Humor

Több
18 éve 3 hete #299981 Írta: Theala Vandron
Theala Vandron válaszolt a következő témában: Humor
Legalább valaki feldobja a topikot... Mégha nem Tolkiennel, akkor is... Nincs valakinek valami jó ötlete? :?

<:3)~ <:3)~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hete #299965 Írta: Feanor Faelivrin
Feanor Faelivrin válaszolt a következő témában: Humor
igen már én is hallotam de egy két ember itt nem tud angolul

én csak segítenék nekik :wink:

"A mosoly a leger

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hete #299963 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Humor
Mintha már elhangzott volna itt párszor, hogy ide nem általános vicceket kell írni, hanem _tolkieni_ihletésű humort. :roll:

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hete #299952 Írta: Feanor Faelivrin
Feanor Faelivrin válaszolt a következő témában: Humor
Könnyen, gyorsan angolul::))))))))))))


What can there (Vadkender)

Hole one a wait say? (Hol van a WC?)

One Kate Lee bumm (Van kétlibám)

All cut race (Alkatrész)

Hot show race (Hátsórész)

Kitchen get neck (Kicsengetnek)

New see one up road? (Nyuszi van apród?)

Me of us one? (Mi a f*sz van?)

One hut one Kate catch came (Van hatvankét kecském)

Hut are row Zoe saw (Határozószó)

Sun cow (Szánkó)

Sir one a you come on (Szőr van a lyukamon)

This no all (Disznóól)

Kate no mud touch cow one a bock Ron tool. (Két nomád tacskó van a bokron túl)

Beer luck! (Bírlak!)

Soul a new! (Szól anyu!)

Tap ate a. (Tapéta.)

Fog peace call low. (Fogpiszkáló.)

Tape at war you one a fun. (Tépett varjú van a fán.)

"A mosoly a leger

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #299184 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humor

Ez a kis mese a törpök követségének (azaz az Intertribal Dwarf Company (továbbiakban IDC vagy a Cég) küldöttségének) folklórműsorában hangzott el a táborban:


Miért is lettek a törpök zárkózottak?

A boldogult óidőkben, a Korok hajnalán a törpök népe még nyílt volt és vendégszerető.
Nagy lakomákat tartottak a kedves vendégek tiszteletére, hordókban állt a sör amelyet pintben mértek, az asztalok roskadoztak minden földi jótól, s együtt énekelték a régi dalokat a vendégekkel.
De egy szép napon mikor a régi törp munkások hosszú és kimerítő munka után hazatévedtek kies lakukba, bosszantó dolgokra lettek figyelmesek.
Egy ismeretlen, ám láthatóan mind méretben mind ügyetlenségben őket messze felülmúló egyén beleevett a levesükbe, ivott a poharukból, használta az eredeti Khazad-din márkájú ithildin kijelzős kandallójukat, és belefeküdt a multifunkcionális cseppkőmintás ágyukba. Amint nagy nehezen felébresztették a betolakodót csak annyit mondott, a sötétben megijedt valamitől odakint és kénytelen volt bemenekülni ide. S mivel úgy tudta, a törpök vendégszeretők, nyugodtan használta készleteiket.
A hős bányászok döbbenten álltak az eset előtt, de mivel &#8211; akkor még - valóban vendégszeretőek voltak, elnézték az idegennek a tetteit. Ám az idegen &#8211; egyébként nőnemű lény &#8211; tovább óhajtott maradni, rossz családi körülményekre hivatkozva.
Hosszú időn át használta ki bármiféle viszonzás nélkül a törpöket e hosszú sötét hajú fehér bőrű tünde leány. Majd egy napon sajnálatos módon elhalálozott.
A törpök látván a szép halott lányt, megalkották életük főművét. A Kristálykoporsót. Gyönyörű fényes, koporsó volt, melyben szépen feküdt a leányzó, haja mint az ében, bőre mint a hó, ajkai mint a rózsa. A két szépség kiegészítette egymást és együttes ragyogásuk felülmúlt minden addigi és azóta készült dolgot. A törpök naponta kijártak hozzá, megcsodálták művűket. Egy napon a semmiből feltűnt egy ifjú, magát Berennek nevező fickó. Meglátta a tündelányt, ahogy a koporsóban fekszik és teljesen beleszeretett. Fogta és elvitte magával. A törpök azóta is siratják a csodálatra méltó művet, amely így gyakorlatilag megsemmisült.
A tündék pedig azóta is mesélik Beren és Lúthien nagy szerelmének történetét, a fenti epizódot &#8211; rájuk oly jellemző módon &#8211; erősen hanyagolva.

Hát így lettek a törpök mogorvák és zárkózottak.







UI:
A szereplők hasonlósága bármely élő, holt, vagy se nem élő se nem holt lényhez csakis a véletlen műve lehet, ezért az IDC felelősséget nem vállal.
A történet megtörtént esetet dolgoz fel, amelynek hitelessége, annak ellenére, hogy a Szilmarilok című tünde propagandafüzetben nem szerepel, vitán felül áll.
A Szilmarilok hitelességéért a Cég felelősséget nem vállal.
Minden jog fenntartva, beleértve a baltával való kupáncsapás jogát is.


"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #299134 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Humor
Addig is, az oldalamra felraktam a legtöbb régebbi írásomat, ami már kész, lehet szemezgetni:

www.gportal.hu/tinuviel

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #298818 Írta: Theala Vandron
Theala Vandron válaszolt a következő témában: Humor

Noredhel Fëaril írta: Emberek (tündék), hát senki sem alkot?

Kénytelen leszek rászánni magam Finduilas továbbírására...


Szánd rá magad... *kiskutyaszemekkelnéz*

<:3)~ <:3)~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #298801 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Humor
Bocsi csak olyan nyomott a hangulat :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #298751 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humor
gillothnak teljesne igaza van, ez nem viccmesélős topic.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • gilloth
  • Látogató
  • Látogató
18 éve 1 hónapja #298731 Írta: gilloth
gilloth válaszolt a következő témában: Humor
Vikil: nem akarok kötekedni, de ebben a topikban szerencsésebb a Tolkien műveivel, karaktereivel stb kapcsolatos humort közvetíteni, a más témájú vicceket szvsz inkább a Beszélgetősben. :)
[size=9:urkp7evc]szóljatok rám, ha feleslegesen piszkálódtam :oops: (amúgy gonosz szándék abszolút nem vezetett :) ) [/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #298701 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Humor
Kis vidámság!!!

Mit csinál a zsiráf ha szembeköpöd? Kirúgja alólad a létrát!

Jónapot! Itt hírdették az új-funlandit?
- Igen. Uram!
- És a régit beszámítják?

A farmon a ló belesüllyed egy mocsaras gödörbe. Arra megy a tyúk. A ló kéri, hogy hozzon gyorsan segítséget. A tyúk elszalad segítségért, de nincs otthon senki, így maga beül a gazdája sportkocsijába, és azzal kihúzza a lovat. A ló nagyon hálás, és megígéri, hogy jó tett helyében jót várjon a tyúk. Egyik nap, mit ad isten, a tyúk is elsüllyed egy gödörben, és kiabál a lónak.
- Ló, légy szíves menj a sportkocsiért és húzzál ki innen.
- Nekem nincs szükségem ehhez kocsira. Odaállok, odatartom a micsodámat, kapaszkodj bele és kihúzlak. És tényleg kihúzza a tyúkot.
Mi ebből a tanulság?
Ha valakinek akkora van, mint egy lónak, nincs szüksége sportkocsira ahhoz, hogy felszedjen egy tyúkot.ét pulyka beszélget:
- Szerinted van élet a Hálaadáson túl

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #298460 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Humor

Noredhel Fëaril írta: Emberek (tündék), hát senki sem alkot?

Kénytelen leszek rászánni magam Finduilas továbbírására...


Off. De igen, csak még nem látható

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #298457 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Humor
Emberek (tündék), hát senki sem alkot?

Kénytelen leszek rászánni magam Finduilas továbbírására...

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #298091 Írta: Theala Vandron
Theala Vandron válaszolt a következő témában: Humor

Gandalf írta: www.freeweb.hu/gyzyke/elendil.htm

Te jó ég, ez a dúnadánbarátok előadása az első velemi táborból! 8O


Jaj, igen! Rémlik... Sokszor elmesélték ezt nekem, és még mindig sajnálom, hogy nem láttam... :D

<:3)~ <:3)~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #298067 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Humor

Gandalf írta: www.freeweb.hu/gyzyke/elendil.htm

Te jó ég, ez a dúnadánbarátok előadása az első velemi táborból! 8O


Jajjjjjjjj... van még ilyen?

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #298065 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humor

Rhovinion írta: De ugye mindenki irhat GyU-s naplót. :confused2: :?:


Természetesen, sőt, külön örülünk is neki, csak másét ne próbáld "eladni" sajátodként.

Egyszer majd énis befejezem Szauron naplójának extended változatát....

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #298063 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #298058 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Humor

Snuffles írta:

Rhovinion írta: De ugye mindenki irhat GyU-s naplót. :confused2: :?:

Amíg ötlet és kedv van hozzá, szerintem nyugodtan. :)


Igen, csak ami még nincs lezárva (pl. galadriel naplója) abba a témába, ha lehet, tartalékold a saját írásodat, ill. ha már van oylan, akkor kínosan ügyelj arra, hogy a tied még véleltlenül se hasonlítson a másikhoz.

ha idézel, nevezd meg a forrást!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #297917 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Humor

Rhovinion írta: De ugye mindenki irhat GyU-s naplót. :confused2: :?:

Amíg ötlet és kedv van hozzá, szerintem nyugodtan. :)

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #297913 Írta: Rhovinion
Rhovinion válaszolt a következő témában: Humor
De ugye mindenki irhat GyU-s naplót. :confused2: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #297889 Írta: Theala Vandron
Theala Vandron válaszolt a következő témában: Humor

Rhovinion írta: Van itt pár naplo és levél
www.freeweb.hu/gyzyke/naplok.htm


Igen, ezek a mi... őőő... akarom mondani a többiek titkos naplói (az enyémek közül egy sincs benn).

<:3)~ <:3)~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #297826 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Humor

Rhovinion írta: Nem tudom kié ez az oldal, véletlenül akadtam rá.


Az oldal Rabyn -é, de a szerző mint Alyr is írta valszeg Olorin (őket mind itt találod :P )

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #297822 Írta: Rhovinion
Rhovinion válaszolt a következő témában: Humor
Nem tudom kié ez az oldal, véletlenül akadtam rá.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #297812 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humor

Rhovinion írta: Van itt pár naplo és levél
www.freeweb.hu/gyzyke/naplok.htm
Pl.
Elrond Titkos Naplója

Másodkor, tegnap
Ma összecsaptunk Szauron seregével.
A fiúknak romlik a hallása.
Amikor azt üvöltöttem, hogy lövéshez készülj, letámasztották
a pajzsukat a földre. A sort


"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja - 18 éve 1 hónapja #297807 Írta: Rhovinion
Rhovinion válaszolt a következő témában: Humor
Van itt pár naplo és levél
www.freeweb.hu/gyzyke/naplok.htm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #296464 Írta: Theala Vandron
Theala Vandron válaszolt a következő témában: Humor
Noredhel, ez nagyon aranyos volt! Kezdem azt hinni, Szauron volt a pozitív szerepl?, csak Tolkien prof gányolt... Ja, és most már azt is tudjuk, ki bomlasztott a helytatócsaládon belül...

:lol: :lol: :lol:

<:3)~ <:3)~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #296364 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Humor
Még egy Finduilas így tábor el?tt.

December
Ectheliont sikeresen eltemettük. Férjem váltig viking temetést akart, de leszavazták, mint nem helyénvaló, pogány szokást. Erre csodálkozva megkérdezte:
- Mér, mi talán keresztények vagyunk?
Apósom búcsúszavai éket vertek Kedves és a kisebbik fiunk közé. Most gyanakodva kerülgetik egymást.
Boromir feltúrta a könyvtárt, hogy megtudja, mi a félszerzet, és kiderítette néhány ronggyá olvasott könyvb?l, hogy ez egy kicsi, hízásra és lopásra hajlamos, epikureista faj, melynek egyik híres tagját fél világon át üldözte egy bérgyilkos, hogy valami ékszert megtaláljon, amit a hobbitka eltulajdonított. Kés?bb a félszerzet barátai üldözték a nevezett bérgyilkost, hogy visszaszerezzék a félszerzetet. A dologban szerepelt egy moriquend, egy törp, egy sportíjász csaj és Herkules. Meg valami macskaféle állat is. A moriquend hajlamos a lelkizésre és ez kés?bb a bérgyilkosra is átragadt.
Boromir teleragasztotta a szobáját a h?sök posztereivel&#8230;
Stimmel! &#8211; mondta Denethor. &#8211; Az ékszer az Egy Gy?r?, a bérgyilkos egy hellén nazgul és a megbízó Szauron.
Drágám, honnan tudsz te ilyeneket?
Tájékozódtam!
Csak tudnám, miért mindig a toronyszoba fel?l jön az ilyen információkkal.

2985 március idusa:
Luke ma titokban visszasompolygott Kedveshez, de a pereputtya sz?rén-szálán elt?nt. Most dugdosnunk kell, mert Dönci vérbosszút fogadott az egérfaj ellen.
Ma el akartam slisszolni a szokott Szauron-látogatásomra, de megérkezett Théoden király és kísérete, hogy a szokásnak megfelel?en megújítsa Éorl Esküjét az új Helytartóval, és ezzel az ürüggyel pár hónapig mi etessük a tekintélyes kíséretét.
Amikor Boromir megismerkedett Théodreddel &#8211; akit apja, tanácsomat megfogadva, hálóingben járat &#8211; már sejtettem, hogy itt bajok lesznek&#8230;

Két nappal kés?bb:
A két gyerek tépi egymást, Faramir boldogan tipeg a nyomukban és biztatja a bátyját, Dönci a füle botját se mozgatja, mikor fegyelmezni kéne, Théoden és a férjem diplomáciai tárgyalás címén bezárkóznak és fröccsöt isznak, Panni a rohírok lovait riogatja, Luke hol Denethornál, hol nálam bujkál, Baranornak kisfia született, én pedig úgy döntöttem, hogy akkor MOST megyek el pár napra Mordorba. Újabban ott szoktam pihenni.

Este:
Itt olyan jó&#8230; mindent elpanaszoltam Hhörrnek és Hhasszánnak, aki hamarosan tényleg Hhhanna lesz, és gyerekeket akar, Szauron pedig egészen els?rangú vacsorát adott, és megparancsolta a nazguloknak, hogy vigyenek el a Núrnen-bícsre strandolni, kikapcsolódás gyanánt.

Március 18:
Érdekes látvány kilenc, békésen fürd?z? nazgul. Most, hogy nincs rajtuk köpeny, csak sejtem, hol vannak, mert néha fel-felvillan egy-egy fecskegatya a leveg?ben.
Egész meleg van itt, csak a szél ne fújna. Mikor kijövök a jó kis termálvízb?l, majdnem lefagyok, és ilyenkor az sem éppen hasznos, hogy kilenc nazgul próbál lelkesen felmelegíteni, bár értékelem a kedvességüket.
Dél körül:
Khamúlék fekete köpenyben heverésznek a nyugágyaikban, mivel megkértem ?ket, hogy vegyék vissza. Mégis jobb egy csuklyának beszélni, mint egy fecskenadrágnak és két izzó pontnak, jóval feljebb.
A Boszorkányúr palacsintát süt, Szauron pedig odébb húzta az Árnyékát, hogy legyen nekünk finom napsütés&#8230;

Március 20: Muszáj hazamennem, mert Szauron szerint Denethor ki van akadva. Mintha nem tudná, hol vagyok. Netán féltékeny kilnc testetlen lényre meg egy SZEMre? Amúgy Szauron mondta, hogy a toronyban lév? gömböly? objektumon át a férjem felhívta, és leordította, hogy küldjön engem haza, mert nagy népünnepély lesz, és f?znöm kell a vendégeknek valami Dol Amroth-i specialitást.
Blehh, egyik kedves nazgul pajtásom hazareptet, hadd ájuljon el a rohani küldöttség, és büszkélkedjen Bori Théodrednek, hogy bebeee, az én mamám nazgulszárnyason lovagol és pertuban van Szauronnal.

Május 2:
Na, csak megfáztam a tónál, kicsit köhögök. Nem baj.
Rohírok olyan megfontoltan viselkednek, hogy elbizonytalanodom. Denethor pedig igyekszik ugyanezt a látszatot kelteni, mint mondta már régen: nehogy a rohírok megszóljanak minket.
Tegnap aztán sikerült totális káoszt el?idéznünk az ünnepi specialitással.
Kezd?dött ott, hogy az ökörsütéshez t?z kellett.
Majd én megrakom &#8211; szólt férjem ártatlan mosollyal. &#8211; ?si hagyomány, hogy a búcsúesten a házigazda rakjon tüzet.
Én felvinnyogtam, Dönci teljes lelki nyugalommal indult, hogy maximális fokozatra állítsa a szök?kutat és szóljon a katasztrófavédelemnek, hogy lehet készülni, fiaim bölcsen a város másik végébe menekültek (f?leg Faramir), Théoden pedig gyanútlan, kedves ábrázattal szemlélte az el?készületeket. Néhány id?sebb MT-i polgár elkezdte mormolni, hogy Ave Varda.
A rohírok csak álltak, és vigyorogtak, mint a tök, miközben Kedves akkora halom fát hordott össze,. hogy azon egy olifántot is meg lehetett volna sütni. Panni is így vélte, ezért kitört a karámból és hozzám menekült, mint megbízható állatvéd? személyhez.
Felkerült a nyárs, az ökör, férjem fogta a kisebbfajta vörösboros hordót, amib?l locsolni akart, és utána elindult újságpapírt keresni gyújtósnak.
Jómagam közben gulást f?ztem, de mivel ideges voltam, hogy mi lesz, ha Denethor elkezd ügyködni, belekerült néhány, csak látszatra odaill? dolog is. (Fokos, csikós, betyár, kulacs, karikás ostor, Buga Jakab) Azért paprikát is tettem bele.
Férjem meggyújtotta a tüzet&#8230;
&#8230; kés?bb, mikor Dönci kihalászta az ijed?sebb vendégeket az Anduinból, a kevésbé ijed?seket a Szök?kútból, és sikerült férjemet megfékezni, meg a t?zvészt is, befutott Forlong Délr?l, akit idevonzott az ökörpecsenye illata (Denethor becsületére legyen mondva, hogy az legalább jól sikerült), és az eredményt látva a fejszéjéhez kapott:
Hol a galád féreg?
Mi, Forlong bácsi?
A sárkány, amelyik ezt csinálta.
Théoden, aki a megperzsel?dött köpenyét vizsgálgatta éppen, hogy vajh&#8217; ha kifordítja, hordható lesz-e még, ezt a bölcs megállapítást tette:
Ezek után esküdni mernék, hogy egy napon tényleg porig égeted MT-t. De a Rath Dínent biztos.
Az lehet &#8211; mosolygott férjem, miután lenyugodott a t?z által okozott fizikai és lelki szárnyalás után &#8211; ám a köpenyedet kirakhatod a falra, hogy ez egy itteni vacsora miatt lett ilyen.
Szép cakkosra pörköl?dött úgyis &#8211; vigasztalta Dönci Théodent.

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #295881 Írta: **Shaman**
**Shaman** válaszolt a következő témában: Humor
Ödön-bácsival évszázadokon át!

Amolyan k?bunkós meztelen rohangáló emberek voltunk akkoriban,
Nem volt ruhánk, és sz?r beborított mindenütt.
Hát igen, Ödön-bácsi már akkor is ott volt.
Reggelente Mamutra vadásztunk,
majd levezetésképpen lepkésztünk a Dinó-völgyben.

Aztán teltek múltak a napokórák...

Sumer szent földjén kaptunk feladatot.
Nem vágytam Egyiptomba, és különben is.
Ödönnel Asszírokat gyilkoltunk az Eufrátesz mellett.
Esténként levezetésképpen, összefirkáltuk a freskókat.
De ezeket akkoriban nem így hívták.

El?rehaladt az id?, és feltalálták a Jézust vallást.
Szimpatizáltam vele, de Ödön nem szerette.
Én mondtam neki, milyen érdekes lenne ma fitymával.
Erre ? legyintett. - Ej Ferkó merkó, mézes negró.
De itt sem tértem meg igazán.

A következ? állomás már érdekesebb lett:
Valami id?zavar volt, rettenetes volt.
Ödön meg én visszakerültünk az ?skorba.
Most mamutként. És tudjátok mi volt ebben a rettenetes?
Ödön és Ferkó-merkó el?l menekültünk, mert ?k vadásztak ránk.
Ha Buddha akkor élt volta akkor ezt igen ritka megtestesülésnek nevezte volna.

Végre beköszöntött a sötét középkor...

Nagyon vártam. Bár mindjárt az els? jelentben, egy szaracén ledöfött.
Meg kell jegyeznem, hogy Ödön túlélte.

Aztán jöttek a háborúk. Dirr meg dúrrr.
Ödön muskétás volt, én meg szökevény.
Harcoltam a Donnál valami magyar seregben.
Szolgáltam, és zsidókat bújtattam.
Aztán egy szép napon egy Fricc megkóstolt hátulról.
Ödön is elt?nt. A fáma úgy tartja felrobbant a pálinkás bödön a fején.

A lecsendesedések periódusa....

Értelmiségi lettem. Igen, tudom nehéz elhinni.
Régész, Ödön meg a segédem.
Nem nagyzolok de ?skorkutatók.
Megtaláltuk Ödönt vagyis Öcsit, meg Ferkót is.
S a Nemzeti múzeumba' vittük csontjaink.

Most meg itt ülök a Szaturnuszon Ödönnel, és kávézunk!

ZÚGÓVÖLGY-ARANY OLDALAK

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #295786 Írta: Tirien Tindomiel
Tirien Tindomiel válaszolt a következő témában: Humor
Jajjjjj,ez halálos... :dead:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #295748 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Humor
A fiziológia öl, butít és nyomorba dönt...

:mrgreen:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.407 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére