Kószák Könyve

Több
21 éve 1 hónapja #107451 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Kincső:témába vág, az én kószámat elméletileg arrafele eszi a fene meg az írói fantázia, a Gyűrűháború idején átmegy Ithilián, Minas Tirithbe jut, ott lesz a pelennor mezei csata idején is, de ott "főbb" személyekkel (Aragorn, Faramir, Denethor, Lego, stb.) nem kerítem kapcsolatba, mindössze egykét közemberrel tervezek diskurzust (városi őr, közkatonák, stb.). De szerintem ez nem fog bekavarni a te történetedbe, de ha mégis, akkor egyeztetjük.

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #107409 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Már nekem is kéne írnom a KK-ba... Igérem, majd ha befejeztem a mostani regényemet (kis regény) akkor megpróbálok ide is értékelhető művet írni...

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #107390 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Kószák Könyve

Dez írta: Kincső: mennyire legyen ithíliai a kósza? Mert Ithília 2954-ben elnéptelenedett. Ithíliaiaknak számítanak a menekültek is?


Ha csak éppen ott jár, és más történik ugyanakkor az épp elég baj az "alapszabály" értelmében. :roll: Szóval ha bárki arra jár (és pl. találkozik Faramirral, vagy az X. évben egy nagy orkcsapattal harcol, vagy Minas Tirithben beszél vkivel) feltétlenül szóljon, mert ha ugyanott ugyanakkor vagy ugyanazzal a szereplővel ugyanakkor más történik, az kicsit furcsa lesz. És lehetőleg h.k. 3000 előtt ne járjon Faramir más történetében sem Ithiliában, mert akkor még tiltja neki az apucikája... nem tudom még meddig, de szvsz min. 20 éves koráig. :roll: :wink: (Mindezt csak azért "tudom" mert a kószám Faramir barátja.)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #107240 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Laur, folytasd, folytasd, folytasd!
Nagyon tetszik!!! 8)

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #107205 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Kriszana: nagyon köszönöm!

Sesy: gyerünk, hágjunk át minden szabályt!!! :twisted: :wink:

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #106970 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Kószák Könyve

Sesy Olórea írta: Brisa,
és majd azoknál a nemkószás-novelláknál is érvényben lesz, hogy nem lehet ütközni Tolkiennel? :roll:


Én csak a KK-nak vagyok az ötletgazdája. Erről vannak elképzeléseim. Ezért kotyogok bele időnként... :roll:

A többi nem az én hatásköröm, tehát nem vonatkoznak rájuk a megkötéseim. :wink:

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #106965 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Brisa,
és majd azoknál a nemkószás-novelláknál is érvényben lesz, hogy nem lehet ütközni Tolkiennel? :roll:

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #106932 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Nima drága, én nem tajtékoztam Vivin kapcsán. Csak egyszerűen megjegyeztem, hogy a KK-ban figyelni kell pár dologra...

De nem bánom, hogy ennyire elrugaszkodtok az eredeti koncepciótól. Majd egyszer - ha több időm lesz nekem is -, megbeszéljük együtt, mi legyen a KK-val. Rendicsek?

Ti csak írjatok nyugodtan. Örülök, hogy ennyire lelkesek vagytok. Csak így tovább.

Nima, az új tolkien.hu-n meglesz a nem-kósza sztoriknak is a saját helyük. Oda majd fel tudod tölteni a tünde trörténeteidet is. Állítóla márc. közepén lesz meg az új site. De én már semmit nem ígérek ezzel kapcsolatban... :roll:

Ja, és a Lassiba is elküldhetnétek egy-egy novellátokat...

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #106890 Írta: Halda fea
Halda fea válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Köszi Nima már sikerült :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #106870 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Kószák Könyve

Sesy Olórea írta:

kriszana írta: Mi a baj a Vivinnel Nima? Miért nem tetszett Brisának?


Hadd válaszoljak én :D Az a baja vele, hogy "kissé" ütközik a GyU-val :)

Ja, hogy igen... tényleg. De számomra ez nem volt zavaró.
És ettől az "aprócska" :lol: ténytől eltekintve nagyszerű írás! Örülök, hogy felkerült! :wink:

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #106863 Írta: Laurelin
Laurelin válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Dez nagyon tetszik a műved, folytasd! Sőt a többiekéi is tetszenek. Magamra terelve a szót, én nem vagyok lusta, csak ritkán jutok a géphez, akkor is csak rövid időkre. Őszinte tusztelőtök maradok továbbra is. :D

Lemostam a festéket arcomról
most látszik csak, nem mosolygok,
a rettenet fintora ez.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #106818 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Halda, bemész a profilba, választasz egy avatart és mehet. Sok sikert!

Dez: várom a folytatást. Akkor majd tisztul a "köd" bár már mindent értek.

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #106739 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Nima: kösz, hogy szóltál, nem is gondoltam volna, hogy túl sok a szereplőm... :oops: Igazából én már az egészben gondolkodom és nem tudom, mennyire érthető, ha csak részeket olvastok el belőle, ezért is örülök, ha megmondjátok a véleményeteket. De több új szereplő - remélem - már nem lesz benne. :D

Elanor, Esgal, Sesy és a többiek: folytatni, folytatni!

Kincső: mennyire legyen ithíliai a kósza? Mert Ithília 2954-ben elnéptelenedett. Ithíliaiaknak számítanak a menekültek is?

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #106734 Írta: Halda fea
Halda fea válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Azt szeretném megkérdezni,hogy miért nem jelenki meg a képem?Vagy csak én nem látok? :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #106732 Írta: Halda fea
Halda fea válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Szijjjasztook! :D
Hogy vagytok?Én most vagyok itt először :oops: már egy ideje olvasom amiket írtok de most szántam csak rá magam hogy regisztráljak :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #106731 Írta: Halda fea
Halda fea válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Szijjjasztook! :D
Hogy vagytok?Én most vagyok itt először :oops: már egy ideje olvasom amiket írtok de most szántam csak rá magam hogy regisztráljak :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #106704 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Nima: nem ment volna Tereil után, de nyem mondom el mi történt volna (mintha olyan izgi lenne...) :wink:
Sesy, Laur, Esgal, Elanor, Dez folytassátook!!!

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #106683 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Szió! Olvastam, hogy vkinek (bocs, nem tudom, kinek :oops: :roll: ) a kószája Minas Tirithben jár. Mikor? :roll: Nehogy ugyanakkor más-más történjen ugyanott. :) Szóval minas tirithi és ithiliai kószák jelentkezzenek egyeztetésre. :idea: :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #106674 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Nerwen: pedig úgy vártam már, hogy végre elmenjen ... hú... nemtom már, hogy hívják :oops: ... után.
Elanor édeske, nem folytatod? :cry: :!: Gyerünk, gyerünk!
Laur is lustizik, pedig szegény lány olyan szíves! :)
Hajrá!
Sesy is!

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #106635 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Huh, töröltem cegíny Radanét...újra olvastam és naon nem teccett :?
Majd újra kezdem...
Ez a sztori se lesz olyan huhú, de kószás, de majd igyekszem :roll: :oops: :lol:

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #106633 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Hm, lehet hogy ez nem így van, de sztem most már nem oan kötött ez az egész... elvégre amíg volt KSz, addig más volt... bár nem tudom :roll: Az én "kószáim" is csak annyiban kószák, hogy beleirom, hogy származásuk szerint azok, de semmi több... :oops: :wink:

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #106628 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Íííígen, de csak egész picit... :P Jóvanna, akkor csak a helyet láttam, ahová berakhatom... :roll: Nem foglalkoztam olyanokkal, mint Impresszum... szabályok... :oops:
És nagyon hálás vagyok nektek, amiért ezért nem "köveztetek meg", így neten keresztül, olyan "helyreigazító" hozzászólásokkal, amiket igenis megérdemeltem volna... I love you! :)

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #106622 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Kószák Könyve

kriszana írta: Mi a baj a Vivinnel Nima? Miért nem tetszett Brisának?


Hadd válaszoljak én :D Az a baja vele, hogy "kissé" ütközik a GyU-val :)

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #106567 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Kószák Könyve

Nimashilin írta: Nimrodel már +van meg még egy rohani és egy északi. /ezt Kriszana már olvasta/ Csak nem tudom hová feltenni. :x :)

Úgy bizony, olvastam! És naggyontetszettt!
Mi a baj a Vivinnel Nima? Miért nem tetszett Brisának?

Esgal: jó, ahogy írsz. Ne hagy abba! Várjuk a folytatást :!:

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #106553 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Esgal: nagyon jó a stílusod! :hello:

Dez: a Melisan is tetszik, csak néha már szappanoperásnak érzem a sok szereplő miatt... :P De ez az én hibám, nehogy a lelkedre vedd, nem negatívumnak szántam. A May it be nagyon bejön... :itscool:

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #106539 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Hali emberek,
ha valakit érdekel, végre elkezdtem írni a kószasztorit, az eleje már fönt van.Titeket sajnos még nem mind olvastalak, de lesz ez még így se--majd igyexem.

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #106519 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Brisa kinyír. Vivin után is tajtékzott... :D Megértem. :)

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #106511 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Ez tényleg jó kérdés, szerintem tedd be ide ebbe a topicba.

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #106506 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Nimrodel már +van meg még egy rohani és egy északi. /ezt Kriszana már olvasta/ Csak nem tudom hová feltenni. :x :)

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #106491 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Nima azért írd meg őket :D

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.511 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére