Novellák

Több
21 éve 4 hónapja #83005 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Novellák
Cica és Dez bejegyzését átmásoltam a Kószák Könyvének (KK) topikjába (remélem ezúttal meg is fog maradni tartósan :roll: ), mert ott a helyük. A választ oda írtam.

Ezentúl ezt a topik legyen azoké, akik nem a KK-be szeretnének novellát írni, hanem más Tolkien-hez kapcsolódó témájú történetet vetnének papírra.

A készülő Kreatív Szekció honlapján az ilyen írók művei számára is lesz külön hely.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #82878 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: Novellák
Ezt elfelejtettem beírni a kószám sztorivázlatába: lesz egy tündelova, Szikra, ami ha jól emlékszem, Tin. Ha valaki más is ezt találta volna ki, nem érdekel! :twisted: Vagyis szóljon nekem, megbeszéljük.
Mellesleg egy foltos, pici kutyája is van, de annak még nem adtam nevet.

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #82825 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Novellák
Nagyon komoly dolog történt: nemcsak az én jól kiagyalt kis ló nevem ugrott anno (ahogy arról annak idején beszámoltam: Szilaj lett volna)
Most meg valaki Niké néven regisztráltatta magát... :evil: :twisted: :P :? 8) Basszus, nagyon nincs szerencsém a nevekkel!!! :lol: (pedig esküszöm, mind a kettot én találtam ki...hüpp :( )

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #79819 Írta: Melanie
Melanie válaszolt a következő témában: Novellák
Imádom a filmeket!!!!!!!!!!!!!!És a jó könyveket.
Elkeztem írni egy könyvet Aminek Barbara M. a címe. az igazi nevem Nóra.Két énem van Barbara M. és Melanie Brown. Ő is a könyvem szereplője. Na jó nem untatlak tovább titeket biztos nem érdekel.

-Annon edhellen, edro hi ammen!
Fonnas nogothrim, lasto beth lammen!-

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #78813 Írta: Nariel
Nariel válaszolt a következő témában: Novellák
Sziasztok!

Én még ugyan nagyon új vagyok, de olvastam milyen lelkesedéssel írja ki-ki a maga könyvét, történetét /és el is olvastam a kószák könyveit. Mind nagyon jó volt./, ha esetleg érdekel valakit én is írok egy történetet. Eldarionról, Aragorn fiáról, apja halála utáni időkről, a gyerekeiről stb...
Mikor elolvastam az összes Tolkien könyvet amihez hozzájutottam, nem bírtam elviselni, hogy nincs folytatás, ezért elkezdtem kitalálni ezt a történetet. Ha esetleg érdekel benneteket szívesen részletezem. Lehet, hogy túl nagy fába vágtam a fejszém. :? Sajnos nem tudom írtak-e valaha folytatást /akárki/ a GYU-hoz?

"... alig hitted, hogy egyszer ez is eljöhet még...
... feletted is felragyoghat az ég."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #78258 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Novellák

Esgal írta: Bocs,nem akartalak sürgetni!Ha az a térkép aprólékosabb,mint a könyvbéli,akkor kéne (mármint egész Középföldéről).
A női kószákról:nem arról van szó,hogy a Kószakönyvben vannak-e nők?Mer én arról beszéltem...


De, a Kószák Könyvében lesznek női kószák.

Estel térképei megfelelnek, vagy küldjem el emilben?

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #78200 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Novellák
Ja, akkor itt van egy "benganagy" térkép ;) www.tolkien.hu/images/middleearth.jpg

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #78196 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Novellák
Bocs,nem akartalak sürgetni!Ha az a térkép aprólékosabb,mint a könyvbéli,akkor kéne (mármint egész Középföldéről).
A női kószákról:nem arról van szó,hogy a Kószakönyvben vannak-e nők?Mer én arról beszéltem...

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #78192 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Novellák

Esgal írta: Hé,ki modja,hogy nincsenek női kószák?Lehet,hogy a benyomásaim már megin tévesek,de sztem elég sok van belőlük(ami nem baj).

Brisa,ha szépen kérlek,küldesz egy térképet nekem is?Kösz!


Az Enciklopédia utalgat rá...

Megye-térkép kellene vagy Középföldéről? Amúgy mindkettő fent lesz majd a kószás oldalon. Meg még néhány más anyag is. (Csak időt adjatok.)

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #78188 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Novellák
Erre a térképre gondolsz? ;) Klikk a képre
Melléklet:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #78186 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Novellák
Hé,ki modja,hogy nincsenek női kószák?Lehet,hogy a benyomásaim már megin tévesek,de sztem elég sok van belőlük(ami nem baj).

Brisa,ha szépen kérlek,küldesz egy térképet nekem is?Kösz!

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #77971 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Novellák

Ring-bearer írta: Egy baj van amin gondolkoztam: Mi van ha valaki beleírja Aragornt és kiderül, hogy a könyvben ugyanabban az időben tök máshol van? :hein:
Szerintem még mielőtt kiadnánk (hol vagyunk még attól! na, mindegy)
össze kéne ülnünk, hogy egyeztessünk!


Pontosan ezt fogjuk tenni. Csak addig még el kell jutni... :roll:

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #77752 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Novellák
Ring: A szabályokban benne van hogy nem ütközhet a történeted Tolkien világával...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #77744 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Novellák
Egy baj van amin gondolkoztam: Mi van ha valaki beleírja Aragornt és kiderül, hogy a könyvben ugyanabban az időben tök máshol van? :hein:
Szerintem még mielőtt kiadnánk (hol vagyunk még attól! na, mindegy)
össze kéne ülnünk, hogy egyeztessünk!

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #75977 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Novellák
Elkezdtem olvasgatni a történeteket. Egyelőre még csak Dae sztorijára volt időm. Ami tetszett, tényleg! És nem is zavar, h mindenkivel találkozik, aki számít, meg... 8) izgalmas, szép. Csak így tovább.

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #75720 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Novellák
Megismétlem magam:Egyik topicot se OFFoljátok szét!!!!!!!!
És én nem jelentkeztem semmire!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #75696 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Novellák
Ha jól végiggondoljuk, már hárman vagyunk. :D
Barnara M., Melanie, (erintem Telumehtar is jelentkezik), és én is. De lehetünk még többen is! :hello: :hello: :sungl:

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #75565 Írta: Barbara M.
Barbara M. válaszolt a következő témában: Novellák
Te nem vagy az??? :eek4: Bisztos te is az vagy!!! :wink:

Keresd az Kettétört Kardot...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #75537 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Novellák

Area írta: Tudjátok mi hiányzik a könyvből, A szövetségben csak férfiak vannak. Hol egy amazon lelkű nő? :(


Azért 2 női kósza már van ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #75464 Írta: Melanie
Melanie válaszolt a következő témában: Novellák
hééé

-Annon edhellen, edro hi ammen!
Fonnas nogothrim, lasto beth lammen!-

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #75462 Írta: Melanie
Melanie válaszolt a következő témában: Novellák
Sziasztok!

Én is itt vagyok!
:wink: Amazonnak! :wink:

-Annon edhellen, edro hi ammen!
Fonnas nogothrim, lasto beth lammen!-

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #75459 Írta: Barbara M.
Barbara M. válaszolt a következő témában: Novellák
Sziasztok!

Itt vagyok Zsófi! Én vagyok az amazonlelkű nő!!! :wink:

Keresd az Kettétört Kardot...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #75123 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Novellák
Tudjátok mi hiányzik a könyvből, A szövetségben csak férfiak vannak. Hol egy amazon lelkű nő? :(

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #72885 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Novellák
Tamee:

Brisa írta: Esgal: Javaslom a Kószák Szövetségét és a Kószák Könyvét! Ott a környezet teljes egészében Középfölde, az idő a harmadkor (azaz a Gyűrűháború ideje előtt, alatt és némileg után is). Mindenki egy-egy kósza életét, sorsát, kalandjait írja meg. Lehet találkozni a GyU szereplőivel, de lehet újakat is kitalálni. A lényeg, hogy illeszkedjék a GyU történetéhez. Sok ötletről olvashatsz a KSz topikban, és ha érdekel, akkor a tiédet is várjuk.


Szú:
:arrow: Bőven kell még Megyeőrző. Nézd meg a térképen, hogy van-e falu valamelyik határnál. (Ha nincs térképed, dobj meg egy emillel.)
:arrow: A kószás oldalon, a Kószák Könyvében az én sztorimnál olvashatod a részleteket.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #72875 Írta: Tamee
Tamee válaszolt a következő témában: Novellák
Sziasztok!
Tudjátok én csak most csatlakoztam, és érdekelne, hogy mi is ez a szoba pontosan.
:roll: Szoval ha valaki tud egy kis felvilágosítást adni, azt megköszönném.
Tamee

Tamee

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #72648 Írta: Szú
Szú válaszolt a következő témában: Novellák
Az előző hozzászólásom nem tartozikELÉG szorosan a témához,bocs.Elragadtattam magam. :wink:
:arrow: Most komolyabban:megyeőrnek van még hely?Erdő közelben,ahol ESETLEG még faluk is vannak...(+expresszvonat :D )
:arrow: Brisa!Az egyik M.-szigeti tal.-on egy csatáról beszéltél,ahova Kószák kellenének.Én eelmennék szívesen,csak időpont és hely kéne.
Előre is köszi: :quasi:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #72273 Írta: Szú
Szú válaszolt a következő témában: Novellák
Zsoffijjjjja!
Remélem jól írtam le a neved! :roll:
Itt :hello: van rég nem látott osztály társad!(Zsuzsi)Végre megtaláltalak!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #60991 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Novellák
Ari: Nem csak a tiéd (mármint az életed) :twisted: :twisted:

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #60509 Írta: Aralataion
Aralataion válaszolt a következő témában: Novellák
Leli!
Mindenképp beszélnünk kellene szombaton. A sorsom a Holt láp után a te kezedben lesz... :wink:

a kezemmel most mindenféle íveket rajzolok, amiből kiolvashatod a nevem ha tudsz gondolkodni az én fejemmel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #60172 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Novellák
Ai na venuni!

Azért a Kószák Könyvével kapcsolatban egy dologra vigyázzatok: (ahogy megegyeztünk,) 100 oldalnál ne legyen hosszabb! :wink: :D (És iyenkor jön a költői kérdés, hányas betümérettel (ja, ezt már elsütöttem a talin. Nem baj. Ezzel soha nem tellek be :D ))

Ari: segítsek kibogozni a szálakat? :wink:

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.951 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére