Gríma - Brad Dourif

Több
13 éve 9 hónapja #389018 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif

Olorin.papa írta:

Gil-Celeb írta: Szvsz nem is szeretteÉowynt,inkább csak kívánta.Legalábbis ha szerette is,biztosan nem önzetlenül.Én is sajnálom,vagy inkább szánom!


Bizony, hogy szerette, és a szerelem a legönzőbb érzés a világon!!! :roll:
Mindenre képes lett volna Eowynért, még az árulásra is (amit meg is tett) Amikor viszont megérkezett Aragorn, finom ösztönével megérezte a lány vonzalmát Aragorn iránt, és már tudta, hogy neki itt semmi esélye.
Akkor elborúlt az elméje, és veszekedett düh lett rajta erőt.
Képes lett volna kiírtani az enberiséget! "Ha az enyém nem lehet, akkor senkié nem lessz!" :roll: Micsoda mindent elsöprő érzelem!!!


Hm, lehet, h relatív fogalom a szerelem...? Sztem ez nem szerelem, ez akarás, és a kettő nem uaz. Amíg akarsz valakit, mindenen és mindenkin átgázolsz érte, beleértve őt magát is, hogy megszerezd. Amikor szeretsz valakit, max. azokon gázolsz át, akik őt bántják, de elfogadod a választásait, akár része vagy, akár nem. Sztem nem idealizálok, ez reális. (Nem mintha láttam volna eddigi életemben szerelmes embert...)
szvsz Gríma nem szerette Éowynt, hanem akarta.
de erről ítéletnapig el lehetne traccsolni. :)
(ui. Gríma... ááá, ő a(z egyik) kedvencem... filmben is könyvben is... zseniálisan megformált figura, imádooom....)

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #297559 Írta: Gil-Celeb
Gil-Celeb válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Én is láttam...(bár nem végig)Nagyon durva!;)Szegényre mindig gázos szerepeket osztanak,de persze ettől még nagyon jó színész... :D
OFF
Legos,az aláírásodban nagy életigazságok vannak... :D :D:D
ON

"My fall will be for you,my love will be in you,
if you be the one to cut me,I'll bleed forever"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #295030 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Én láttam Bradot , az Éj színe című filmben. vajon mijen szerepet játszik bent?... *hatásszünet* egy pszihiátriai beteget! hah :lol:

egypár filmben azért szerepelt... www.imdb.com/name/nm0000374/#actorinp

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #293467 Írta: Legos
Legos válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Egyetértek

"A woman without a man is like a fish without a bicycle"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #293465 Írta: Grion
Grion válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Úgy tűnik, nála működik a tripla-vagy semmi elmélet. Vagy szemöldökdzsungele van, vagy egyáltalán nincs neki. Azt hiszem, tökéletes alakítást tudna nyújtani S.K. Langolierek című könyvében Craig Toomy szerepénben... Bár abból már készült film...

A bánat, amely néma, addig suttog a szívhez, amíg az megszakad.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #289634 Írta: Malbeth, a Látó
Malbeth, a Látó válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif

Legos írta:

Malbeth, a Látó írta: Nos, Brad Dourif-fel kapcsolatban mindig szeretem megemlíteni, hogy a David Lynch 1984-es Dűnéjében Pytert játszotta. Tudni kell, hogy már magában a könyvben sem teljesen normális a karakter, de a filmben...

Bizonyságul íme néhány különleges felvétel:

www.dourif.net/gallery/thumbnails.php?album=89


Nos, az biztos, hogy elég durva feje van azokon a képeken... Úgy tűnik,jól játssza az ilyen szerepeket...


Nos, még Milos Formann, '81-es Ragtime című filmjében sem tűnik teljesen beszámíthatónak, pedig ott nem játszik sem őrültet, sem gonoszt... Egyébként a Dűnében és a Ragtime-ban is zseniális alakítást nyújt.

Pár kép a Ragtime-ból, ami önmagáért beszél:

www.dourif.net/gallery/thumbnails.php?album=63

"Mert jön az esküszegők órája,
Erech Kövénél állnak megint majd..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #289446 Írta: Woland
Woland válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif

Fiszi írta: Ismeritek a "Gyerekjáték" c. filmet (össz. 5 van belőle, egy mókás kis horrorfilm). A főszereplő gyilkos babának a hangját is Brad adja. Az első rész elején személyesen is láthatjuk sorozatgyilkost, akit a rendőrök agyonlőnek.


Basszki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
az eletem remalma Chuky AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!

*hiszterikus felalarohangaszas ajulassal majd magahozteres es elrohanas*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #289445 Írta: Legos
Legos válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif

Malbeth, a Látó írta: Nos, Brad Dourif-fel kapcsolatban mindig szeretem megemlíteni, hogy a David Lynch 1984-es Dűnéjében Pytert játszotta. Tudni kell, hogy már magában a könyvben sem teljesen normális a karakter, de a filmben...

Bizonyságul íme néhány különleges felvétel:

www.dourif.net/gallery/thumbnails.php?album=89


Nos, az biztos, hogy elég durva feje van azokon a képeken... Úgy tűnik,jól játssza az ilyen szerepeket...

"A woman without a man is like a fish without a bicycle"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #289296 Írta: Malbeth, a Látó
Malbeth, a Látó válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Nos, Brad Dourif-fel kapcsolatban mindig szeretem megemlíteni, hogy a David Lynch 1984-es Dűnéjében Pytert játszotta. Tudni kell, hogy már magában a könyvben sem teljesen normális a karakter, de a filmben...

Bizonyságul íme néhány különleges felvétel:

www.dourif.net/gallery/thumbnails.php?album=89

"Mert jön az esküszegők órája,
Erech Kövénél állnak megint majd..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #275833 Írta: Fiszi
Fiszi válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Ismeritek a "Gyerekjáték" c. filmet (össz. 5 van belőle, egy mókás kis horrorfilm). A főszereplő gyilkos babának a hangját is Brad adja. Az első rész elején személyesen is láthatjuk sorozatgyilkost, akit a rendőrök agyonlőnek.

Fisi dhe Hyene

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #264945 Írta: Aranill
Aranill válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Gollam: ha tudod, küld el emilben csatolt képként, mert a kep.tar.hu-ra nem tudok felmenni!
Gabryel: tényleg az Alien 4-ben játszik ez a jóember, meg is nézem ismételten!

Mensch werden ist eine Kunst.

06 20 99 29 525

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #258409 Írta: Gollam
Gollam válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Esetleg egy kép Bradről 25 évesen? :)

(Száll a kakukk fészkére c. filmből, érdemes megnézni! Brad ZSENIÁLIS)
kep.tar.hu/hadika/27589495/6215151#2
[/img][/url]

"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #257445 Írta: Gabryel
Gabryel válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Most nézem az Alien4-et, és feltűnt, hogy Brad is szerepel benne... wow... még kicsit hasonlít is Grímára.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #256224 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif

Ancalima Anarórë írta: Mondjuk így:
katt
:D DD

Hát... megnyerő! :wink:

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #256210 Írta: Ízisz
Ízisz válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
úúúúúúúú, hát ez érdekes :) )

azt hiszem, tényleg jobb Grímaként zsíros hajjal és szürke arccal, mint civilben...... de kinek a Gríma, kinek a Brad

"Az élet álom, melyből felébredés a halál.... "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #255956 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Mondjuk így:
katt
:D DD


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #255951 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif

Micike írta: Hány éves Brad valójában?

55
Egyébként szerintem Grímakét jobban néz ki, mint civilben :roll: :oops: Mondjuk érdekelne, 20 éve milyen volt...

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #255803 Írta: Ízisz
Ízisz válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Hány éves Brad valójában?

Láttam egy képet, amin szőke(ősz :?: ) haja van, és kicsit idősebbnek nézett ki, mint Gríma..

"Az élet álom, melyből felébredés a halál.... "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #251142 Írta: Gollam
Gollam válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
hú, olorin papa, tetszik ez az elemzés :D nagggggyon okos :) de most komolyan! Tök igazad van!

"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #250163 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif

Gil-Celeb írta: Szvsz nem is szeretteÉowynt,inkább csak kívánta.Legalábbis ha szerette is,biztosan nem önzetlenül.Én is sajnálom,vagy inkább szánom!


Bizony, hogy szerette, és a szerelem a legönzőbb érzés a világon!!! :roll:
Mindenre képes lett volna Eowynért, még az árulásra is (amit meg is tett) Amikor viszont megérkezett Aragorn, finom ösztönével megérezte a lány vonzalmát Aragorn iránt, és már tudta, hogy neki itt semmi esélye.
Akkor elborúlt az elméje, és veszekedett düh lett rajta erőt.
Képes lett volna kiírtani az enberiséget! "Ha az enyém nem lehet, akkor senkié nem lessz!" :roll: Micsoda mindent elsöprő érzelem!!!

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #250136 Írta: Gollam
Gollam válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Gil-Celeb! Senki nem önzetlenül szeret!!! Ezt tudhatnád! Az emberek azért szeretnek valakit, mert az nekik is jó érzés... már többnyire :) de a pillangók a gyomorban meg a rózsaszín szemüveg azért jó dolog :)

"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #250070 Írta: Gil-Celeb
Gil-Celeb válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Szvsz nem is szeretteÉowynt,inkább csak kívánta.Legalábbis ha szerette is,biztosan nem önzetlenül.Én is sajnálom,vagy inkább szánom!

"My fall will be for you,my love will be in you,
if you be the one to cut me,I'll bleed forever"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hete #247625 Írta: Gollam
Gollam válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Hmm... tulképp ebben is van valami... de nekem akkor is maradjon inkább az a tudat, hogy tényleg szereti Éowynt :D

"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hete #247282 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Nem is inkább sajnálni: megérteni lehet, de csak egy bizonyos szintig.

Onnan, hogy odaköp a placc közepére, megszűnik benne minden ami a valahai méltóságára mutatott volna. Szvsz innentől fogva eowynt sem szereti, mert akkor tudnia kéne, hogy azzal, hogy elárulja Theodent, Eowyn életét is veszélyezetei. ekkor már csak a bosszú és a hatalomvágy mozgatja. Előtte el lehet mondani, hogy a szerelem és a növekvő árny, és a "józan logika" mozgatta tetteit, de innetől már nem.

Amúgy talán abban is hasonlít Szarumánhoz, hogy mindkettő valaha nagy és nemes, bölcs volt, tanácsadó, akire nem mertek és nem is akrtak volna kezet emelni.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hete #247183 Írta: Gollam
Gollam válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Szerintem is lehet sajnálni... valahogy nekem az tűnt föl, hogy a kidolgozottabb karaktereket lehet sajnálni ebben a könyvben... :roll: Persze lehet, hogy tévedek.... Nekem ez volt az érzésem

"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hete #247148 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Én valahol sajnálom Grímát... éppúgy, mint Gollamot...

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #246109 Írta: Gollam
Gollam válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
A nyelvezete valóban szép, de a nyelvezet szépsége és a szándék erkölcsössége nem mindig azonos. Ha ugyanez más szájából hangzana, akkor hihető lenne a jó szándék. Lehet, hogy szereti, de alapvetően birtokolni akarja.

Erre csak annyit, hogy aki szeret, az elsősorban birtokolni akar! Lásd azt, mikor az ember szeret valakit, és folyton a kezét fogná, hogy mindenki tudja, az övé.... ez a szerelem legnagyobb baja....
Szerintem egyébként még így is hihető, hogy szereti... sosem tudhatod, mi tette árulóvá...

"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #243435 Írta: Farkas V.
Farkas V. válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Képzeljétek, van egy kolléganőm, aki borotválja a szemöldökét. folyton Gríma jüt eszembe róla... :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #243282 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Ugyanakkor milyen rendes Théodentől, hogy kész lenne Grímának megbocsátani...

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #243266 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif

Niéla Alondriel írta: Sztem Gríma nem volt gonosz aklapból. Vki írt itt régebben egy novellát róla, az nagyon tetszett...

Mindig úgy érzem, hogy őszintén szereti Éowynt. Csak figyeljétek, milyen költői szépségű szöveggel udvarol neki...


A nyelvezete valóban szép, de a nyelvezet szépsége és a szándék erkölcsössége nem mindig azonos. Ha ugyanez más szájából hangzana, akkor hihető lenne a jó szándék. Lehet, hogy szereti, de alapvetően birtokolni akarja.

Gríma éppúgy mérgezi Eowynt, mint Theodent- és nagyjából uyganaz a gondolatköre is két személy esetében.

A filmben viszont nagyon jó az a jelenet, amikor Eowyn Theodredet siratja, és Gríma bejön hozzá. A gyengédsége gyengédség, de a krokodilé: "sajnállak, de megölöm a lelked, hogy elhidd. én vagyok az egyetlen menedéked".

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.493 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére