Éowyn

Több
20 éve 5 hónapja #186056 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: Éowyn

Erda niire (Area) írta: Faramir + Éowyn
ez gyönyörű

Ezeket nem tudtam menézni!!! :cry: Bennem van a hiba?
Hoztam egy képet.....
micsoda kontraszt! :roll:

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186018 Írta: Ellana
Ellana válaszolt a következő témában: Éowyn

Eldafinde írta: Vagy /nemtom, hogyan lesznek bevágva ezek a jelenetek, de/ szerintem hatásosabb, ha azt a kis időt, amit kapnak, jobban szétdarabolják -na nem túl zavaróan..
Úgy, hogy minden egyes párbeszédnek, vagy pillantásnak jelentősége legyen.

...és közben amíg újra nem látjuk őket, érezni lehessen, hogy addig is történik kettejük közt valami.


Nagyon igazad van! Épp ezért mindkét színésznek nagyon jól kell teljesítenie. Hogy tényleg minden pillantásnak, mozdulatnak értelme, jelentősége legyen, hogy minden pillanatban érezni lehessen, hogy kettejük között tényleg történik valami.

"Szállani, szállani, szállani egyre
Új, új Vizekre, nagy szűzi Vizekre..."
/Ady: Új vizeken járok/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185844 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: Éowyn

Erda niire (Area) írta:
ez gyönyörű


Jaj, az a tekintet, úgy megfogja az embert!!! Nem is tom miért... :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185843 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Éowyn

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185820 Írta: Fennasiel
Fennasiel válaszolt a következő témában: Éowyn
www.warofthering.net/photoforum/ ... =1&cat=500
olyan szép és szomorú :bawling: :eowyn2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185797 Írta: Fennasiel
Fennasiel válaszolt a következő témában: Éowyn
Nézzétek meg egy csomó jó kép Éowynról:
www.theonering.net/scrapbook/mov ... ters/eowyn :eowyn1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185610 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: Éowyn
Tényleg.... ha egyszer hozzá lehet férni az ilyesmihez, valaki, aki ért hozzá, nem tudna belinkelni egy-egy részt róluk a bővítettből???? :D

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185578 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: Éowyn
Vagy /nemtom, hogyan lesznek bevágva ezek a jelenetek, de/ szerintem hatásosabb, ha azt a kis időt, amit kapnak, jobban szétdarabolják -na nem túl zavaróan..
Úgy, hogy minden egyes párbeszédnek, vagy pillantásnak jelentősége legyen.

...és közben amíg újra nem látjuk őket, érezni lehessen, hogy addig is történik kettejük közt valami.

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185577 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Éowyn
Szerintem kapnak kb. 2-3 jelenetet (ennél bizti nem lesz több, sajna :( :( ), ami teli lesz tömény romantikával, és persze velük.... :wink: :D :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185561 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: Éowyn
Szerintem, mivel nem valami sok idő fog rájuk jutni: azért, hogy meggyőző legyen, és el is higgyük, hogy Éowyn tényleg fülig...
:arrow: Ezért Faramirnak vagy nagyon szívdöglesztően kell viselkednie, vagy
:arrow: olyan kedvesen, hogy olvadjon nem csak Éowyn, hanem minden egyes videó ill. DVD-lejátszó... :wink: 8) 8) :lol:

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185548 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Éowyn

Gandalf írta:

Enna írta: Hát... azért olyan Aragorn-Arwen dologban én... inkább nem szeretném látni őket. :? De egy kis szelíd, lágy romantikát elfogadnék-ahogy a könyvben volt....


Én meg vad, tömény szexjeleneteket!!! 8O :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: 8) :wink:
[size=9:3bfm3rcv]Mielőtt még mindenki megkövezne: csak vicc vót! :D [/size]


Nahát !aakkor is ha vicc volt nem volt szép!
Egyébként én is ugy szeretném ha ugy lenne mint a könyvben!Az olyan romantikus és lágy és......!

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185528 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Éowyn

Enna írta: Hát... azért olyan Aragorn-Arwen dologban én... inkább nem szeretném látni őket. :? De egy kis szelíd, lágy romantikát elfogadnék-ahogy a könyvben volt....


Én meg vad, tömény szexjeleneteket!!! 8O :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: 8) :wink:
[size=9:3foxzy1i]Mielőtt még mindenki megkövezne: csak vicc vót! :D [/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185500 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: Éowyn
Hát... azért olyan Aragorn-Arwen dologban én... inkább nem szeretném látni őket. :? De egy kis szelíd, lágy romantikát elfogadnék-ahogy a könyvben volt....

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185205 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Éowyn

Niniel Nienor írta: Ha már történik valami a bővítettben (és ajánlom, hogy így legyen!) akkor az történjen rendesen! Szép szerelmi jelenetet akarok látni romantikával meg minden. Legalább mint Aragorn és Arwen esetében!


Szerintem ne nagyon számitsunk oyan nagy dologra, mert akkor lehet, hogy hasraesünk... :roll: Annyira bizti nem lesz bemutatva, mint az Aragornéké, de reméljük kapnak egy pár jelenetet ők is a bővitetten... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185178 Írta: Niniel Nienor
Niniel Nienor válaszolt a következő témában: Éowyn
Ha már történik valami a bővítettben (és ajánlom, hogy így legyen!) akkor az történjen rendesen! Szép szerelmi jelenetet akarok látni romantikával meg minden. Legalább mint Aragorn és Arwen esetében!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185079 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Éowyn

Adrael írta: Hm, figyi, lehet, hogy kivakarjátok OFFal, de akkor is megkérdezem...: Nimrodel, Timona, honnan szedtétek ezeket a ZSENIÁÁÁLIS emotikonokat??? :oops: Meghalok egy Faramir-Éowynosért...

[size=9:skqytfcf]Keresgéltem. :wink: És innen származnak: www.members.shaw.ca/korinchan/adoptee/ [/size] [size=9:skqytfcf]De biztosan van még máshol is.[/size]

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185075 Írta: Adrael
Adrael válaszolt a következő témában: Éowyn
Hm, figyi, lehet, hogy kivakarjátok OFFal, de akkor is megkérdezem...: Nimrodel, Timona, honnan szedtétek ezeket a ZSENIÁÁÁLIS emotikonokat??? :oops: Meghalok egy Faramir-Éowynosért...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185065 Írta: Adrael
Adrael válaszolt a következő témában: Éowyn

Erda niire (Area) írta: Szerintem jó is, hogy nincsenek bent a filmben, meg rossz is. Jó, mert ránk van bízva, hogy képzeljük el őket, de rossz, mert én azért személy szerint megnéztem volna őket, akár egy Arwen+Aragorn szerű jelenetben is...


Én is, szégyen ide vagy oda... :oops:
Hiányzik az a boldogító tudat, hogy a sok hajcihő :wink: után végülis "révbe ért" Éowyn, mert sztem ő igazi hősnő. Jellemfejlődés és cselekmény tekintetében is. PJ ezzel szemben "a hűséges várakozás elnyeri jutalmát" szálat nyomatta.
Pedig Éowyn esete egy komplett történet: Hercegnő nagy tervekkel, álmokkal, önfeláldozási hajlammal, reménytelen szerelem, kudarc, kaland, hőstett, veszteség, új szerelem, nagy felismerés, happy end. Akár Hollywoodban is elmenne. Persze, nem adnánk :wink: , ezt szépen kéne megcsinálni... :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184951 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Éowyn
Abban teljesen egyet értek, hogy Aragorn Arwen szerelmi szál csöppet túl lett túrbózva ehhez meg no comment :?
Mindenképp egyik nagy hiányossága a rotknak Eoweyn Faramir kapcsolatára való picike utalás ...
valami hasonlót szeretnék azért látni a bővitettben, de csak finoman :wink:

[size=9:15sojeo7](bocsi Nimrodel, hogy lopom az emotikont, de nagyon tecc)[/size]

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184912 Írta: Fennasiel
Fennasiel válaszolt a következő témában: Éowyn
Egy szép montázs:
www.warofthering.net/photoforum/ ... photo=2628 :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184896 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Éowyn
Szerintem jó is, hogy nincsenek bent a filmben, meg rossz is. Jó, mert ránk van bízva, hogy képzeljük el őket, de rossz, mert én azért személy szerint megnéztem volna őket, akár egy Arwen+Aragorn szerű jelenetben is...

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184830 Írta: Lyra
Lyra válaszolt a következő témában: Éowyn
Teljesen igaz!!!!
Így legalább a saját fantáziánkra bízhatjuk(ami lehet hogy éppenséggel jobb :roll: ), de attól még én szomorú vagyok hogy ők nem szerepelnek annyit :cry:
Bár ha ilyen Arwenesre csinálták volna meg, akkor tényleg jobb, hogy ezt hagyta PJ :roll: :lol:

"Ki a csillagok közt él, mint aki rég odaköltözött, most visszatér, s leül a tűz mögött."
Lyra

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184791 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: Éowyn

Adrael írta: És lehet fantáziálni, hogy milyen lehet köztük mondjuk egy olyasmi jelenet, mint Aragorn és Arwen között... :oops:

Hű! 8O Így, hogy mondod, nem is bánom annyira, hogy nem tették bele!Ha belőlük is olyan tömény nyáladzást csináltak volna.... :tongue:

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184682 Írta: Adrael
Adrael válaszolt a következő témában: Éowyn

Sil írta: Lyra, büzsü: de igen, montázs...



De akkor is szépek együtt. És lehet fantáziálni, hogy milyen lehet köztük mondjuk egy olyasmi jelenet, mint Aragorn és Arwen között... :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184673 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Éowyn

***Éowyn*** írta: www.theonering.net/scrapbook/movies/characters/eowyn/view/5157
szegény itt még nem tudta, hogy Aragorn így elutasítja! Olyan szép! :eowyn1: :cry:


Tényleg, annyira szép, csak én enm tudom miért érzem azt, hogy ekkor hatalmas fájdalmat érez... :cry: :cry: :cry: :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184502 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: Éowyn
Hátszerintem is kapitális baklövés volt őket így mellőzni.... :( Fent tartom lenit állításomat. De azért... ha találtok még ilyen szép képeket, mindenképp tegyétek föl őket! :P

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184461 Írta: Fennasiel
Fennasiel válaszolt a következő témában: Éowyn
www.theonering.net/scrapbook/mov ... /view/5157
szegény itt még nem tudta, hogy Aragorn így elutasítja! Olyan szép! :eowyn1: :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184451 Írta: Lyra
Lyra válaszolt a következő témában: Éowyn

Sil írta: Lyra, büzsü: de igen, montázs...


hüpp, hüpp :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling::bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling:
PJ pedig örüljön, hogy most nincs a közelemben :evil: :evil:

Éowyn: visszatér az életkedvem :wink:

"Ki a csillagok közt él, mint aki rég odaköltözött, most visszatér, s leül a tűz mögött."
Lyra

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184449 Írta: Fennasiel
Fennasiel válaszolt a következő témában: Éowyn
Itt egy csodás kép, ami viszont igazi:
www.theonering.net/scrapbook/mov ... view/11578

Lehet, hogy már felraktam, de olyan szépek itt együtt. Amúgy szerintem a bővített DVD-n biztosan Faramir és Éowyn szál jobban kibontakozik! :eowyn1: :faramir1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184447 Írta: Zarándok(Mist)
Zarándok(Mist) válaszolt a következő témában: Éowyn
disznóság! Pont őket hagyták ki, pedig ők voltaka kedvenc párom! :?

a soul in tension thats learning to fly
condition grounded but determined to try

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.749 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére