Gríma - Brad Dourif

Több
20 éve 9 hónapja #130077 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Gollam: nekem nagyon tetszik az ötlet! Nem biztos, h írnék is, nem tudom, h éreznék-e magaban elég tehetséget a dologhoz, de ha a többiek lelkesednek, sztem szervezd meg, mert nagyon jó ötlet!
Csak megkérdem, nem mintha élnék is vele: egy ember írhat mindkét témában is? :roll:

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #130070 Írta: Gollam
Gollam válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Laurelin! Ez nekem rettenetesen tetszik!!! Ha lesz ez a pályázat, akkor benevezed??
Többiek! Szerintetek jó ötlet a pályázat? Mert ha igen, akkor megszervezhetem.... Mondjuk 2 téma legyen: Gríma élete és Mi lett volna, ha a Megyében nem hal meg.... nos?

"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #129986 Írta: Laurelin
Laurelin válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Én már írtam egyet. Ha kíváncsiak vagytok rá, akkor olvassátok el a www.tolkien.hu/app/koszak címen. Remélem tetszik. Na pá!

Lemostam a festéket arcomról
most látszik csak, nem mosolygok,
a rettenet fintora ez.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #129963 Írta: Gollam
Gollam válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Sziasztok! Kitaláltam valamit, amit Rándzsa ihletett: pályázatot hirdetek, miszerint írjátok meg Gríma élettörténetét egy novellában! A legjobbak ajándékot kapnak (azt még kitalálom, hogy pontosan mit)... a díjkiosztó mondjuk egy találka keretei között fog lezajlani! Ha tetszik az ötlet, akkor kitalálom a részleteket is!!!

"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #129924 Írta: Gollam
Gollam válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Sil! Mondom, csak képet láttam róla..... nekem a kék szemei sokkal de sokkal jobban tetszenek :wink:

"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #129821 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Gollam: hogy barnának barna-e, nem tudom, mindenesetre sötét. Nekem is a szemei tetszenek legjobban. :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #129813 Írta: Gollam
Gollam válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Nagyon örülnék neki, ha megint elkezdenék leadni, mert IMÁDOM Bradet, és ez azzal járhatna, hogy lássam őt barna szemekkel (eddig még csak képen láttam)... mert ha jól tudom, abban van barna szeme... persze kövezzetek meg, ha nem így van :)
Rándzsa! Nekem nem jönnek be a novellák :( el tudod küldeni nekem e-mailben??? (Mert szívesen elolvasnám)...

"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #129664 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif

Ery írta: A ViaSat-on lassan végetér a TNG, lehet, hogy újra elkezdik nyomni a Voyager-t

Az jó lenne, mert a legelső ilyen rész, ahol szerepel, valahol a második szezon közepe felé van... Ez meg, ami most lesz, a második szezon utolsó epizódja.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #129659 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
A ViaSat-on lassan végetér a TNG, lehet, hogy újra elkezdik nyomni a Voyager-t

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #129658 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Megnéztem a Sat1-et, nem jövő héten lesz az a rész a Star Trekből (pontosabban jövő héten is, mert két részes epizód), hanem ezen a héten. Úgy tűnik, átugranak egy epizódot.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #129656 Írta: Rándzsa
Rándzsa válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Gollam: tök jók a képek!

Témához: hát.... Nagyon látszott, hogy szereti a hercegnőcskét, de.... inkább nem mondom el!


Írtam novit csak nektek, csak most, és lehet hogy folytása jön!
www.tar.hu/wandor/2.htm.... .

valamint még egy....
www.tar.hu/wandor/3.htm.... . :)

Még valami.....[size=9:nexfq62i]
Nem Rádzsa vagyok, hanem Rándzsa.....[/size]

Ash nazg durbatulúk
Ash nazg gimbatul,
Ash nazg tharbatulúk,
agh burzum-ishi krimpatul.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #129514 Írta: Gollam
Gollam válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Szerintem szerelmes belé, annyi szent, csak ugye mindenkinél mást jelent a szerelem.... meg mindenki máshogy fejezi ki, de az én véleményem, hogy teljes szívéből szerette..... (persze kövezzetek meg, ha nem így van :roll: )

"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #129364 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Szerintetek Gríma szerette Éowynt, vagy csak a testét akarta? Nekem a filmben eléggé úgy tűnt, hogy tényleg szereti... Mindenesetre eléggé kiborult, mikor a lány faképnél hagyta ("Your words are poison" :twisted: ) De lehet, h csak én látom rosszul... :roll:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #129228 Írta: Gollam
Gollam válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Elanor! Pont ez a karakteresség tetszik benne... no meg a cuki kis szemei... olyan szép szemei vannak... :wink:

"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #129180 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Gollam: ezek tényleg nagyon jó képek!!!
Annyira jellegzetes, karakteres az arca! Alulról a negyedik képen egész Grímás 8)
Huh, nemtom, van-e sat1-ünk, majd megnézem.

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #129143 Írta: Gollam
Gollam válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Sil!!!! Rettenet köszi az infot!! Akkor jön a következő kérdés: kinek van sat1-e???? Mert nekem lehet, hogy nincs :cry: :cry: :cry: nah, majd csak megoldom valahogy :wink:
Amúgy meg van egy honlap, belinkelem:
www.nasubionna.net/brad/bibbit/billy.html
ezen a honlapon Brad összes képe megvan a Száll a kakukk fészkére-ből!!! Nagyon tuti képek!!!

"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja - 20 éve 9 hónapja #129130 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Gyerekek, ha jól számolom, két hét múlva szombaton, 17:00-kor lesz a Sat1-en az egyik olyan Star Trek: Voyager rész, amelyikben Brad szerepel (az összesen 3-ból a 2. :cry: ). [size=9:1hlqgayp]Legalábbis erre a hétre a 2-vel előtte levő rész, a Tuvix c. van kiírva. :wink: [/size]

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #127510 Írta: Gollam
Gollam válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Szerintem ezek is jó képek, Rádzsa!
Sil! Nagyon köszi az infot, mert nekem igaziból foggalmam sincs, hogyan kell :) Na, nézzétek meg a Száll a kakukk fészkére-t mert ott nagyon jól alakít Brad, és ehhez még csak 17 éves :roll: .... amúgy a film is zseniális!!! :wink:

"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #127421 Írta: Rándzsa
Rándzsa válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Gollam: (most paródiás kedvemben vagyok :oops: )

www.dourif.net/images/all/184.html - az ártatlanság megtestesítője
www.dourif.net/images/all/187.html - a kis tudományos

Bocsi, annak, akit megsértettem.... Nem direkt volt.... Néha rám jön a 10 perc..... Még egyszer bocsi..... :oops:

Ash nazg durbatulúk
Ash nazg gimbatul,
Ash nazg tharbatulúk,
agh burzum-ishi krimpatul.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #127272 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Gollam, képként csak képet tehetsz be, html-fájlt nem... :wink: A kép url-címét úgy tudod megnézni, ha a képen a jobb egérgombbal kattintasz, aztán a Tulajdonságokból kimásolod a címet. :wink:

Válogattam én is pár képet erről a linkről :wink: :

Először is, a Voyageres képek. Imádom abban a szerepében... :roll: :
www.dourif.net/images/all/128.html
www.dourif.net/images/all/135.html
www.dourif.net/images/all/203.html
www.dourif.net/images/all/17.html

Mint Piter :roll: :lol: :
www.dourif.net/images/all/152.html

Itt milyen fiatalka...:
www.dourif.net/images/all/57.html

Bajusszal viszont rémes... Akár a saját öregapja :dead: :
www.dourif.net/images/all/79.html

Dedikálás a nálunk valamivel szerencsésebb Gríma-rajongóknak:
www.dourif.net/images/all/28.html
www.dourif.net/images/all/29.html

Ezek naon jó képek:
www.dourif.net/images/all/44.html
www.dourif.net/images/all/45.html

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #127164 Írta: Gollam
Gollam válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif

"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #127163 Írta: Gollam
Gollam válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
megpróbálom mégegyszer
http://www.dourif.net/images/all/187.html[/img]

"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #127162 Írta: Gollam
Gollam válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
sziasztok, csajszik! Aki Brad-rajongó, annak most küldök egy kis meglepit!!!
http://www.dourif.net/images/all/184.html
http://www.dourif.net/images/all/187.html
remélem sikerül beszúrni....

"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #126520 Írta: Gollam
Gollam válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Niphrendil! Abszolúte igazad van... ezért haragszom a PJre meg Orlando Bloomra! De legfőképp a többiekre, akik nem dumálják meg, hogy ne így legyen!!! :evil:

"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #126479 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Hú, emgem sokkolt ez az egész. Még hogy Legolas? :evil: :bawling:
Ez iszonyú! És annyira elképzelhetetlen! Nem illik sem szegény Grímához, sem a GyU-hoz, de Legolashoz sem. Az jóvan, hogy gonosz orkokat gyilkol, de a mi egyetlen Grímánkat? :down:
Ez az egyik kedvenc képem róla

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #126447 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif

Gollam írta: Enna! Most be nem tudnám neked rakni, de e-mailben el tudom küldeni, ha nagyon kell!!!

Jó lenne! :roll: Priviben majd küldöm a címem!

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #126317 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Amikor a könyvben "találkoztam" Grímával, akkor csak egy szimpla gonosz karakter volt, de mondjuk, amikor megölte Szarumánt, azért meglepődtem 8O
De amikor megláttam a filmben 8O megintcsak meglepődtem :lol: hogy mennyi mindent lehet kihozni ebből a karakzerből!! És állítom, h ezt akárki nem tudta volna kihozni! És azt is ki merném jelenteni, hogy Brad talán a legjobb színész az egész filmben (ha nem lennék elfogult :lol: :lol: )

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #126288 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Nekem is a filmben lett szimpi, mert Brad annyira jól formálta meg és oan jól kihozta belőle a lényeges dolgokat, hogy itt oan dolgok is feltűntek, amiken a könyvben átsiklottam. Szal Brad khirály! :D

De biztos hogy ez végleges dolog? Nem bírom még a gondolatát se elviselni, hogy Grímát így öljék meg! :x

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #126260 Írta: Gollam
Gollam válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Enna! Most be nem tudnám neked rakni, de e-mailben el tudom küldeni, ha nagyon kell!!!
Nimashilin! Nekem a film miatt kezdett vonzó személyiség lenni Gríma drága, mert olyan rettenet jól játszotta el Brad, hogy megértettem a karakter fontosságát....

"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #126145 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Hát nem tudom, én igazából akkor kezdtem "vonzódni" Grímához, mikor a végén, Frodóék hazaútja közben találkoznak velük és Szaru olyan dög vele... mikor megalázza. Az egy szörnyű rész, ezért is sajnálom, hogy kimarad. :roll:
A fffenébeeee...

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.488 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére