Éowyn

Több
20 éve 5 hónapja #182208 Írta: Niniel Nienor
Niniel Nienor válaszolt a következő témában: Éowyn
Örlök, hogy tetszett! :D Beraknám ide is, ha tudnám...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182054 Írta: Adrael
Adrael válaszolt a következő témában: Éowyn
Ahhh, köszi!!!

Szent ég Niniel, nagyon aranyos, különösen jó, hogy Arwen, akinek nem vagyok nagy rajongója, olyan fogfájósnak látszik... :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182042 Írta: Niniel Nienor
Niniel Nienor válaszolt a következő témában: Éowyn
Nekem van egy! Csak nem tudom ide belinkelni, mert mentve van a gépemre, de ha gondolod elküldhetem neked.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182041 Írta: Adrael
Adrael válaszolt a következő témában: Éowyn
Kedves Jó Lányok, nem tudtok manga-rajzot szerezni valahonnan Éowynről? Más egyéb szereplők is jók lennének, csak nem akarom megbántani Éowynt...
Imádom a mangát :oops: :eowyn1: :faramir1: :merry5: :boromir2: :pippin5:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182015 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Éowyn

Suhifarok írta: Hű, ez naon jó! [size=9:2xpf9h89]Látom belejöttél a hátterekbe! :D Én meg nem győzöm őket elmenteni![/size]


Hát kezdem élvezni a háttérkészítést... :D :D Azért remélem nem haragusztok, ha ezután is küldök... :D :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182011 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: Éowyn
Hű, ez naon jó! [size=9:2xke9dn3]Látom belejöttél a hátterekbe! :D Én meg nem győzöm őket elmenteni![/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182003 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Éowyn
Csináltam egy Eowyn-os hátteret... (800*600). Remélem tetszik :D

aureentuluva2004.125mb.com/eowyn.html :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #181520 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Éowyn

Lyra írta: Jane Seymour,hát....nem tom... :roll: nhány képen el tudnám képzelni, de többségben nem igazán... :roll:


Erre csak tőled idézhetek egy választ:

Lyra írta: Igen, ez mind igaz, de más ötletem nem volt....... :oops: :lol:



"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #181288 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Éowyn

Lyra írta: Erről jut eszembe, nem tudom ki olvasta a filmkönyvet, de abban van vmi ilyesmi, hogy Miranda, amint belebújt a jelmezébe, teljesen átalakult Éowynná :wink: ezt asszem a ruhatervező vagy ki mondta, de majd megkeresem teljesen :wink:

Jaja, az jó volt!

Meg hogy a ruha iszonyú nehéz volt, és ahogy kihúzta magát benne, mintha a bánat súlya alatt egyenesedett volna ki.. milyen szép gondolat!
Meg a ruha is gyönyörű volt!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #181112 Írta: Lyra
Lyra válaszolt a következő témában: Éowyn
Azerintem nagyon jól játszott, és nekem megvolt az a harcos hangulat.
Én ilyen alkatúnak képzeltem Éowynt, mert ha meg nagyon férfias , akkor meg azt nem mondhatjuk nagyon rá, hogy szép. Meg itt sztem inkább az az akarat számított, hogy ő is küzdeni akar a hazájáéert, és azokért. akiket szeret. És EZ nagyon látszott Mirandán!!!

Erről jut eszembe, nem tudom ki olvasta a filmkönyvet, de abban van vmi ilyesmi, hogy Miranda, amint belebújt a jelmezébe, teljesen átalakult Éowynná :wink: ezt asszem a ruhatervező vagy ki mondta, de majd megkeresem teljesen :wink:

"Ki a csillagok közt él, mint aki rég odaköltözött, most visszatér, s leül a tűz mögött."
Lyra

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #181081 Írta: Rogue
Rogue válaszolt a következő témában: Éowyn
Éowyn nagyon tetszett a filmben, de egy bajom van vele. Mikor legyőzi az angmari boszorkányurat, nem hittem volna el róla, hogy férfi. Azt szerintem nem sikerült eljátszania. Sokkal erősebb nőnek képzeltem a könyvben. Az előző filmben még megvolt az a hangulat, ebben már nem. Miért?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #180959 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Éowyn
Egy lélekemelően gyönyörű fanart (bocs, ha volt már):

img-fan.theonering.net/rolozo/im ... ofara3.jpg

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #180899 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Éowyn
Én úgy fogalmaznék: Ebben a filmben ez az Éowyn volt a lehető legjobb választás. Más GyU-adaptációkhoz lehet, hogy más színésznő joban illett volna. De Miranda tökéletesen illik a P.J.-féle feldolgozáshoz! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #180863 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: Éowyn
Hát... Maradjunk abban, hogy Éowyn úgy jó, ahogy van. Ha tökéletes volna, nem is lenne Éowyn. ;)
[size=9:i8wlzzog]Nekem azért tetszett Lyra "Éowynja... az arca legalábbis. Azért, mert Éowyn sokat szenvedett, még nem kell megtörtnek látszania...[/size]

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #179732 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Éowyn

Erda niire (Area) írta:
szerintem senki sem lehet tökéletes Éowyn... Miranda sem az.... de ő a legjobb... 8)


igen, az biztos;) nagyon megfelel sztem Éowynnak, bár először még kételkedtem benne de mikor megnéztem a TTTt rájöttem, hogy nagyon jól játszik és mást már el se tudnék képzelni a helyébe.. :)

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #179694 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Éowyn
Nefadar: nagyon szép a vers.... 8O :wink:

szerintem senki sem lehet tökéletes Éowyn... Miranda sem az.... de ő a legjobb... 8)

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #179669 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Éowyn
Sziasztok!
Remélem nem bánjátok, hogy az egyik versemet ide is berakom, mert a versek topicban nem értékelték sehogy és szerintem ide illik.

Éowny és Aragorn
"Uram, hagy tartsak veled az Úton,
Ha nem engeded a fogságba belefúlok
Harcosnak születtem akárcsak apáim
Hagy láthassam veled Gondor fáit"

"Nem lehetséges lovasnép leánya
Soha nem teljesülhet szívednek álma
Itt Rohanban a néped rád vár
Nem engedem, ezt ígértette bátyád"

"Uram, bátyám szava nem érdekel
Hagy bosszuljam meg Théodred testvérem
Szauron ellen a csatánál, hagy lehessek ott
Csak akkor vagyok boldog ha kezem kardot fog"

"Úrnőm, miért kívánod ennyire a halált?
Miért nem kormányzod most a hazád?
Lovasvégnek szüksége van rád
Nem akarom, hogy megismed a halált"

"Itt is ez lesz a sorsom, ha maradok
A bánatba és az unalomba belehalok
A halál nem érdekel, nem félem
S már a nagy csatára hív a vérem"

"Mennem kell úrnőm, s te maradsz
Velem megmondtam, nem tarthatsz
Megyek társaim már várnak rá,
Megyek, s teljesítem sorsom útját"

"Ég veled jó uram s térj vissza
Csak akkor lesz szívemnek vigasza
Király vagy, hisz annak születtél
S a régi királyok vére benned él"


Nefi

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #179658 Írta: Lyra
Lyra válaszolt a következő témában: Éowyn
Igen, ez mind igaz, de más ötletem nem volt....... :oops: :lol:
Ezt a rideget úgy értettem, hogy ebből a szempontból nem jó, mert nem olyan szenvedőarcú, vagy hogy mondjam :oops:
Jane Seymour,hát....nem tom... :roll: nhány képen el tudnám képzelni, de többségben nem igazán... :roll:

"Ki a csillagok közt él, mint aki rég odaköltözött, most visszatér, s leül a tűz mögött."
Lyra

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #179578 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Éowyn

Lyra írta: Keira Knigyhtley ?
vivalamusica.bigpondhosting.com/ ... ghtley.jpg
cshonline.free.fr/images/keira.jpg

Szépnek szép,viszont nem olyan "rideg" :roll: ...
Más ötletem viszont nincs :oops:

Azéert Mirandánál jobbat még nem találtunk... :lol: (ez most jópont PJnek)

Szerintem ö nem való Éowyn szerepére. Pont a külseje miatt... igen, szép, de ez az egyetlen tulajdonsága, ami egyezik Éowynéval (szvsz). [size=9:1f75jgsb](Na jó, tenném hozzá, én erösen kötöm egy másik filmhez, amiben - mily meglepö - egy cseppet féltékeny voltam rá. :wink: 8) )[/size]

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #179573 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Éowyn
Keira szép meg nem isa túl rideg, de... :( Fiatal, és nem néz ki úgy, mint aki sokat szenvedett. :? Ő inkább Rómeó Júliája... :lol:
Bár szerintem ez a téma olyan, mint a hol élnél szívesebben-kérdés, (Magyarországon, ez egyértelmű, hizen az a hazám... 8O ) mármint ez a ki, ha nem Miri kérdés... :roll:

De ha már, akkor Jane Seymour fiatalon: :wink:
Nézzétek végig itt az összeset!
www.allposters.com/Galleryc.asp? ... ne+Seymour
home.hetnet.nl/~sme-hooft/JSPicturesFrames.htm


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #179571 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Éowyn
Egy szvsz szép Éowynes kép:
mysite.freeserve.com/ianslotr/eowyn.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #179526 Írta: Lyra
Lyra válaszolt a következő témában: Éowyn
Keira Knigyhtley ?
vivalamusica.bigpondhosting.com/ ... ghtley.jpg
cshonline.free.fr/images/keira.jpg

Szépnek szép,viszont nem olyan "rideg" :roll: ...
Más ötletem viszont nincs :oops:

Azéert Mirandánál jobbat még nem találtunk... :lol: (ez most jópont PJnek)

"Ki a csillagok közt él, mint aki rég odaköltözött, most visszatér, s leül a tűz mögött."
Lyra

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #179510 Írta: Lyra
Lyra válaszolt a következő témában: Éowyn
Sil: hú de szép ezen Éowyn!!
Nekem az Enna féle Éowynötlet jobban tetszik, a másik, valahogy nekem nem jön be... :roll:

"Ki a csillagok közt él, mint aki rég odaköltözött, most visszatér, s leül a tűz mögött."
Lyra

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #179241 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Éowyn
Milyen cinkosan néz Éowyn. :D


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #179149 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Éowyn
Éowyn és Faramir:
img20.photobucket.com/albums/v59 ... aramir.jpg

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #179139 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: Éowyn

Dae-elena/sissee írta: www.hudsonleickfan.com/files/photos/roc/roc29.jpg


Ezen tetszik, de a többi kicsit tényleg túl erotikus. Tudjátok, én kire gondoltam? Juliette Binoche-ra. ;)

katt

klikk

ide is

és még ez...

Természetesen kell egy szőke paróka, de ez nem akadálí. Valahogy benne van Éowyn lelkének egy darabja. ;) Tudom, nem mindenki látja így de nekem akkor is ő az ideális. :oops:

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178935 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Éowyn
Hmm...
Ez a lány nem túl érzéki Éowynnak?

Bár lehet hogy csak a képek nem jók, a 2. képen el tudom képzelni, ahogy Théodred fölé hajol..

És Karl bizti jóban van vele, ha egyszer a Xenában együtt forgattak.. :lol:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178933 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Éowyn

Enna írta: Igen, kezd kissé túltárgyalt lenni ez a téma. Mit szólnátok valami újhoz? Szerintetek ha PJ nem Mirit választja Éowynnak, akkor ki lett volna jó erre a posztra?...


Továbbra is fenntartom, hogy a Xenából ismerős Hudson Leick lett volna az abszolút adu ász a szerepre... Nagyon szép, határozott arca van, és Karl Urban testvérének is sokkal jobban elmenne.

www.geocities.com/Hollywood/Chateau/2565/sideprofile.html

www.hudsonleickfan.com/files/photos/roc/roc29.jpg

www.hudsonleickfan.com/files/photos/callisto/call20.jpg

www.hudsonleickfan.com/files/photos/callisto/call88.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178899 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: Éowyn
Igen, kezd kissé túltárgyalt lenni ez a téma. Mit szólnátok valami újhoz? Szerintetek ha PJ nem Mirit választja Éowynnak, akkor ki lett volna jó erre a posztra?...

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178830 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Éowyn
hát nem tom... én ha dönthetnék, hogy egy csodás palotában, vagy egy lerobbant fekete felhőkarcolóban lakjak, akkor az elsőt választanám... :? De kezdünk letérni a témáról nem???

Sil: a háttérkép nagyon szép! Azonnal mentve lett... :wink:

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.658 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére