Éowyn

Több
20 éve 6 hónapja #175081 Írta: Elza Eldaniella
Elza Eldaniella válaszolt a következő témában: Éowyn
Csatlakozom az előttem szólokhoz, nem tudom, hogy a könyvekben bárhol szó lenne, Éowyn korai haláláról.

Éowynes fanart

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #175057 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: Éowyn

Niniel Nienor írta: Emberek, lenne egy kérdésem! Remélem meg tudjátok válaszolni...
A Faramir topicban valaki azt írta, hogy Éowyn korán meghal. Tudtok ti erről valamit? Én keresem az erre vonatkozó információkat, de még nem találtam semmit :(

Szerintem kérdezd meg őt..... ;)
Mindenesetre remélem, ez nem igaz!!!!!!!

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #174983 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Éowyn
Éowyn halálának időpontjáról nincs semmilyen adat... Nem lehet, hogy ezt valami fanfiction-ben olvasta az illető? :roll:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #174979 Írta: Niniel Nienor
Niniel Nienor válaszolt a következő témában: Éowyn
Emberek, lenne egy kérdésem! Remélem meg tudjátok válaszolni...
A Faramir topicban valaki azt írta, hogy Éowyn korán meghal. Tudtok ti erről valamit? Én keresem az erre vonatkozó információkat, de még nem találtam semmit :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #174904 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: Éowyn
jpgEgy kép Mirandáról(remélem nem baj):
www.warofthering.net/photoforum/ ... daOtto.jpg
Egész arik így együtt: www.warofthering.net/photoforum/ ... tk-med.jpg
Picit furi kártya: www.warofthering.net/photoforum/ ... 3eowyn.jpg
Kicsit elnagyolták ezt a montírozást :? www.warofthering.net/photoforum/ ... _eowyn.jpg
Nem túl boldog: www.warofthering.net/photoforum/ ... 06-med.jpg

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #174890 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: Éowyn

Nefadar írta: Jaj, tényleg mennyire igazatok van, olyan szépek egymás mellett a valóságban is. :D
Tinúviel: a Te képeid is nagyon tetszenek és jók :wink:


Köszi, szerintem is nagyon arik... majd még szerzek párat, keresgélni fogok! De Éowynról nincsen olyan nagyon sok..

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #174881 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Éowyn
Jaj, tényleg mennyire igazatok van, olyan szépek egymás mellett a valóságban is. :D
Tinúviel: a Te képeid is nagyon tetszenek és jók :wink:

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #174605 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: Éowyn
Húúúúú... A második képen nagyon arik! Mint egy igazi "Hollywood"-i párocska! De mindenki értse ezt úgy ahogyan kell! Szerintem aranyosak lennének így együtt, de ez már nem fog menni.... :cry: De az a fő, hogy mindketten boldogok legyenek, vagy együtt vagy külön... :lol:

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #174591 Írta: Lyra
Lyra válaszolt a következő témában: Éowyn
A 2. már asszem volt, és nagyon szépek egymás mellett.
Valaki nem tud az ispotályos-faramiros részből képeket? (Mondjuk a bővítettből :roll: :lol: )

"Ki a csillagok közt él, mint aki rég odaköltözött, most visszatér, s leül a tűz mögött."
Lyra

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #174587 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Éowyn

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #174399 Írta: Lyra
Lyra válaszolt a következő témában: Éowyn
Timona: De szép kép!
Ez sztem az Éowynről készült legjobb képecke! :lol:
Tin: Nagyon cépek

"Ki a csillagok közt él, mint aki rég odaköltözött, most visszatér, s leül a tűz mögött."
Lyra

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #173241 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: Éowyn

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #173236 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Éowyn
Timona: Boldog Valentin-napot... :) :lol: :lol:
TÖK SZÉP VÖRÖSEN IS!!!!!!!! :D :D :D :wink:


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #173065 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Éowyn
Nagyon jó ez a képecke!!!
www.warofthering.net/photoforum/ ... =514&page=

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #172989 Írta: Lalaith
Lalaith válaszolt a következő témában: Éowyn
Igen,igen,köszi!!!!!
Egy tízes?Ahhot képest nem drága,hogy mondjuk legalább egy harmincasba saccoltam... :oops: Szval mit csináltattál nála?Mennyi idő volt?És az anyagokkal mi volt?
Még1x köszi.
Jah,ugye budapesti?kerület?[/quote]
Igen, budai. Az anyagot neked kell megvenni. Én nem Gy.U.-ás ruhát csináltattam, hanem egy általam tervezett "királylányruhát" aminek az én amatőr rajzom volt az alapja, és pont olyan lett, amilyennek szerettem volna, bár a varrónők hajlamosak áttervezni mindent. Nem tudom biztosan,h. kijön-e 10-ből, én már 3 éve varrattam, mindenesetre sok szerencsét!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja - 20 éve 7 hónapja #172816 Írta: Ellana
Ellana válaszolt a következő témában: Éowyn

Cassie írta:

Lyra írta:

Elza Eldaniella írta: Másik érdekes háttér: Arwent valaki lecserélte Éowynre Aragorn társaságában. Biztos jobban tetszett neki ez a felállás :lol:


Hát, ez azért elég durva.
Bár azt nem csodálom, hogy a készítő, Arwent inkább lecserélte, minthogy őt kelljen néznie Aragorn mellett :roll:


Jajj,ne szekáljuk már megint... 8)

A kép tényleg durva...főleg az,hogy tök jól is néz ki...nade én nagyon utálom ezt a vonalat(Gorni-Éowyn),szval maradjunk Ithilia fejedelménél,jó? :twisted:


Hát, mondjuk, Éowyn + Aragorn kombináció elég érdekesen festene mind a történet, mind Aragorn jelleme szempontjából. Legalábbis szvsz Gorni (a könyv szerint főleg, mert ott még el sem dőlt [ill. Arwen már döntött], hogy a lány elhajózik-e Valinorba vagy sem) mindenképp hú maradt volna Arwenhez. Szóval ha a szerelme el is ment volna Halhatatlanföldre, ő akkor sem választott volna mást.

"Szállani, szállani, szállani egyre
Új, új Vizekre, nagy szűzi Vizekre..."
/Ady: Új vizeken járok/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #172812 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Éowyn
Éowyn a TTT-ből:
www.warofthering.net/photoforum/ ... photo=1274
www.warofthering.net/photoforum/ ... photo=1287

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja - 20 éve 7 hónapja #172785 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Éowyn

Enna írta:

Elza Eldaniella írta: Miranda

Üh....üh..... Ez az eredeti hajszíne??? Vörös????? 8O Víííh..... Egyébként nagyon szép. Csak nem szeretem a vörös hajat. :roll: Persze talán csak mert nekem is az van.... és feketére vágyom. ;)

Sil azt mondta, hogy szöke haja van eredetileg. [size=9:1dhdfpoe](Nekem mondjuk a vörös szín is tetszik, bár nem ilyen árnyalatban.)[/size]

Fanartok:
www.angelfire.com/film/lotrshrin ... _Eowyn.jpg
www.angelfire.com/film/lotrshrin ... Eowyn1.jpg
www.barrowdowns.com/images/reade ... -eowyn.jpg

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171833 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: Éowyn

Elza Eldaniella írta: Miranda

Üh....üh..... Ez az eredeti hajszíne??? Vörös????? 8O Víííh..... Egyébként nagyon szép. Csak nem szeretem a vörös hajat. :roll: Persze talán csak mert nekem is az van.... és feketére vágyom. ;)

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171768 Írta: Elza Eldaniella
Elza Eldaniella válaszolt a következő témában: Éowyn

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171689 Írta: Lyra
Lyra válaszolt a következő témában: Éowyn
Picit lemaradva:

Sil írta: Éowyn a kupával (jobb egérgomb, cél mentése...):
www.warofthering.net/photoforum/ ... owyn_h.jpg


Ez annyira szép!
És tök jó az a kék ruha! Van vkinek külön képe róla, vagy legalább amin az egész látszik? :)
Niph: az a fanart nem semmi.... :roll:

"Ki a csillagok közt él, mint aki rég odaköltözött, most visszatér, s leül a tűz mögött."
Lyra

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171682 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Éowyn
Azért ennyire nem kéne Arwen-ellenesnek lenni... Minden úgy lett jó, ahogy lett, és mit csinált volna szegény Faramir egyedül, ha Gorni Éowynt választja? :) Persze lehet az egészet poénra venni :D
Másik háttér: www.warofthering.net/photoforum/ ... chking.jpg
Még egy pár: www.warofthering.net/photoforum/ ... issing.jpg
www.warofthering.net/photoforum/ ... person.jpg
www.warofthering.net/photoforum/ ... _early.JPG :itscool:
www.warofthering.net/photoforum/ ... ytext_.JPG
www.warofthering.net/photoforum/ ... o_man_.jpg
Egy kicsit átalakított kép :)
Aranyos fanart
Jobb egérgomb, cél mentése stb. :wink:

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #170807 Írta: Lyra
Lyra válaszolt a következő témában: Éowyn
Bocsi. megpróbálom visszafogi magam .
Mondjuk, én is jobban örülök, hogy végül Faramir felesége lett. Összeillenek.

"Ki a csillagok közt él, mint aki rég odaköltözött, most visszatér, s leül a tűz mögött."
Lyra

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #170664 Írta: Cassie
Cassie válaszolt a következő témában: Éowyn

Lyra írta:

Elza Eldaniella írta: Másik érdekes háttér: Arwent valaki lecserélte Éowynre Aragorn társaságában. Biztos jobban tetszett neki ez a felállás :lol:


Hát, ez azért elég durva.
Bár azt nem csodálom, hogy a készítő, Arwent inkább lecserélte, minthogy őt kelljen néznie Aragorn mellett :roll:


Jajj,ne szekáljuk már megint... 8)

A kép tényleg durva...főleg az,hogy tök jól is néz ki...nade én nagyon utálom ezt a vonalat(Gorni-Éowyn),szval maradjunk Ithilia fejedelménél,jó? :twisted:

" The greatest thing you'll ever learn os just to love and be loved in return."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #170623 Írta: Lyra
Lyra válaszolt a következő témában: Éowyn

Elza Eldaniella írta: Másik érdekes háttér: Arwent valaki lecserélte Éowynre Aragorn társaságában. Biztos jobban tetszett neki ez a felállás :lol:


Hát, ez azért elég durva.
Bár azt nem csodálom, hogy a készítő, Arwent inkább lecserélte, minthogy őt kelljen néznie Aragorn mellett :roll:

"Ki a csillagok közt él, mint aki rég odaköltözött, most visszatér, s leül a tűz mögött."
Lyra

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #170522 Írta: Éowyn
Éowyn válaszolt a következő témában: Éowyn
Igen, igen, igen!!!!
Ez az, köszi Sil, egyszerűen zseniális vagy! :hello:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #170316 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: Éowyn

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #170305 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Éowyn
Éowyn, erre gondoltál? :wink: (Egyébként de régen láttalak... :roll: ):
www.theonering.net/scrapbook/view/11578

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #170303 Írta: Éowyn
Éowyn válaszolt a következő témában: Éowyn
A múlt héten találtam egy tök jó képet. Éowyn és Faramir volt rajta, a koronázáson, egymás mellett. Éowynon krémszínű gönc, Faramir talpig sötétkékben. Fantasztikus volt... :wink:
Aztán elvesztettem. :cry:
Azóta kétségbeesetten keresem... 8O
De nincs meg. Ha valaki véletlenül megtalálná, kérem szépen, tegye be ide, vagy küldje el nekem e-mailon, mert el akarnám menteni csúf, borús, GyU nélkülöző napokra.
Nagyon köszi!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.716 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére