Éowyn

Több
20 éve 8 hónapja #165327 Írta: sherry
sherry válaszolt a következő témában: Éowyn
Itt pl tiszta tündés lenne, www.warofthering.net/photoforum/ ... =502&page=

Vezess, és én követlek. Ne álljon közénk viszály.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165281 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Éowyn

sherry írta: Háát, nem csoda, hogy először neki szánta PJ Galadriel szerpét!! :D

Tényleg? Ezt én eddig nem is tudtam! :oops: Nem lett volna rosz választás, de azért Éowyn-nak jobb, és Cate is Galadrielnek, szvsz.
Annyira sajnáltam szegényt, amikor Aragorn a Holtak ösvénye előtt beszélt vele! :crying:

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165145 Írta: sherry
sherry válaszolt a következő témában: Éowyn
Nekem mindegyik rész tetszett, különös előnyben részesítem, a Boszorkány Úras jelenetet!!

Emlékeztek az elején arra a részre, amikor Edoras-ban ünneplik a Helm Szurdoki győzelmet?

Akkor elég szép volt Éowyn, de volt valami Galadrieles beütése, nem????
Háát, nem csoda, hogy először neki szánta PJ Galadriel szerpét!! :D

Vezess, és én követlek. Ne álljon közénk viszály.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164917 Írta: Sleepwalker
Sleepwalker válaszolt a következő témában: Éowyn
Udv!

Ezennel visszavonom az elozo beirasomat, mivel tobben felvilagositottak, hogy az eredeti angol konyvben Éowyn oli meg a Boszorkanyurat.
Igy jar az aki "csak" a magyar forditast olvassa el.

Bye!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164854 Írta: Elza Eldaniella
Elza Eldaniella válaszolt a következő témában: Éowyn
1értek az előttem szólókkal, Éowyn és a Boszorkányúr jelenete szvsz a film egyik csúcspontja.

Egyébként lehet, hogy csak egy pár pillanat volt a filmben a koronázáskor arról, hogy Éowyn és Faramir egy pár, de az unokahúgom - aki nem ismeri a történetet és nem olvasta a könyvet - abból a pár pillanatból leszűrete, hogy ők összetartoznak.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164636 Írta: Lyra
Lyra válaszolt a következő témában: Éowyn
Hát igen, ez a film egyik legjobb része! 8) Azt nagyon jól megcsinálta PJ. Egy picit talán kárpótol az Ispotályért :roll:

"Ki a csillagok közt él, mint aki rég odaköltözött, most visszatér, s leül a tűz mögött."
Lyra

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164622 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Éowyn
Sziasztok!
Éowyn nekem is az egyik kedvenc szereplőm.Úgy érzem képviseli az harcias nőket (köztük enegem) :) . Azon én is nagyon kiakadtam, hogy annyi a Farammirral való szerelme, hogy kétszer egymásra mosolyognak... :x
A Boszorkányúras jelenezben nagyon bejött, hogy a nazgul elkezdi:
- Te ostoba, engem nem ölhet meg férfi!
(Éowyn leveszi a sisakját, szúrósan ránéz)
- Én nő vagyok! - és a képébe döfi a kardot
:hello: :itscool: :cheers:
Itt elterült a képemen egy termetes vigyor. 8)

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164449 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: Éowyn
Hát a ROTK topikban leírtak szerint a bővítettben lesz Ispotály is meg egymásra talál szerencsére Eowyn és Faramir...Szal a hiányzó részek talán megkerülnek és még többet gyönyörködhetünk benne...

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164418 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Éowyn
Na jó, egy kicsit azért csalódtam, alig pár másodpercig mutaták őket, ahogy egymás mellett állnak. Azért kicsit így is sejthető valami. (Főleg így, hogy ugye mi tudjuk.) De a bővítettben csak benne lesz az ő részük is, végül is ez elég fontos. :roll: Minden esetre nem csinálták meg "olyan rosszul", nem keltett bennem ott akkora hiányérzetet, hogy ez a rész kimaradt.

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164298 Írta: Lyra
Lyra válaszolt a következő témában: Éowyn

Enna írta:

Nimrodel Melian írta: Na, ez már valami! Igazán jó érzéssel töltenek el ezek a képek. Legalább affelől megnyugtatnak, hogy egy kicsit mégiscsak sejthető lesz valami... :roll: :)

Ööööö, ez azt takarja, hogy az nem is derül ki EGYÉRTELMŰEN, hogy ők összejönnek?! Grrrrrrrrrrrrrrrrrrr. Na, erre már nem mondok semmit. :evil:


Egyáltalán nem derül ki!!! :evil: A Rotk gyönyörű szép, de azért ki vagyok akadva, hogy miközben Arwen haldoklását képesek belerakni, meg ahogy ott rohangászik össze-vissza, az Ispotályt meg nem!!!!
Amúgy tényleg nagyon jól játszik,és nagyon szép benne Éowyn.
Egyébként valaki nem tud valamit, a bővítettben sem lesz benne? :)

"Ki a csillagok közt él, mint aki rég odaköltözött, most visszatér, s leül a tűz mögött."
Lyra

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163573 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Éowyn

Elza Eldanielle írta: Még néhány kép a koronázásról: 1 2 3 4
Aranyosak, ahogy széppen lassan egymás felé fordulnak és a másikra mosolyognak.

Na, ez már valami! Igazán jó érzéssel töltenek el ezek a képek. Legalább affelől megnyugtatnak, hogy egy kicsit mégiscsak sejthető lesz valami... :roll: :)

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163527 Írta: Elza Eldaniella
Elza Eldaniella válaszolt a következő témában: Éowyn
Még néhány kép a koronázásról: 1 2 3 4
Aranyosak, ahogy széppen lassan egymás felé fordulnak és a másikra mosolyognak.

Azzal meg 1értek, hogy lehettek ilyenek, kihagyni az Istápolyos részt - mikor az a kedvenc részem a könyvben Éowynnel és Faramirral.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163190 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: Éowyn

Gandalf írta: Éowyn gyönyörű a 3. részben is, fantasztikus színészi alakítást nyújt. Olyan szerelmesen tud nézni Aragornra, hogy mindenki elhiszi neki, mennyire szerelmes. Nagyon jól harcol, egyáltalán nem röhejesen, mint pl. Xena, a Boszorkányuras jelenete ütős lett. Nagyon hiányzik a Faramiros-ispotályos részek, enélkül nyitva maradt a figurája. Pedig annyira édesek egymás mellett Gorni koronázásán!

Hát, ne is mondd! Ezen az ispotályos dolgon ki vagyok borulva rendesen. :rmad2: Nem igaz már, hogy egy ilyen fontosságú részt csak úgy semmibe vesznek. Viszont elhiszem, hogy Miranda hű volt magához és remekül alakított! Alig várom már, hogy lássam. :) :hello: :bounce: :dance:

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163158 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Éowyn
Éowyn gyönyörű a 3. részben is, fantasztikus színészi alakítást nyújt. Olyan szerelmesen tud nézni Aragornra, hogy mindenki elhiszi neki, mennyire szerelmes. Nagyon jól harcol, egyáltalán nem röhejesen, mint pl. Xena, a Boszorkányuras jelenete ütős lett. Nagyon hiányzik a Faramiros-ispotályos részek, enélkül nyitva maradt a figurája. Pedig annyira édesek egymás mellett Gorni koronázásán!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja - 19 éve 2 hete #163105 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Éowyn
gyönyörű képek... :) )


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #162665 Írta: Lyra
Lyra válaszolt a következő témában: Éowyn

Sil írta: Éowyn és Faramir a koronázáson (spoiler!):
kep.tar.hu/silmarien/images/pic4075145.jpg

Szintén Éowyn és Faramir, ezúttal valamivel jobb minőségű, egész alakos kép:
www.theonering.net/scrapbook/view/11578
Szvsz szép pár, csak azért Éowynre én tuti nem ilyen sárgás színű ruhát adtam volna... De Faramir nagyon Helytartó! :itscool:

És egy ruhaterv:
www.theonering.net/scrapbook/gro ... view/11579


Júj Sil!!! tök jó képek! 8) (mondjuk a sárga ruha nem a legjobban áll neki, de azért jó!!!)
Mégiscsak szépek egymás mellett :lol: ! Így már Faramir szőke haja is elfelejthető :wink:

A ruhaterv is szép!
A filmkönyvben megvan a kedvenc fehér ruha terve is! Érdemes megnézni!

"Ki a csillagok közt él, mint aki rég odaköltözött, most visszatér, s leül a tűz mögött."
Lyra

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #162608 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Éowyn
Itt található néhány ikon, nem csak Miranda témában:
leaysaye.tripod.com/leasattic/id5.html

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #162161 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Éowyn
Igen, az IMDb a legnagyobb online filmes adatbázis, szóval gyerünk!
Sil: spoiler - nem spioler, én megnéztem e a képeket, Éowyn és Faramir FANTASZTIKUS együtt! Éowyn naon Helytartóné, és szvsz a ruha sem olyan rossz. :roll:
Ezek a képek voltak már?

img-nex.theonering.net/images/sc ... 3_orig.jpg
www.warofthering.net/photos/rotk ... age1.shtml
www.warofthering.net/photos/rotk ... age2.shtml

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #162155 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Éowyn
www.imdb.com/features/rto/2004/poll/bestresults Miranda is jelölt a legjobb női mellékszereplő kategóriában. Akinek van kedve, menjen szavazni! :D (szvsz ez egy elég jó, nagy, stb. portál, nem olyan hátizéezisvalami, szóval hajrá!)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #161570 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Éowyn
Éowyn és Faramir a koronázáson (spoiler!):
kep.tar.hu/silmarien/images/pic4075145.jpg

Szintén Éowyn és Faramir, ezúttal valamivel jobb minőségű, egész alakos kép:
www.theonering.net/scrapbook/view/11578
Szvsz szép pár, csak azért Éowynre én tuti nem ilyen sárgás színű ruhát adtam volna... De Faramir nagyon Helytartó! :itscool:

És egy ruhaterv:
www.theonering.net/scrapbook/gro ... view/11579

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #161404 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Éowyn

Niquesse írta: Nem tudtok róla,hogy Eowynnak van már titkos naplója? :hein:
Ha van el tudnátok küldeni nekem?
Köszi előre is!

Sajnos a linket hirtelenjében nem találom, csak lementve van meg, remélem, megfelel :D

Very Secret Diary of Éowyn Written by Sirith ( ladysirith@hot.ee )

Day One: Éomer returned with half-dead Théodred. Tried to heal him, but have forgotten couple of secrets.
Éomer told Théoden, that Théodred was ambushed by Orcs. He described it really clearly. When I asked, where he was at the time, he just laughed and gave me weird look.

Day Two: Éomer come to see me again today, still laughing. When he stopped, he told me that he was actually hiding in bushes so I asked him, why didn't he defend Théodred, he laughed again and said, that he wants to be King of Rohan one day, and can't take any risks.
Why does everyone want to be King?


Day Three: Éomer was banished by Wormtongue this morning. V. good, don't have to listen his whining about Aragorn. Though on the other hand, probably not as good as it looks. I'm all alone now and Grima is acting really weird.
Théodred died. Have cried.

Day Four: Wormtongue keeps hitting on me. Have told that to Théoden, crumpy oldman simply just doesn't understand...
Some strange guys want to meet Théoden. Wormtongue really nervous. The guests said, that they are Gandalf (is he going to try steal another horse?), Aragorn (another KING????!!!), Legolas (that's better) and a....dwarf??? I think, or its just a Orc with beard. Can't tell difference.

Day Six: Everyone is making war-plans, but no-one will tell me anything. Hate Théoden. In other news, trying to hit on Aragorn, its just a back-up plan, really I like Legolas, but I have a feeling that if I make a move, dwarf (or Orc) would kill me...
Off to Helms Deep.

Day Five: Were attacked by Wargs. Théoden told me to take the others to Helm's Deep. Stupid Théoden. I have worried all day about Legolas. In Helms Deep. V. stinky. Aragorn died. V. good! Oops...
Aragorn has returned. Damn, he IS King! In other news, Legolas smiled at me.
Does Legolas know, that he has a spot on his nose?

Day Six: A huge elf army has come to save us. V. pretty elves, specially their captain. Théoden locked me in the caves, something about me not distracting him. Stupid Théoden!
I wonder where Éomer is? Probably in the bushes...

Day Seven: Éomer made a huge come-back with Gandalf. He saved us all. Stupid Éomer, and to think I spent all that time in the damn cage, I mean cave.
All elves dead. V. bad.
Hugged Aragorn, though I was watching Legolas at the time. Dwarf suspects something.
Planning to sneak off to Gondor. V. good, I will FINALLY get the chance to fight!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #161392 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: Éowyn

Saczy írta:

Nimrodel Melian írta:

Sil írta: katt ide

Ennek a ruhának van egy enyhe tündés beütése. Persze lehet, ha töbet látnánk belőle...


hát lehet hogy arwentől kapta kölcsön az esküvőre! :D :D

Ajjaj.... :roll: Vajon hány véres karcolást szerzett az arcára, mire elérte, hogy Arwen átadja neki?.....

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #160981 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: Éowyn
Most láttam a tv-ben egy elég gyenge kalandfilmet,mindegy most nem is ez a lényeg...
szal a főszereplőnő aki mellesleg a POTC-ban is az egyik főszereplő volt, szal a film elején a kibontott világosbarna hajával nagyon hasonlított Eowyn-re amikor az a fehér ruhájában van...szal szép volt! :)

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #160404 Írta: Agoura
Agoura válaszolt a következő témában: Éowyn
Nem tudtok róla,hogy Eowynnak van már titkos naplója? :hein:
Ha van el tudnátok küldeni nekem?
Köszi előre is!

Mesés kaland az élet,s benne a legnagyobb rejtély Te vagy!
Niq

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #160231 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Éowyn
A kupás kép, ezúttal rózsaszín háttér nélkül:
www.warofthering.net/photoforum/ ... Fiona5.JPG

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #160193 Írta: Saczy
Saczy válaszolt a következő témában: Éowyn

Nimrodel Melian írta:

Sil írta: katt ide

Ennek a ruhának van egy enyhe tündés beütése. Persze lehet, ha töbet látnánk belőle...


hát lehet hogy arwentől kapta kölcsön az esküvőre! :D :D

Elen síla lúmenn omentilelvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #159970 Írta: sherry
sherry válaszolt a következő témában: Éowyn
HA...

...nem láttam volna a filmet, és nem tudnám, hogy Miranda Éowyn-t játsza, e kép alapján megesküdtem volna, hogy Galadriel!!! 8)

(Iszonyat jó!!!) :D

Vezess, és én követlek. Ne álljon közénk viszály.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #159733 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Éowyn

Sil írta: katt ide

Ennek a ruhának van egy enyhe tündés beütése. Persze lehet, ha töbet látnánk belőle...

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #159711 Írta: Saczy
Saczy válaszolt a következő témában: Éowyn
én tegnap néztem meg a TTT kibővített változatát...nagyon király az a ragus rész...nem tom hányan láttátok, de akik látták azok értik miről beszélek. meg amikor elkezdett theodred temetésén énekelni...először azthittem, hogy üvöltözni kezd...már bocsi de tényleg úgy kezdte... :lol: :D

Elen síla lúmenn omentilelvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #159658 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: Éowyn
Valin szülinapot Mir!!!!!!!! :D :D :D :D :D

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.676 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére