Gríma - Brad Dourif

Több
20 éve 11 hónapja #122378 Írta: Gollam
Gollam válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Gríma a legjobb arc, mindemellett szívem szerelme is :wink:

"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #122371 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif

Arwenagi írta: Én totál nem értek egyet azzal, hogy Gríma a rossz, acsúf, az intrikus... :evil:
Negatív szereplők nélkül érne valamit a történet, már nem azért? Szerintem nagyonis kell ő oda.

IGEEEEN!!!!!!!! Igazad van!!!!!!!!!! Gríma király!!!!!!! :dance: Sőt.... nem is király. Hanem KIRÁLY!

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #120022 Írta: Gollam
Gollam válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Hát igen... Bradnek minden jól áll, még a szemöldökhiány is :lol: amúgy szerintem így sokkal kifejezőbb lett az arca... a lényeg, hogy az egész ember ZSENIÁLIS!!!

"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #120018 Írta: Legolin
Legolin válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Mae govannen!
Én is így gondolom, Brad Dourif tényleg nagyon jól játszik, jobb Grímát el
sem tudnék képzelni.
(A szemöldök-hiány :lol: is jó ötlet volt, így még hatásosabb.) :twisted:

... - very mátalo...

- Hold me.
- I can't.
/Edward Scissorhands/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #118270 Írta: Gollam
Gollam válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Ez azért kicsit erős volt, Minerva :o ))

"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #118126 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 17 órája #117257 Írta: Laurelin
Laurelin válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Egyetértek az előttem szólókkal, Grímában van valami kisugárzás, ez meg is ihletett. Készülni fog egy novella, ami Gríma másik oldalát mutatja be egy asszony szemével. Majd talán a megújúlt Tolkien.hu-n lesz helye :)

Lemostam a festéket arcomról
most látszik csak, nem mosolygok,
a rettenet fintora ez.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete - 20 éve 10 hónapja #115764 Írta: Agoura
Agoura válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Gríma jelmeze: itt

Mesés kaland az élet,s benne a legnagyobb rejtély Te vagy!
Niq

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #114866 Írta: Agoura
Agoura válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Hát a krumpliporos dolog érdekes.Amúgy maga Brad nem olyan csúf(ezt 1 képpel tudnám igazolni,de nem tudom,hogy hol láttam :oops: )

Mesés kaland az élet,s benne a legnagyobb rejtély Te vagy!
Niq

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #114861 Írta: Arwenagi
Arwenagi válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Én totál nem értek egyet azzal, hogy Gríma a rossz, acsúf, az intrikus... :evil:
Negatív szereplők nélkül érne valamit a történet, már nem azért? Szerintem nagyonis kell ő oda.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete - 20 éve 10 hónapja #112341 Írta: Agoura
Agoura válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif

Mesés kaland az élet,s benne a legnagyobb rejtély Te vagy!
Niq

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #111842 Írta: Bregalad
Bregalad válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Nagyon meglep

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hete #110772 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Csatlakozom Sesyhez! (BSz kívánásban is, meg abban is, hogy nagyon jó volt a tali!!!)

Meg a Gríma, a rút-os dolgoban is :)
Szóval sztem is van ebben a pasiban vmi. Nyugi, nincs apa-komplexusom :lol: nem úgy értem, hogy hú, de helyes ez a Brad, hanem van vmiféle kisugárzása, olyan, amilyen csak nagyon kevés embernek. Pontosabban biztos sok embernek van kisugárzása, de az sztem ritka, hogy olyan erős legyen, hogy még a mozivásznon is így átjöjjön.

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #110559 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!!

Koccintás naon jó volt :wink:

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #110456 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Igen, Boldog születésnapot, ha már a koccintáson nem vehetek részt :(
Így van Elanor, a Brad Dourif érdeme, hogy ennyire jó lett a filmben. A könyvben csak egy rossz oldalon álló valaki, aki nem túl jelentős. De itt igazán sikerült neki megfogni lénye lényegét.

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #110450 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
:!: :!: BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT :!: :!:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #110171 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Amugy azzal egyáltalán nem értek egyet, amit mond a filmkönyv is, meg az ujságok, hogy "Gríma, a rút". Nem álompasi, de úgy az egész lénye vhogy... nem is tudom... pont a hangjával meg a szemével együtt...

Éljen Brad Dourif, ez a lényeg... kiváncsi vaok, hogy alakít majd a RotK-ban... (csak kevés lesz a szerepe gondolom... :( )

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #110167 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif

Elfbarát írta: Szerintem senki nem hülye, aki lát valamit Grímában. Akárhogy is próbálták elrondítani, Brad Dourif így is fantasztikus. A szemeivel talán több mindent elárul Grímáról. :lol:


Pont az a lényeg, hogy nem akarták elrontani, hanem a szerephez akarták idomítani, de pont ez benne a fantasztikus, hogy egy ilyen szerepet is el tud játszani, és nem azt modnjuk, miután megnéztük, hogy jaj, de undorító ez a Gríma, meg milyen visszataszító, hanem az a ő figurájában is megátjuk az érdekes motívumokat, pedig bevallom engem, miközben a könyvet olvastam, nem fogott meg Gríma alakja. És hogy a filmben megfogott az teljes mértékben Brad Dourif-nak köszöhető!

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #109834 Írta: Agoura
Agoura válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Háttérkép :P

www.freeweb.hu/freewallpapers/wa ... e_1280.jpg

Mesés kaland az élet,s benne a legnagyobb rejtély Te vagy!
Niq

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #109614 Írta: Elfbarát
Elfbarát válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Szerintem senki nem hülye, aki lát valamit Grímában. Akárhogy is próbálták elrondítani, Brad Dourif így is fantasztikus. A szemeivel talán több mindent elárul Grímáról. :lol:

Egyébként ugyanilyen jól játszik a Dűnében, mint a kissé torz mentát, Piter de Vries. Ajánlom, hogy nézzétek meg David Lynch eme remekét. Egyébként a Star Trek Voyagerben is Grímához kissé hasonlatos egyéniséget, egy pszichopata betazoidot játszik. Ott is nagyot alakít, érdemes megnézni:) :hello:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #107688 Írta: Agoura
Agoura válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif

Mesés kaland az élet,s benne a legnagyobb rejtély Te vagy!
Niq

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #107329 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Most ez kissé off, de...

Márc. 18.-án lenne a koccintós tali, az Astoria-i BurgerKingben, hátul, a nagy asztalnál. Ha vkinek van kedve jönni, az írjon nekem privit (ha nem jön senki, vagy nem tud szólni, én akkor is ott leszek fél öttől, talitől függetlenül is. )
Szóval, ha vkinek van kedve, az írjon!

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #105838 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif

Gollam írta: Kár érte. De méginkább azt sajnálom, hogy ez nem lesz benne a film harmadik részében :(


Én is nagyon sajnálom, hogy meghal... de hogyhogy nem lesz benne a ROTK-ban???? Erről nem is tudtam[/quote]
Az lesz benne - állítólag, hogy Gríma a Palantír helyett Szarumánt dobja ki az ablakon.
De ha ez az infó téves, a Megye megtisztítása akkor is kimarad :( Tehát értelemszerüen nem láthatjuk Szarumán csúfos eloldalgását sem, mikor megfosztják Kapzsi szerepétől is..., és Grima nem döfheti le hátulról... :?

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #105681 Írta: Gollam
Gollam válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Jah, amúgy nagyon köszi, hogy nem néztek hülyének ... teljesen hozzá vagyok már szokva :roll:

"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #105679 Írta: Gollam
Gollam válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Kár érte. De méginkább azt sajnálom, hogy ez nem lesz benne a film harmadik részében :( [/quote]

Én is nagyon sajnálom, hogy meghal... de hogyhogy nem lesz benne a ROTK-ban???? Erről nem is tudtam

"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #105604 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif

mîr írta: Gríma szerintem szintén menthető lenne, ha kikerülne Szarumán kezei közül, és valaki úgy istenigazából a fejébe verné, hogy mi is a "helyes" nézőpont... Mivel olvastuk a könyvet ( :?: :wink: ), tudjuk, hogy Szarumán hangjának bűvös hatása van, így valószínűleg ezzel vette rá szegény Grímát, hogy neki higgyen. És, szintén a könyvben, Gríma a történet végére végülis meggyűlöli Szarumánt, csak hát akkor meg már menthetetlen... Szóval ne ássuk el szegény Grímánkat, biztos volt ő régen jó ember, mielőtt ilyen rondára cigizte a fogait. :-) Különben az alakítás tényleg zseniális...

Igen, Gríma megöli Szarumánt a végén, csakhogy azután ideje sincs jó útra térni, mert a derék hobbitok rögtön lenyilazzák....
Kár érte. De méginkább azt sajnálom, hogy ez nem lesz benne a film harmadik részében :(

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #105547 Írta: mîr
mîr válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Ha konkrétan a történetet nézzük, teljesen mindegy, hogy Boromir életben maradás esetén elcsábult-e volna mégegyszer... Ha nem ölik meg a harcban, akkor sem ( :!: ) találkozott volna többet Frodóval, mivel az így is-úgy is elszökött a társaságtól. Különben miután megpróbálta a gyűrűt elvenni, rögtön magához is tért és megbánta, tehát szerintem ez végleg rádöbbentette arra, hogy ezt bizony nem szabad, és akkor sem próbálkozott volna mégegyszer, ha Frodó ottmarad... (Aragornnak is mondta, mikor haldoklott, hogy már érti satöbbi)
Gríma szerintem szintén menthető lenne, ha kikerülne Szarumán kezei közül, és valaki úgy istenigazából a fejébe verné, hogy mi is a "helyes" nézőpont... Mivel olvastuk a könyvet ( :?: :wink: ), tudjuk, hogy Szarumán hangjának bűvös hatása van, így valószínűleg ezzel vette rá szegény Grímát, hogy neki higgyen. És, szintén a könyvben, Gríma a történet végére végülis meggyűlöli Szarumánt, csak hát akkor meg már menthetetlen... Szóval ne ássuk el szegény Grímánkat, biztos volt ő régen jó ember, mielőtt ilyen rondára cigizte a fogait. :-) Különben az alakítás tényleg zseniális...
Gollam ennél már hosszabb téma, most nem kezdek bele, és nem is itt. :-)

mîr

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #105543 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Gollam, szerintem nyugodtan mondd, senkisem fog leszólni :wink:
Amit mondtál azon tényleg elgondolkodtam, és lehet, hogy igzad van :? ha mondjuk Boromir nem hal meg, talán ő is többször elcsábult volna, bár azt nem hiszem, hogy olyan lett volna, mint Gríma.miután "magáhoztért" szerintem elgondolkozott volna, s megpróbált volna ellenállni a kísértésnek, de nem hiszem, hogy mindig sikerült volna neki

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #105434 Írta: erwianne
erwianne válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif

Earwen írta: Lehet hogy hülyének tartotok, de nekem tetszik!! (már mint Gríma)

Hmm, akkor már ketten vagyunk hülyék :wink: . Mármint úgy értem nem úgy tetszik, mint mondjuk Legsie, de attól függetlenül tényleg! Sőt magam sem tudom miért 8O

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #105315 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif

Gollam írta: De ő is volt olyan nemes (legalábbis valószínűleg)... És ezzel akkor azt mondjátok, ha egy 3 hónappal tovább van Frodó mellett, akkor hasonlítani kezd Gollamhoz? Mert ehhez az állapothoz (hogy rátámadjon Frodóra) nem kellett túl sok idő... akkor nem túl sok idő alatt rosszabbra is fordulhatott volna... de ha most tényleg elfogadom a tényt, hogy Gríma javíthatatlan, akkor Boromir is lehetett volna az, ha tovább él...
No mind1, hagyjuk inkább, amúgy is leszóltok, meg minden....

Nem szólunk le, meg minden....
Azért jár ide mindenki,hogy elmondja a véleményét!
S ráadásul nagyon jó a feltevés! Bár valóban más kategória Gollam Boromír és GrÍma.
Én nem fogadom el a tényt, hogy Gríma javíthatatlan! Hiszem, hogy bárki visszatérhet. És sztem fenomenális lett Gríma karaktere!
Elgondolkodtam rajta nem egyszer, hogy milyen sors várt volna Boromírra, ha életben marad? (Nyílván az ő esetében az a legjobb, hogy meghalt)

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.477 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére