Színművek

×

Szavazás: GONDOLIN: Érdekel-e, és ha igen, milyen körülmények mellett adjuk elő? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Igen, adjátok elő LEP-en (ha lesz egyáltalán), alapos felkészültséggel, aki meg nem érti meg, azt cs
30 30%
Igen, adjátok elő KÖMT-ön, jól felkészülten
20 20%
Igen, adjátok elő táboritalin, az se érdekel, ha csak felolvassátok, egy éve várok már erre a vacakr
16 16%
Ne, hacsak nincs elég időtök foglalkozni vele, próbálni, stb, hogy egy tökéletesen lecsiszolt darabk
17 17%
Ne, ha ennyi probléma van vele, akkor kb. az idei tábornál is nyomorékabb marhaság lehet, ráadásul e
8 8%
Inkább táncoljatok, a port jobban bírom
9 9%
Szavazók száma: 2 ( Dru, Próbababa )
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
15 éve 5 hónapja #374012 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Színművek

Idhren írta: Ezt egy esetleges jelentkezésnek is vehetem a Színpadi estre? :P
(Persze csak ha összegyűlnek a bábozók, de sztem össze fognak :D )


Azt hiszem, összegyűltek, úgyhogy veheted jelentkezésnek!

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #373993 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Színművek
Jelentkezés a MiniLEP Színházi estjére! (vol.2!) :mrgreen:

Csak most az elkövetkező másfél hónapban, csak önöknek! Mindenki örhüljön!!

Kedves fellépni vágyók!
Ha szeretnétek a Színházi est fényét emelni, jelentkezzetek most!
Határidő: december 21-e, vasárnap éjfél!
Elérhetőségem: idhren ponty amlug kuckac gmail ponty com
Fontos! Azok is jelentkezzenek, akik már szóltak élőben, vagy én kerestem őket, hogy tudjam, kire is lehet számítani valósan! Ne nekem kelljen a továbbiakban kuncsorogni, jöjjenek a levelek szép számban!

Meghallgatás 2 alkalommal lesz:
december 28. vasárnap, és december 29. hétfő.
Időpont még nem biztos, ellenben az tuti, hogy az Ajtósira megyünk, vagy a székház, vagy a színházterem.

Még mindíg a jelentkezésdömping reményében maradok tisztelettel:

Idhren

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #373971 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: Színművek
Bábozásban már van némi tapasztalatom (tavalyi táboros csapatelőadás dubidam :D ), jöhetek én is? :)

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #373963 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Színművek
'nis. ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #373933 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

Én báboznék, olyat még nem is csináltam ovi óta... :D

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #373931 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Színművek
Ezt egy esetleges jelentkezésnek is vehetem a Színpadi estre? :P
(Persze csak ha összegyűlnek a bábozók, de sztem össze fognak :D )

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #373920 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Színművek
énénénén :D

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #373919 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Színművek
Kedves Valaha Bábokkal Játszadozók!

Mivel van nekem még egy mesém biztosan, amely nem került közönség elé, ajánlom szíves figyelmetekbe a közelgő miniLEP alkalmával.
Az esti színpadi műsor tehát belső körnek szánt, azaz magunknak, így lehetőség nyílna előadni, mivel egyrészt 18+ jellegű, másrészt beható ismeretek szükségesek hozzá.

A parafrázis: Aredhel és Eol története
A téma: Piroska és a farkas

Lehet, hogy nem találkozna Tolkien ízlésével, de a társulatéval remélhetőleg fog. Tudjátok, ez a "kitöltjk a hiányzó részeket magunk" típusú előadás.
Ha nem ez, akkor van másik aranyosabb mese is.

Szóval, ki szeretne játszani?

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #373800 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Színművek
Kedves kreatív, művészettel átitatott barátaim! :mrgreen:

Mint tudjátok ezúttal az eddig minden évben megvalósult Tolkien Szülinap kissé más formában kerül idén megrendezésre, mivel nem akadt elég vállakozó ember a nagyrendezvény megszervezésére.

De azért nem maradtunk programok nélkül, és a délelőtti családi ismeretterjesztő rendezvények mellett lehetőségünk nyílt egy gyakorlatilag önálló Színházi Est megszervezésére is, ami olyan színvonalú kell legyen, hogy önmagában is megállja a helyét, mint Tolkien világához kötődő Művészeti est! :P 8)

Sztem ez egy remek alkalom, hogy mindenki megmutassa, mit tud! ;)

Ezennel hivatalosan is felkérek minden lelkes alkotót, hogy ha érez magában affinitást, tehetséget, rendelkezik a kellő idővel, és energiával egy a színpadi esten bemutatható produkció összehozására (esetleg többre ;) ), akkor ne habozzon velem közölni azt, és
jelentkezzen a január 3-án tartott Tolkien Születésnapi Kisrendezvények Színpadi Estjére, mint fellépő!

Természetesen lesz meghallgatás, ahol a bemutatandó produkciókat lemeózzuk, de ez ne rettentsen el senkit, hanem csak sarkalljon titeket minél magasabb színvonalra! :)

Jelentkezni lehet nálam priviben, msnen, de legjobb lenne az idhren ponty amlug kuckac gmail ponty com emailcímen.

A jelentkezésdömping reményében maradok tisztelettel:

Idhren, az Est főszervezője 8)

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #373718 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Színművek
Nohát, Idhren lett a Tolkien Születésnapi Színházi Est főszervezője, tessék készülgetni a színvonalas produkciókkal! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 7 hónapja #369850 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Színművek

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #369118 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: Színművek
Muhaha.

Akármikor akármit eljátszok, tudjátok. Ellenben ez a darab harangjáték formájában nem biztos, hogy előadásra kerül.
Szerintem messze esetlen lenne, nem hangjátéknak írták, hanem színi előadásnak.

Ha kell, bevágom a szöveget ismét. Ha nem, nem. MAJD ha a rendező azt mondja, hogy tanuljak újra (már ha van rendező).

Szerk: Hangjáték NEM egyenlő a felolvasással/felolvasós beleéléssel.

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #369025 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: Színművek

Alyr Arkhon írta: UI: Nem gondoltatok még rá, milyen lenne ezt táborként előadni?

Dehogy... naná! :P

code a rat the monster on doom in it

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #369024 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Színművek
Nos, elolvastam a darabot, és megértem a szerzők kétségeit.
Mert nem szabadna kihagyni a dolgot, viszont a jó előadás is kétséges.

Többit ha érdekel, privátban.


UI: Nem gondoltatok még rá, milyen lenne ezt táborként előadni?

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #368969 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: Színművek

Alyr Arkhon írta:

fqqdk írta: Alyr: a legutolsó feltételezésed* téves és következtetésed irreleváns.
...

Szerintem se nem téves se nem irreleváns.

Mi végig vegyes közönségnek szántuk, és magunkhoz mérten komolyan vettük a feladatot, de a vegyes közönségben ugye az emtétések is benne vannak, és ezért "titkolóztunk", hogy az emtétéseknek is jó legyen, mint ahogy az a Mória esetében is működött. Ergo a feltételezésed csak majdnem helytálló - de azért alapvetően téves.
A következtetésed pedig irreleváns, mert az, hogy "milyen közönségnek szántuk" a darabot, az önmagában édeskevés ahhoz, hogy az adott közönség előtt tényleg megálljon. A darabban közreműködők között annak további sorsától eltérően, annak potenciális célközönségéről sincs konszenzus, főleg az olyan gyökerek szélsőséges hozzáállása miatt, mint mondjuk én. A szerzői szándék, nemcsak a Gondolin 2.0** esetében, hanem úgy általában, az említettek miatt sokkal kevésbé releváns, mint maga a befogadás. Az Aldariont sem szappanoperának szánták, mégis az lett.
Mostanra már van szöveged, meg hálistennek nekem is, így mindkettőnknek könnyebb véleményt formálni.
Most éppen úgy vélem, hogy a szlovénok számára akár így is érthető lehet, de külsősöknek nem.
Most ennyit tudok hozzáfűzni a mondandódhoz, majd re.
UPDATE:
feltűnt az első értelmes szavazó, aki szerint táncolnunk kéne. :P
UPDATE 2:
TÖKMÁS:
volt szó színdarabos megbeszélésről, akar esetleg huszadikán, szövegírós rendi tali / "versestali" keretein belül beszélgetni ilyesmikről? Kiválóan össze lehetne kötni a kettőt.
_________________
* ez itt:

Alyr Arkhon írta: egyébként ha a szerzők pont előlünk - tehát MTT elől - akarják titokban tartani az alapkoncepciót azzal el is árulták kit szánnak célközönségnek, ugye...

** kénytelen leszek így hívni, nem hittem volna, hogy az MTT pletykabázisa nem jutott el odáig, hogy a többség számára egyértelmű legyen, hogy úgymond "teljesen átírtuk", bár a feltételezésem eléggé hibás volt. Sőt, tulajdonképpen senki nem is tudja, hogy van ez a Gondolin izé. Mégiscsak jó volt valamire ez a szavazás :D

code a rat the monster on doom in it

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #368968 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

Énszerintem csináljunk belőle hangjátékot KÖMFön, esetleg előre megcsinált pözőr diaképeket bevetítve hátra.

Így szöveget tanulni sem kell, próbálni is csak mértékkel,
és elő is adjuk a darabot.

Ha valakinek van ideje, tökjó, ha lefordítja angolra. Ha nincs, akkor kapnak a vendégek brosúrát.

Máj opiniön. :)

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #368953 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Színművek

Alyr Arkhon írta: lévén hogy az előzetes hírekkel és az előadott jelenetekkel ellentétben nem egy kosztümös darab lesz szimplán a tolkieni sztorival,


Az egy totál másik darab volt, attól h. Gondolin volt a címe. Volt egy ős Ery-Léli féle verzió, később egy Esgal-féle, ami az Aredhel vagy az Aldarion szintjén "vértolkienita" és mivel nem vagyunk profi szerzők vagy színészek, ahhoz mérten gyengécske és nem túl mondható szöveg. Ezekből láttatok részletet még valamelyik LEPen, de ezeknek semmi köze az Efkú-Angwen féle emtétés-keretjátékos "posztmodern" darabhoz. Csak névrokonság :P

És elsiklotok Efkú hsz-ének egyik legfontosabb része fölött: " Gondolinban közreműködő embereknek nincs egységes állásfoglalása a darab további sorsáról, ami azt jelenti, hogy ha rajtunk múlik, akkor sohasem lesz belőle semmi" - igen, ez azt jelenti, hogy vannak olyan szereplők, akikről legutóbbi információim szerint egyáltalán nem biztos, h. vállalják... :roll: Ezért írta lejjebb Gillz, h. inkább megmutatás-szintű előadás lehetne, nem kidolgozott...

Szövegkönyv: efkú hsz-éből úgy értelmezem, h. engedély megadva Alyrnak való elküldésre ("nekem is"), meg elküldtem Neked is, kedvenc furcsa emlékőröm ;) /nekem az a neve h. "végleges szövegkönyv, 2007 novemberi, de a próbán átírt dolgok lehet h. nincsenek benne.../

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #368950 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Színművek
Szerintem az nem kérdés, hogy kíváncsiak vagyunk a darabra. Nem hiszem, hogy lett volna olyan, amikor nem örültünk volna, ha előadtok valamit.

Tehát kíváncsiak vagyunk. És ha nem tudjátok mekkora sikere lesz, vagy való-e nagyobb közönség elé, akkor adjátok elő LEP előtt valahol, és ha mindenki úgy gondolja, mehet LEPre is.

Nem jól gondolom???

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #368944 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Színművek

fqqdk írta: Alyr: a legutolsó feltételezésed téves és következtetésed irreleváns.
Most voltam a moziban, és megnéztem egy kiváló akciófilmet, a Batman: The Dark Knight-ot. Önállóan megállja a helyét. Emellett van benne egy rakás finom utalás, amit csak az abban a világban jártasak érthetnek, és azok nagyon tudnak is nekik örülni.
Ha tehetek érte valamit, akkor én leginkább azt szeretném, ha nem egy tologathatós skála mentén képzelnénk el egy színdarabot, hogy külsős vörzüsz belsős, hanem helyet hagynánk a rétegpoénoknak úgy, hogy az ne fájjon a "külsős közönségnek". Nem hiszem, hogy a jelenlegi Gondolin szöveg megüti ezt a mércét. De tudnék rajta dolgozni, ha van rá igény. Vagy meg lehet hagyni ilyennek, amilyen most. De a kettő együtt nem megy. Ezért van a kérdőív.


Szerintem se nem téves se nem irreleváns. Ez az első MTTs darab aminek erőteljes érdeklődésem ellenére sem ismerem a szövegét.
Továbbra is jóformán félinformációkkal rendelkezem a darabról, mert valaki hallotta hogy valaki mondta valakinek, hogy azt hallotta, hogy belsős meg rétegpoénos meg ilyenek.
Mivel nem ismerem a darabot halvány gőzöm sincs mennyire.
Például a KHEben is volt rétegpoén, csak MTTseknek szánva, értették is, de ettől még -tudtommal - élvezhető volt "külsősök" számára is.
A fentiekből is csak azt ismertem meg, hogy szerinted milyen. Ettől még lehet h szerintem másmilyen.
Mi több - feltételezem, hogy a darabban nbem szereplő, azt nem író fórumosok közül én vagyok az egyik legtájékozottabb.

fqqdk írta: Jó dolog, hogy felteszitek azt a kérdést, hogy mi értelme a szavazásnak. Sajnos a Gondolinban közreműködő embereknek nincs egységes állásfoglalása a darab további sorsáról, ami azt jelenti, hogy ha rajtunk múlik, akkor sohasem lesz belőle semmi. A szavazás kérdése az, hogy _érdekel-e_, nem döntést kell hozni róla, ez a közvélemény kutatása, és véleményt formálni kiválóan lehet az apró részletek (pl a szöveg) ismerete nélkül. Az igen/nem része többet számít mint az, hogy hol, vagy éppen hol ne legyen előadva.


Mivel jelen esetben úgy áll a dolog, hogy a célozgatásokon kívül a darab összes metaadatát a szövegből kéne kibogarászni (mivel más megbízható forrás nem áll rendelkezésre) lévén hogy az előzetes hírekkel és az előadott jelenetekkel ellentétben nem egy kosztümös darab lesz szimplán a tolkieni sztorival, így az erre vonatkozó adatok nem relevánsak, szerintem igencsak szükséges a szöveg ismerete.
Vagy a szerzők nyújtsanak róla megfelelő információt (ha már véleményformálás - amikor közvéleménykutásnál kérdezem h "egyetért-e ezzel meg ezzel a felvetéssel" ott van a felvetés szövege is és kérésre elmondom, hogy tudja.
Na ez az ami innen hiányzik.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #368941 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: Színművek
Alyr: a legutolsó feltételezésed téves és következtetésed irreleváns.
Most voltam a moziban, és megnéztem egy kiváló akciófilmet, a Batman: The Dark Knight-ot. Önállóan megállja a helyét. Emellett van benne egy rakás finom utalás, amit csak az abban a világban jártasak érthetnek, és azok nagyon tudnak is nekik örülni.
Ha tehetek érte valamit, akkor én leginkább azt szeretném, ha nem egy tologathatós skála mentén képzelnénk el egy színdarabot, hogy külsős vörzüsz belsős, hanem helyet hagynánk a rétegpoénoknak úgy, hogy az ne fájjon a "külsős közönségnek". Nem hiszem, hogy a jelenlegi Gondolin szöveg megüti ezt a mércét. De tudnék rajta dolgozni, ha van rá igény. Vagy meg lehet hagyni ilyennek, amilyen most. De a kettő együtt nem megy. Ezért van a kérdőív.

Mellesleg nekem perpill nincs Gondolin szövegem, ugyanis elpusztult a laptopommal együtt. Hanna? Gillz? Valaki nekem is küldhetne egyet.

Jó dolog, hogy felteszitek azt a kérdést, hogy mi értelme a szavazásnak. Sajnos a Gondolinban közreműködő embereknek nincs egységes állásfoglalása a darab további sorsáról, ami azt jelenti, hogy ha rajtunk múlik, akkor sohasem lesz belőle semmi. A szavazás kérdése az, hogy _érdekel-e_, nem döntést kell hozni róla, ez a közvélemény kutatása, és véleményt formálni kiválóan lehet az apró részletek (pl a szöveg) ismerete nélkül. Az igen/nem része többet számít mint az, hogy hol, vagy éppen hol ne legyen előadva.

code a rat the monster on doom in it

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #368923 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Színművek
Valaki küldje mán el a szövegkönyvet.
Különben az egész szavazásnak mi értelme ha senki nem ismeri a darabot?
(egyébként ha a szerzők pont előlünk - tehát MTT elől - akarják titokban tartani az alapkoncepciót azzal el is árulták kit szánnak célközönségnek, ugye...)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #368895 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Színművek
Hát... az a helyzet h. én még mindig nem tudom, h. publikus-e a darab alapkoncepciója :D de a lényeg az, h. van nekije egy emtétés keretjátéka, az emtétére jellemző szereplőkkel, helyzetekkel és poénokkal. Nem hiszem, h. pont ilyen szitukat ők megéltek volna, viszont mivel hasonlítanak ránk abban h. fiatalok (legalábbis lélekben ;) ) és tolkien-fanok és nyilván velük is történnek olyan dolgok, amiért a "külsősök" hülyének nézik őket, meg a szervezési-magánéleti összegubancolódások talán előttük sem ismeretlenek, vsz jobban értenék, mint némely nyárspolgár szülők vagy kisgyermeküket kézműveskedni elhozó családapák, akik a LEPes közönség egy tekintélyes részét kitennék.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #368887 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Színművek
Igazából nem tudom felmérni, mennyi érthető ebből mások számára. :D Ha voltak hasonló eseményeik, mint az emtétéseknek, akkor igen. :roll:

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #368885 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Színművek
Tünde: fogd be... az írókat, hogy végre tájékoztassanak arról, amiről szavazgatunk! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #368862 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Színművek
Hát pont ezért nem értem. De akkor döntsenek az írók. Mert ez így nekem eléggé zavaros
(tudom, fogjam be :lol: )

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #368859 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Színművek
Az ilyen dolgok azért egy LEP közönsége előtt is lehetnek ismertek... vicces egyébként, hogy a legtöbben, akik próbálnak válaszolni a kérdésre, nem ismerik a szöveget, és csak tippelnek, hogy milyen is lehet. Így azért nehéz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #368854 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Színművek
Sztm sokat. Sok közös van bennünk, hasonló problémáik adódnak, és például a Titkos naplók (és még sok más) elég ismertek. Nem tudom, hogy a Gondolin mitől belsős darab, de jó esély van arra, hogy ha nem személyeskedésen alapul a poén (juszt sem hozom fel példának Celebromot), akkor vegyék.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #368852 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Színművek
Most úgy őszintén. Bár tudom, fogjam be... De ha belsős darab, akkor mit fognak érteni belőle?

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #368849 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Színművek
Agwen szójátékait akarjátok lefordítani? Sok sikert... :D :D :D (Amúgy az ötlet jó.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #368841 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Színművek
Lenne szíves vki elküldeni a Gondolin szövegét?
Beszélünk róla már egy ideje de máig csak ködös célzásokat hallottam a mibenlétéről.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.066 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére