Csavardi Samu

Több
20 éve 2 hónapja #174920 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Sean és a családja:
www.warofthering.net/photoforum/ ... photo=1542

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #174510 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Csavardi Samu

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #173317 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Csavardi Samu

Aldarion írta:

Sil írta: Jujj... 50 First Dates... :lol:
img17.photobucket.com/albums/v50 ... dates7.jpg

Hú de fura... Tök jól néz ki :D :lol: :twisted:


ÁHH!!!! :D :D :D Ez nem semmi! Honnan szedte ezt a fölsöt? És az a két gatyó??!!!! 8O 8O 8O


[size=9:ijsqwwo3]Gyémi ma egy éves forumos[/size] :D

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #173293 Írta: KÁJ
KÁJ válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Nagyon jók ezek a képek! :lol: már hülyére röhögtem magam. :wink:
Tiszta hülyének néz a környezetem... ha csak az első alkalommal fordult volna elő :oops: :lol: ...

Nagyon kiváncsi vagyok, hogy így Samu után mit tud kihozni ebből a szerepből! De nagyon jó izmai vannak! :itscool:

*****by KÁJ*****

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #173286 Írta: Aldarion
Aldarion válaszolt a következő témában: Csavardi Samu

Sil írta: Jujj... 50 First Dates... :lol:
img17.photobucket.com/albums/v50 ... dates7.jpg

Hú de fura... Tök jól néz ki :D :lol: :twisted:

Más lett a világ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #173250 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Csavardi Samu

Sil írta: Jujj... 50 First Dates... :lol:
img17.photobucket.com/albums/v50 ... dates7.jpg


Te jó ég nem semmi ez a csíkos rövidgatyó 8O :lol: :oops: 8)
Reméljük, hogy ha nem is Sean miatt, de Adam Sandler és Drew Barrymore neve által behozzák majd a filmet, de erről még nem sokat lehet hallani :(

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #173245 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Sziasztok!

Rabyn írta: Hát valami olyasmit jelent, hogy nem valami észlény. Ismered azt a sportoló tipust akinek az agya helyén is izom van? Na kb olyanstilus a nem tul iqbajnok


Azt értettem, hogy mit jelent. :wink: Csak mosolyogtam kifejezésen, meg kiemeltem.

Hát mindenesetre nagyon érdekes lesz. 8O :D Csak kérdés, hogy nálunk megjelenik-e, mert tudok pár filmről, ami M.o.-n egyáltalán nem jelent meg. Amerikában február 15-én jelenik meg, de itt ki tudja. :roll: Adam Sandler és Sean Austin neve azért már elég húzós, nem?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #173108 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Jujj... 50 First Dates... :lol:
img17.photobucket.com/albums/v50 ... dates7.jpg

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #172286 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Csavardi Samu

Rabyn írta: Hát valami olyasmit jelent, hogy nem valami észlény. Ismered azt a sportoló tipust akinek az agya helyén is izom van? Na kb olyanstilus a nem tul iqbajnok


Igen pont igy gondoltam, most olvastam, hogy a filmben Sean egy szteroidfüggő, kétballábas testépítőt játszik [size=9:1vfz775i](50 első randi)[/size], erős váltás a bátor és hűséges Samu után, de tuti jókat röhögünk majd rajta!

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #172238 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Hát valami olyasmit jelent, hogy nem valami észlény. Ismered azt a sportoló tipust akinek az agya helyén is izom van? Na kb olyanstilus a nem tul iqbajnok

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #172224 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Sziasztok!

Mi az, hogy "nem túl IQ bajnok"? :lol: Mindegy. Ez is mutatja milyen sokoldalú a mi Sean-ünk és mennyi mindent el tud játszani.

(Egyébként itt vannak a tetoválások: www.livejournal.com/community/lo ... tml#cutid1 )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #172205 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Csavardi Samu

Nimrodel Melian írta: Tudom, hogy ezt illene tudnom, de: :oops:
Hol van Sean tetoválása?


A tünde kilences a bokáján van, ha jól emlékszem!

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #172204 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Tudom, hogy ezt illene tudnom, de: :oops:
Hol van Sean tetoválása?

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #171983 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Képeckék, amik talán még nem voltak, vagy aki még nem látta:

www.collectormania.com/imagegall ... astin2.jpg
www.collectormania.com/imagegall ... es/sa4.jpg

a galléria:

www.collectormania.com/imagegall ... llery.html

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #171932 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Csavardi Samu

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #171681 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Kicsit olyan mintha egy nem túl IQ bajnok szörfös srácot játszana benne- legalábbis a képek alapján.
Kiváncsi leszek!!! Reméljük a mozikban láthatjuk majd...

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #171679 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Sziasztok!

Niphredil/Szméagol írta: Éééés, találtam pár képet belőle, amin Sean is ott feszít :)
Katt ide
Meg ide


Nem tudom, lehet, hogy Samuhoz nem illik, de Seanhez nagyon is. :D Szerintem nagyon is aranyosan néz ki, kíváncsi vagyok kit fog játszani benne pontosan. De nekem már most tetszik így is. :wink: Biztos jó lesz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #171659 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Persze, muszáj neki folyton átváltoznia, hiszen színész (de még milyen! :up: ). Nem lehet mindig göndör hajú, imádnivaló, husi kis hobiiiiiit... Én mindenhogyan szeretem, de azért a legjobban úgy :)

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #171653 Írta: Aldarion
Aldarion válaszolt a következő témában: Csavardi Samu

Niphredil/Szméagol írta:
Éééés, találtam pár képet belőle, amin Sean is ott feszít :)
Katt ide
Meg ide

Hm... Elég fura alakot öltött. :D :itscool: :dance: :roll:

Más lett a világ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #171650 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
A film címe 50 First Dates (50 első randi), bővebb infó itt .
Éééés, találtam pár képet belőle, amin Sean is ott feszít :)
Katt ide
Meg ide
Ha jól veszem ki, Sean Drew Barrymore testvérét alakítja. Elég ismert nevek vannak a filmben, szóval remélem, eljut M.o.-ra is.

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #169705 Írta: Gwaleriol
Gwaleriol válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Állítólag most februárba mutatják be az amerikai mozikban Sean egyik új filmjét, amiben Adam Sandler-rel és Drew Barrymore-ral játszik együtt. Tud erről valaki valamit? 8O Úgy tűnik, kissé le vagyok maradva. :oops:

A közeledő vihar elől a bátorság a legjobb menedék, meg a remény.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #169576 Írta: Frodo Baggins
Frodo Baggins válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Nem tudtok olyan oldalt, ahol lehet Rájuk szavazni? :roll:

_____________________

:disappear:

"Így tűntek el a világok, kikötők, révpartok és korall-lagúnák[...]"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #169525 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Csavardi Samu

Szméagol írta: Áh! Hát vannak még látó emberek a világon! :? :wink: Ennek rendkívül örülök. Remélem legalább itt megkapja, de mondjuk Viggo is esélyes, bár... Ez esetben szerintem ő érdemelné meg jobban, bár ez közönség díj, nem? Márpedig, akkor Viggoé a díj... *sóhaj*


Az biztos, hogy ha azt nézzük a Rotk- ban Sean nyújtotta a legtöbbet (szvsz), Viggo is megérdemeelné, de én attól tartok, hogy Johnny D.(Kalózok) is elég esélyes a Best Actor cimre. :?
Azért reménykedni szabad és kell is 8) , hogy Sean-nél v Viggo- nál landol a díj, ha elég sokan gondolják így még talán meg is kapják! :)

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #169429 Írta: KÁJ
KÁJ válaszolt a következő témában: Csavardi Samu

Szméagol írta: ez közönség díj, nem? Márpedig, akkor Viggoé a díj... *sóhaj*


ha elég sokan(és sokat) sóhajtozunk így, akkor Seané a díj!! :wink: :wink:
[size=9:152oamhw]Bár az se lenne egy világvége, ha Viggo vinné haza, de ezt inkább a Viggos topicba írom. :) [/size]

*****by KÁJ*****

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #169404 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Sziasztok!

Timona írta:

Tinúviel!Tinúviel! írta: Kár, hogy Sean nem kapta meg a legjobb mellékszereplőjelölést, pedig SZVSZ nagyonis megérdemelte volna! és szerintem még esélye is lett volna, hogy megnyerje, de még mennyi.... :wink: :roll:


Bár az Oscar- ra nem jelölték Seant, de a Empire Awards- on igen méghozzá Viggoval együtt!!! :D Csak egy baj van most nem tudom kinek drukkoljak jobban! :wink: :D 8)
[size=9:7zjdo5n4](Bővebben a jelölések a Díjak topicban megtekinthetők)[/size]


Áh! Hát vannak még látó emberek a világon! :? :wink: Ennek rendkívül örülök. Remélem legalább itt megkapja, de mondjuk Viggo is esélyes, bár... Ez esetben szerintem ő érdemelné meg jobban, bár ez közönség díj, nem? Márpedig, akkor Viggoé a díj... *sóhaj*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #169330 Írta: Lauren
Lauren válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Szerintem is megérdemelte volna Sean a díjat. Remekül alakított, főleg a harmadik részben. :sam2: :D [/img]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #169152 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Csavardi Samu

Tinúviel!Tinúviel! írta: Kár, hogy Sean nem kapta meg a legjobb mellékszereplőjelölést, pedig SZVSZ nagyonis megérdemelte volna! és szerintem még esélye is lett volna, hogy megnyerje, de még mennyi.... :wink: :roll:


Bár az Oscar- ra nem jelölték Seant, de a Empire Awards- on igen méghozzá Viggoval együtt!!! :D Csak egy baj van most nem tudom kinek drukkoljak jobban! :wink: :D 8)
[size=9:15h5myll](Bővebben a jelölések a Díjak topicban megtekinthetők)[/size]

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #168916 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Halihó!
Bescannneltem egy ausztrál újságot, Seanról is van 2 szép
nagy kép. :wink: Interjút lefordíthatná valaki! :wink:
kep.tar.hu/ringnemmaci/index.phtml?aid=27624121&pid=4306403
kep.tar.hu/ringnemmaci/index.phtml?aid=27624121&pid=4306404

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #168900 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Kár, hogy Sean nem kapta meg a legjobb mellékszereplőjelölést, pedig SZVSZ nagyonis megérdemelte volna! és szerintem még esélye is lett volna, hogy megnyerje, de még mennyi.... :wink: :roll:

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #168849 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Csavardi Samu

Niphredil/Szméagol írta: A képek fantasztikusak!

:D De szegény Sean nem kapott Oscar-jelölést! :cry: Szvsz megérdemelte volna...


Sajnálatos, hogy egyik szinész sem kapott jelölést, még Ian sem, pedig neki több esélyt adtak a találgatások során, de Sean biztos, hogy jobban megérdemelte volna. :cry: :bawling: :crap: Nagy kár, hogy igy döntöttek...

Viszont örüljünk a 11 jelölésnek, remélhetőleg nagyrészét meg is kapja majd a film!!!

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.522 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére