Képzőművészet

Több
20 éve 11 hónapja #119493 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Erendil írta: Erre azért vagyok büszke,mert ezt csak fejből firkáltam tanulás közben... 8)


Én mindent fejből rajzolok le. Nagyon nagyon ritkán állnak nekem modellt a hugaim, meg ha egy mozdulat nem sikerül úgy, ahogy azt szeretném, akkor a tükröm előtt tornászok a basballütövel (jelen esetben: kard!) :-D

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #119366 Írta: Erendil
Erendil válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Nai tiruvantel ar varyuvantel i Valar tielyanna nu vilya!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #119250 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Erendil! Nekem is nagyon bejön a stílusod!!! Az a hippi-gitáros nagyon-nagyon-nagyon tetszett :wink:

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #119228 Írta: Erendil
Erendil válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Brisa írta: Erendil: Ez a kettő nagyon-nagyon tetszik.

Erendil írta: www4.online.rtlklub.hu/forumkepek/1312297.pict
www4.online.rtlklub.hu/forumkepek/1252864.pict


Mondom, szerintem nagyon tehetséges vagy. Nekem nagyon bejön a stílusod. :wink: Kiváncsi lennék, mi minden van még benned...


Köszi.... :oops: :D Hogy-hogy mi van még benem? :)

Nai tiruvantel ar varyuvantel i Valar tielyanna nu vilya!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #119103 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Erendil: Ez a kettő nagyon-nagyon tetszik.

Erendil írta: www4.online.rtlklub.hu/forumkepek/1312297.pict
www4.online.rtlklub.hu/forumkepek/1252864.pict


Mondom, szerintem nagyon tehetséges vagy. Nekem nagyon bejön a stílusod. :wink: Kiváncsi lennék, mi minden van még benned...

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #119083 Írta: Erendil
Erendil válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Brisa!!És a többi képről mi a véleményed amit beraktam? :roll:

Nai tiruvantel ar varyuvantel i Valar tielyanna nu vilya!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #119077 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Dodie! Grat, hogy bekerültél a Lassiba! :hello:

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #118907 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Nodlee: te szvsz már láttad az összes scannlet képemet, de nem rakom be a nem Tolkien témájúakat, majd megírom priviben hol vannak feltéve(mondjuk ugyanott, ahol a már belinklet képeim)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #118832 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Dodiee Took írta: Larewien: láttam volna a rajzaid? Tudom, hülye vagyok, agyam mint a szita, de ki is vagy tulajdonképpen? ne hari, de nem ugrik be most a neved..

Nodlee: a te műveidet azért szeretem különösen, mert többnyire festesz, és nem rajzolsz, és olyan kevés festményt látok(mmnt ismerősöktől) ebben a témában, és a tieid még nagyon szépek is:))

Egyébként a képzőművészet téma azt jelenti, hogy csak Tolkien műveivel kapcsolatos képeket lehet berakni, vagy bármilyet?


Dodiee!!! Én vagyok Larewien is. :D :D :D
Köszi a dícséretet! Az igazság az, hogy azért festek sokszor, mert nagyon lusta vagyok rajzolni. Egy arcot lerajzolni, vagy csak egy alakot szeretek, de a háttérrel utálok vacakolni. Festésben meg csak odahúzok két vonalat, és kész is :oops:
Szerintem rakj be más képeket is!!! Engem legalábbis érdekel :wink:

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #118814 Írta: Theala Vandron
Theala Vandron válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Celeb Ear:az Éowynod nagyon szép! :itscool: Nem baj, hogy nem hasonlít Mirandára, fő, hogy te hogy képzeled el!

<:3)~ <:3)~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #118813 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Dodiee Took írta: Brisa: Ha van egy jó tipped, ahová ingyenesen fel lehet pakolni rajzokat, szólj, és ha a többiek is beleegyeznek, felrakom az itt belinkelt képeket. :)
Amúgy szvsz nem is fontos, hogy hű legyél a rajzaidban Tolkienhez, a lényeg, hogy a saját gondolataidat rajzold, azt, amit mű kivált belőled(nem tudom mennyire vagyok érthető :) ). És gyakorolni gyakorolni gyakorolni:) Én is sokat gyakorolok(bár ez nem látszik meg a rajzokon), és még korántsem rajzolok úgy, ahogy szeretnék:)


Van egy jó tippem: az új tolkien.hu. :wink: De hogy az mikor fog elkészülni végleg... :roll:

Én nem szeretek gyakorolni a rajzban. Én ugyanis nem másoknak, hanem magamnak rajzolok, ebből kifolyólag megengedhetem magamnak, hogy béna legyek (már csak azért is, mert nem vagyok tehetséges), és csak a rajzolás élvezetéért firkálgassak. :dance: :mrgreen:

Dodiee Took írta: Egyébként a képzőművészet téma azt jelenti, hogy csak Tolkien műveivel kapcsolatos képeket lehet berakni, vagy bármilyet?


Mivel Svin már amúgy is ki van akadva, hogy mennyi nem Tolkien-hez kapcsolódó dolog folyik itt, ezért asszem: igen, "csak Tolkien műveivel kapcsolatos képeket lehet berakni". :D

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #118786 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Brisa írta: :bawling: Brühühühühü.... miért mindenki tar.hu-s??? :cry: Így sosem látok semmit.

Igen? Nálam pont fordítva van, én fejből nem tudok rajzolni, csak kisebb/nagyobb mértékben másolni, de azt, szvsz elég jól... ;) :oops:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #118777 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Larewien: láttam volna a rajzaid? Tudom, hülye vagyok, agyam mint a szita, de ki is vagy tulajdonképpen? ne hari, de nem ugrik be most a neved..

Celeb: nekem mindkét rajzod nagyon tetszik:))

Brisa: Ha van egy jó tipped, ahová ingyenesen fel lehet pakolni rajzokat, szólj, és ha a többiek is beleegyeznek, felrakom az itt belinkelt képeket. :)
Amúgy szvsz nem is fontos, hogy hű legyél a rajzaidban Tolkienhez, a lényeg, hogy a saját gondolataidat rajzold, azt, amit mű kivált belőled(nem tudom mennyire vagyok érthető :) ). És gyakorolni gyakorolni gyakorolni:) Én is sokat gyakorolok(bár ez nem látszik meg a rajzokon), és még korántsem rajzolok úgy, ahogy szeretnék:)

Nodlee: a te műveidet azért szeretem különösen, mert többnyire festesz, és nem rajzolsz, és olyan kevés festményt látok(mmnt ismerősöktől) ebben a témában, és a tieid még nagyon szépek is:))

Egyébként a képzőművészet téma azt jelenti, hogy csak Tolkien műveivel kapcsolatos képeket lehet berakni, vagy bármilyet?

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #118713 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Celeb!

Tetszik az Eowyned! Szerintem is az a fontos, hogy nekünk tetszen a rajzunk. Bár a kritikát is türni kell. Valamelyik nap pl. egy barátom nagyon fontos dologra hívta fel a figyelmemet. Megnéztem a képet, és TELJESEN igaza volt. Én egyébként mindig Tolkienhez hűen rajzolok, mert miközben olvasom a könyvet, megjelenik előttem a jelenet. "Csakúgy" elég ritkán rajzolok szereplőket le, mert mindig valami könyvbeli részlet ihlet meg. :-D

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #118496 Írta: Manndil
Manndil válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Szerintem nagyon fontos az, hogyha valaki rajzol, saját érzéseit is megörökítse a képen.

Járd a saját utad, s ha társad akad, fogadd barátságát, míg együtt haladtok, s válj el könnyű szívvel tőle, ha új útra térsz, s emlékezz rá barátsággal, míg utad végéig érsz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #118452 Írta: Celeb Ear
Celeb Ear válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Brisa!
Szerintem nagyon jó, ha valaki úgy tud rajzolni, hogy azt csak ő érti meg. Ez nem azt jelenti, hogy olyat rajzolsz, amit senki sem tud felismerni, hanem hogy bele tudod rajzolni a gondolataidat, a hangulatodat. Lehet, hogy a külső embereknek nem az a rajzod fog tetszeni, de annak van a legnagyobb értéke. Aki olyan képességekkel rendelkezik, csak ránéz, és meglátja benne, milyen vagy.

"A képzelőerő az élet legnagyobb adománya."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #118311 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Képzőművészet
:bawling: Brühühühühü.... miért mindenki tar.hu-s??? :cry: Így sosem látok semmit.

Amúgy én is nagyon szeretek rajzolni (bár már régen vetettem bármit is papírra), csak nem igazán tudok. De én csak azért is rajzolok. :D A bénaságom nekem leginkább másolásnál jön elő, de olyannyira, hogy még egy kockát sem tudok lerajzolni. Ennek következtében mindig csak kútfejből "alkotok"...

Főleg színescerkákat használok, mert imádom a színeket. Eddig még csak egy GyU-s rajzom van, de az is elvont egy csöppet. :roll: Ráadásul egy 4-5 darabos sorozat egyik középső része. Csak azt nem tudom még, mikor fog a többi valaha is elkészülni. :roll:

Tudjátok mi az érdekes? Hogy én abba a rajzba "belevittem magamat", pontosabban az érzéseimet, a látásmódomat. Viszont higgadt fejjel és a GyU szemszögéből rátekintve a "műre", egy alapvetően hibás koncepció jelenik meg azok szeme előtt, akik ismerik Tolkient.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #118291 Írta: Celeb Ear
Celeb Ear válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Én is imádok rajzolni, szinte minden szabadidőmet ezzel töltöm.
Tanártól én sem tanulok, inkább azt rajzolom, amit szeretnék, és amit úgy nagyjából tudok. :)
Itt van egy Éowynos rajzom, igaz egyáltalán nem hasonlít Mirandára:
kep.tar.hu/dszuhai/images/pic2246726.jpg

Remélem nem számít OFF-nak, ha egy lovasat is berakok... :?:
kep.tar.hu/dszuhai/images/pic2246725.jpg

"A képzelőerő az élet legnagyobb adománya."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #117893 Írta: Erendil
Erendil válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Nálunk senki nem rajzol,csak én...De nem tanulom sehol,tanárhoz sem járok,ez csak úgy jön belőlem,nem is tudom elkézelni én sem,milyen lenne ha nem lenne. :oops: :lol:

Nai tiruvantel ar varyuvantel i Valar tielyanna nu vilya!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #117843 Írta: Larewien
Larewien válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Nekem is van pár rajzom, csak a honlap készítéshez nem értek semmit. De Dodie már látta őket :-)

Ha valakit esetleg nagyon érdekelne (ezt kétlem) írjon mailt! :roll:
Én is rengeteget rajzolok, nagymamám festőművész, úgyhogy van kitől tanulnom, szerencsére. :lol:
Amúgy az egész család ilyen rajzos, sz'al el se tudnám rajzolás nélkül képzelni az életem :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #117644 Írta: Erendil
Erendil válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Én gyakorlok,rengeteget,állandóan rajzolok,kiskorom óta... :)
Szerintem azért nem mind sablon,vagyis igen,sokba belevettem a filmet,de magamból is adtam hozzá...na ezt jól megaszondtam...értitek mit próbálok leírni?
Van pár fantasy képem,amiket nem a GYU-ról csináltam,de nem tudom őket berakni ide... :cry:

Nai tiruvantel ar varyuvantel i Valar tielyanna nu vilya!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #117605 Írta: Gollam
Gollam válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Brisa! Van benne valami, hogy ne sablonokat rajzoljon, de lássuk be, hogy azokkal lehet nagyon jól begyakorolni bizonyos technikákat, és ha sok képet másolunk, a technika a kezünkben marad.... így lehet a legjobban fejleszetni a képességeinket!
A festők is tájakat, embereket festenek, csak ők kimennek a természetbe, odahívják magukhoz az embereket, és nem képről dolgoznak, de lássuk be, ők is ugyanúgy másolnak.. a valóságot...
De igaziból én is egyetértek azzal, amit írtál, hogy saját gondolatainkat kell lerajzolni, de ahhoz kell némi tudás is...
Én pl nem gyakorolok eleget, ezért a saját műveimmel nem is vagyok megelégedve (azért sem rakom be őket ide) :)

"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #117567 Írta: Erendil
Erendil válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Nai tiruvantel ar varyuvantel i Valar tielyanna nu vilya!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #117555 Írta: Erendil
Erendil válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Vannak újak,amiket magatól csináltam,azokat is berakom,csak be kell scannolnom őket.Amúgy azért is sablonok,mert néhány portrék alapján,vagy portrénak készült,érted?

Nai tiruvantel ar varyuvantel i Valar tielyanna nu vilya!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #117545 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Erendil, szerintem nagyon tehetséges vagy! Engem megfogott a stílusod. Csak tudod mi a baj? Hogy nem eredetiek a képeid. Sablonokat rajzolsz/festesz, és nem azt, ami belőled jön.

Olvasd el a GyU-t, és a benned lecsapodott dolgokat (érzéseket, képeket, gondolatokat) rajzold le, ne azt, amit a film sugall (ez a baj a tévével és a mozival: megöli a fantáziát). Figyelj magadra és éld meg az érzéseidet, hagyd a sablonokat. Azokat már ismerjük. De téged nem.

Sajnos nálam a tar.hu nem jön le, így az oda rakott képeket nem tudom megnézni. :bawling:

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #117538 Írta: Erendil
Erendil válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Olosta:Cépek a rajzockáid!!:))
Én is beszúrok párat,kíváncsi vagyok szakértői véleményetekre!!! :)
www.freeweb.hu/animezene/nostale ... a_lotr.jpg
www.freeweb.hu/animezene/nostale ... ragorn.jpg
www.freeweb.hu/animezene/nostale ... adriel.jpg
www.freeweb.hu/animezene/nostale ... dosamu.jpg
www.freeweb.hu/animezene/nostale ... ovasok.jpg
www.freeweb.hu/animezene/nostale ... _tunde.jpg
www.freeweb.hu/animezene/nostale ... ta_lij.jpg
www.freeweb.hu/animezene/nostale ... _puszi.jpg

Nai tiruvantel ar varyuvantel i Valar tielyanna nu vilya!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #117477 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Van egy-két rajzom, és azt gondoltam, hogy beteszem ide őket.
Remélem tetszeni fognak! :D
kep.tar.hu/sinda/index.phtml?aid=27563140

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #115857 Írta: Gollam
Gollam válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Sziasztok!
Kerámiából csináltam egy serlegre egy Gimlit... szerintem nevezek vele a versenyre, de nagyon kérlek titeket, hogy drukkoljatok, hogy ne törjön össze, ne robbanjon fel! Előre is köszi, pussz mindenkinek, Gollam

"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #115497 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Hát, Edoras télleg nem túl jó, de nem is készült igazi rajznak, csak unatkoztam matekórán:) ebből látszik, mennyire tudok rajzolni(ezt úgy értem, hogy nem nagyon), mert Tolkien képről készült...Jó, Szilszakáll nem, de az egy különleges eset:)

A tied viszont nagyon tetszik:))

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #115451 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Hello!

Én is föl teszek itt egy vázlatosabb rajzot, ami egy nagyon csúnya rajzlapra készült, és nem is lett túl jó, de talán a kompozíció ötlete nem annyira rossz. A fát kivéve az egész fejből van

finwe.fw.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.633 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére