Képzőművészet

Több
18 éve 4 hete #288353 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Ma csináltam olyat, h egy kifújt tojást a feléig lebontottam és zselégyertyát öntöttem bele.Tök jól néz ki.

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #287453 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Ethuil írta: A gránátalmát körülölelő fehérséget, mivel elfogyott a fehér festékem, fogkrémmel teljesítettem ki. Ezért a kép most menta illatot áraszt :lol:


:lol: :lol: :lol: :lol: :itscool:

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #287448 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Enna Silme írta: Ethuil... Ezek tök jók! :D Olyan igazi, belevaló illusztrációk. Nagyon ott vannak szakmailag. :)


Pedig a gránátalmát körülölelő fehérséget, mivel elfogyott a fehér festékem, fogkrémmel teljesítettem ki. Ezért a kép most menta illatot áraszt :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #287433 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Ethuil... Ezek tök jók! :D Olyan igazi, belevaló illusztrációk. Nagyon ott vannak szakmailag. :)

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #287427 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Képzőművészet
versillusztrációim:

Imádlak mint az éj koromfekete ívét

Gránátalma (Nyolc vers - részlet)

egy alma:

egy alma

A sikátor végén, zöld tűzben, háttal álló nő illúziója egy üveg bor után*:

íme

nővéremnek ajándékozott fura, megnevezhetetlen virág:

itt

*kép címe :D
bocsika a gyenge minőségért :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #287246 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Ismét egy kis digitart:

www.world3d.hu/galeria.php?kepid=3194

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #286259 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Sárkány, de nekem nagyon tecc (véletlenül találtam)

elfwood.lysator.liu.se/art/m/u/m ... 6.jpg.html
elfwood.lysator.liu.se/art/m/u/m ... t.jpg.html

ugyanitt van több is :lol:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #285584 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Kedves Kreatívosok!

Biztos hallottatok róla, hogy Tolkien Fogadó néven hamarosan elindul egy új programsorozatunk, mely a közösségi és a csoportfoglalkozásokra helyezi majd a hangsúlyt. Szeretnélek megkérni Titeket egy apró SZÍVességre ezzel kapcs.:
Nincsen logója még a rendezvénynek. Szükségünk lenne egy olyan logóra, amely:
- színes és ötletes, de egyszerű és könnyen megformálható.
- utal a programsorozat nevére (Tolkien Fogadó) és arra, hogy a közösségi jelleg lesz a középpontban.

Szeretnénk, ha minél több logó-tervet küldenétek nekünk most vasárnap éjfélig legkésőbb, a nyertes logó készítője egy jutalomban részesül! :wink:

Segítségeteket előre is köszönjük!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #285322 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Dún, a dán: ugyan a válasz sem feltétlenül vág a topik témájába :) de tessék: pl. a Lurdy ház egyik földszinti folyosóján van egy képregény - és miegymásbolt. Ott láttam sok posztert, volt pár térképes is, egyik fajta sima, másik meg ilyen dizájnosabb-fémesebb kivitelű. Hátha lesz még...

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #285302 Írta: Dún, a dán
Dún, a dán válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Sziasztok,

ezen a fórumon még új vagyok, azon is rég voltam, amin aktív voltam, visszatérésem szervezés alatt ál... (Elnézést, kit is érdekel ez?? :) )

Remélem, jó helyen kopogtatok, hogy megkérdezzem, tudjátok-e, hogy hol lehet megvenni Középfölde térképét minél nagyobb méretben?
Nekem van egy 6 db-ból összeragaszgatott példányom, és szeretném bekeretezve kirakni a falamra, de ara gondoltam, megadnám a módját, és minőségit tennék ki.
Merchandising gyanánt biztos kiadták a térképet, poszterméretben mondjuk, vagy akkorában, amekkorát Faramirék néznek a Két Torony filmváltozatában...

Szóval, any idea?

Előre is köszi.

Lépjünk ki az éjbe és kövessük léha csábítónk, a kaland hívó szavát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #284493 Írta: Gwendir
Gwendir válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #284439 Írta: Gwendir
Gwendir válaszolt a következő témában: Képzőművészet
És itt van még egy: Középfölde Első kor img.tar.hu/gwendir/img/19381512.jpg#3

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #284176 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Gwendir írta: Köszi. Nem, ez kávéval van színezve csak a tenger van festékkel átfuttatva. De lentebb is van egy térképem ami csak vízfestékkel és tintával készült.


Kávéval? Azért ilyen élénkek a színei?! :D :D :oops:
BOOOCS!! *földalábújik, mertrosszviccvolt...* :oops:
Amúgy tényleg szép!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #284104 Írta: Gwendir
Gwendir válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Köszi. Nem, ez kávéval van színezve csak a tenger van festékkel átfuttatva. De lentebb is van egy térképem ami csak vízfestékkel és tintával készült.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #284064 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Gwendir írta: No készítettem egy újjat Beleriandról. Csak nem baj hogy nem írtam ki a helyneveket? img.tar.hu/gwendir/img/19275169.jpg#3 :D

elég csinos:) mivel csináltad? vízfesték?

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #284046 Írta: Gwendir
Gwendir válaszolt a következő témában: Képzőművészet
No készítettem egy újjat Beleriandról. Csak nem baj hogy nem írtam ki a helyneveket? img.tar.hu/gwendir/img/19275169.jpg#3 :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #283874 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Noredhel (Voronwë) írta: Na, végre feltöltöttem ezt-azt a devartos galériámba...

noredhel.deviantart.com/gallery/


Látom, nagyon megfogott a halál témája. :D

Feanor halála tetszik a legjobban.

Itt-ott nem sikerült a térbeli ábrázolás, és az ó-egyiptomi ember-rajzokra emlékeztetnek a figuráid, de szerintem érdemes lenne többet foglalkoznod ezzel, mert kifejezőek a rajzaid.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #283872 Írta: Gwendir
Gwendir válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Ezt a térképet én készírettem. Eriadort ábrázolja (főleg). Milyen? img.tar.hu/gwendir/img/19218956.jpg#3

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #283855 Írta: Allara
Allara válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Soulreaver írta: Szíves örömest ma chéri :D Kiváncsi vagyok, hogy sikerül e ?
Igaz, modell híján érdekes lesz, de majd meglátjuk mi sül ki belőle :D
Legalább egy kis kihívás :D
Amúgy, nem tudom, lehet, hogy az első szomorú :P Passz :D Anyukám mondta ezt a jelzőt rá :D De, tetszett és ezt használtam :P
Persze, rendesen átdolgozva és a gondoriak szemszögéből :D
Közben, majd holnap "pihenés" gyanánt megcsinálom ezt a kis szemet is :D

Kérlek, tegyél fel minden szemet, amit rajzoltál! Szerintem kifejezőek, amit eddig láttam:) "mon cher" :) :):)

Miért kék a hegy, ha zöld a falevél?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #283800 Írta: Belladonna
Belladonna válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Lyra!
Értem, hogy gondolod, de a kompozíciónak sem tesz jót. Képzeld el nélküle, szerintem úgy tökéletes lenne. Ahogy te rajzolsz, egy természetes méretű, heverő orsót ugyanúgy észrevenni. :)
Meg az hiányzik is onnan ebben a szituációban.
Belladonna

"és a Megye földje jó mély"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #283788 Írta: Lyra
Lyra válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Belladonna: köszi hogy belekötöttél, de tényleg :) az orsót stilizáltnak szátam, eredetileg nem is ilyen élesre, mert sztem nagyon fontos a történet szempontjából, hiszen azt átkozzák el, hozzá tartozik, legalább olyan fontos, mint a rózsák, vagy mit a herceg...ezért lett ilyen nagy:) meg hát mert így jött az ihlet:)) de ez persze csak az én szemszögem, mindenkinek más a lényeg a történetből:) köszi hogy elmondtad!

"Ki a csillagok közt él, mint aki rég odaköltözött, most visszatér, s leül a tűz mögött."
Lyra

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #283731 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Na, végre feltöltöttem ezt-azt a devartos galériámba...

noredhel.deviantart.com/gallery/

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #283487 Írta: Belladonna
Belladonna válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Nagyon szép, Lyra!
Azért egy picit belekötök, nem baj? Kibicnek semmi se drága... Nekem nem kéne az a nagy guzsaly (ha így hívják) ott középen. Olyan mint egy kopjafa, indokolatlan. Heverhetne ott mellette, ahogy a kezéből kiesett.
Amúgy nagyon szépen rajzolsz, hajat és drapériát is. Aranyosak és jól eltaláltak a pici alvó figurák is a háttérben.
Üdv!
Belladonna

"és a Megye földje jó mély"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #283486 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Lyra írta: Sziasztok!
hoztam egy képecskét, újra meseillusztráció :) de most színes :lol: ...vagyis inkább színezett :oops: "Hol volt, hol nem, álmomban..." :arrow: Csipkerózsika :)
img.photobucket.com/albums/v66/_ ... C06197.jpg
Léégyszi, írjatok valamit róla! köszi:)


Egy az egyben az... Nagyon jó

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #283479 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Lyra írta: Sziasztok!
hoztam egy képecskét, újra meseillusztráció :) de most színes :lol: ...vagyis inkább színezett :oops: "Hol volt, hol nem, álmomban..." :arrow: Csipkerózsika :)
img.photobucket.com/albums/v66/_ ... C06197.jpg
Léégyszi, írjatok valamit róla! köszi:)


Hmmm...
Határozottan jó... :itscool:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #283474 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Lyra írta: Sziasztok!
hoztam egy képecskét, újra meseillusztráció :) de most színes :lol: ...vagyis inkább színezett :oops: "Hol volt, hol nem, álmomban..." :arrow: Csipkerózsika :)
img.photobucket.com/albums/v66/_ ... C06197.jpg
Léégyszi, írjatok valamit róla! köszi:)


Húúúú, nagyon szép!! Jó sokat pepecselhettél vele! De meglett az eredménye!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #283470 Írta: Lyra
Lyra válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Sziasztok!
hoztam egy képecskét, újra meseillusztráció :) de most színes :lol: ...vagyis inkább színezett :oops: "Hol volt, hol nem, álmomban..." :arrow: Csipkerózsika :)
img.photobucket.com/albums/v66/_ ... C06197.jpg
Léégyszi, írjatok valamit róla! köszi:)

"Ki a csillagok közt él, mint aki rég odaköltözött, most visszatér, s leül a tűz mögött."
Lyra

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #283291 Írta: Elmoth
Elmoth válaszolt a következő témában: Képzőművészet
jó tanács a kreatívkodóknak: ha nincs lehetőségetek modellről rajzolni, vagy ilyesmi, akkor nézegessétek ezt a könyvet, nagyon hasznos: Barcsay: Művészeti anatómia
sokkal egyszerűbb úgy rajzolni, ha tudod, h. mit is rajzolsz. (honnan-hova fut egy izom, milyen alakú, stb.)
meghát sok szép rajz van benne. érdemes beszerezni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #283055 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Finwe írta: a bolond topikba má betettem de azér ide is

seldon.atw.hu/virag.jpg


Igen szép :)

Ha betudom, majd én is berakom amit én festettem :) nem nagy szám, de egyeseknek tetszik :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #283052 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Képzőművészet
a bolond topikba má betettem de azér ide is

seldon.atw.hu/virag.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.662 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére