Képzőművészet

Több
21 éve 2 hónapja #103158 Írta: Gollam
Gollam válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Szaszevics!
Visszatértem!!! :twisted:
Küldtem egy rajzot Brisának és Cicának...Remélem tetszeni fog...
Igyexem sokat alkotni, majd meglássuk, mi lesz belőle...most sietek el, sziasztok!!!

"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #98778 Írta: Larewien
Larewien válaszolt a következő témában: Képzőművészet
OKs... Nagyon köszi :-) Hétvégén scannelem be, és küldöm akkor, jó? És nagyon jó érzés ám, hogy itt elismernek. Máshol eddig nemigen volt benne szerencsém. :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #97667 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Küldd el nekem! ( cvleo@mail.datanet.hu ) Mert én gyujtöm az illusztrációkat a következo Lassiba. :wink: Várom a képeket! (és persze mindenkiét, akinek van!!!!)

És mért tartanánk bunkónak amiatt, hogy büszke vagy a rajzaidra...gondolom van miért! :D Várom oket szeretettel!

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #97626 Írta: Larewien
Larewien válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Olvastam a Lassi elöszavában, hogy alig van/volt képetek. Ha kell, tudok küldeni néhány sajátot. Lehet, hogy ezért most totál bunkónak fogtok tartani, de szerintem van néhány egész jó is köztük... :fight:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #93681 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Sesy írta: A Lassi-ban lévő Gollamos rajzot (a végefelé van), azt ki csinálta? :?:

Erre gondorsz? Madaras Olívia, egyébként emlkeim szerint az újságban is bennt van...
Vagy itt egy másik Gollam szintén látható a Lassiban... Homoki Imre műve..

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #93675 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Javaslom, hogy a kérdéseddel a Középfölde :arrow: Nyelvek és írások nevű topikjába fordulj.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #93665 Írta: andruil
andruil válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Szeretném megtudni, hol találhatok olyan oldalt/oldalakat ahol fent van a tünde nyelv vagy annak betűi.

ANDRUIL

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #93550 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Képzőművészet
A Lassi-ban lévő Gollamos rajzot (a végefelé van), azt ki csinálta? :?:

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #90709 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Brisa írta: Cica: Nekem is van egy rajzom...


Tudod mi a dolgod.... :wink:

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #90699 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Cica: Nekem is van egy rajzom...

Erendil: Hamarosan elkészül a Kreatív Szekció saját oldala, oda is fel tudod majd rakni.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #90479 Írta: Erendil
Erendil válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Sesy:Hol lehet ilyen oldalt csinálni,és hogy?Szeretném fölrakni pár rajzomat!

Nai tiruvantel ar varyuvantel i Valar tielyanna nu vilya!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #90390 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Képzőművészet
kep.tar.hu/lothlorien_site/index.phtml?aid=27545932
kicsit kékes árnyalatúak lettek, nem tudom miért, papíron jobban néztek ki :oops: :)

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #90383 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Sesy: ha fel tudnád tenni netre az is nagyon jó lenne, és persze nagyon meg is köszönnénk! :wink: (csak írd meg h hova)

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #90382 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Nekem is vannak rajzaim (jobbak, mint az amit előzőleg csináltam), de nem hiszem hogy elbírja a mail-em küldeni... fel tegyem netre?

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #90307 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Küldd el nekem! ( cvleo@mail.datanet.hu ) Mert én gyujtöm az illusztrációkat a következo Lassiba. :wink: Várom a képet Ring! (és persze mindenkiét, akinek van!!!!)

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #90295 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Cica: Nekem van egy rajzom, bescanneltem, és most mit csináljak vele?

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #90155 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Nem kell hozzá semmiféle adatlapot vagy hasonló balgaságot kitölteni...egyszeruen a részesének kell lenni, és alkotni kell (persze csak ha van kedved, meg hasonló... :) ) - bármit: rajzot, szobrot, írást, paródiát, zenét...ésatöbbi, ésatöbbi...és még ami az eszedbejut.

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #90012 Írta: Vewy
Vewy válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Sziasztok! Hogyan lehet csatlakozni a kreatív szekcióhoz? :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #88060 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Lilah írta: Csak érdeklődés képpen kérdeztem (meg azért is mert nekem is van két rajzom, amit beküldtem és megakartam tudni , hogy megérkezetett-e időben).


Szantennél tudsz érdeklődni priviben vagy e-mailben.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #87916 Írta: Lilah
Lilah válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Köszi Telcontar_Leli!
Jan. 3-án mindenképpen elmegyek. Csak érdeklődés képpen kérdeztem (meg azért is mert nekem is van két rajzom, amit beküldtem és megakartam tudni , hogy megérkezetett-e időben).
De jó dolog lesz a jövő hét péntek!
:D :wink:

Elen sila lúmenn omentilmo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #87906 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Lilah: Sajnos nem tudjuk, hogy mikor kerülnek ki az eredmények. De, ha eljössz jan. 3-án a Corvinba, akkor ott biztosan meg tudod nézni az alkotásokat + sokminden mást is :wink:

Szeretettel várunk!
Telcontar Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #87903 Írta: Lilah
Lilah válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Hello mindenkinek!

:?: Tudja valaki mikor lesz fönn a rajzpályázat eredménye?
Csak mert az volt a kiírásabn , hogy 25-étől fenn lesz az eredmény.
Meg, kíváncsi vagyok a rajzokra meg más munkákra is. 8O

Elen sila lúmenn omentilmo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #85561 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Esgal: Igen, igen :!: :!: :!: A rajzpályázatra küldd. De oda egy embertől csak 2 rajz mehet.

Itt a cím: A hagyományos technikával készült rajzodat erre a címre küldd be ajánlott küldeményként: MTT rajzverseny, Magyar Tolkien Társaság, 1071 Budapest Városligeti Fasor 3. I/3 (A borítékra legyen ráírva: félbe nem hajtható, törékeny!).

Egyenlőre a másik kiállítás még kérdéses. Ugyanis a rajzpályázat most fontosabb, és oda kell az anyag. Ezért, akinek van valamilyen témába vágó műve, az pályázzon bátran.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #85560 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Hi művészek!
Kellenek még rajzok a kiállításra?Van 1 csomó,hova küldhetem?Beszkennelni nem tudom,vmi postacím kéne,jó oda,ahová a pályázat?
Namárie!
Esgal

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #85366 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Sesy: Nagggyon szép az a rajz. :D Nekem lejött. (Engem szeret :P :lol: )

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #85359 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Leli: ok, megprobálom elküldeni, bár nem tudom, hogy bírja e a mail progim...

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #85323 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Sesy: Nekem nem jön be a rajz... csak kb. az 1/5-éig :( Elküldöd emilben?

Szia
Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #85296 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Üdv!

Én is rajzoltam vmit, remélem nem rontom vele nagyon a szinvonalat... :oops:
felraktam netre: www.extra.hu/lothlorien/galadriel_rajz.JPG
(Galadrielt ábrázolja a Tengernél...)

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #84685 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Nem tudja valaki Gollam elérhetőségét?

Léli, te hogy állsz?

Ide is tartozik: Finnel azt találtuk ki, hogy a noldás terem előtti térben lenne néhány asztal, amin ceruzák és papírok lennének. Így bárki bármikor leülhet rajzolni. Ehhez kellene csinálnunk valami GyU-s színezőket. Tudjátok, szoktak olyan sablon-rajzok kint lenni, amiket a gyerekeknek már csak ki kell színezniük. Arra gondoltunk, hogy mi is gyárthatnánk ilyeneket. Kábé tízféle kellene, amit aztán sokszorosítani tudnánk. Van valakinek valamilyen ötlete? Ki vállalná, hogy készít ilyen vonalas rajzokat?

Ehhez kapcsolódik még az is, hogy nemcsak rajzolni, hanem hajtogatni is lehet majd azoknál az asztaloknál. Ide kellene néhány ember, aki jól és sokfélét tud hajtogatni. Színes papírok lesznek.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #83995 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Ring-bearer írta: Brisa: És ha hozzá vennénk amit beadnak a rajzpályázatra?


Azokból külön kiállítás lesz ( :arrow: I. rajzpályázat kiállítása).

De ha szeretnétek kint látni a fórumos műveket ( :arrow: II. Kreatív Szekció alkotásaiból álló kiállítás) Ancalimont vagy Battit kell kérdezni.

Hm... lássuk, miből élünk, mit tehetünk a dologért...

Léli, hány mű is van összesen nálad?

:arrow: Angit megfűzöm, hogy dobja be a közösbe a noldás-plakátjait.
:arrow: Aryantét is meg lehetne kérni, hogy a festményeit adja oda a kiállításra.
:arrow: Áfi kószás rajzait is ki lehetne állítani.
:arrow: Yavit is érdemes lenne megkörnyékezni a Lassi ilusztrációiért.
:arrow: Gollam szobrocskáit is meg kell szerezni.
:arrow: Darky is nagyon szépen rajzol...
:arrow: meg Ari is...
:arrow: és Nimrodel
:arrow: Dae-t lehetne még noszogatni
:arrow: Nekem is van egy rajzom, és a vizsgák után is valószínűleg összehozok valamit.

Emberek, van még valakinek olyan alkotása, ami nem megy a rajzpályázatra?

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.721 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére