TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008
- Attila
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/
- Milendoria
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 900
- Köszönetek: 1
(ennek ellenére nem azzal van a bajom h én nem szereplek eleget, hanem azzal, hogy a leghangsúlyosabb részeket jelenítették meg kb a legkevesebb képkockán...
áhh, filmesek....
In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.
- Attila
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
Azt furcsáltam, hogy SÚval kb 10 percig beszéltek és ebből csak a "csilag ragyogja be találkozásunk órája sült el. Jólehet e csinálhatnak 1 órás riéortot, de én többet vártam a színdarabkoból, mind az egész rendezvényt bemutó...részekről.
"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/
- Ille Lórien
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 507
- Köszönetek: 0
"Elen síla lúmenn' omentielvo."
- Rabyn
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
- Timona
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 1514
- Köszönetek: 0
"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos
- Rabyn
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
Én a bábjáték kimaradását sajnálom.
Viszont baromi jó, hogy úgy látszik mintha soksoksok ember lett volna!
"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
- Ery
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 3062
- Köszönetek: 0
Alyr Arkhon írta: Nem tudjátok, fennlesz videotárban?
Az előző részek fent voltak, úgyhogy hamarosan ez is felkerül.
"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."
Καναπή!
- Metaflora
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK_ADMIN
-
- Miau!
- Hozzászólások: 1266
- Köszönetek: 19
Asszem Berenről és a riportercsajról már nincs mit mondanom.
A filmcím nekik még mindig "A gyűrűk ura", olyan rémesen néz ki...
- Celebrom
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 1331
- Köszönetek: 0
"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"
- Alyr Arkhon
-
Témaindító
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK_ADMIN
-
Végülis nem volt olyan rossz csak nem szeretem ha erőltetetten fiatalosra veszik a figurát a tévében.
"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/
"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
- Kincső
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK_ADMIN
-
Celebrom írta: Megnéztem a tv-ben.Hááát érdekes, azért a riporter csajszi nem volt a toppon néha, de aranyos.És Tündének üzenem, hogy Beren NEM volt tünde!!!!!!!!!
Naigen, a riportercsaj fááájt néha
Viszont nem sikerült felvenni
"...asztaltalan szó-malaszttal..."
- Olosta
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
Acho írta:
Remzymama/Tünde írta: Még a helyszínen megkérdezte Adim a tv-seket, hogy mikor lesz látható a felvétel
A válasz:
január 13. vasárnap M1
16:10 Feszti-körkép
Fesztiváljáró kulturális magazin
Nézzétek
Ha valaki elfelejtette volna...
Én néztem hála az M1 online adásának!!!!!!
"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."
- Celebrom
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 1331
- Köszönetek: 0
"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"
- Sil
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK_ADMIN
-
- Hozzászólások: 8428
- Köszönetek: 4
Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
- icke
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
Én is felveszem, a DVD-olvasónk merevlemezére
Megyek is beállítani
icke
ignis sum quae contra frigus ardet
- Kincső
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK_ADMIN
-
Sötét Úr írta: Ha elég ügyes vagyok, és nem nézem el az órát sem, akkor felveszem DVD-re. Legalábbis megpróba... Már csak egy óra addig
Mi is próbálkozunk, bár még sose vettünk fel dvd-re
"...asztaltalan szó-malaszttal..."
- Sötét Úr
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK_ADMIN
-
- nn ms.j sAw
- Acho
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 2004
- Köszönetek: 5
Ha valaki elfelejtette volna...Remzymama/Tünde írta: Még a helyszínen megkérdezte Adim a tv-seket, hogy mikor lesz látható a felvétel
A válasz:
január 13. vasárnap M1
16:10 Feszti-körkép
Fesztiváljáró kulturális magazin
Nézzétek
- Nóli i linantea
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
If I promise not to kill you, can I have a hug?
- Ulmo
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 4133
- Köszönetek: 0
Nóli i linantea írta: Mikor lesz letölthető formátumú trailer?
:türelmetlen:
Amint Márk befejezi a csiszolgatását, és ideadja. Türelem tornaterem.
- Nóli i linantea
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
:türelmetlen:
If I promise not to kill you, can I have a hug?
- Namarie
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 4775
- Köszönetek: 0
Aeglos írta: Amikor otthon, meglehetősen beszámíthatatlan állapotban kezembe vettem az első új Lassit, meglepetésként ért, hogy enyhén ezüst csillámos papírra nyomtatták. Épp elkezdtem azon megütközni, hogy miért érte meg ez, és mennyivel került többe a csillámos papír, amikor eszembe jutott, hogy Namarie olvasgatta a LEP-en, amíg pajzsot festettem a gyerekekkel. Namarie, őszintén köszönöm az élményt!!
8O
"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"
- Timona
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 1514
- Köszönetek: 0
"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos
- Sötét Úr
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK_ADMIN
-
- nn ms.j sAw
Már bocsánat, de csak RAJTAM KÍVÜL csináltál lufipókot, belül tutira nem!Timona írta: ... valaki lefotózta a lufipókot, amit csináltam SÚn kívül is...
- Rabyn
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
- Timona
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 1514
- Köszönetek: 0
Amúgy már nem emlékszem ki, de valaki lefotózta a lufipókot, amit csináltam SÚn kívül is, talán Mírrand? Szóval át tudná az illető passzolni azt a képet? :szépennéz:
timona kukac tolkien pont hu -ra
Köszi!
"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos
- Aeglos
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 1926
- Köszönetek: 0
And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
- Acho
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 2004
- Köszönetek: 5
- Attila
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
Namarie írta: Köszönetet szeretnék mondani SÚ-nak, hogy rögtön a nyitásnál megnevetettett.
Szitu: tisztaságmániás namarie észreveszi, hogy a térkép kicsit khm.. .koszos, saját szóhasználatával élve:"csupa ganaj az egész!!!" Ezért dühödten nekiesik a ksozt letakarítani, morogva arra, ki a dzsuvát csinálta. A szappanos paírzsepi sajnos nem éri el a kívánt hatást, ezért vérmes nolda tüncikénk fennhangon elkezd azon elmélkedni, hogy dörzsis szivaccsal hatékonyabb lenne a dolog. Mire SÚ
-Sajnos szivacsot nem tudok neked adni, viszont olló van a zsebemben.
Megállt a kezemben a zsepi, elnevettem magam, és a következőt kérdeztem:
-Szerinted miylen sebességgel futnék a Keletiig vagy száz MTT-sel a nyomomban???????
SÚ elképzelte a jelenetet...![]()
"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/






