Gríma - Brad Dourif

Több
19 éve 2 hónapja #243265 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Sztem Gríma nem volt gonosz aklapból. Vki írt itt régebben egy novellát róla, az nagyon tetszett...

Mindig úgy érzem, hogy őszintén szereti Éowynt. Csak figyeljétek, milyen költői szépségű szöveggel udvarol neki...

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #243245 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif

Niéla Alondriel írta: Gríma rulz, csak kevés van belőle...

Szarumán kinyíráshoz: kicsit bonyolult lett volna elvágni a torkát. Esetleg megkérhette volna, hogy a szakállát fogja már meg, útban van... :twisted:

:wormtounge1: :sarumane1: :cross:


Szarumán meg nagyon elegánsan: "parancsolj, hű szolgám.."

Szerinmtem Gríma az egyik legjobb alakítás a filmben. Igaz, negatív szerepet eljátszani bizonyos értelemben sokkal hálásabb, mint pozitívat, mivel többet ki lehet hozni belőle.

Azon gondolkodom, hogy Gríma vajon nem állítható-e párhuzamban Szarumánnal abból a szempontból, hogy Szarumán is valaha negy volt és hatalmas, és tiszta, kaihez nem is mertek nyúlni. Gríma vajon eredendően ilyen aljas volt, vagy elvette az eszét az Eowyn utáni vágyakozás?

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #242964 Írta: Gollam
Gollam válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
ejnye, de gonosz vagy :D szerintem nagyon ügyesen csinálta... bár mintha egy icipicit túl lenne gondolva az a Szarumán halála dolog....
Na mind1, Brad még mindig zseniális :D :roll:

"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #242835 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Gríma rulz, csak kevés van belőle...

Szarumán kinyíráshoz: kicsit bonyolult lett volna elvágni a torkát. Esetleg megkérhette volna, hogy a szakállát fogja már meg, útban van... :twisted:

:wormtounge1: :sarumane1: :cross:

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #242721 Írta: Gil-Celeb
Gil-Celeb válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Végül is csak röpke 2 hónap telt el az előző idézet óta.... :roll:

"My fall will be for you,my love will be in you,
if you be the one to cut me,I'll bleed forever"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #234604 Írta: Gollam
Gollam válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Kellemes Ünnepeket! Boldog Karácsonyt minden Gríma-fannak :)

"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #233761 Írta: Gollam
Gollam válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ-..... miattatok nem fogok sose többet feljönni ide, amíg nem láttam a bővítettet... hát így kérjen az ember bármit is.... :(

"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #233725 Írta: Estelio
Estelio válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
A Király visszatér bővített extráinál talán ez is kiderül, bár én még nem láttam az extrákat, így nem tudhatom biztosan.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #233575 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Hát, igen.
De képzeld el mekkora lenne a film, ha minden ok-okozati viszonyt szépen kifejtettek volna :D

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #233574 Írta: Barahir
Barahir válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Brad alakítása nagyon jó! 8)
Kár, hogy olyan keveset szerepel, még csak nem is beszél semmit.
Én speciel nagyon sajnáltam őt, kár volt a tündének lelőnie rögtön!! :cry:
De itt van 1 kis gubanc. A könyvben Gríma azért öl, mert a régóta tartó megaláztatásból elege van, végső elkeseredésében teszi. De itt (bár Szarumán mindig felsőbbséggel beszél vele) nincs köztük súrlódás, a TTT végén is együtt néznek le kétségbeesve. Erre itt Szarumán rögtön megüti, Gríma meg rögtön megöli ezért (?!). Túl hamar hamar lerendezték ezt PJ-ék, nemde?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #233125 Írta: Gollam
Gollam válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
valóban kissé sok volt a homoerotikus hobbitjelenet... de persze lehet, hogy a rendező kicsit máshogy látja a dolgokat... Nem lehet tudni :)

"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #232902 Írta: Barahir
Barahir válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Nem tudom megérteni, miért kellett Szarumánostól kivágni. Az a pár perc igazán nem számított volna már! Inkább kevesebb hobbitölelkezés kellett volna.[/quote]


A szívemből beszélsz... :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #232338 Írta: Gollam
Gollam válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Erről ne sokat írjatok, mert engem is érdekelne, és először valahogy a vásznon szeretném látni :D előre is köszi
Nah, azért az is valami... legalább megölte... végre lezárják azt is..

"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #232079 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif

Niéla Alondriel írta: Na, milyen volt a mi kis Kígyócskánk? Jól legyakta Szarumánt?

:wormtounge1:



:P Nagyon örülök, hogy az előzetes rémhírek ellenére mégiscsak Gríma ölte meg a főnökét, nem éppen úgy mint a könyvben de azért megfelelő volt! :itscool:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #231742 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Na, milyen volt a mi kis Kígyócskánk? Jól legyakta Szarumánt?

:wormtounge1:

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #231600 Írta: Gollam
Gollam válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Jah, minden amiatt a buta liba miatt van :D Bocs, Éowynfanok, csak poén volt... rossz poén :D
De tökéletesen igazad van... akkkkkora királyság lett volna ott, hogy csak

"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #231148 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif

Gollam írta: Gríma nem is olyan vészesen torz! Még egy ilyen beszólás, és nagyon csúnya véged lesz :roll:



:oops: Bocsánat, de nem leszólni akartam Grímát, de III. Richard sem torz, csak hatalomra éhes (ismerek a mai politikában hasonló embereket, akik a gyilkosságon kívül mindemre képesek , vagy még arra is...)
Gríma meg lehet hogy őrülten szerelmes, :oops: , és az árulásra is csak Eowinért volt képes. Ha Eowin hozzáment volna, akkor Theodennek lett volna egy komoly támasza a harcos Eomer mellett.

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #231147 Írta: Gollam
Gollam válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Gríma nem is olyan vészesen torz! Még egy ilyen beszólás, és nagyon csúnya véged lesz :roll:

"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #231097 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif

Lómion írta:

Toma írta: .Mikor Éowynnek udvarol Théodred halálos ágya felett, hát valami nagyon baró. :D


Üdv minenkinek!

Szerintem is Gríma karaktere irdatlanul jó. Hasonló karakter mint Shakespeare III. Richárdja. Ő is torz (testű és lelkű), egy királyságban tör hatalomra, agyafúrt intrikus, jó emberismerő stb. És Richárd is a megölt (megöletett) ellenségei halottas ágyánál csábít, mert ott a fájdalom miatt sebezhetőek a nők.
Csak ő sikeres, nem úgy mint Grima. Talán Éowyn nemesebb lelkű, vagy Shakespeare jobban ismeri a női lelket mint Tolkien. :)



:oops: Bocsánat, de ugy tudom hogy III. Richard sem járt jobban, meghalt a végén ő is.
Szvsz Tolkiennél sokkal tisztábbak az emberek, és így Grímának még agyafurtabbnak kellett lennie...

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #230639 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Igazán megdobhatták volna egy Oscarral...

Nem tudom megérteni, miért kellett Szarumánostól kivágni. Az a pár perc igazán nem számított volna már! Inkább kevesebb hobbitölelkezés kellett volna.

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #230543 Írta: Lómion
Lómion válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif

Toma írta: .Mikor Éowynnek udvarol Théodred halálos ágya felett, hát valami nagyon baró. :D


Üdv minenkinek!

Szerintem is Gríma karaktere irdatlanul jó. Hasonló karakter mint Shakespeare III. Richárdja. Ő is torz (testű és lelkű), egy királyságban tör hatalomra, agyafúrt intrikus, jó emberismerő stb. És Richárd is a megölt (megöletett) ellenségei halottas ágyánál csábít, mert ott a fájdalom miatt sebezhetőek a nők.
Csak ő sikeres, nem úgy mint Grima. Talán Éowyn nemesebb lelkű, vagy Shakespeare jobban ismeri a női lelket mint Tolkien. :)

Lómion - a homály gyermeke

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #230540 Írta: Gollam
Gollam válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Üdv a Klubban :)
Szerintem is zseniális... de ennek már többször is hangot (vagy írást, vagy mifenét) adtam :)

"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #230021 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
:oops: Már régen akartam én is csatlakozni a "grimaisták" táborába
/me leborul
Zseniálisan forgatja a szemeit, és villámgyorsan reagál! Szvsz Grima IQ-ja minimum 160-as!!! :itscool:
Kár hogy rossz oldalra állt! :(

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #227575 Írta: Gollam
Gollam válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Jaja, bővítettet már én is nagyno várom... mondjuk nemsokára megjelenik... :) Bár most lenne az a nemsokára.... :roll:

"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #225985 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Na, csak legyen végre bővített... hadd aktivizálódjon Gríma. (Die, Saruman, die!!!)

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #225540 Írta: Gollam
Gollam válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Brad zseniális, ezt eddig is tudtuk :) a kedvencem, hogy mindig őrültet vagy valami kattantat játszik... sajna lemaradtam az X-akták-beli szerepléséről

"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #214019 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Úgy látszik Brad valahogy minden szerepében kicsit kattant és nagyon zseniális! :D
Augusztus 29-én 19:05-től a Viasat3-on ismét Ragtime !

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #209502 Írta: Toma
Toma válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Nemrégiben láttam a Száll a kakukk fészkére c. filmet, abban is játszik Brad, még nagyon fiatalon. Nagyon tetszett az ottani alakítása, egy kissé idegbajos fiatal srácot játszik benne, zseniálisan.
Igaz, nekem Grímaként is iszonyúan tetszett! Mikor Éowynnek udvarol Théodred halálos ágya felett, hát valami nagyon baró. :D
Azóta én is ugyanezzel a monológgal probálkozom a lányoknál... 8)

"Arany napsugárban, csillag fényét lesve
vár reám valaki, míg leszáll az este..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #209488 Írta: Gollam
Gollam válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Én miért nem látok ilesmiket???? :x :x :x :?

"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #199140 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif

ruffian írta: Tegnap este szerepelt Brad az Alien 4-ben, láttátok? Ő volt az egyik tudós, aki nevelte a dögöket, és majdnemhogy szerelmes volt beléjük :twisted: Kicsit hasonlított is rájuk 8)


Aztán ha jól emléxem az egyik benyelte... :roll: :biggrin2:

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.509 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére