Novellák

Több
20 éve 11 hónapja #118086 Írta: Laurelin
Laurelin válaszolt a következő témában: Novellák
Nima! Tényleg kitaláltál egy történetet egy orkká nevelt tündéről? Itt kapok szívrohamot. Kb egy hónapja dédelgetem az ötletet. Most mit tegyek? Ha megírom az mostantól koppintásnak számít! ó jaj szegény fejemnek! Na nem baj van másik ötletem is. Csak ehhez már verset is költöttem meg minden.Pech!

Lemostam a festéket arcomról
most látszik csak, nem mosolygok,
a rettenet fintora ez.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #115951 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Novellák

Brisa írta: Drága Nóli, ne zokogj. :D Elolvastam a válaszodat, aminek nagyon örültem. És elkezdtem mesélgetni rólad meg a gyűjteményedről.

Igen, a Tolkien életrajzokkal kezd.

Az új tolkien.hu galériája rengeteg képet tartalmaz. Svin azt mondja, nem hiszi, hogy tudnál újat mutatni neki. :D

A sajátrajzok viszont jöhetnek.

A cikkek gyűjtemény is nagyon jó. Viszont a szkennelt változattal valószínűleg nem sokat tudunk kezdeni. Vagy fel tudod ismertetni?

Az új web elvileg már kész van, már csak finomítani kell és némi tartalommal megtölteni (pl. a te anyagoddal). Svin és Ancalimon helyzetét ismerve azonban még jó ideig élvezhetjük a régit site-ot.


:lol: :lol: :lol: A Tolkien életrajzot begépeltem, kb 2 oldal, van benne 2 rövid, és 2 hosszú.
Mi az hogy scan felismerés?? Az hogy szöveggé alakítsa, amit formázni lehet? Met olyat sajnos nem tudok csinálni. De azért elkezdtem bescannelgetni, csak nagyon lassan megy, pedig 2 embert is foglalkoztatok, csak egyiküket sem akarom elárasztani, mert kitagadnak (pedig az egyik épp az én jó szülőanyám...).
A sajátrajzokat akkor ha minden igaz, jövő hét szerdán el tudom küldeni, de ez még nem biztos, lehet hogy nagyon nagy lesz a fájl, akkor még nem tudom hogy oldom meg, de a Tolkien életet azt Szerdán már biztos tudom küldeni (otthon sajnos nincs internetem...).
Várom az új oldalt! :lol: :lol: :lol:
Ja, és még valami! Ez a fórumra vinatkozik:
Nem lehetne azt megoldani, hogy a számmmozás éppen fordítva legyen? Márminthogy, a legrégebbi oldal legyen az 1. számú, met így könnyen vissza tudnnánk keresni :roll: dolgokat, amit többször is elolvasnánk, mert így folyton megváltozik a sorszáma...

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #115688 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Novellák
Drága Nóli, ne zokogj. :D Elolvastam a válaszodat, aminek nagyon örültem. És elkezdtem mesélgetni rólad meg a gyűjteményedről.

Igen, a Tolkien életrajzokkal kezd.

Az új tolkien.hu galériája rengeteg képet tartalmaz. Svin azt mondja, nem hiszi, hogy tudnál újat mutatni neki. :D

A sajátrajzok viszont jöhetnek.

A cikkek gyűjtemény is nagyon jó. Viszont a szkennelt változattal valószínűleg nem sokat tudunk kezdeni. Vagy fel tudod ismertetni?

Az új web elvileg már kész van, már csak finomítani kell és némi tartalommal megtölteni (pl. a te anyagoddal). Svin és Ancalimon helyzetét ismerve azonban még jó ideig élvezhetjük a régit site-ot.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #114411 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Novellák

Brisa írta: Nóli, ez nagggyon jóóó :!: A új tolkien.hu-n lesz egy olyan link, ami alatt csak Tolkien életéről és műveiről lesz szó. És lesz egy másik, ahol meg a filmmel kapcsolatos anyagok lesznek. A Galériában elvileg össze van gyűjtve minden festmény, rajz és illusztráció, de érdemes lenne összehasonlítani a te gyűjteménnyeddel.

Szerintem ezeken a helyeket tök jó lenne kiegészíteni a te anyagoddal.

Ja, és a saját-rajzoknak is lesz helyük a Galériában. :wink:

Szólhatok a honlap készítőinek az gyűjteményedről? Elkezded beírni és rendszerezni az anyagot? És odaadnád a tolkien.hu számára?


Jaj, köszönöm szépen, ez nagyon jól esett!!! :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Nem, még mindig nincs beírva, sőt, nem is haladt, mert nem nagyon érek rá gépelgetni, de ha igényt tartotok rá, nagyon szívesen meggyorsítom ezt a folyamatot...
Szóval kezdjem Tokien életével? Abból több fajta is van, az egész rövidkétől kezdve a viszonylag hosszúig... Mint ötlet, azt mondanám, hogy ha lesz ilyen Tolkien élete rész, akkor, ha megtalálható vhol az Interneten, feltenni a Tolkien élete könyvet is... :o Bár én azt nem tudom, hogy ezt hogy lehet...
A képeimet még régen nyomtattam ki, és sajnos mind fekete-fehér... Még a régi agyurukura.hu-ról szedtem le, de az aztán megszűnt... Asszem...(Illetve újra készülőben van, de sokáig nem volt semmi..., és nem hiszem, hogy újra ugyanaz lenne rajta, mert már elég régóta készítgetik...) :roll: (Ez a galéria szerintem-már amelyik most van- az meg korántsem teljes... Rengeteg képem van Howard Shore-tól, Alan Lee-től, Hildebrandtéktól...
A saját rajzok, meg tényleg nem olyan jók... :oops: :oops:
Cikkem meg mint a tenger... Lehet, hogy be fogom tudni őket scannelni... :D Ha igen, akkor szólok...
Mikor lesz kész az új weboldal?

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #114109 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Novellák
Nóli, ez nagggyon jóóó :!: A új tolkien.hu-n lesz egy olyan link, ami alatt csak Tolkien életéről és műveiről lesz szó. És lesz egy másik, ahol meg a filmmel kapcsolatos anyagok lesznek. A Galériában elvileg össze van gyűjtve minden festmény, rajz és illusztráció, de érdemes lenne összehasonlítani a te gyűjteménnyeddel.

Szerintem ezeken a helyeket tök jó lenne kiegészíteni a te anyagoddal.

Ja, és a saját-rajzoknak is lesz helyük a Galériában. :wink:

Szólhatok a honlap készítőinek az gyűjteményedről? Elkezded beírni és rendszerezni az anyagot? És odaadnád a tolkien.hu számára?

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #113896 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Novellák

Brisa írta: Nóli, milyen jellegű dolgokat írtál Tolkien bácsi műveiről? Érdekelne...


Ó lényegében, semmi különös, és nincs is kész...
Amikor először olvastam a Szilmarilokat, nagyon nem tudtam felfogni, és jegyzeteltem, majd ezt elkezdtem továbbfejleszteni, és otthon most épp 4 db "Tolkien dossziém" van, ebből 2 a filmmel kapcsolatban (cikkek Internetről/újságokból),1 festményes (Internetről leszedettek, mind fekete-fehér, ill. az én kis béndzsó rajzocskáim), meg "A" Tolkien dosszié, amiben elég sok minden van... Tolkien élete rengeteg forrásból (Lexikonok, könyvek eleje/háta...), Versek egymás mellett Magyarul-Angolul, meg... Leírás fajokról, személyekről, Valákról, maiákról...
De mint már mondtam, nincs kész, és még a gépbe is be kéne írni, illetve rendszerezni kéne... :oops: :oops:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 napja - 21 éve 1 napja #112734 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: Novellák
Nimdraug: nem rossz, /sőt, ez az "én is egy képzeletbeli lény vagyok" egy kis filozófiai feltétet is sejtet.../ csak most sztem túl sok az ilyen téma. Jó a stílusod, csak kicsit ismerős a sztori. /Hajnal, Laurelin, Ivó.../
Persze ezt nem bunkóságnak szántam, és ha egyáltalán nem fog ezekre hasonlítani, 1000 bocsi! Állok minden újdonság elébe! :) :wink:

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 napja #112735 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Novellák
Nimdraug: Nagyon-nagyon ígéretes kezdet. Mindenképp folytasd.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 napja #112708 Írta: Nimdraug
Nimdraug válaszolt a következő témában: Novellák
Sziasztok!
Ma reggel egy történet volt a fejemben, aminek az elejét töri órán le is írtam. Berakom ide hogy tudjam mi a véleményetek. Kezdésnek jó?

Szél süvített a fák között. Belekapott a hajamba és az arcomat cirógatta. Kinyitottam a szememet, de mintha most először láttam volna meg a napvilágot. Pedig felismertem a fákat, a madarakat és a virágokat. De a környezet ismeretlen számomra. A fűben feküdtem és hosszú, fehér ruhát viseltem. Ekkor döbbentem rá, hogy nem tudom ki vagyok. Honnét jövök, hová tartok? Zsongott a fejem a kérdésektől. Amint felültem és fejemet a kezemnek támasztottam és megpillantottam aranyszőke hajamat. Varázslatosnak tűnt. Ahogyan a kezemben tartottam fejemet éreztem hogy a fülem valahogy más. Nem tudom mihez képest, de más volt. Jobban kitapintottam és éreztem a vége hegyes. Ekkor eszembe jutottak az egyik mesebeli lények, a tündék. Jobban belegondolva lehet, hogy nem is képzelet szüleményei és hogy én is az vagyok.

Szerintetek milyen?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 napja #112320 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Novellák
Nóli, milyen jellegű dolgokat írtál Tolkien bácsi műveiről? Érdekelne...

Cica, nekem nagyon tetszik az ötlet! Különösen a Kószák Könyvére vetítve a dolgot. Mindenesetre én támogatlak. Ha lesz időm, segítek a megvalósításában is.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 napja #112315 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Novellák
Én szeretek kitalálni, történeteket verseket, de ezek nem kerülnek sose leírásra, de nem is probléma, annyira nem jók, s csak a fantáziámat futtatom velük, csak szórakozásból. Amire gondoltam, hogy le kéne írnom, illetve még ki is kéne találnom, mert poén, és ha elgondolkodnék rajta, biztos poén dolgokat lehetnme kitalálni, az az, hogy -nem tudom ki olvasta a Végtelen történetet Michael Endétől-, de abban egy csomószor előfordul, hogy amikor egy történet elkanyarodik a főszáltól, Barnabás vándorlásaitól, akkor az író, nagyon kreatívan azt írja, hogy "de ez már egy másik történet, s elmesélésére máskor kerül sor" vagy legalábbis valami ilyesmit. Szerintem nagyon mókás lenne ezeket a máskor elmesélést megvalósítani.
De mostanában leginkább (állandó jelleggel) a Gyűrűk Urával/Szilmarilokkal/Hobbittal/Gyűrű keresésével... stb. foglalkozom, s azt a rengeteg anyagot próbálom valamilyen formába önteni, amim van róla. Először arra gondoltam, hogy internetre kéne feltenni, de ez csakis a jövő zenéje lehet, mert az anyag tényleg nagy, és meglehetősebn rendezetlen, kézírásos papirokon kallódik rengeteg részletbe, a lakás különböző pontjain.
Ott kéne kezdeni, hogy begépelem őket...
Aztán rendszerezem...
Aztán valamilyen formába öltöm...
Majd eldöntöm, hogy mit is kezdjek vele...

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 napja #112189 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Novellák
Jó, majd ha NEM FELEJTEM el, leírom...

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 napja #111494 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: Novellák
Várom, köszi!
Nemrég kezdtem el egy orkká nevelt tünde sztoriját, egybe fog kapcsolódni Ailoleo történetével. DE nem lesz love storyköztük, azt garantálom :!: 8)

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #110787 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Novellák
Oooops... elfelejtettem... :oops:
Ne haragudj, holnapra meglesz...
Én nagyon hülye 8O 8O

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #110502 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Novellák
Oké, majd holnap...
ÍGÉREM!

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #109881 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: Novellák
Olórea: tedd be légyszi!
Nem tudom, miért írtam, h elhajózik, mikor tudom, h meghal. Mind1. De nem tudom, hol fullad meg, mert Legolas énekében is két hely szerepel... Osztódik??? :hein:

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #108764 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Novellák
Nima: a gyűrű keresésében jól le van írva.
Majd holnap röüvidebben felteszem:
De a baj az, hogy Amroth, akár Amdír fia, akár celeborné, a tengerbe veszik...
Sajnálom...

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #108517 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: Novellák
Hááát... Kérdésem, vagy nem is tudom, mim van. Szóval nemtom, nektek mennyire tiszta az Amroth-Nimrodel -dolog, de én most írok róluk. És a probléma az, hogy szegény Amrothról már elég sok dolgot hallottam. Pl. Galadrielék fia, vagy nemestünde, vagy csak simán erdőtünde... Szürkerévbe ment, de olyan is volt, hogy Belfalasba...
Szóval már nem tudom, mi az igazság, tehát: az ÉN Amrothom a csillagok alatt született, király lesz és elhajózik. Ha nem így volt, sajna!!! :twisted:
Szóval ne legyetek mérgesek, ha tévedek. :wink:

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #107736 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Novellák
Az új tolkien.hu-ig szerettem volna vele várni, de mivel már több embert is beavattam, így beírom ide "ötletemet" (azért írtam ""be, mert tulajdonképpen nem az enyém, de nagyon tetszik....aki ismeri: az rpg.hu-n scriptórium néven fut...)

A lényege a következo lenne:
Adott egy vagy több kisebb (10-15 fos) társaság, akik szeretnek írni (legyen az vers, novella - én kb erre a két kategóriára gondoltam...mindjárt meglátjátok miért). Rendszeresen - pl. havonta - lennének megadva témák (nem feltétlen GYU, és nem is szükséges fantasy), amikrol írni kéne, majd határidore leadni - ami annyit tesz, hogy vmi elérheto helyre feltenni és akik írtak, azok közül mindenki elolvassa mindenkiét, majd véleményt mond róla - ez nem a "tetszik" és "nagyon jó volt" "nem tetszett" stb. színvonalat értem... Nem, tartalmasan, és építo jelleguen kéne véleményt alkotni a másik munkájáról.
Végülis ez egy önképzokör lenne, ahol az írástechnikák csiszolása, ill - talán mondhatni - objektív közönség véleményének a megismerése lenne a cél.

És azért lenne jó, ha olyan helyre kerülne kis, ahol mindenki hozzáfér - tehát nem egy zárt levelezolistán belül mennnek -, hogy aki nem ír, de szeretne hozzászólni, véleményt alkotni az adott murol (természetesen a megfelelo formában és tartalommal) az megtehesse...megpróbálok beszélni Svinnel ez ügyben, ill. hogy ez mennyire férne bele a tolkien.hu profiljába. A kreatív szekcióba szerintem igen...

Akinek lenne kedve hozzá, írjon nekem privit!!!

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #107354 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: Novellák
Szméagol: Jól hangzik... :wink:

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #107330 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Novellák
Sziasztok!

Én elég sokat írtam mostanában, de csak más témáról.
Most végre születőben van egy középföldei rege. Léod (Éorl apja) és Éorl idejében játszódik, abban az időben, mikor még az éorlfiak nem Rohanban, hanem az Anduin forrásvidékén éltek.
A címe: Meneldarma és Guithwíne
Egy vadlóról (Meneldarma) és egy különleges lányról (Guithwíne) szól. Ezek jó nevek?
:lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #106574 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: Novellák
Héló emberek, mi ez a pangás??? Gyerünk, írni sok szép dolgot, hajrá!
Lethol, mi van mindenki kedvenc Úrnőjével?

Gyerünk, gyerünk, mindenki!!!

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #104660 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: Novellák
Köszi Nefi, már van folytatás, csak még nem fejeztem be.

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #103868 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Novellák
Nimashilin nekem tetszik, folytasd. :D

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #103065 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: Novellák
Most kezdtem el írni egy elég közismert szereplőről. Csak azt nem tudom, hogy hogyan születtek a tündék a csillagok alatt. Szerintetek ez elfogadható? /ez egyben a történet kezdete is... /

Felgyúlt az égen egy csillag. Úgy érezte, már elég erős és az ő fénye is elindult a Föld felé. Áttört az éjszakán, a sötétségen, fénye a levegőbe zuhant, s csak szállt, szállt lefelé, míg a fűben megállapodott. Felnyílt egy szempár. S a fűből felkelt valami, amit az erdő először látott. Egy tünde. Ez az egy csodálkozva nézett körbe, s nem tudta, hogy ebben a pillanatban még hány ilyen csillag vetette sugarát a Földre és csillant meg a fűben egy-egy Elsőszülött szemében, első pillantásként. Valójában semmit sem tudott.

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #101687 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: Novellák
Jól van Lethol, jó gyűjtést és jó munkát! Aztán majd küldd el, ha kész van! :wink:

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #100804 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: Novellák
Lethol, lehet, hogy csak én vagyok sötét, de ez kérdés volt? :oops:

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #100802 Írta: lethol
lethol válaszolt a következő témában: Novellák
Az jó, hogy Galadriel CÍMNEK 8O

Lethol

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #99865 Írta: Laurelin
Laurelin válaszolt a következő témában: Novellák
Én még új vagyok a kósza témában. Én is elkezdtem írni egy történetet és az érdekelne, hogy nem baj-e, hogy az én történetem, bár Középföldén játszódik a főszereplője nem egy középföldei kósza. Én azt írom le hogyan látja Középföldét egy gyorséttermekhez, tv-hez, autóbuszhoz szokott xx. századi ember és hogy próbál meg túlélni a Gyűrűk Ura idején, amikor Középfölde sok veszélyt rejt.

Lemostam a festéket arcomról
most látszik csak, nem mosolygok,
a rettenet fintora ez.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #85976 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Novellák

Area írta: Tudjátok mi hiányzik a könyvből, A szövetségben csak férfiak vannak. Hol egy amazon lelkű nő? :(


Hát igen, Tolkien szinte egész életében férfiak közt élt... :) Ez meglátszik. :roll: Úgy látszik PJ veled értett egyet - de most mondjátok meg, jobb így? :roll: :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.564 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére