Gríma - Brad Dourif

Több
21 éve 1 hónapja #103690 Írta: Gollam
Gollam válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
De még az is lehet a könnycsepp mögött, hogy elárulva érezte magát Szarumán által, hiszen a lányt ígérte neki, és ugyebár a mágus azt mondta, hogy "senki nem maradhat életben". Ez is benne lehetett, de valószínűbbnek tartom én is a megdöbbenés és a feleszmélést...

"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #103681 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
én is úgy éreztem, hogy Éowyn kicsit meginogott :) :? mikor Gríma simogatja az arcát, s ő behunyja a szemét egy pillantra, na sz.tem akkor...ha jobban belegondolunk Grímának nagyon is igaza volt, s ezt Éowyn is tudta...ő teljesen egyedül van, mint gyönge nő a férfiak közöt, senki sincsen, aki megvédené :? ugyanakkor Éowyn nagyságára vall, hogy annak ellenére, hogy ha nincsenek Aragornék, akkor talán valóban Grímáé lett volna, ennek ellenére van ereje visszautasítani.

de szerintem Gríma semmiféle gyenge érzelmet nem táplált Éowyn felé, mert-szerintem-őt már teljesen behálózta Szarumán, s már a jó csíráját is kiölte belőle...bár az is igaz, hogy egy eléggé gyenge jellem lehetett, bár most így kapásból nem emlékszem, hogy mióta él az ő szövetségük :roll: :?

ha egy picit zavaros lett, bocsi :roll: :)

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #103659 Írta: Reinatha
Reinatha válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
A könnycseppel kapcsolatban nekem változatlan a véleményem. Döbbenet és feleszmélés, nem féltés, éowynozás vagy meghátrálás. Döbbent tudomásulvétel. Persze mindenkinek mást és mást jelenthet, egyéni felfogás szerint.

Ami az Éowyn-fele jelenetet illeti: naná, hogy Éowyn meginog, Gríma nagyon jol ismeri Éowyn helyzetét, tudja, mennyire magányos és azzal is tisztában van, hogy egy ilyen üde és fiatal lánynak (hiába Rohan harcosa), vannak álmai... Grima pont a kellő pillanatot használja ki, azt, amelyikben Éowyn a lehető legmagányosabb (Théoden bűvölet alatt, Éomer száműzetve, Théodred meghalt...) - és Éowyn tényleg meginog egy pillanatra, csak rá kell nézni, az arckifejezése mindent elárul...aztán mégis „felébred benne” annyi józanság, hogy képes elutasítani Grímát... Gríma ismeri a 'gyenge pontjait' - ezért is adott neki a lehetőség, hogy hatást gyakoroljon Éowynre!!

[size=9:3q2mk2yi] Sajnos még mindig Supersonica ír Reinatha nevében :( [/size]

Official Keeper Of Dinendal, Silent Scout Of Lothlorien

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #103647 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif

kriszana írta:

laurelin írta: És annál a jelenetnél, amikor Gríma Éowynnek teszi a szépet nektek is eszetekbe jutott, hogy egy pillanatra, mintha megingott volna Éowyn? Én tök úgy éreztem, mintha a másodperc egy törtrészéig átadta volna magát Kígyónyelvű sima szavainak. Egyébként nem gondoltam volna, hogy egy könnycseppnek ennyi magyarázata is lehet. Ám szerintem nem félthette Éowynt, hiszen egyezsége volt Szarumánnal, minek fejében az övé lesz a lány. Ebből nekem az jön le, hogy nem ölték volna le.

Laurelin, igazad lehet. Nekem is volt egy pillanat, mikor Eowyn mintha megingott volna. Úgy értem, olyan érzésem volt egy pillanatra, mint aki beleveszett a kígyónyelvű simogatásába. Elmerült benne, majd hirtelen felriad, és rádöbben sajátmaga késlekedésének. S bár egy perc elteltével csak - mégis elutasítja a "mérget".


Ezt én is így éreztem! (Azt hittem, csak én vagyok a hülye!! :) )
Miranda is nagyon jól játszott annál a résznél, és tényleg érezhető volt az a megingás.
Aztán, amikor Éowyn kirohan, és Gríma ott marad, látszik a megtörtség rajta. Ő, aki máskor olyan magabiztos, kezében tartja a dolgokat (mégha a rossz felé irányítja is őket), most látszik rajta hogy ő se tud mindent megszerezni, amit akar, és, hogy a tisztasággal, a jósággal, büszkeséggel mégsem tudja felvenni a harcot.

Sorel: sztem ezt így nem lehet kijelenti, hog már egy cseppnyi jóság sincs benne! Lehet, hogy egyszerűen, csak gyenge jellem, aki behódolt annak, akit erősebbnek gondolt, és azok ellen fordult, akikről úgy gondolta, hogy veszteni fognak. Persze, tudom, ezt nevezzük rossznak, de lehet, hogy pont azért nem tud ezen a helyzeten változtatni, mert gyenge, és, ha erős lenne, lehet, hogy tudna.

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #103636 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif

laurelin írta: És annál a jelenetnél, amikor Gríma Éowynnek teszi a szépet nektek is eszetekbe jutott, hogy egy pillanatra, mintha megingott volna Éowyn? Én tök úgy éreztem, mintha a másodperc egy törtrészéig átadta volna magát Kígyónyelvű sima szavainak. Egyébként nem gondoltam volna, hogy egy könnycseppnek ennyi magyarázata is lehet. Ám szerintem nem félthette Éowynt, hiszen egyezsége volt Szarumánnal, minek fejében az övé lesz a lány. Ebből nekem az jön le, hogy nem ölték volna le.

Laurelin, igazad lehet. Nekem is volt egy pillanat, mikor Eowyn mintha megingott volna. Úgy értem, olyan érzésem volt egy pillanatra, mint aki beleveszett a kígyónyelvű simogatásába. Elmerült benne, majd hirtelen felriad, és rádöbben sajátmaga késlekedésének. S bár egy perc elteltével csak - mégis elutasítja a "mérget".

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #103570 Írta: Sorel
Sorel válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Egészen biztos vagyok benne, hogy Grimában egy csöpp jóság nincs már. Azt a könnycseppet a döbbenet, a látvány hatása válthatta ki belőle...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #103562 Írta: Laurelin
Laurelin válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
És annál a jelenetnél, amikor Gríma Éowynnek teszi a szépet nektek is eszetekbe jutott, hogy egy pillanatra, mintha megingott volna Éowyn? Én tök úgy éreztem, mintha a másodperc egy törtrészéig átadta volna magát Kígyónyelvű sima szavainak. Egyébként nem gondoltam volna, hogy egy könnycseppnek ennyi magyarázata is lehet. Ám szerintem nem félthette Éowynt, hiszen egyezsége volt Szarumánnal, minek fejében az övé lesz a lány. Ebből nekem az jön le, hogy nem ölték volna le.

Lemostam a festéket arcomról
most látszik csak, nem mosolygok,
a rettenet fintora ez.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #103550 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Rövid hozzászólás: a színész nagyon jó, de a karaktert Eowyn helyében darabokra vágtam, volna. Ennek a figurának tényleg nincs sok lelkiismerete. Gyászoló emberen matatni..

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #103547 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif

Supersonica írta:

Sesy Olórea írta: Gríma egyáltalán nem félti a rohírokat! Lehet, hogy ő is az volt, de nem hiába állt át Szarumánhoz...


Reinatha üzeni:
nem azt mondtam, hogy féltia rohírokat, hanem azt, hogy abban a pillanatban döbben rá, mi lehet (lesz nagy valószínűséggel) árulása következménye... felelősségérzet meg lelkiismeret... akkor tudatosul benne tettének súlya


Nem hinném. Főleg az után nem, hogy így elzavarták Edorasból.
(szívesen megkérdezném PJ-t, hogy végülis mi volt az oka a könnycseppnek).

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #103545 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif

Sesy Olórea írta: Gríma egyáltalán nem félti a rohírokat! Lehet, hogy ő is az volt, de nem hiába állt át Szarumánhoz...


Reinatha üzeni:
nem azt mondtam, hogy féltia rohírokat, hanem azt, hogy abban a pillanatban döbben rá, mi lehet (lesz nagy valószínűséggel) árulása következménye... felelősségérzet meg lelkiismeret... akkor tudatosul benne tettének súlya

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #103538 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Gríma egyáltalán nem félti a rohírokat! Lehet, hogy ő is az volt, de nem hiába állt át Szarumánhoz...

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #103446 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Szerintem semmi köze Éowynhoz könnycseppnek :? :roll: én is azt mondom, hogy a megrázkodtatottságtól, a katarzistól csordul ki a könnye. Ő se számított rá, hogy Szarumánnak(Szauronnak) ekkora hatalma van, s talán lehet, hogy most gondol bele először igazán, hogy mi is fog jönni...de szerintem nem félti Éowynt, s ha félti is, kötve hiszem, hogy az lenne az első gondolata :roll: :?



PS: egyik haverom szerint csak a szél fújta ki a szemét...

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #103427 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Reinatha hozzászólását szeretném a témához fűzni (ő nagy sajnálatára MÉG mindig nem tud belépni :( , a tolkien.hu nem műxik nála :(

Tehát:
Gríma nagyon-nagyon jó, ezt mar más topikban is írtam - amikor meg sajna nem működött ez itt.. A könnycseppről: számomra határozottan azt érzékelteti, hogy Gríma igenis az emberekért, a saját népéért ejti azt. Hűtlensége, árulása és a Szarumán kezére játszás következményeként elpusztulhat mindenki, aki az ő saját népéhez tartozik. Tkp. az ő segítségével saját vérét pusztíthatja el a Rossz oldal, és az, hogy ennek az esélye sokkal nagyobb, mint azt valaha is hihette, akkor és ott tudatosul benne - Szarumán mellett állva, a hatalmas uruk-hai sereget szemlélve. Látszik a tekintetében a megdöbbenés, a hitetlenkedés - ilyen mértékű és valószínűségű pusztításra nem is gondolhatott vagy számíhatott. Tudja, hogy Théodennek kevés embere maradt, tudja, hogy Éomerék száműzettek, s ilyen módon a helmi csata nem lesz igazi kihívás ennek a seregnek. Akkor, ott döbben rá, hogy saját árulásával és manipulációjával mekkorát is fordított Rohan, sőt az emberi faj sorsán. (Azért ne feledjük, Grímának is van szíve - lásd Éowyn. Különben őt is nagyon jól közelíti meg, pontosan tudja, mik a gyenge pontjai, ismeri Éowyn helyzetét, tisztában van magányosságával, eccetera...)

Egy szó mint száz: Gríma, minden elismerésem Dourifnak!! Bízzunk a bővített verzióban és várjuk a ROTK-ot, remélhetőleg soook-soook Grímával...!!

PS: Enna, megkaptad a képet?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #103412 Írta: Gollam
Gollam válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif

Enna írta: Sesy Olórea:
Neeem, szerintem a könnycsepp nem a gyönyörűségtől volt!!! :( Szerintem inkább azért, mert ő el akar szakadni Szarumántól akkor már, de látja, hogy ha már ekkora a hatalma, akkor ez lehetetlen. És ezért! Én úgy sajnálom! :bawling:

Ez tetszik ez a verzió, még hiteles is lehet :o ))
De mondom, az is lehet, hogy csak a szervezete nem bírta, meg az idegei..hiszen az a tízezres tomboló tömeg a gyilkológépekből elég súlyos...

"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #103301 Írta: Csavardi Samu
Csavardi Samu válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Gríma valóban nagyon jóra sikeredett. Bár a könyvben nem volt ilyen nemes, sokkal jobban hasonlított egy mocskos féregre. De teccik a filmes átirata, és Dourif tényleg zseniális. Az a könny! :) Valóban sok mindent bele lehet magyarázni, s ennek is, annak is lehet valóságalapja! Ja, érdekesség, én ismerem Dettre Gábort, akinek a filmjében Dourif f?szerepet játszott! :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #103285 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Sesy Olórea:
Neeem, szerintem a könnycsepp nem a gyönyörűségtől volt!!! :( Szerintem inkább azért, mert ő el akar szakadni Szarumántól akkor már, de látja, hogy ha már ekkora a hatalma, akkor ez lehetetlen. És ezért! Én úgy sajnálom! :bawling:

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #103231 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Mert én kinézek annyit PJ-ből, hogy nem rontja el Grímát, mint fontos negatív karaktert. Az arcán megrendülés, döbbenet van, amikor végignéz a tomboló tömegen, nem aggódás.

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #103228 Írta: Gollam
Gollam válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Emberek!
Legyünk kicsit ésszerűbbek! Benne van a filmben egy vagon Arwen, hogy érezzük, van szerelem meg minden Középföldén!
Miből gondoljátok, hogy pont EZT hagyják ki????

"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #103227 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Nem tudom, de nekem ez az Éowynos variáció nem valószínű... nem is gondoltam rá. Nem hinném, hogy Grímának Éowyn jutott volna eszébe egy ekkora hadsereg láttán. Jó, lehet, hogy tetszett neki Éowyn, de, ha az ő helyében lennék, én ettől a katarisztikus látványtól könnyeznék...

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #103225 Írta: Gollam
Gollam válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
DOBOM GANDALFOT GRÍMÁÉRT!
Eddig ő volt a szerelmem :o )) De sajna csak huszonéves pasikra bukik, így legalább egy kicsi esélyem van :D
IMÁDOM ezt az embert! A könyvben nem szerettem, de itt megkaphatná a legjobb férfi mellékszerepért az OSCART!!
Ami azt illeti, rájöttem, hogy a két kedvencem meg fog halni...gyűlölni fogom a harmadik részt... Gollam is, Gríma is.... hüpp-hüpp
Ami meg a könnycseppet illeti, szerintem két oka lehetett: az egyik Eowyn, a másik pedig az, hogy az ember fizikuma nem bír ki egy ilyen látványt, meg ennyi ordító hangot...
Szegénykém :cry:
na mára ennyi, majd még jövök

"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #103175 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Érdekes, hogy ezt a könnycseppet hányféleképpen lehet értelmezni... én teljesen másképpen fogtam fel...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #103171 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Egyetértek az előttem szólókkal :)
Már elmondtam párszor különböző talikon, hogy egyik barátnőm szerint amiatt könnyezik Gríma szeme, mert félti Éowynt. Nem tudom, de én ezt nem így látom... felmerült az is, hogy egyszerűen csak fél, de én inkább Sesyvel értek egyet, hogy a gyönyörűséfgtől, vagyis inkább a megrázkódtatástól csordul ki a könnye. Elég nagy katarzis érzés lehetett megpillantani azt a hatalmas sereget!! 8O

A fiatalság kérdéssel is egyet értek, de egyébként sztem a werkfilmekben sem néz ki olyan idősnek (jó, az tény, idősebbnek néz ki, mint a filmben, de sztem pár évet letagadhatna!)

A hangja...az tényleg fantasztikus...meg ahogy artikulál :lol:

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #103096 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Igen, az a könnycsepp szerintem is a gyönyörűségtől gördült ki szeméből. Nem is csodálom, egy ekkora megvadult, éljenző tömeget megpillantani, akik mint az ő urát szolgálják, s az ő uralmuk alatt állnak...
Én naon fiataltak néztem, azon se csodálkoztam volna, ha harmincas...
De a hangja a legjobb, a hideg futkározik tőle a hátamon. Tényleg olyan, mintha méreg lenne... 8O

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #102994 Írta: Laurelin
Laurelin válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Én is elájultam Kígyónyelvűtől, Azóta is idézgetek tőle, ha az adott helyzet úgy kívánja. El nem tudom képzelni hogy tudta így életrekelteni a figurát Brad. Egyszerűen fantasztikus. Olvastam hogy több mint egy fontnyi smink volt az arcán, és az egyik szemébe homályos kontaktlancsét raktak. Egyébként én fiatalabbnak hittem a színészt. Az egyik kedvenc jelenetem tőle a filmben, amikor Szarumánnal a seregeket vizslatja és megjelenik a szemében egy könnycsepp. Azzal viszi a pálmát. Nekem az úgy jött le, mintha a gyönyörűség csalta a könnyeket a szemébe. Kész az az ember, úgy ahogy van. Emlékszem, már a könyvben is megsajnáltam a végén, amikor Szarumán csúszómászóként bánt vele, de egy pillanatra, mintha megcsillant volna benne az emberség. (amikor a hobbitok felajánlják neki, hogy maradjon) Szóval minden elismerésem a színészé. Csodálatos Grímát láttunk!!!

Lemostam a festéket arcomról
most látszik csak, nem mosolygok,
a rettenet fintora ez.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #102195 Írta: Nornorë
Nornorë válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
www.ninecompanions.net/gallery_p ... ima_16.jpg :arrow: ez a tekintet www.ninecompanions.net/gallery_p ... rima_9.jpg
www.ninecompanions.net/gallery_p ... ima_14.jpg

:arrow: egyszerűen hihetetlenül jól játszott a filmben

" The path of excess leads to tower of wisdom. " / Blake /

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #101981 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Komolyan? 8O Szegény... biztos nem lehetett kellemes... :)

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #101738 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Azt tudtátok, hogy Gríma korpáit instant krumplipüréporral csinálták meg??? :D :D Benne van a film könyvben....

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #101581 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Gríma köpenyének valóban rettentő jó a hangja, de engem arra emlékeztet, ahogy a csörgőkígyó a farkát rázza!!! Brrrrrrrrr...... Hátborzongatóan jól megcsinálták. :evil2:

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #101551 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
A beszéde a legjobb. "Miért terheled gondokkal ezt az amugy is gondterhelt elmét?" Fú, a hideg kiráz...
Ja, és ezt már a TTT-t topicba is beírtam: amikor Gríma lép, akkor a köpenye surlódik a talajjal, és oan hangja van, mintha egy kígyó sziszegne. Tök jó :wink:

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #101290 Írta: Eliza
Eliza válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Nekem Gríma a könyvben nem nagyon jött be, de a filmen! Egyszerűen fantasztikus. Ahogy vezetgeti Theodent, ahogy száműzeti Éomert, ahogy oldalról néz lapos pillantásokka szinte mindenkit az valami szenzációs.
Az Éowynos jelenetekről meg nem is kell beszélni, azok beszélnek maguktól is, olyan jók lettek.
Ha itt ilyen jó volt a szereplő milyen lesz a ROTK-ban. Már alig várom.
És persze remélem a TTT bővített kiadásában majd többet fogjuk látni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.496 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére