Gríma - Brad Dourif

Több
20 éve 7 hónapja #136899 Írta: Morgoth
Morgoth válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Persze, hogy mindegyikben sir, hiszen nincsen humorerzeke... :nono:

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #136888 Írta: Gollam
Gollam válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
elf! Hát majdnem mindegyikben :roll: de mondom, egy iszonyú hosszú kis lista volt.... de példának ott van a TTT :wink:

"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #136804 Írta: elf
elf válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif

Gollam írta: Ez teljesen igaz... Brad a meglepetések embere...
Nemrég olvastam egy honlapon, hogy melyik filmekben sírt... tökre kész voltam azon a hosszú listán :D de azért tök cuki lehet mindegyik filmben :wink:


miért, melyikeken sírt?

Elen síla lúmenn' omentielvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #136480 Írta: Gollam
Gollam válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Ez teljesen igaz... Brad a meglepetések embere...
Nemrég olvastam egy honlapon, hogy melyik filmekben sírt... tökre kész voltam azon a hosszú listán :D de azért tök cuki lehet mindegyik filmben :wink:

"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #136234 Írta: elf
elf válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif

Thaurwathiwen írta:

Gollam írta: Thaurwathiwen! Miből gondoltad, hogy nincs neki humorérzéke???? IGENIS VAN!!!


Hmm......nyugodtan hívhatsz Thaurnak ;)
hát nem ismertem eddig magát a színészt, s a szerepe nem éppen humoros :D



hát a látszat néha bizony csal :roll: :lol:

Elen síla lúmenn' omentielvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #136171 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif

Gollam írta: Thaurwathiwen! Miből gondoltad, hogy nincs neki humorérzéke???? IGENIS VAN!!!


Hmm......nyugodtan hívhatsz Thaurnak ;)
hát nem ismertem eddig magát a színészt, s a szerepe nem éppen humoros :D

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #136168 Írta: Gollam
Gollam válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Szerintem minimum egy oldal legyen, 12es betűméret, normál sorközzel...
Ami azt illeti, szerintem bele lehet venni levédett szereplőket (hiszen Gríma is az), csak nem perelnek be minket érte :D
Thaurwathiwen! Miből gondoltad, hogy nincs neki humorérzéke???? IGENIS VAN!!!

"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #136085 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif

Gyémánt_Hajnal írta: pályázat? Na erre én is benevezek :D :D :D sirály

Ja, megkaptam (én is) a RingCon DVDt és Brad valami íszonyatosan sirály! Naon aran volt!


halálos!! ha lehet vhogy nézzétek meg
(meglepve tapasztaltam, hogy van humorérzéke....ááháháhhááá)
:D :lol:

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #136062 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
pályázat? Na erre én is benevezek :D :D :D sirály

Ja, megkaptam (én is) a RingCon DVDt és Brad valami íszonyatosan sirály! Naon aran volt!

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #135998 Írta: elf
elf válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Az yoo lesz:)...

És tudnál mégis valami kikötést mondani? Mi legyen pl. a pontos címe? Kb. hány oldal legyen? Milyen betűméret, hanyas sorköz stb.? Idézhetünk-e Tolkientől benne, belevehetünk más szereplőket más könyvekből - akik le vannak védve... :roll: - ?
Meg ilyesmik... tom, hogy már ezek közül néhányat megbeszéltünk, de a memóriám az nulla, meg így a többiek is megtudják ezekre a válszokat :lol:

Elen síla lúmenn' omentielvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #135973 Írta: Gollam
Gollam válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Sziasztok!
A pályázattal kapcsolatban még mindig halasztanom kell... mondjuk legyen a beküldési határidő szeptember 13 ... megfelel? Mert még mindig csak egyet kaptam meg...
Ami meg a fantomot illeti, annyiban nagyon hasonlítanak, hogy mindketten iszonyúan megfogtak... van bennük közös vonás... :)
Ami pedig Brad díjait illeti, elég sokat nyert, csak nem Oscart 8) majd utánanézek, és beírom...

"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #135726 Írta: elf
elf válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif

Vilya írta: Megkérdezhetem,hogy miyen fogalmazásról van szó? :oops:


Hát kell írni egy fogalmazást arról, hogy mi lenne Grímával, ha nem hat volna meg. De OMG én még midig nem kezdtem bele :? ... :oops: :roll:

Elen síla lúmenn' omentielvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #135688 Írta: Vilya
Vilya válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Megkérdezhetem,hogy miyen fogalmazásról van szó? :oops:


[size=9:17rof5fd](Frodó & Samu)[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #135669 Írta: Laurelin
Laurelin válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Én már elküldtem, úgyhogy felőlem akár lehet is díjazni :D

Lemostam a festéket arcomról
most látszik csak, nem mosolygok,
a rettenet fintora ez.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #134951 Írta: elf
elf válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Hát végülis igen:)) Kíváncsi vagyok, Gollam mit fog szólni ehhez:ĐĐĐ

jah, a fogalmazásba még nem fogtam bele :oops: /szoree/, de most már télleg bele fogok:ĐĐĐ de akkor el kéne halasztani :roll:

Elen síla lúmenn' omentielvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #134381 Írta: Vilya
Vilya válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Na tessék, akkor nem csak én gondolom így. :wink:


[size=9:17rof5fd](Frodó & Samu)[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #134120 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif

elf írta:

Fiona írta:

Vilya írta: Nem tudom miért, de nekem Kígyónyelvüről mindig az Operaház Fantomja jut az eszebe. :? :lol:



Hö?????? Van benne valami... Bár nekem nem igazán jutott ez eddig eszembe... nem rossz gondolat.. :wink: :D NAGY a hasonloság!


nah yoo, végülis most hogy így mondjátok:))ok, el tom képzelni, de azért fejtsd ki egy kicsit:ĐĐ


Hmm.. tulajdonképpen én sem tudom.... ez nekem olyan hirtelen felismerésként jött........ mondjuk, hogy ha valaki igy ábrázolná a Fantomot, akkor elfogadnám....mert lehet benne valami.... a Fantomot nem mindig egy álarcos "mutánsnak" kell elképzelni...szvsz... Meg a Fantom is hodit egy szép, fiatal lányt. Grima is.

Szerintem nagyon hasonlo a két helyzet.. Van benne különbség, meg nagy hasonloság.
Gyorsan hozáteszem, hogy SZERINTEM!!! :)

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #134117 Írta: elf
elf válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif

Fiona írta:

Vilya írta: Nem tudom miért, de nekem Kígyónyelvüről mindig az Operaház Fantomja jut az eszebe. :? :lol:



Hö?????? Van benne valami... Bár nekem nem igazán jutott ez eddig eszembe... nem rossz gondolat.. :wink: :D NAGY a hasonloság!


nah yoo, végülis most hogy így mondjátok:))ok, el tom képzelni, de azért fejtsd ki egy kicsit:ĐĐ

Elen síla lúmenn' omentielvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #134115 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif

Vilya írta: Nem tudom miért, de nekem Kígyónyelvüről mindig az Operaház Fantomja jut az eszebe. :? :lol:



Hö?????? Van benne valami... Bár nekem nem igazán jutott ez eddig eszembe... nem rossz gondolat.. :wink: :D NAGY a hasonloság!

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #134114 Írta: elf
elf válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif

Vilya írta: Üdv! :hello:

Találtam Grímáról két háttérképet:
Katt!
Katt! Katt!
Nem tudom miért, de nekem Kígyónyelvüről mindig az Operaház Fantomja jut az eszebe. :? :lol:



jaj de cukee rajtuk:)) köcce, ez tetszik de nagyon!!!

hoghogy pont az operaház fantomja 8O ?:>

Elen síla lúmenn' omentielvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #134105 Írta: Vilya
Vilya válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Üdv! :hello:

Találtam Grímáról két háttérképet:
Katt!
Katt! Katt!
Nem tudom miért, de nekem Kígyónyelvüről mindig az Operaház Fantomja jut az eszebe. :? :lol:


[size=9:17rof5fd](Frodó & Samu)[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #132695 Írta: elf
elf válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
nah, akkor megnyugodtam :lol:
szal Brad semmilyen díjat nem nyert :cry: ?

Elen síla lúmenn' omentielvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #132691 Írta: Gollam
Gollam válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Végülis helyes következtetés, elf 8)

"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #132678 Írta: elf
elf válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif

Gollam írta: többiek mit gondolnak a "közönségdíjról"??
Itt is elmondom, hogy nem rossz hír, elf, de ez még mindig csak Gríma topic :) de tudd meg, hogy nem haragszom ám :)


:oops: :roll: hát igen, de hát gondoltam érdekelhet, mivel birod Gollamot is :/

Elen síla lúmenn' omentielvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #132677 Írta: Gollam
Gollam válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
többiek mit gondolnak a "közönségdíjról"??
Itt is elmondom, hogy nem rossz hír, elf, de ez még mindig csak Gríma topic :) de tudd meg, hogy nem haragszom ám :)

"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #132665 Írta: elf
elf válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif

Gollam írta: Olorin.papa! Abszolúte egyetértek... legalább egy legjobb férfi melléket megérdemelt volna... tervezem, hogy küldök neki egy pici rajongói oscart az alakításaiért, amiket nem jutalmaztak... közönségdíj... benne vagytok??? Lehetne, hogy együtt küldjük neki!!! :roll: vagy rossz ötlet?? :oops:



oké, én benne vagyok. amúgy Gollum megkapta a legjobb nemtomminek járó díjat, mindjárt utánanézek... :oops:

nah igen, itt van:
Először osztották ki a Spacey - díjakat. A Két Torony két közönség díjat kapott: Gollam lett a kedvenc teremtmény , Viggo Mortensen Aragornkén lett a kedvenc filmhős.
A csatorna szakértői 2 díjat ítéltek oda a TTT-nek: a legjobb sci-fi/fantasy film, a legjobb akciójelenetnek pedig a Helm -Szurdoki csatát választották.

Elen síla lúmenn' omentielvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #132597 Írta: Gollam
Gollam válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Olorin.papa! Abszolúte egyetértek... legalább egy legjobb férfi melléket megérdemelt volna... tervezem, hogy küldök neki egy pici rajongói oscart az alakításaiért, amiket nem jutalmaztak... közönségdíj... benne vagytok??? Lehetne, hogy együtt küldjük neki!!! :roll: vagy rossz ötlet?? :oops:

"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #132552 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Hmm kicsit áporodott lett ez az oldal :P kicsit lefújom róla a port :lol:
Én csak azt csodáltam, hogy semmiféle díjjal nem jutalmazták a játékát :crazy: Szerintem is üdítően hatott az álnoksága abba "jóságos"
világba :P
És szerintem a főleg a szemével játszott :P hmm azok a kalandozó pillantásai :wink:
Én is láttam a Dűnébe, de ott nem tett rám nagy hatást...
:gandalf1:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #132550 Írta: Gollam
Gollam válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Hát, elf! Várjunk még a hét végéig, mert tudtommal most van MTT tábor, azért nem válaszolnak emberek, és kérdezzük meg őket is a dologról... de valószínűnek tartom, hogy el lesz tolva a dolog máskorra..... :lol:

"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #132533 Írta: elf
elf válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif

Gollam írta: hmmm.... emberkék itten! Mit gondoltok, érdemes eltolni a határidőt, vagy úgyse írtok és fújjam le az egészet??? Szeretnék még véleményeket, de ha ez utóbbi a válasz, akkor bizony nagyon elkeseredem majd :cry: de azért még reménykedem, hogy jönnek még művek :roll: szóval várom őket... :wink:



Gollum, én feltétlen szeretném megírni, és időm is lenne, mint a tenger, csak annyira lusta vagyok most így nyáron.. azt se tudom milyen hónap, milyen nap, teljesen kikapcsolt az agyam és ilyenkor nehezen tudom rávenni magam arra, hogy elkommandózzak az íróasztalomig, mert megjegyzem ez elég nagy erőfeszítés számomra, ugyanis ... nagy kupi van, szal... és még így is, hogy ilyen ínycsiklandozó témáról van szó.. SZal kéne pár hét, hogy rájöjjek milyen nap van és hanyadika, és hogy összeszedjem magam, és akkor olyan történetet dobok össze, hogy... szal yoo lenne elhalasztani, mert asse tom mikorre kell beadni, és hogy addig menni idő van:)))...:>

Elen síla lúmenn' omentielvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.475 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére