Novellák

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
21 éve 11 hónapja #36823 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Novellák
Te eszek Nem uyganaz a történet!!!<br> Nem muszáj középfölde sem<br> :) ))))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
21 éve 11 hónapja #36822 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Novellák
Naugthy: Most pont vmi ilyesmin gondolkodom! Mondjuk nem a szerelem van a központban, hanem Középfölde változásai, meg Frodó érzései. Az ötlet már megvan, csak le kell írni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
21 éve 11 hónapja #36821 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Novellák
óóó!!!<br> ha meglát engem biztos elválalja!!!<br> szerény vagyok mi????<br> <br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
21 éve 11 hónapja #36820 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Novellák
És honnan tudod hogy Lij lenne Frodó?????

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
21 éve 11 hónapja #36819 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Novellák
szerintem ez nagyon legendaromboló hatású lenne!!!!!<br> de ha nagyon akarjátok írjatok arról, hogy frodó szerelmes!!!<br> <br> VÁLLALOM A NOI FOSZEREPET, HA ESETLEG FILMET IS AKARTOK MAJD!!!<br> :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
21 éve 11 hónapja #36818 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Novellák
Nemtom... nekem volt egyszer egy kis ötletecském egy ilyesmiről, de nem igazán dolgoztam ki magamban a dolgot...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
21 éve 11 hónapja #36817 Írta: Anonymous
Novellák téma létrehozva Anonymous által
Hát, nem akarok senkit megsérteni, de szerintem ez nagyon erőltetett, és tulságosan is lopás... ha már mások a szereplők, akkor ne ugyanaz az idő, helyszin legyen...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.420 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére