy lelkesedéssel fogadták, és holnap szó is lesz róla a találkozón.)
Milyen az ötlet?

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #51677 Írta: Vaníliafagylalt
Vaníliafagylalt válaszolt a következő témában: Novellák
ha megengeditek , hogy szerény személyen is nyilatkozzon a kószák szerintem is nagyon jó ötlet! :) ) ( pl. le lehetne írni a kalandjaikat stb . )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #51324 Írta: szürketünde
szürketünde válaszolt a következő témában: Novellák
Namarie!
Én itt új vagyok, de olvastam amit írtatok, és szerintem az jó ötlet, hogy a kószkról szóljon(márha érdekel vkit). Ugyanis elég különös teremtmények, vagyis inkább titokzatosak és bennük ez a legszebb. Engem is ezért vonzanak! Mármint az életmódjuk!
Anar caluvar tielyanna!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #51007 Írta: Eglarcarien
Eglarcarien válaszolt a következő témában: Novellák
Van 1 ötletem: a kószákról úgyis olyan keveset tudunk, miért ne szólhatna róluk?

Your blood is not shared with your husband unless something goes wrong.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #50717 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Novellák
Minden kezdet nehéz...
:roll:
Van már valami elképzelés?Mert ha már ilyen előrehaladott állapotban vagyunk,és is szíves-örömest belekontárkodnék a munkába.

Ne nevezkedjek vissza Zsóf-nak? :?:

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #50314 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Novellák
Jó,szerintem minél többen vagyunk,annál jobb!Persze könnyen beszélek,azt se tudom hogyén 1általán benne vagyok-e....

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #49945 Írta: Nuinladien(Tünde-l.)
Nuinladien(Tünde-l.) válaszolt a következő témában: Novellák
Bocsánat laikusságomért, én most írok ide először, de egyébként ha még lehetséges szvesen csatlakoznék bármiféle irogatáshoz, sztorik kreálásában nagy vagyok:-)
pusszantás mindenkinek!
:)

"To be the sailor of the world, bound for all parts"
W.Whitman

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #49865 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Novellák
Kingus:Én arra gondoltam,hogy a humorban rengeteg jó paródia van,és ha bucimaci ennyire akar könyvet írni akkor oda rakja be az ötletét.....Mert a nevei háát....nem hiszem hogy a mi könyvünk stílusához mennének.......

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hete #36874 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Novellák
Go,Go,Go

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hete #36873 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Novellák
www.gyaloglo.hu <br> ott a chat és könyviras szoba<br> ide holnap lépjen fel aki benne van<br> 15:00-kor.Oké?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hete #36872 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Novellák
Háthien akkor írj neveket!<br> És írd meg miről szóljon.<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hete #36871 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Novellák
Szerintem akkor úgy kéne, hogy Középföldén játszódik egy másik korban.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hete #36870 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Novellák
Parodia a GyU-rol már van,vaghy nem arrol beszéltek?<br> Bocsi de nem olvastam az egészet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hete #36869 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Novellák
Milyen topicot?De különben tényleg nagy siker lenne egy parródia könyv....Na de ez off,inkább beírom a humorba....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hete #36868 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Novellák
pipke!!Nem én írtam a topicot.Úgyhogy ne nekem mond. :) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hete #36867 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Novellák
bucimaci:Nagyon jók a nevek,de inkább a humorban tegyél fel egy ötletet egy paródia könyvről.Tuti nagy siker lenne,és a nevek is maradhatnának.....<br> Különben a sztoriról:Mi lenne,ha miután Aragornt megkoronázták,elvette Arwent stb.rájönne,hogy mégsem olyan jó dolog királynak lenni mint képzelte és Arwenbe sem szerelmes már annyira,ezért lelép,visszamegy kószának és a vadonba találkozik egy bizonyos Kati nevű kb.14 éves barna hajú lánnyal( :-) )))) )és nagggggyon-nagggggyon belezúg?<br> De különben az nem lenne jó,ha a Gyűrűháború idején írnánk egy másik sztori,másokról,olyanokról,akik rgyáltalán nem tudják hogy van gyűrű.....Sszerintem még nagyon sok sztorilehetőség lenne.....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hete #36866 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Novellák
Nevek:<br> Baromír<br> Vandalf<br> Haragorn<br> Szaron<br> Elemdil<br> Vandalf<br> Árwer<br> Barbár Tyufa<br> Mákos Hordó<br> Csalamádé Kamu<br> Tyuk Peregrőn<br> Bombadili Koma<br> Legócsap<br> Gumli<br> Szarómán<br> Elront<br> Szegalól<br> Celeron<br> :) )))))))))))))))))))))))))))))ENNYI,GAME OVER!<br> Gyűszűk Ura<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hete #36865 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Novellák
Egyetértek az előttem szóló pár emberrel:ne romboljátok le a legendát,ahogy pl G.Lucas is tette a SWban.Ugysem tudtok olyan színvonalú alkotást írni,és egyáltalán,miért kell hozzányúlni?Tolkien világa úgy tökéletes,ahogy van,az egyes mondák hiányosságaival együtt.Esetleg ezeket a hiányzó láncszemeket lehetne leírkálni..de inkább talán ne.<br> Bucimaci:óriásit röhögtem a neveken-gyártsál még egypárat,léci!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hete #36864 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Novellák
Minerva: Aragornnak lánya?...Hmmm... érdekes elgondolás...<br> Szerintem abban az időben kéne játszódnia, mikor Earnur királyt kihívta a Morgul-torony ura. De ez csak ötlet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #64 Írta: svindler
svindler válaszolt a következő témában: Novellák
A Csináljunk könyvet téma folytatása

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hete #36863 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Novellák
Akkor lesz könyv?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hete #36862 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Novellák
Dettó.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hete #36861 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Novellák
Én is elolvasnám.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hete #36860 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Novellák
Még nem volt szerencsém elolvasni. hol találom?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hete #36859 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Novellák
Oké, engem minden édekel.<br> Arwen, te ugye nem olvastad a novim?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hete #36858 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Novellák
Az rejtély. De az ötlet jó.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hete #36857 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Novellák
De akkor mi köze a Gy.U.-hoz? :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hete #36856 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Novellák
Hééééé!ÍRJUNK EGYSZERÜEN EGY FANTSYT!OKÉ???SEMMI ARAGORN MEG FRODO!teljesn új szeperplők

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hete #36855 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Novellák
Miért ne? :) Bármi lehetséges. MINDEN megtörténhet! ;D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hete #36854 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Novellák
Legolas elhajózott, és vissza egy tünde sem jön. Vagy mégis? :) <br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.634 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére