TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008

Több
16 éve 4 hónapja #352776 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008
Hogy is kell kiejteni? Éljen TOLKÁÁÁJN professzor!:) Erről kiejtésről most hallottam először:)
Téma zárolva.
Több
16 éve 4 hónapja #352773 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008
megsúgom mindenkinek: gyűlölök szerepelni :evil: még felelni sem tudtam az iskolában normálisan és nem véletlenül nem vállalok semmit, ahol több ember előtt kell beszélni... máskor bárkinek szívesen odaadom a lehetőséget, csak ha lehet csápoljanak már előtte (azt sem tudtam hogy hívnak, nem hogy ki is az a Tolkien és mit is keresek ott a büfépult mögött) :P

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"
Téma zárolva.
Több
16 éve 4 hónapja #352764 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008
Csak hogy valami pozitívat mondjak a riporter hölgyről: nekem nagyon tetszett a lelkesedése,amivel a felkészületlenségét próbálta ellensúlyozni. Látszott, hogy nagyon akart (bár a "milyen magánhangzók nincsenek a quenyában" kérdéstől kissé lehidaltam, de ezzel kapcsolatban asszem nyelvbotlásban maradtunk:))
szerintem nagyon jó kis összeállítás lett, és remélhetőleg akik ezt látták, elég csábítónak találják ahhoz, hogy jövőre el is jöjjenek. (már ha idén nem voltak ott)

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"
Téma zárolva.
Több
16 éve 4 hónapja #352761 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008
Ulmo: így könnyű... (súghatnál, hogy milyen tömörítés, milyen codec, stb...)
Téma zárolva.
Több
16 éve 4 hónapja #352758 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008

Sötét Úr írta: No. Idáig azon kalapáltam, hogy felpakkoljam a Youtube-ra, és mire felment (gondolhatjátok, hogy örültem, amikor az első alkalommal a háromnegyedénél mexakadt...), a Youtube közölte, hogy neki nem tetszik, és nem kéri. Mert hogy hosszú... Hát szerintem meg rövid, és a Youtube meg soxx. Hogy ne írjak csúúúúnyát.


A Youtube max 10 perces videókat enged feltölteni. :?

Sötét Úr írta: Akinek kell, választhat: van egy 417MB-os AVI változat, fullscreen, fullcsicsa, CD-minőségű MP3 hanggal (mert aztán a tévé úgy ad ám, nem... no mindegy :) ) és egy net-friendlier (brrr...!) változat, ami csak 320*240 képméret, Szokol-hangon, de csak 52MB.


Licitálnék egy 88 megás verzióval, 720*576-os képmérettel, sztereó hanggal :)
KLIKK IDE
Téma zárolva.
Több
16 éve 4 hónapja - 16 éve 4 hónapja #352757 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008
Ááá, ez tök jó :)
Egy csomó ismerős :) Kár, hogy nem lehettem ott... De ez vmit visszaadott belőle :) Bár a Csillagok háborúja nem tudom hogy jött oda :D De azért piros pont, hoy diplomatikusan válaszolt Ankalimon :)
Tünde :D Gratu ;) Főleg az értékekhez ;) [size=9:1bdg0hq7]De csak mi vettük észre, hogy Berennel nem voltál épp tisztában ; ) Főleg, hogy majdnem tünde. Meg hogy hangzott volna, hogy ő csak egy ember : D[/size]

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.
Téma zárolva.
Több
16 éve 4 hónapja #352756 Írta: Newra
Newra válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008
Képeim

Kissé megkésve, de ideértem a topicba.
Először is nagyon szépen köszönöm a kreatív/kézműves csapatnak a segítséget! Továbbá minden szervezőnek/segítőnek gratulálok, hogy ilyen rövid idő alatt, így összehoztuk a dolgot!
Én speciel jól éreztem magam.

Van mi arany, bár nem fénylik...
Téma zárolva.
Több
16 éve 4 hónapja #352754 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008
Egyébként örülhetünk, hogy egyáltalán ennyit is bevágtak a színpadi produkciókból, mert a táncok után abba akarták hagyni a forgatást, ott beszélgettek mellettünk, hogy vegyék-e tovább. (Végül arra jutottak, hogy veszik még, hogy legyen miből összevágni, meg hogy ne csak tánc legyen.)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
16 éve 4 hónapja #352750 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008

Alyr Arkhon írta: 1. Hívtunk-e más tévét: mi nem hívtuk egyiket se, ők jöttek. Asszem első meg második évben hívtunk mi tévét (az RTL Klubot) és azért az ottani Fókuszos izéknél ez kategóriákkal jobb volt, minden furcsasága ellenére.(tavaly a Hír TV-t se hívtuk, ők is maguktól jöttek és kb öt percben hírként beszámoltak a dologról, szvsz bármi ilyesmiért mérhetetlenül hálásnak kell lennünk. Ahogy SÚ mondta tízszer jobb mintha a kultúrház vagy hasonló kategóriájú nézhetetlen sznob izé jön ki forgatni)

2. Mér forgattak olyan sokat ha olyan keveset adtak le: Amikor forgatnak ugye, akkor még nem tudják miként fog kinézni a "kisszines" amit leadnak belőle. És egy igazán színes riporthoz kell mindenből egy picike.

3. Mér nem azt mutatták, hogy... : Mert nekik ez tetszett, kívülfelé ezek szerint ilyesminek látszunk. Én igazán nem panaszkodnék.

4. Beren: Tényleg tünde volt az Elveszett Mesékben.

5. Miért vágtak be béna SW izéket: A csaj elárulta, hopgy ő Star Warsos, és a rendezvény előtti éjjel nézte végig az összes GyU-t, hogy képben legyen hova is jön. Ehhez képest nem volt egyáltalán rossz amit összehozott. A quenya szövegei (azonkívül hogy Arwen szinkronját vette alapul a kiejtés hangszínéhez) is jók voltak, emlékezzetek vissza, Marsi Anikó vgül csak annyit bírt bemondani érthetően, h Aiya. ;)



A magam részéről a táncokat sajnálom, továbbra is tartom magam ahhoz a véleményhez hogy
1. Az eltérő közönség miatt nem baj ha Kapolcson és a LEPen ugyanazok a táncok mennek, sőt, határozottan használ a dolog
2. A minőségük már bőven megfelelne bármely országos rendezvénye.


Esetleg nincs meg valamilyen formában, bárhol az a Marsi Anikós felvétel ?? :D :mrgreen:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/
Téma zárolva.
Több
16 éve 4 hónapja #352749 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008
1. Hívtunk-e más tévét: mi nem hívtuk egyiket se, ők jöttek. Asszem első meg második évben hívtunk mi tévét (az RTL Klubot) és azért az ottani Fókuszos izéknél ez kategóriákkal jobb volt, minden furcsasága ellenére.(tavaly a Hír TV-t se hívtuk, ők is maguktól jöttek és kb öt percben hírként beszámoltak a dologról, szvsz bármi ilyesmiért mérhetetlenül hálásnak kell lennünk. Ahogy SÚ mondta tízszer jobb mintha a kultúrház vagy hasonló kategóriájú nézhetetlen sznob izé jön ki forgatni)

2. Mér forgattak olyan sokat ha olyan keveset adtak le: Amikor forgatnak ugye, akkor még nem tudják miként fog kinézni a "kisszines" amit leadnak belőle. És egy igazán színes riporthoz kell mindenből egy picike.

3. Mér nem azt mutatták, hogy... : Mert nekik ez tetszett, kívülfelé ezek szerint ilyesminek látszunk. Én igazán nem panaszkodnék.

4. Beren: Tényleg tünde volt az Elveszett Mesékben.

5. Miért vágtak be béna SW izéket: A csaj elárulta, hopgy ő Star Warsos, és a rendezvény előtti éjjel nézte végig az összes GyU-t, hogy képben legyen hova is jön. Ehhez képest nem volt egyáltalán rossz amit összehozott. A quenya szövegei (azonkívül hogy Arwen szinkronját vette alapul a kiejtés hangszínéhez) is jók voltak, emlékezzetek vissza, Marsi Anikó vgül csak annyit bírt bemondani érthetően, h Aiya. ;)



A magam részéről a táncokat sajnálom, hogy kimaradtak, továbbra is tartom magam ahhoz a véleményhez hogy
1. Az eltérő közönség miatt nem baj ha Kapolcson és a LEPen ugyanazok a táncok mennek, sőt, határozottan használ a dolog
2. A minőségük már bőven megfelelne bármely országos rendezvénye.

UI: Tünde, ugye mekkora szerencse h tavaly táborhoz meg kellett fogalmaznunk a "tolkieni értékeket" ? :D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
16 éve 4 hónapja #352748 Írta: Mornambar
Mornambar válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008

Orsie / Fraktál írta: A riportercsaj tényleg eléggé felkészületlennek tűnt, meg kissé túlpoénkodta a dolgot. szvsz is többet kellett volna a színpadi produkciókból mutatni, és túl sok volt a filmbevágás, de legalább tényleg leadott minket az MTV.
Nodlee húga nagyon profi volt :D


Meg mint tudjuk, a lembas eltömíti a gyomrot... :D
Téma zárolva.
Több
16 éve 4 hónapja #352745 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008

Laurelen írta: szétálló hegyes fülük van mint a kutyáknak :mrgreen: :lol:


Jaj az nagyon édes volt. :fetrenganevetéstől: :lol: :mrgreen::D

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/
Téma zárolva.
Több
16 éve 4 hónapja #352744 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008
szétálló hegyes fülük van mint a kutyáknak :mrgreen: :lol:

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)
Téma zárolva.
Több
16 éve 4 hónapja #352741 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008
kösz, akkor nem ég annyira a képem :P

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"
Téma zárolva.
Több
16 éve 4 hónapja - 16 éve 4 hónapja #352740 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008

Sötét Úr írta: Tünde, szerintem jó voltál, semmi baj. Beren majdnem tünde volt. (Ez egy érdekes új kategória, a sötét-tündék meg féltündék meg egyebek után, mármint a majdnem-tündék... :) )


Emlékeim szerint a HoME kötetekben Beler ízig-vérig tünde, de javítsatok ki, ha tévedek.

Más: Ha tudják miért beszélek így... - nem tudtam meg, nem akarom megtudni :)

Thereon, a vándorló varázsló
Téma zárolva.
Több
16 éve 4 hónapja #352739 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008
Háát, így újranézve, igen: az eleje...áááááá: "miért beszélek így?" (mintha be lenne szívva szegény), és igen eléggé gáz zenére táncolgatunk, sőőtt te jó ég, és tök jó, h a film végét mutatják be, és hogy a Rettenthetettlen zenéjét nyomják végig, ami nem rossz, de nem Tolkien-i...
Tényleg jobban bemuthatta volna a rendezvény súlyát, ha a színpadi produkcókból is adnak részleteket.
Amúgy nem értem mi bajotok, a koccintásnál engem mutatnak legelőször (Ádám után) 8) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"
Téma zárolva.
Több
16 éve 4 hónapja #352738 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008
No. Idáig azon kalapáltam, hogy felpakkoljam a Youtube-ra, és mire felment (gondolhatjátok, hogy örültem, amikor az első alkalommal a háromnegyedénél mexakadt...), a Youtube közölte, hogy neki nem tetszik, és nem kéri. Mert hogy hosszú... Hát szerintem meg rövid, és a Youtube meg soxx. Hogy ne írjak csúúúúnyát.

A lényeg: felvettem, az elejéből a főcímből egy pici hiányzik, de a lényeg megvan. Ja, és a galambokat sem tartottam meg, ha nem gond :) Akinek kell, választhat: van egy 417MB-os AVI változat, fullscreen, fullcsicsa, CD-minőségű MP3 hanggal (mert aztán a tévé úgy ad ám, nem... no mindegy :) ) és egy net-friendlier (brrr...!) változat, ami csak 320*240 képméret, Szokol-hangon, de csak 52MB. Ha valaki tudja, hogyan lehet ebből használható kép- és hangminőséggel kisebbet varázsolni, privizzen rám (Premier Pro, VirtualDub, meg a jó ég tudja mi minden áll rendelkezésre...). Esetleg van valahol akkora tárhelyre lehetőségünk, hogy felkerüljön oda?

Igaz, mindegy, hiszen

Timona írta: Itten van
www.mtv.hu/videotar/?id=15974

szóval nem is tudom, minek vacakoltam vele annyit :D :D :D

Én az egészben egyébként csak azt nem értettem, hogy miért kellettek bele a nagyon gagyin összebénázott SW-részek, és miért ennyire a Juciról szólt minden? No nem az, hogy rólam kellett volna szóljon, belőlem még ez is sok volt (szólhattatok volna, hogy fésülködjek meg előtte, ez nagyon-nagyon gáz :) ).

Tünde, szerintem jó voltál, semmi baj. Beren majdnem tünde volt. (Ez egy érdekes új kategória, a sötét-tündék meg féltündék meg egyebek után, mármint a majdnem-tündék... :) ) Meg mindenki jó volt... Viszont a tánc alatt miért kellett kicserélni a zenét, az 404. Legalább valami hasonlóra cserélhették volna. Viszont nagyon tetszett, hogy a köszöntés alatt a Jethro Tull Cheerio c. számát tették bele - az odaillett. Tél, köszöntés, minden megvan benne :D

Ian Anderson? - vagy legalábbis a Jethro Tull számára valaki - írta: Along the coast road by the headland
The early lights of winter glow
I'll pour a cup for you my darling:
Raise it up, say cheerio!

Aztán lehet, hogy nem is így van, már megint séróból nyomom, ami nem az erősségem... :)

Azon gondolkozom, hogy valószínűleg még mindig jobban jártunk, mintha a Kultúrház vagy a Kikötő ad le minket... Én is elég culture vulturevagyok, de az a két sine nobile társaság... eh. No mindegy.

(Elég már belőlem? :) )
Téma zárolva.
Több
16 éve 4 hónapja #352737 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008
A riportercsaj tényleg eléggé felkészületlennek tűnt, meg kissé túlpoénkodta a dolgot. szvsz is többet kellett volna a színpadi produkciókból mutatni, és túl sok volt a filmbevágás, de legalább tényleg leadott minket az MTV.
Nodlee húga nagyon profi volt :D

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
16 éve 4 hónapja #352736 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008

Acho írta: Így oké, csak abból, amit írtál, elsőre nem ez jött le. Nem szóltam. Sorry... :wink:
Amúgy, az M1-en kívül hítatok más TV-t is? Vagy csak ők forgattak?


Kissebb helyi tv-k forgattak...állítólag... :roll:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/
Téma zárolva.
Több
16 éve 4 hónapja #352734 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008
Így oké, csak abból, amit írtál, elsőre nem ez jött le. Nem szóltam. Sorry... :wink:
Amúgy, az M1-en kívül hítatok más TV-t is? Vagy csak ők forgattak?
Téma zárolva.
Több
16 éve 4 hónapja #352732 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008

Acho írta: . Az meg csöppet túlzás, Attila, hogy SÚval 10 percet beszéltek... :wink:


Jaj nem, ezek szerint félreérthető voltam. Szóval amikor ott készítette a riporter csaj az interjút SÚ-val kb 10 percig beszélgetett amiből bevágtak olyan 8 mp-t... :oops:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/
Téma zárolva.
Több
16 éve 4 hónapja #352730 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008
Szerintem egész jól bemutatta, eltekintve a riporter csaj felkészületlenségétől, de ez valahogy nem LEPett meg /bocs, ez elég gyenge :) /.Örülök, hogy végre mozgóképet is láthattam a LEPről, nem csak fotókat. Az meg csöppet túlzás, Attila, hogy SÚval 10 percet beszéltek... :wink:
Téma zárolva.
Több
16 éve 4 hónapja #352727 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008
Nem tudom, mit vagytok úgy oda. annyira azért nem volt vészes... inkább próbálkozzon a jópofasággal, mint ne. lejárató semmi nem volt benne. amúgy meg, akik azon sírnak, hogy mi volt benne, meg mi nem: nyilván lehetett volna több, de akkor még ezt meg amazt is lehetett volna... tulképp az volna a tisztességes, ha az egészet leadták volna, csak az egy napi műsor. sztem örüljünk egyáltalán, hogy a kevés reklám ellenére idejön a királyi magyar tévé, és egyáltalán szó van rólunk, elvégre egész nyugodtan le is szarhatták volna. gondolomén.

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/
Téma zárolva.
Több
16 éve 4 hónapja #352726 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008

dorwinion írta: Berenhez: lámpalázról hallottatok már? :wink:
A kedves riporterhölgy pedig jól tenné, ha a felkészülésre egy picivel több időt szánna, mivel ezekkel a kérdésekkel, megjegyzésekkel nem bennünket járatott le, hanem önmagára vetett kissé - :roll: - kétes dicsfényt.


Egyetértek. Remélem, hogy neked van igazad :)

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!
Téma zárolva.
Több
16 éve 4 hónapja #352725 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008

Ery írta: Az előző részek fent voltak, úgyhogy hamarosan ez is felkerül.


Szóval már csak idő kérdése... :evil:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/
Téma zárolva.
Több
16 éve 4 hónapja #352724 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008
Berenhez: lámpalázról hallottatok már? :wink:
A kedves riporterhölgy pedig jól tenné, ha a felkészülésre egy picivel több időt szánna, mivel ezekkel a kérdésekkel, megjegyzésekkel nem bennünket járatott le, hanem önmagára vetett kissé - :roll: - kétes dicsfényt.

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)
Téma zárolva.
Több
16 éve 4 hónapja #352723 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos
Téma zárolva.
Több
16 éve 4 hónapja #352721 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008
sorry :oops: örülök, hogy meg tudtam szólalni, nagyon nem akartam szerepelni... örültem volna ha dorw áll ott (de ő bezzeg elbújt) és nincs fenn viseotárban, sehol sem találom

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"
Téma zárolva.
Több
16 éve 4 hónapja #352718 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008

Rabyn írta: Annyi volt benne amikor Ádám, Ery és Gandalf azt a sokáig készülő jelentetet adta elő, kb fél másodpercnyi vágás, meg Narb táncából egy kicsi.


Neeem volt egy negyed másodpercnyi az Akallabeth-ből is :P

Igen, hát... így jártunk fél órát majomkodtunk az öltözőben, Ratz megalapozhatta volna politológusi/politikusi pályafutását, ehelyett az maradt benn, hogy a riportercsaj szeretné Aragorn kardját... :lol:

Segond... A galambkiállítással egyben csak enyhén hatott furán és a csaj sem viselkedett úgy mint egy idióta ... :lol:
De azért tényleg benne voltunk az országos tévében, még ha a laikus nézők számára nem is derült ki hogy mi volt ez :lol:

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!
Téma zárolva.
Több
16 éve 4 hónapja #352717 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008

Attila írta: Én pl. vártam volna azt (legalábbis a LEP-en), hogy amikor mindenki kiáltja, hogy "A Professzorra!" Akkor legalább minket, mármint az ott levő embereket mutassák. Félre ne értsétek, nem azt akarom mondani, hogy miért Ádámot mutatták, csak valahogy ezt jobban is meg lehetett volna csinálni.


Jajj istenem! Azért ennyire apró részletekbe nem menjünk már bele!
Meg egyébként is elég hülyén nézett volna ki, hogy Ádám mondja a szövegét, őt mutatják végig, majd az utolsó szónál hirtelen bevágják a tömeget. :roll:

Erre is lehet azt mondani, mint annyi minden másra, hogy aki tud, csináljon jobbat egy országos tévébe.
A sok filmrészlet is pont azért kellett bele, hogy egy átlag tévénéző nagyjából képben is legyen, hogy miről van szó.

Arra teljesen tökéletes volt ez a pár perc, hogy tudjanak rólunk.

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.525 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére