Novellák

Több
18 éve 1 hete #288972 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Novellák
Eh...én semmi nehezet nem látok benne, de lehet bennem van a hiba :). De lássátok feleim...szal' na. Napló->Új bejegyzés->ugye begépeled a bejegyzést, és a legalsó sorban van egy olyan, hogy: küldés naplóba, amellett pedig beállíthatod, hogy a sajátodba, vagy valamelyik másikba akarsz írni (persze csakha' van oda írási jogod...de au 'irokor'-höz mindenkinek van). Lássatok feleim...ne csak nézzetek! :) Egyre reménytelenebbnek érzem a dolog technikai részét...látom már, hogy túl kényelmes volt, hogy anno megcsináltam az egészet :P . Na, mi legyen ? Mer ugye most az újakat fel kéne vennie mindenkinek a barátok közé, azoknak meg a régieket...ésatöbbi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hete #288958 Írta: A Gyűrűk Ura
A Gyűrűk Ura válaszolt a következő témában: Novellák
Elnézést hogy ide írok, de talán ti tudnátok nekem segíteni! Van egy olyan című történet hogy: Történet. Az írója pedig *Nessa* (így írja). Nem tudjátok hol tudnám őt elérni? Vagy szokott itt fórumozni? Előre is köszönöm! :wink:

" Ash nazg durbatul

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hete #288947 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Novellák

Rabyn írta: Nem lehetne megsürgetni egy kicsit a tolkienes izét? Csakmert ez a livejournal nekem még mindig nem jó:(( nem találom benne a barátaokt, nem tudok a közösbe se írni


Valahogy együtt tudok veled érezni. Livejournal valahogy ellenséges velem :?

Dreamer_KF: kösz a kritikát :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hete #288944 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Novellák
Nem lehetne megsürgetni egy kicsit a tolkienes izét? Csakmert ez a livejournal nekem még mindig nem jó:(( nem találom benne a barátaokt, nem tudok a közösbe se írni

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hete #288943 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Novellák

gillz írta: ki mikor érne rá személyes találkozóra?ha megírja mindenki a novellát addig, akár most szombat napközben vmikor is lehetne...


Én kb. húsvétig nem tudok személyes talira menni, úgyhogy rám ne számítsatok. Sorry, de rádiófelvétel van most hétvégén.

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hete #288942 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Novellák
Nekem nemjó a szombat. dolgozom

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hete #288938 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: Novellák
Livejournalon kritikáztam jól:)

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hete #288935 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Novellák
A vipmail visszadobta az emilt, de a livejournalon fennvan.

Én szombaton csak délután érek rá.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hete #288927 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Novellák
ki mikor érne rá személyes találkozóra?ha megírja mindenki a novellát addig, akár most szombat napközben vmikor is lehetne...

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hete #288924 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Novellák
Novella elküldve, de a személyleírás csak a livejournalon van fenn.
Sajnos nem volt túl sok ötletem, az egészet 2 óra alatt írtam meg tegnap.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hete #288905 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Novellák
Na novellám elküldve, livejournal nem engedelmeskedik, az oda rakott novella-formát kéretik nem emlegetni :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hete #288847 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Novellák

Dodiee írta: sry, kicsit lemaradtam, akkor a határidő jövő hétfő?

Amúgy most akkor az lesz h aki kéri, az szabadon olvashatja is? mert ezt eddig nem nagyon támogattuk. akkor mi legyen?


szvsz csak azokét olvassa, akik megengedik :D ne stresszeljük magunkat feleslegesen.

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hete #288824 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Novellák
Felraktam a novellát a livejournalra Anarore néven. :)


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hete #288798 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Novellák
sry, kicsit lemaradtam, akkor a határidő jövő hétfő?

Amúgy most akkor az lesz h aki kéri, az szabadon olvashatja is? mert ezt eddig nem nagyon támogattuk. akkor mi legyen?

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hete #288749 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Novellák

Drizzt írta: u.i.: Ethuil, küldtem meghívót az irokor csoportba...fogadd el! :P :)


Ööö...izé...fogadom mihelyst meglelem :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hete #288727 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Novellák
Nelossel is kérte felvételét még régebben, nyugodtan.

Amúgy, (bár ehhez minimum Dodiee beleegyezése szükséges), én azt mondanám, h az lesz tag, aki határidőre megírja a novellát. És aztán mindenkinek a kritikát, azt is határidőre.
Érdemes gyorsan megírni a novellát, és rögtön kritizálni, mihelyt valaki beírja. Vagy novellaírás előtt. mert nincs sok idő kritikára...
Az írástechnikai dolgok meg érdekes és hasznosak.

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hete #288724 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Novellák
www.livejournal.com

a kezdőlap jobb felső részében valahol át lehet állítani a nyelvet magyarra akinek kell. Még egyszer mondom, hogy megcsinálom annak a regisztrációját aki szól gillznek vagy dodienak (ők a vezetők), és AZUTÁN nekem is. Nem tudom, hogy max hány ember lehet tag...ugye túl sokat nek akartunk. Láttam a livejournalon két új embert...egyikük kért felvételt az irokor csoportba, ő meg is kapta a tagságot. Egyenlőre kényszerűségből vagyunk ott...tényleg jó lenne egykis tolkien.hu-s hely a csoportnak. Amíg nem kapok gillztől visszajelzést, addig Nelosselnek sem csinálok livejournalos naplót.
Lehet, hogy az lesz a beugró...aki elég életképes, és tud regisztrálni a livejournalon, csak azt vesszük fel : DDDD.
Persze csak vicceltem :P .
Bár... :mrgreen:

u.i.: Ethuil, küldtem meghívót az irokor csoportba...fogadd el! :P :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hete #288687 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Novellák

Drizzt írta: Nekem írt valaki Nelossel néven, megígértem,h csinálok neki livejournal oldalatot', akkor mostan ő is tag lészen vagy nem? Amúgymegööö' Mindenki, aki a livejournalon nem tagja az irokor nevű csoportnak, az kérjen oda felvételt...akkor én kapok egy e-mailt, és akkor tom' felvenni az illetőt. Nah, mert ugye ott vannak fent a feladatok, meg minden egyéb.


Kezdhetnénk úgy, hogy pontosan mi is a livejournal címe? Mert én még itt lemaradtam...

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hete #288668 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: Novellák
És ha csak olvasni szeretném a beküldötteket, de írni nem, akkor is regelni kell? :)

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hete #288662 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Novellák
Nekem írt valaki Nelossel néven, megígértem,h csinálok neki livejournal oldalatot', akkor mostan ő is tag lészen vagy nem? Amúgymegööö' Mindenki, aki a livejournalon nem tagja az irokor nevű csoportnak, az kérjen oda felvételt...akkor én kapok egy e-mailt, és akkor tom' felvenni az illetőt. Nah, mert ugye ott vannak fent a feladatok, meg minden egyéb.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hete #288653 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Novellák
Megkaptam a képeket, köcc gillz, és regisztráltam a journalon is, és ezúton kérdezem, hogy hogyan tovább?
(a novellával igyekszem... :) )


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hete #288606 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Novellák

Alyr Arkhon írta: Mikor van határidő végülis? Mert már megvan az ötlet e fejemben, de kérdés, hogy mennyire gyorsan írjam le?


ha lejjebb nézel, látod ;) szvsz hétfő. vagyis a jövő hét.

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hete #288553 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Novellák
Mikor van határidő végülis? Mert már megvan az ötlet e fejemben, de kérdés, hogy mennyire gyorsan írjam le?

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hete #288527 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Novellák
Rabyn
Drímőr
Léli
Dodiee
Drizzt
Alyr
gillz
Ancalima Anaróre
Ethuil

asszem. Majd kiderül a beküldött novellákból :P

Ancalima: volt több is, a LiveJournalt is nézheted, ah a méles megoldás nálad nem műxik... www.livejournal.com . regisztrálsz, aztán megkérdezed Drizztet , mit csinálj utána :D
vagy adjál meg másik ímél címet, amin el lehet érni...
a feladatot nem kaptad meg?

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hete #288493 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Novellák
Beírna vagy küldene e-mailben valaki egy listát, hogy most pontosan kik is tagok?

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hete #288489 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Novellák
Én csak ma kaptam íméleket, Rabyn novelláját, Dreamer- ét és Gillzét a témával, amennyiben az ötórai úr az. :) A citromail nem valami megbízható, úgyhogy lenne egy kérdésem: volt még több ímél is? Mert már az első tárgya is RE:írókör...


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hete #288485 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Novellák
Lamorakra szerintem ne számítsatok.

Oké, akkor 1 hónap múlva újra elővesszük az ügyet. Addig legyen gondotok arra is, h megalakuljatok hivatalosan. :wink:

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hete #288484 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Novellák
A határidő lehetne április idusa :P
Így meglesz az egy hónap :lol:
Amúgy is legyünk tekintettel Rabynra és szolidaritásból...na tudjátok :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hete #288465 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Novellák

Drizzt írta: Az a tábori dolog nagyon tetszett...olyan kéne is sztem. Asszem beszéltünk is erről anno. Bár sztem Lamorak se ártana hozzá, de persze nélküle is csinálhatjuk :P :) . Mi is a határidő a novellára ? :)


:D Tartsa Lamorak :D

A határidő mittomén, szvsz jövő hétfő? Tényleg, találkozót is kellene megbeszélni, minél haMARABB.

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hete #288462 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Novellák
Az a tábori dolog nagyon tetszett...olyan kéne is sztem. Asszem beszéltünk is erről anno. Bár sztem Lamorak se ártana hozzá, de persze nélküle is csinálhatjuk :P :) . Mi is a határidő a novellára ? :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.568 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére