Éowyn

Több
20 éve 2 hete #215324 Írta: Lyra
Lyra válaszolt a következő témában: Éowyn
Szép képek nagyon :wink: csak a fanartok, háááát.... furcsák...
de a többi nagggyon jó!!!!!! :lol:

Ancalima: jó lesz az oldalad, sok sikert!!!!!!!! :D
már úgyis kellet a magyar rajongóknak egy ilyen oldal!!!! :wink:

Egyébént valki dobjon fel egy témát , légyszilégyszi, mert még a végén elpang ez a topic :cry: (bocsánat, csak én nem tudok semmi norm. témát kinyögni :cry: :roll: )

"Ki a csillagok közt él, mint aki rég odaköltözött, most visszatér, s leül a tűz mögött."
Lyra

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #215234 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Éowyn

Ancalima Anarórë írta: Szerkesztés alatt A Miranda Otto által megformált Éowyn magyar rajongói oldala. Elég kezdetleges még, de... :oops:
eowyn-miranda.gportal.hu

[size=9:1hncviy9]Én már vagy egy éve próbákozom rájönni, hogyan kell honlapot csinálni, de még mindig nem sikerült. Neked sok sikert hozzá![/size]

Na, még pár kép:
gapofrohan.com/gallery/eowyn.jpg Éowyn fanart
digilander.libero.it/dulcedoglor ... reowyn.jpg háttérkép
grangergurl.envy.nu/id121.htm fanartok
www.sombras-azules.net/fanart/rescue_me.jpg háttér
www.sombras-azules.net/fanart/youcrushme.gif Éowyn & Faramir háttér
www.otherworldfantasies.com/fana ... 1026_2.jpg Ez is
www.otherworldfantasies.com/fanart/wps/eowyn.jpg Éowyn & Aragorn
www.otherworldfantasies.com/fana ... eodred.jpg Éowyn, Éomer és Théodred

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #214327 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Éowyn
Nos, hosszas távollét után ismét boldogítalak titeket. :D Pici Nimrodel meg Elenath annyi jó képet berakott, hogy alig győzöm végignézni... :lol:
Szerkesztés alatt A Miranda Otto által megformált Éowyn magyar rajongói oldala. Elég kezdetleges még, de... :oops:
eowyn-miranda.gportal.hu


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hete #213922 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Éowyn
Hú, de elhagyatott ez a topic!
Hoztam pár képet:
Éowyn & Faramir fanart Éowyn ruháját itt is nagyon eltalálták!
cuki :)
Baba… szerintem én még ezt eddig nem láttam, csak hasonlókat. Azért egy ilyet szívesen kiállítanék a szobámban…
Éowyn és Faramir – vajon ez is csak olyan összerakott izé…?
Kép a RotK-ből , én még nem láttam

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #213371 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Éowyn
*Moderátori közlemény: Megkezdődik ennek a topiknak a takarítása. Minden off, "lelkendezés", és már semmilyen módon meg nem jeleníthető kép valamint az ezekhez kapcsolódó hozzászólások törlésre kerülnek. A topik takarítása az időben legeső hozzászólástól kezdődik.*

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #213292 Írta: tindomiel
tindomiel válaszolt a következő témában: Éowyn
Ennek a topicnak ajánlanám a novellámat, az Útkeresést, amit ugyan már felraktam egy ideje, de csak most jöttem rá, hogy a Film szekción belül van Éowyn-os topic is :roll:

Ja,és szívesen fogadnék kritikákat...

Egy igazság akkor is fontos, ha nincs semmi értelme.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #212842 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Éowyn

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #212514 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Éowyn

Enna írta: Nagyon szép! Nekem is kell ez a ruha. 8)

Az összes ruha annyira gyönyörü! Olyan szívesen vennék fel ilyen ruhákat! (Csak tudnám, hova tudnék elmenni benne... :wink: )

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #211764 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: Éowyn
Nagyon szép! Nekem is kell ez a ruha. 8)

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja - 13 éve 5 hónapja #211697 Írta: Fennasiel
Fennasiel válaszolt a következő témában: Éowyn
.
Utolsó szerkesztés: 13 éve 5 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #211347 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Éowyn
Jajj, de nagyon rég voltam fórumon!
Hoztam is pár fanartot, nem is emlékszem már, voltak-e:
homepage.ntlworld.com/morgan.fit ... /eowyn.htm

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #211128 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Éowyn

Elenath Edainme írta: Nem tudom, hogy nektek tetszik-e, nekem nagyon...
klikk ide

Húúúúúúú, az nagyon szép Elenath... De a filmben éjszakai jelenet lesz ez és nem nappali... pedig úgy sokkal szebb lenne :) )))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #210951 Írta: FireHair
FireHair válaszolt a következő témában: Éowyn
Elenath!

Jó a kép!! :D
Már itt is boldogítalak :D

"Perché un mondo senza musica non si puó neanche immaginare.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #210750 Írta: Gréti
Gréti válaszolt a következő témában: Éowyn
www.rotk-see.de.vu itt mindent megtalálsz.Megvan képekben és vidóban is a bővített vált. előzetese. A comic-con trailer-t ajánlom:)))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #210739 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: Éowyn
Elenath: nekem is tetszik!
Gréti: sajna még nem láttam. Jóóóó? Annyira kiwi vagyok rá!

Most mindenki nyaral... majd csak felpörgünk, emberek! :roll:

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #210515 Írta: Gréti
Gréti válaszolt a következő témában: Éowyn
Nem lenne jó, ha pont most szünetelnénk.Ki mit szól a bővített változat előzeteséhez :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja - 13 éve 5 hónapja #210510 Írta: Fennasiel
Fennasiel válaszolt a következő témában: Éowyn
.
Utolsó szerkesztés: 13 éve 5 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja - 13 éve 5 hónapja #209638 Írta: Fennasiel
Fennasiel válaszolt a következő témában: Éowyn
.
Utolsó szerkesztés: 13 éve 5 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #206926 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Éowyn

Ancalima Anarórë írta: Hát, ezek a cipők überbénák... :)

Nekem tetszenek, különösen a zöld, a másik kicsit furcsa, de nem rossz.

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #205931 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: Éowyn
Nekem is nagyon tecc! :o Kérek egy olyat! Valami puha állatbőrből lehet, talán szarvas, vagy ilyesmi... :roll: A fehér se olyan gáz, csak kell hozzá való ruha. Nyílván nem farmer mellé kell vagánykodni benne. ;)

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #205026 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Éowyn
Azt a csizmát viszont én is elfogadnám! :D
Vajon miből lehet?

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #205023 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Éowyn
Hát, ezek a cipők überbénák... :)
Már nem kételkedek. 8) De hogy kerültek oda??? 8O


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #204969 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Éowyn
Ha esetleg valaki még kételkedne abban, hogy az Aragorn/Éowyn jelenet helyszíne Edoras:
www.warofthering.net/photoforum/ ... =1&cat=526
A fehér ruha ujja:
www.warofthering.net/photoforum/ ... =1&cat=526
A kupás jelenet:
www.warofthering.net/photoforum/ ... =526&page=
Búcsú:
www.warofthering.net/photoforum/ ... =526&page=
Éowyn csizmája a zöld ruhához:
www.warofthering.net/photoforum/ ... =526&page=
A cipő a fehér ruhához:
www.warofthering.net/photoforum/ ... =1&cat=526

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #204747 Írta: Gréti
Gréti válaszolt a következő témában: Éowyn
www.stykera.com/hm/karl/musicvids/index3.htm
Ezen az oldalon van egy csomó klip.Sztem a blitz a legjobb :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #203714 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Éowyn
Nem, Enna, nem vagy szemét, ez tényleg az igazság. :D És most csodálkozhatsz, hogy pont én mondom ezt neked, de hidd el: az Arwen topicban nem mondanék ilyet. :wink: úgy értem, ha átjövök az Éowyn topicba, arwenistából átvedlek Éowynistába. de komolyan... :lol:


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #203673 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: Éowyn

Adrael írta: Sztem sem vagy szemét, Enna. Ez a realitás.
De ne felejtsük el, hogy Aragornhoz épp egy olyasvalaki illik, mint Arwen.
Míg Éowyn tökéletesen kiegészíti Faramirt. Tudjátok, a Biblia is azt mondja, a házaspárok ketten alkotnak egy embert...
:faramir1: :eowyn1: :arwen2: :aragorn3:


Hú, megnyugodtam. Mármint abban, hogy nem vagyok szemét. :) Tudjátok, az Arwen topicban nem igazán növeltem a népszerűségi indexem, amikor erről véleményt alkottam. Persze ez érthető.

Egy szép kép: www.warofthering.net/photoforum/ ... =514&page= Annyira királynői! :D Dönöjűűű!

[size=9:q1qil1la]Off:Adrael, melyik teológián végeztél??? Csak kíváncsiságból kérdem.... [/size]:oops:

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #202767 Írta: Gréti
Gréti válaszolt a következő témában: Éowyn
Kicsit már ódivatú.Egyébként tőlük is megkérdeztem. De nincs meg?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #202763 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Éowyn

Gréti írta: Hello!Valakinek megvan a ROTK számítógépes játék?


Nagyon OFF: Szerintem próbálkozz a Vegyes-LOTR kártyajáték és számítógépes játékok topicban.

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #202755 Írta: Gréti
Gréti válaszolt a következő témában: Éowyn
Hello!Valakinek megvan a ROTK számítógépes játék?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #202734 Írta: Adrael
Adrael válaszolt a következő témában: Éowyn
Ezt alátámasztandó, íme, egy kép. Bár csoda tudja, hogy kik azok a lovasok ott alul... :?

www.warofthering.net/photoforum/ ... =514&page=

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.694 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére