Éowyn

Több
20 éve 3 hónapja #199418 Írta: Rochgil
Rochgil válaszolt a következő témában: Éowyn

Namarie/Alatariel írta: Nem tudom, volt-e már itt téma, de beszélgettem egyik ismerősömmel, és ő azt mondta, hogy szerinte Aragornnak Eowynt kellett volna feleségül vennie. Én azt mondtam, nem, mert Eowynhoz számomra egyértelműen Faramir illik. Ti hogy látjátok a dolgot?


szerintem is jó volt így :) én mikozbe olvastam a könyvet és megjelent Faramir, rögtön arra gondltam h millllyen jó lenne már Éowynhoz 8)
ez igy nagyon jó:)
nekem nem teccett volna ha Aragorn Eowynal jött volna össze....

önreklám: :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199405 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Éowyn

Namarie/Alatariel írta: Nem tudom, volt-e már itt téma, de beszélgettem egyik ismerősömmel, és ő azt mondta, hogy szerinte Aragornnak Eowynt kellett volna feleségül vennie. Én azt mondtam, nem, mert Eowynhoz számomra egyértelműen Faramir illik. Ti hogy látjátok a dolgot?

Szerintem úgy jó, ahogy van. Aragornhoz jobban illik Arwen, mert ö is "kicsit több, mint ember", és tündék közt is nevelkedett. Éowyn viszont nagyon is emberi, és így Faramirhoz tökéletesen illik. És nekem nagyon tetszik az, hogy a két magányosan maradt (Éomert leszámítva) szereplö végül egymásra talál. Házasságuk valahol az emberek összefogását is jelképezi. Éowyn és Aragorn házzassága kicsit olyan lett volna, mintha pl. én hozzámennék Orlando Bloom-hoz (álmodozz csak, Nimrodel! :wink: ... :cry: ). Szóval az nem lenne olyan igazi szerelem, mint ami közte és Faramir között van, kötödése csak valamiféle rajongásból fakadna.

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199387 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Éowyn
Nem tudom, volt-e már itt téma, de beszélgettem egyik ismerősömmel, és ő azt mondta, hogy szerinte Aragornnak Eowynt kellett volna feleségül vennie. Én azt mondtam, nem, mert Eowynhoz számomra egyértelműen Faramir illik. Ti hogy látjátok a dolgot?

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199369 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Éowyn

Adrael írta: Ezek közül egyik sem manga.
De nagyon érdekesek, különöst az utsó. Te rakod össze őket, vagy összerakva találod?

Nem is ezekről beszélt Nimrodel, hanem az előző adagról, amik közt volt manga.
Ezek meg eleve így össze vannak rakva, persze, hiszen háttérképek. De gyakorlatilag bárki csinálhat hasonlót, ha van pl Photoshop vagy Paint Shop Pro a gépén, és egy kicsit kreatív. :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199365 Írta: Ninarethil.
Ninarethil. válaszolt a következő témában: Éowyn
Én nem sokat konyítok a mangákhoz, :roll: de szerintem ezek már össze voltak rakva. Nem? :D
(ha nem, akkor bocsika! Mondom, hogy nem értek hozzá... :oops: )

Shadowfax! He is the lord of all horses

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199301 Írta: Adrael
Adrael válaszolt a következő témában: Éowyn

Nimrodel Melian írta: Imádom a manga képeket! Különösen, ha ilyen eltaláltak!

http://anna_panicalex.webpark.pl/lotr2_36.jpg Éowyn
http://anna_panicalex.webpark.pl/lotr2_43.jpg Éowyn és Éomer
wiolaipanicalex.webpark.pl/lotr21.jpg Éowyn, Arwen, Aragorn
artwiola.webpark.pl/lotr24.jpg szintén
artwiola.webpark.pl/lotr45.jpg Éowyn


Ezek közül egyik sem manga.
De nagyon érdekesek, különöst az utsó. Te rakod össze őket, vagy összerakva találod?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199173 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Éowyn
Imádom a manga képeket! Különösen, ha ilyen eltaláltak!

http://anna_panicalex.webpark.pl/lotr2_36.jpg Éowyn
http://anna_panicalex.webpark.pl/lotr2_43.jpg Éowyn és Éomer
wiolaipanicalex.webpark.pl/lotr21.jpg Éowyn, Arwen, Aragorn
artwiola.webpark.pl/lotr24.jpg szintén
artwiola.webpark.pl/lotr45.jpg Éowyn

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199045 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: Éowyn

Adrael írta:

Nimrodel Melian írta:
Képek:
http://anna_panicalex.webpark.pl/lotr2_08.jpg Éowyn

www.elvenkingdom.net/gallery//di ... p?pos=-298


Ezek az évezred képei.
Olyan bájos, de komolyan! :o

Különösen a második. :D Meg kell zabizni!

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199012 Írta: Adrael
Adrael válaszolt a következő témában: Éowyn

Nimrodel Melian írta:
Képek:
http://anna_panicalex.webpark.pl/lotr2_08.jpg Éowyn

www.elvenkingdom.net/gallery//di ... p?pos=-298


Ezek az évezred képei.
Olyan bájos, de komolyan! :o

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198805 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Éowyn

Enna írta: Jaja, még nekem is tetszik, pedig szegény Faramirral elég kritikus vagyok... mármint ahogy kinéz..... mármint a rövid, viládos haja miatt..... mármint.... izé.... 8O Most meg fogtok kövezni?


Én biztos nem, lévén nekem is fenntartásaim vannak Faramirral szembn... (kívül belül...) :roll:


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198768 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Éowyn

Enna írta: Jaja, még nekem is tetszik, pedig szegény Faramirral elég kritikus vagyok... mármint ahogy kinéz..... mármint a rövid, viládos haja miatt..... mármint.... izé.... 8O Most meg fogtok kövezni?

Hát, nem is tudom... na jó, most az egyszer megúszod! :wink: :D

Képek:
http://anna_panicalex.webpark.pl/lotr2_08.jpg Éowyn
http://anna_panicalex.webpark.pl/lotr2_22.jpg Éowyn, Éomer, Théoden
http://anna_panicalex.webpark.pl/lotr2_24.jpg Éowyn
loreena24.webpark.pl/lotr63.jpg Éowyn, Aragorn
loreena24.webpark.pl/lotr64.jpg szintén
img20.photobucket.com/albums/v61 ... ainbow.jpg Digitális grafika

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198722 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: Éowyn
Jaja, még nekem is tetszik, pedig szegény Faramirral elég kritikus vagyok... mármint ahogy kinéz..... mármint a rövid, viládos haja miatt..... mármint.... izé.... 8O Most meg fogtok kövezni?

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198689 Írta: Ninarelin
Ninarelin válaszolt a következő témában: Éowyn

Nimrodel Melian írta: www.dreamvision-entertainment.co ... tk117b.jpg Gyönyörű Éowyn & Faramir háttérkép!


Nem találok szavakat.... :crying: :up: Tényleg nagyon szép!!!


Eowyn & Faramir

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198636 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Éowyn
[size=9:3jfruu0f]OFF: A fene ebbe az Internetbe! :x Hogy semmi sem tud csak úgy egyszerűen bejönni! Én le tudom menteni a képeket, úgy jók, de másnak már furfangos taktikákat kell alkalmaznia, hogy megnézhesse őket! És már egyre több oldal nem engedi így belinkelni a képeit! Jajj, de utálom! (Na, asszem kiőrjöngtem magam... :look: )[/size]

www.dreamvision-entertainment.co ... tk117b.jpg Gyönyörű Éowyn & Faramir háttérkép!
www.dreamvision-entertainment.co ... tk115b.jpg
www.dreamvision-entertainment.co ... tk108b.jpg
elfwood.lysator.liu.se/fanq/b/e/ ... a.jpg.html fanart

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198589 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Éowyn
Nekem úgy működött, hogy ha egy másik ablakba átmásoltam az url cimet...

Ancalima Anarórë írta: www.freewebs.com/lady_of_rohan/eowynarwenaragorn.jpg

Ez olyan szép :bawling:

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198557 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Éowyn
Az első négy nekem még mentve se jön be... :( Én is hoztam képet!!! :D
ruha-anatómia :) (jesszusdevékony... 8O )
manga (fiús)
szép háttér
fanart
szegény :cry:


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198540 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Éowyn
nenuial.nippu.net/wallpapers/wal ... aeowyn.jpg [size=9:3bbwcv3i](lementve jó csak)[/size]
nenuial.nippu.net/wallpapers/wal ... _wish1.jpg
nenuial.nippu.net/wallpapers/wal ... shadow.jpg Éowyn és Aragorn
ywing.net/smockgirl/imglink.cfm? ... n_1024.jpg
ywing.net/smockgirl/imglink.cfm? ... 1_1024.jpg Éowyn & Faramir
ywing.net/smockgirl/imglink.cfm? ... 2_1024.jpg
ywing.net/smockgirl/imglink.cfm? ... 5_1024.jpg
Ugye ezek még nem voltak?

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198459 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: Éowyn

Sil írta:

Ery írta:

Enna írta: Ez montázs? Ugye nem az??????


De az.

Méghozzá nagyon amatőr... :roll:


Jóvanna...... :oops: Mindenki követ el hibákat, mindenkinek felmerülhetnek pillanatnyi zavarok a térlátásában és elfelejtheti, hogy nézett Faramir Gollamra.... :cry:

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198385 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Éowyn
Hűdejóképek!!! 8O :D :D
Én találtam? :oops: Tényleg? :oops: Tényleg... 8) Már látom. :lol:


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198380 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Éowyn
Ancalima talált egy oldalt, a képek onnan vannak:
Fanartok:
www.elvenkingdom.net/gallery//di ... p?pos=-298
www.elvenkingdom.net/gallery//di ... p?pos=-297
www.elvenkingdom.net/gallery//di ... p?pos=-285 Hmm… aranyos…

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198362 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Éowyn

Adrael írta: Látom, kioffoltatok.


Igen? 8O :?: Nem is... :(


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198359 Írta: Adrael
Adrael válaszolt a következő témában: Éowyn
Látom, kioffoltatok.
www.warofthering.net/photoforum/ ... =525&page=

www.warofthering.net/photoforum/ ... =525&page=

Na, sebaj. :bawling:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198350 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Éowyn
Szerintem inkább szenvedve néz rá. Így Éowynra is nézhetne... :roll:


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198277 Írta: Fennasiel
Fennasiel válaszolt a következő témában: Éowyn
Még szép, hogy montázs. JÓl is néznénk ki, ha Éowynra ugyanúgy néz, mint Gollamra! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198274 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Éowyn
Ugyan már... még szerencse hogy az...
Szerintetek mi lenne, ha Faramir tényleg így nézne Éowynra?

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198220 Írta: Adrael
Adrael válaszolt a következő témában: Éowyn
És igen-igen fájdalmas... :bawling:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198196 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Éowyn

Ery írta:

Enna írta: Ez montázs? Ugye nem az??????


De az.

Méghozzá nagyon amatőr... :roll:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198194 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Éowyn

Enna írta: Ez montázs? Ugye nem az??????


De az.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198193 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: Éowyn
Nézzétek, mit nem leltem!!! 8O
Ez montázs? Ugye nem az??????
kép

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197780 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Éowyn
www.worlds-to-wander.com/eowyn/f ... oortje.jpg Éowyn & Faramir háttér
www.worlds-to-wander.com/eowyn/eowall1.jpg háttérkép
img19.photobucket.com/albums/v56 ... ngs_wp.jpg ez is
img19.photobucket.com/albums/v56 ... elm_wp.jpg szintén
www.meduseld.btinternet.co.uk/rohanartwork.jpg összevágott

Anke Katrin Eissmann tényleg szépen rajzol, csak nekem kicsit egyformának tünik az összes ember.

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.745 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére