TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008

Több
16 éve 2 hónapja #354439 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008

Alyr Arkhon írta:

Rabyn írta: Itt nem az a fő gond, hogy nem engedték be, hanem az, hogy nem keresték meg azt akihez jött!


És nem szóltak senki felettesnek (pl nekem mint őrségparancsnoknak).


Szvsz BÁRMELYIK tagnak lehetett volna szólni, aki épp arra jár, hogy "Te, itt van X.Y., Z-nek a valakije, én nem mehetek innen el, légyszi, szólj már valaki illetékesnek".

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"
Téma zárolva.
Több
16 éve 2 hónapja #354338 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008
Ha időben ott lettek volna a cuccok és nem aznap reggel kell a jegyeket felvágni és ilyesmi akkor lett volna RENDES eligazítás de én emlékeim szerint elmondtam mindenkinek a lényeget. Meg ezt azt hiszem evidens, hogy az ember TUDJA, hiszen ha ő vár valakit akkor elvárja, hogy szóljanak neki ha megérkezett!!!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
16 éve 2 hónapja #354333 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008
Hát mondjuk ezért kéne reggel eligazítás, meg este értékelés, hogy a segítők/szervezők ne egymás tudta nélkül és a rendszer leghalványabb sejtése nélkül működjenek, hanem mki tudja, mikor mi a teendő :?

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
16 éve 2 hónapja #354330 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008

Rabyn írta: Itt nem az a fő gond, hogy nem engedték be, hanem az, hogy nem keresték meg azt akihez jött!


És nem szóltak senki felettesnek (pl nekem mint őrségparancsnoknak).

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
16 éve 2 hónapja #354287 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008
Itt nem az a fő gond, hogy nem engedték be, hanem az, hogy nem keresték meg azt akihez jött! Nekem is volt úgy, hogy jön két ismerősőm is akiknek nálam van bent a jegypénze!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
16 éve 2 hónapja #354283 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008
mellesleg gondolom az emtétében van annyi gesztus, hogy ha neki sincs pénze akkor összedobjuk vagy bejön ingyen és majd vagy akkor sem....

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"
Téma zárolva.
Több
16 éve 2 hónapja #354280 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008
Szerintem ez esetben nem csak Narbnak kéne elnézést kérnie, hanem esetleg valami hivatalos úton is. Azt hiszem, ez az egész MTT-re nézvést szégyen.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"
Téma zárolva.
Több
16 éve 2 hónapja #354264 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008

Rabyn írta: Szeretném tudni, hgy kik voltak jegyszedők az előadások előtt és kik nem szóltak a Vikiknek (pontosabban narbnak de a tanára nem tudta a nicknevét csak annyit mondott, hogy Viki) hogy eljött valaki megnézni őket!!! Basszus ilyenkor nem azt csináljuk, hogy nem engedjük be hanem MEGKERESSÜK AKIHEZ JÖTT! És ha ő tudott róla akkor lehet, hogy nála van pénz és akkor be tud jönni az ember megnézni őt.

Azért nem tudom, hogy kik ültek akkor kint mert akik be voltak osztva az engedélyemmel cseréltek de fogalmam sincsen, már, hogy kire.


ÉS ez legyen tanulság, hogy ha valaki jön és mondja, hog X Yont meg szeretné nézni akkor megkeressük azt akihez jött! (vagy megkeresitek azt aki a beosztást csinálta... )


Ez konkrétan a tánctanárom volt, aki csak miattam utazott keresztül fél Budapesten, nem hozott magával pénzt, mert nem tudta, hogy van belépő, majd szégyenszemre hazament, miután senkit nem hatott meg, hogy "Vikihez jött a táncát megnézni".
Amikor ma ezt megtudtam azt hittem elsüllyedek a Mozdulatművészeti stúdió kapujában... :roll:

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!
Téma zárolva.
Több
16 éve 2 hónapja #354259 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008
Szeretném tudni, hgy kik voltak jegyszedők az előadások előtt és kik nem szóltak a Vikiknek (pontosabban narbnak de a tanára nem tudta a nicknevét csak annyit mondott, hogy Viki) hogy eljött valaki megnézni őket!!! Basszus ilyenkor nem azt csináljuk, hogy nem engedjük be hanem MEGKERESSÜK AKIHEZ JÖTT! És ha ő tudott róla akkor lehet, hogy nála van pénz és akkor be tud jönni az ember megnézni őt.

Azért nem tudom, hogy kik ültek akkor kint mert akik be voltak osztva az engedélyemmel cseréltek de fogalmam sincsen, már, hogy kire.


ÉS ez legyen tanulság, hogy ha valaki jön és mondja, hog X Yont meg szeretné nézni akkor megkeressük azt akihez jött! (vagy megkeresitek azt aki a beosztást csinálta... )

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
16 éve 2 hónapja #353628 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008

Leguanember írta:

Narbeleth írta: Én egy hommade Lúthien-címert hagytam el, kartonból volt vízfestékkel festve. Találkozott vele valaki? (Egy virág hiányosan volt megfestve) :roll:


Én kértem, hogy hozd el, személyesen vettem át, és mondtam, hogy gondját viselem. Itt van nálam biztonságban.

Továbbá nálam van néhány cédé is, főleg gillzéi. Majd elintézzük.

ádám


Akkor jó. Emlékezetkiesésem van. :roll: Biztos a színpadi önkívületi állapot miatt :P

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!
Téma zárolva.
Több
16 éve 2 hónapja #353615 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008

Gandalf írta: ... az Arany iránytű valahogy benne maradt, ahogy Gálvölgyi Judit is...

Igen, ezen én is csodálkoztam vala... izé, maia. Vagy nem is tudom, összezavarodok itten... ;) :D
Téma zárolva.
Több
16 éve 3 hónapja #353581 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008
Ismét közölném, h még mindíg nálam van egy kellenes illatú, fekete , kapcnis, nő mellény.

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"
Téma zárolva.
Több
16 éve 3 hónapja #353553 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008

Narbeleth írta: Én egy hommade Lúthien-címert hagytam el, kartonból volt vízfestékkel festve. Találkozott vele valaki? (Egy virág hiányosan volt megfestve) :roll:


Én kértem, hogy hozd el, személyesen vettem át, és mondtam, hogy gondját viselem. Itt van nálam biztonságban.

Továbbá nálam van néhány cédé is, főleg gillzéi. Majd elintézzük.

ádám

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.
Téma zárolva.
Több
16 éve 3 hónapja #353552 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008
A január 7.-i Metro egy-az egyben az MTI-hírt közölte le, amit a rendezvény előtt kiküldtünk, csak éppen múlt időbe tette át benne az igéket. :lol: De az Arany iránytű valahogy benne maradt, ahogy Gálvölgyi Judit is....

Az InfoCsoport anno próbálkozott médiafigyeléssel és gyűjtéssel, de nem jött össze a dolog, így most nincs rá külön felelős.
Téma zárolva.
Több
16 éve 3 hónapja #353550 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008
Én egy hommade Lúthien-címert hagytam el, kartonból volt vízfestékkel festve. Találkozott vele valaki? (Egy virág hiányosan volt megfestve) :roll:

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!
Téma zárolva.
Több
16 éve 3 hónapja #353543 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008
A LEP-pel kapcsolatban nekem küldjétek a sajtómegjelenéseket.


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.
Téma zárolva.
Több
16 éve 3 hónapja #353542 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008
Akkor ki is volna, vagy ennek nincs külön felelőse? mintha lett volna szó róla, h valakinek el lehet küldeni szkennelve, ha valamely sajtótermékben szereplünk, archiválás céljából. Vagy végülis ilyen nem lett, csak szó volt róla?

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/
Téma zárolva.
Több
16 éve 3 hónapja #353538 Írta: Gandalf
Téma zárolva.
Több
16 éve 3 hónapja #353528 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008

Esgal írta: Nálam van egy metro, ahol emlegetik a dolgot, majd szkennelem. Már ha még nincs meg a sajtógyűjtögető emberünknek. Tényleg, ki is az?


Gandalf

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"
Téma zárolva.
Több
16 éve 3 hónapja #353522 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008
Nálam van egy metro, ahol emlegetik a dolgot, majd szkennelem. Már ha még nincs meg a sajtógyűjtögető emberünknek. Tényleg, ki is az?

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/
Téma zárolva.
Több
16 éve 3 hónapja #353500 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008
Benne volt egy cikkecske a Maxima nevű újsgában még a lep előtt, hogy lesz. Azt azért elég sokan veszik ahhoz, hogy lássák. :)
Nem tudom valamiféle beszámoló készül-e majd róla. Ha találok cikket szólok.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
16 éve 3 hónapja #353257 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008
Már annak, aki aztat elolvasta... :D


Újabb fejlemény képek-ügyben (legalábbis nekem új...)

A képMutató regisztrált látogatói egyben, zip-fájlként le tudják tölteni a LEP képeit (meg még amit akarnak). Ehhez előbb - sajnos egyenként - be kell gyűjteniük a Kedvenceik közé azokat a képeket, amiket le akarnak tölteni, majd a Kedvencek menüpontra kattintva meg tudják nyitni a Kedvencek mappájukat. Ennek a jobb felső sarkában van egy Letöltés zip fájlként feliratú link, és az még műxik is!

A Kedvencekbe úgy lehet betenni egy-egy képet, hogy a kép megjelenítésekor a felette lévő ikonra kattintva megjelenítik a kép adatait, és az adatok alatt találnak egy "hozzáadás a kedvencekhez" linket.
Az adatok kiírását csak egyszer kell bekapcsolni, és onnantól minden képnél látható lesz a következő belépésig, vagy amíg újra a gombra nem klattyint az ember.

Remélem, hogy van, akinek ez segít :)
Téma zárolva.
Több
16 éve 3 hónapja #353086 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008

Rabyn írta: Amióta Ankalimon oxfordi proff. :D


ott volt az évszám (születés-halálozás), úgyhogy fél mp után kiderült h. nem rá vonatkozik a kiírás :P

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
16 éve 3 hónapja #353085 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008
Amióta Ankalimon oxfordi proff. :D

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
16 éve 3 hónapja #353084 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008
A TV műsorról: rövid volt, az tény, de legalább odafigyeltek és nem mondtak olyan kapitális baromságokat, mint anno az Rtl... akiknek LEÍRTAM, hogy mit kéne mondani, richtig mást mondtak.
Judit (a műsorvezető) jó sokszor gyakorolta a quenya mondatokat, hogy helyesen ki tudja ejteni.
Nyilván sok olyan dolog kimarad belőle, amit szívesen láttunk volna, ám valóban pozitív fényben tüntette fel a rendezvényt (emlékezzetek csak arra a magyar narancsos gusztustalan és lejárató fikázásra, amit azok 2004-ben műveltek...), szóval örüljünk ennek is.
Nekem egy apróság volt benne, ami hmm... mióta vagyok én nyelvész? :D DD
Téma zárolva.
Több
16 éve 3 hónapja #352852 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008
MÁS

Nem tudom lesz e valamikor videó és ki csinálja, de Adimék a szerkesztőségben nagytakarítottak és hozzájutottam 30 üres cd tokhoz. Tehát aki másolja a dvd-ket számíthat rám/nk.

Privit várok!

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"
Téma zárolva.
Több
16 éve 3 hónapja #352836 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008
Szerintem a hugod volt a legjobb :lol:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"
Téma zárolva.
Több
16 éve 3 hónapja #352792 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008
Nekem tetszett. Legalább lesz mivel szivatnom néhány év múlva a hugomat :D

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/
Téma zárolva.
Több
16 éve 3 hónapja #352785 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008
Igen, benne a fazékban:).

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"
Téma zárolva.
Több
16 éve 3 hónapja #352777 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008
Viszont végre megtudtam miért ejtjük Tolkinnak.))

Az elosztóm a raktárban van ugye?:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.530 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére