Humor

Több
17 éve 9 hónapja #308325 Írta: Loki
Loki válaszolt a következő témában: Humor
Echtelion: Kösssz!!! :D .

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #308321 Írta: Cam
Cam válaszolt a következő témában: Humor

Noredhel írta: Emberek, fent van még valahol neten a Kolompár Szméagol? Le szeretném tölteni...


Letölteni szerintem innen nem tudod, de
itt
megvan.

Egyébként megtaláltam a saját videoim között, szóval, ha többen igénylik, fel tudom tölteni egy tárhelyre, közel 70 MB...


[size=9:juiacvx4]Noredhel, neked meg elviszem :wink: [/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #308256 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: Humor
Gugli a barátod. :P

flora555.kepeslap.com/images/11685/Gollam.bmp

Grion írta: (Hófehérkés e-mail alapján írtam...)


Azt hittem, hogy a három kismalac alapján. :mrgreen:
Amúgy nem rossz szeirntem.

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #308244 Írta: Loki
Loki válaszolt a következő témában: Humor
Keresek egy képet. Gollam látható rajta vmi karácsonyi szöveggel, pl. "kellemes karácsonyt etcetera kívánok, drágaszágaim!" Nem tud valaki egy linket hozzá? :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #308226 Írta: Theala Vandron
Theala Vandron válaszolt a következő témában: Humor

Gandalf írta: www.londonstimes.us/toons/cartoons/richdiesslin_tolkien.gif

(Lehet, hogy linkként nem működik, de nekem megnyitja, próbálkozzatok...)


Ez fárasztó! :D

<:3)~ <:3)~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #308216 Írta: Grion
Grion válaszolt a következő témában: Humor
Nem valami nagy durranás, mert bárki meg tudja csinálni, de azért értékeljétek, hogy ültem felette:

About the Gyűrű megtalálása

Élt once egy hobbit, his name was Bilbó. He békésen éldegéled in his hobbitlyuk, in Hobbitfalva. Egyszer csak beállított hozzá egy öreg magicman, whoose name volt Gandalf. Gandalf egy kincskereső way-re csábíted Bilbót, who el is fogadta the suggestion, and the thirteen smurfs-szal elinduled the big útra. They had lucky, and they elpusztíted the dragon. The dragon&#8217;s name was Smaug. But before that, Bilbó belekeveredett an alagútba, ahol he found a ring. Ezen össze is veszekeded egy Gollam named guy-jal, but végül Bilbó megmeneküled with the gyűrű. Emiatt the Gollam guy beguruled Bilbóra, and he megfogaded, hogy he will valagon kick Bilbó, if he ever find him. Bilbó pedig hazaért in épség, and éled his life.

(Hófehérkés e-mail alapján írtam...)

A bánat, amely néma, addig suttog a szívhez, amíg az megszakad.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #307947 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Humor
Emberek, fent van még valahol neten a Kolompár Szméagol? Le szeretném tölteni...

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #307897 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Humor
www.londonstimes.us/toons/cartoo ... olkien.gif

(Lehet, hogy linkként nem működik, de nekem megnyitja, próbálkozzatok...)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #307394 Írta: Theala Vandron
Theala Vandron válaszolt a következő témában: Humor
Namarie, ez megint csúcsszuper volt! :lol: :lol: :lol:

<:3)~ <:3)~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #307378 Írta: Grion
Grion válaszolt a következő témában: Humor

Phaedra/Namarie írta:

Grion írta: Tényleg jók vagytok!! Egyébként Alyr Arkhon miért is nem folytatta a 3 oldallal előbbit?


Mert szegény nem írógép..... ne hajtsátok, azt naggyon nem szereti!!!!!

Meg is értem érte.


Máris visszavonultam... :D

A bánat, amely néma, addig suttog a szívhez, amíg az megszakad.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #307021 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Humor
Namarie, grat, nagyon jóóó! :lol: :lol: :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #306985 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Humor
:lol: :lol: :lol: Ez a szegény Celeborn... valahányszor belenéz a tükörbe, azt látja, hogyan gyakják végig Fëanor drága csemetéi az övéit... :twisted:

Amúgy is :lol: :lol: :lol:

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #306914 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Humor
na, én végre befejeztem a következő részt, némi morgás közepette...


Galadriel titkos naplója, Másodkor:



1700. utolsó havának eleje

Na végre, Tar- Minastir is idecsobogott a segítségünkre. Veszettül szabadkozott, hogy hát be volt fagyva minden, Szauron ténykedése által, és nagyon örül annak, hogy most csodálatos módon út nyílt nekik. Ulmoé a köszönet 8kikunyoráltam nála, hogy szóljon Ariennek, így lőn hajózható útvonal, meg némi kis világosság ebben a ködös, nyákos időben. Pfujj. De sebaj. Ha Gil-Galadék végre elhajtják Szauront, akkor Celebornnal megyünk nyaralni, Amrothot meg itthagyjuk uralkodni. Hadd szokja a legény.. Jut eszembe, hol van a fiam??????

Kicsit később: ez lelépett a csatába. Ha nem éli túl, megkérem Mandost, hogy rúgja fenéken. De tényleg. Ki engedte meg neki, hogy csatázni menjen???? Ráadásul Nimrodel is itt sír nekem.

Nocsak, mi ez itt? Egy levél, nekem meg Nimrodelnek.

Nimrodelé így szól:
"Drágám! Megyek a csatába, Apunak segíteni. Remélhetőleg visszajövök. A Valák óvjanak téged."

Az enyém:
Drága Mama! Megyek a csatába, Apunak segíteni, ne félj, visszajövök, mert tudom, hogyha nem, akkor megnyuvasztatsz Mandossal. Nimrodelt, Celebriant, kérlek vigasztald meg. A Valák óvjanak Titeket!"

Sajnos nem szólhatok nneki semmit . A fiam örökölte az anyja vérét.

1701. első havának vége

Na, végre egy darabra megszabadultunk Szaurontól. Be akarta ide magát könyörögni, még a gyűrűjét is nekem ígérte, ha beengedem, vagy ha velemegyek, de közöltem vele, hogy kaphat egy vödör vizet a nyakába, ha nem tűnik el innét. Ez hatott. (Már egy ideje rájöttem, hogy Szauron a víz minden fajtájától fél. Látszik is rajta. Kíváncsi vagyok, meddig kéne mosdania, míg megtalálná az ingét.... )

1701. Ötödik havának eleje

Lázasan folynak az esküvői készülődések, a lányok lassan megőrjítenek azzal, hogy hogy fonják be a hajukta, Elrond azzal, hogy ő három gyereket szeretne, de ez vajon nem lesz-é túl sok szegény Celebriannak (ezt én honnan tudjam???) Amroth azzal, hogy szerintem elég tágas-e a a flet, amt építette (nem, fiam, én most oda ugyan föl nem mászok, mutasd meg a párodnak), Celeborn azzal, hogy folyton kútászkodik- pedig neki ez nem szokása. Ennek eredményeképp kitalálta, hogy ő a tükörben visszanézi mi esküvőnket, ötletet merítendő. Persze nem azt látta, amt akart, hanem azt, amikor kedves rokonaim végigdúlják Doriathot. Alig bírtam elvonszolni.

Mst itt ül mellettem, nagyokat pislog, még madártejet se mer kérni, mert attól tart, hogy a fejére borítanám... Nos, megérdemelné, de megígértem neki, hogy
1. mindjárt főzök
2. megnézzük azt az esküvőt, de KÖZÖSEN. És nem nyúl a vízhez.

1701. ötödik havának vége

Na , ezen is túlvagyunk. A valák áldása legyen mindenkin. A részletekbe nem bocsájtkoznék, csak annyit, hogy az egyik csúcspont az volt, amikor a fiam vizet akart adni egy szökőkútból a párjának, de valahogy belesett a vízbe, és pánikba esvén, magával rántotta a segítségére siető Nimrodelt. Amrothnak ugyanis abszolút ne tud úszni. Nimrodel szegény megígérte, hogy ez lesz az első, amire megtanítja.

Celebrian elment Imladrisba.
- Kíváncsi vagyok, mit fog szólni Elrond az első lembashoz.
Celeborn mondta ezt, miközben én csomagolni mentem, mivel egy hét múlva végre indulunk a tengerpartra.
Szegény reménykedik, hogy végre tényleg úgy élhetünk, mint egy házaspár, nem pedig mint akit folyton hajkurásznak.

Két nap múlva: jött Elrondtól egy Gwaihir- posta, hogy a süket krónikása félredátumozta az esküvőt, vagy négyszáz évvel későbbre, és most mit csináljunk. Mondtam neki, hogy semmit....

De jó lesz a napon sütkérezni, hallgatni a sirályokat, Celebornt masszírozni...

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #306909 Írta: Theala Vandron
Theala Vandron válaszolt a következő témában: Humor

Noredhel írta:

Theala Vandron írta: Noredhel: igen, folytads! :D És gratula a szerepjátékos oldalhoz (főleg tetszik, hogy ki a moderátor... ajaj...)! Ha lesz állandó netelérhetőségem az egyetemen, megyek hozzád játszani.


Ööö... mondjuuuk... mint Fingon? :twisted:


Ez nem volt szép... :cry: Se velem, se velük szemben... Attól függetlenül még lehet, hogy igazat szóltál! :wink:

<:3)~ <:3)~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #306903 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Humor

Grion írta: Tényleg jók vagytok!! Egyébként Alyr Arkhon miért is nem folytatta a 3 oldallal előbbit?


Mert szegény nem írógép..... ne hajtsátok, azt naggyon nem szereti!!!!!

Meg is értem érte.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #306824 Írta: Grion
Grion válaszolt a következő témában: Humor
Tényleg jók vagytok!! Egyébként Alyr Arkhon miért is nem folytatta a 3 oldallal előbbit?

A bánat, amely néma, addig suttog a szívhez, amíg az megszakad.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #306729 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Humor

Theala Vandron írta: Noredhel: igen, folytads! :D És gratula a szerepjátékos oldalhoz (főleg tetszik, hogy ki a moderátor... ajaj...)! Ha lesz állandó netelérhetőségem az egyetemen, megyek hozzád játszani.


Ööö... mondjuuuk... mint Fingon? :twisted:

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #306704 Írta: Naras
Naras válaszolt a következő témában: Humor
Noredhel, Namarie! Jók vagytok! Csak így tovább! Várom a folytatást! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #306671 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Humor
Nam, Noredhel, mindkettő nagyon jó! :D :D Méég! :) ))

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #306669 Írta: Theala Vandron
Theala Vandron válaszolt a következő témában: Humor
Noredhel: igen, folytads! :D És gratula a szerepjátékos oldalhoz (főleg tetszik, hogy ki a moderátor... ajaj...)! Ha lesz állandó netelérhetőségem az egyetemen, megyek hozzád játszani.

<:3)~ <:3)~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #306461 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Humor
Folytassam még?

Más: alkottam egy oldalt, kimondottan Szilmarilok szerepjátéknak, szépen megcsináltam a helyszíneket, gyűjjetek feleim játszani. Nerwenkére, Melkor Nagyúrra, Szauronra különösen számítok! (Melkorra mint admintársra is.) De mindenki másra is. Lehet nyomulni alap és saját gyártmányú karakterekkel is. Fórum alapú.

EZ ITTEN

Télleg gyertek! Ilyen még sztem nem volt, pedig jól el lehetne lenni vele...

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #306450 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Humor
Noredhel: júúúújjjjj :P Elképzelem a jeleneteket, és naggyon fáj..


Én is alkottam:

Galadriel vértitkos naplója a Másodkorból

1698.

Öcsém, fatányér, ezt a kuplerájt!
Erura mondom.. Orophernek végre kezd megjönni az esze, a fiamnak meg a lányomnak épp elmenőben van. Oropher kevésbé morog, Celeborn annnál inkább, mert megint kezdi azt hinni, hogy Oropher azért nem morog a noldákra, mert én holmiféle tilos egyetértést kötöttem vele.
Kellene a fenének. (Neki ezt nem szükséges tudnia).

Két nap múlva: egy tányér földhözvágásával nyomatékosítottam a mondanivalómat, tehát Celeborn megnyugodott abban, hogy ő a férjem, nem pedig más.

Egy hónap múlva: bocsánat a szóért, de a férfinépnek az ágyékáig lóg az orra. Kérdezem Amrothot, mi a baj, hümmög. Elrond eljön, neki is lóg az orra, ő is hümmög. Celeborn meg mégjobban hümmög.

Egy hét múlva: sikeresen elővettem az egész bagázst. Kezdtem Celebornon. Neki az a baja, hogy keveset vagyok vele. (A szokásos. Megoldás: este madártej, és egyebek.) Egy kilőve. Még egy: a fiunk szomorú, Nimrodel szomorú, beszéljek vele, merthogy én vagyok az anyja. Remek.

Amroth: kinyögte, hogy neki az a baja, hogy nem lehet együtt Nimrodellel, pedig nagyon akarna, Nimrodel is akarná, de nem meri, merthogy nem biztonságos.

Először azt hittem, megkompolyodott. Mondom a drága fiamnak, hogy tündéknél elég arra gondolni, hogy ne legyen baba, és nem lesz, akármit is csinálnak. De hogy ők nem csak erre gondoltak, hanem arra is, hogy Középfölde nem biztonságos. Jó, hajózzatok el. De Nimrodel nem akar. Még. Meg ő se akar még. Nagy kínkeservesen rábeszéltem, hogy itt összeházasodhatnak, gyermeket meg vállaljanak Valinorban. A dolog többi részét (hogy mi hogy keveredtünk egybe, mikor lettek gyerekek stb.) ráhagytam Celebornra, beszélje el ő.
-De miért???
-Mert te vagy az apja.

Nos, addig én elmentem Nimrodelhez, és vele is elbeszélgettem. Értelmes leányzó, felfogta, mi újság. Egy esküvőt tehát már szervezhetünk.

Egy hét múlva. Két esküvőt szervezhetünk. Elrond pusztán félt, hogy nem méltó hozzá Celebrian. Vele Celeborn tanácskozott, bár én erősen féltem, hogy két önbizalomhiányos társalgásának esetleg nem lezs a várt eredménye. De, szerencsére lesz.

Nahát, akkor A a valák segedelmével kettős esküvő elé nézünk. Celebornnal kitaláltuk, hogy Amrothék maradnak itt, Celebrianék, ha akrnak, lejönnek nászút gyanánt a tengerhez. Mi biztos megyünk. Csak még előbb meg kéne nézni, mit működik Szauron.

Két nap múlva: esküvők elnapolva, sajnos. Tar Minastirhoz sürgős levél, hogy össze kéne állítani egy marha nagy hajóhadat Szauron ellen. Celeborn és Gil- Galad megírta neki, hogy ne féljen, mert elsősorban a tündék mennek. Mondtam nekik, hogy úgy menjenek, hogyha valami bajuk lesz, én Mandos orra előtt tépem meg őket.

1699.
Milyen jó ez a tükör! Látom, Szauron merre megy, Gwaihir viszi a leveleket, Gil-Galad kidolgozza a stratégiát. De beverném Szauron orrát.... Gil-Galad megnyugtatott, hogy legyek nyugodt, helyettem is azon lesznek. Mégpedig úgy, hogy egy jódarabra elvegyék a kedvét a Középföldén való flangálástól.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #306308 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Humor
Mi lett volna, ha nem PJ rendezi... hanem vki más?

Paramount-logó
Nino Rota-zene
Főcím: A Gyűrűk Ura I. - A Gyűrű Csalá... ööö... Szövetsége

Sötét szobabelső.
Egy hobbit beszél.
Hobbit: Hiszek a Megyében. Tisztességes megyei polgár akartam lenni. Azért költöztem ide Bríből. A lányomat, Rozit is megyei szellemben neveltem. Volt egy udvarlója, egy megyei srác. Valami Borbak. Sokat jártak a Zöld Sárkányba, néha este is. Nem szóltam, modern világban élünk. De egyik este a Borbak meg a haverja, valami Tuk... elvitték és leitatták. És.. és... hamisított pipafüvet szívattak vele! (a hobbit becsületes arca feldúlt, hangja reszket a felháborodástól) Szegényt be kellett vinni az ispotályba. Azóta se tért magához a sokkból. (a hobbit elbőgi magát) Elmentünk a megyeőrségre. A két lókötőt beidézték. A bíró három évre eltiltotta őket a pipafű élvezetétől. De felfüggesztve!!! Kisétáltak, és már pöfékeltek is! Én meg ott álltam, és bőgtem! (bőg) Akkor azt mondtam a feleségemnek: Zsákos úrhoz megyünk igazságért.
Bilbó láthatóvá válik. Egy asztalnál ül, egyik kezében söröskupa, másikkal egy macskát simogat. A szobában van Gandalf is.
Bilbó (rekedt hangon) Mért mentél a Megyeőrségre? Mért nem jöttél mindjárt hozzám?
Hobbit: Féltem.
Bi: Ej, Csűrös, Csűrös, hát mit tehetek én érted?
Cs (odahajol, súg) Zárja be őket valahová, és tagadja meg tőlük a pipafüvet!
Bi: Ezt nem tehetjük meg. Csűrös! Felém se nézel évekig, aztán idejössz a születésnapomon, és azt kéred, hogy hobbitokat kínozzak. Pénzért.
Cs:Kérjen bármit! Magának megvan hozzá a hatalma. Meg a Gyű... ööö...
Bi: Miért nem kéred, hogy legyek a barátod, Csűrös? Szeretném tudni, ki adott neked a Szmóg-zsákmányból, ki indította el a karrieredet?
Cs (lehajtja a fejét) Légy a barátom... Bilbó. (megcsókolja a gyűrűjét) Kérlek.
Bi: Helyes. A suhancok olyan hamis pipafüvet fognak kapni, hogy hetekig nyögik!
Cs (boldog, bamba vigyorral kihátrál)
Gandalf: Elintézzem a dolgot?
Bi: Hogyne, barátom! Bölcs tanácsadó vagy. Úgyis itt lesznek ma az ünnepségen a kölykök... majd megkapják. Van még valami?
Ga: Frodó megérkezett...
Bi: Ideje volt... hisz neki adom át a Család vezetését...
*
Szülinapi buli.
Általános hobbithepaj.
Befut egy tünde.
Hobbitok: DAEROOOOOOOON! Imádunk!
Ga: Ez meg hogy kerül ide? Fogadok, hogy valami nyűge van.
Bi: Ugyan, ugyan, csak eljött, hogy megköszöntsön.
Ga: Honnan is ismered?
Bi: Lefordítottam tündéből pár nótáját...
*
Szoba.
Daeron: Brühühüü... Bilbó bácsi, én ezt nem bírom! Egyszer egy évben hazajövök a nagy kóborlásból, és mit hallok?! Alfred Hithlum új filmet csinál, és nem akarja nekem adni a főszerepet. Hanem annak a tehetségtelen, büntetett előéletű noldának! (bőg)
Ga: Hm, és még azt mondják, hogy ezek ketten eltűntek, mint szürke szamár a ködben.
Bi: Á, dehogy tűntek, Maglor minden hónapban zenés estet ad Bríben... (Daeron még hangosabban bömböl) olyankor valahogy mindenkinek másutt akad dolga, és nem ér rá a Póniba beülni...
Dae: Mehert... az egy... tehetségtelen...
Bi: Jó, jó, ezt tudjuk.
Dae: És a magáhánéletem is tönkrement... Lúthien...
Ga: Hatezer év alatt nem tudta túltenni magát Lúthienen. Jellemző a tündékre.
Bi (felugrik, megrázza Daeront) Ne bőgj! Férfi vagy te, vagy tünde?! itt nyavalyogsz egy hülye szerep miatt! Mikor tudod, hogy egy szavamba kerül! Esetleg Hithlum lovának fejébe...
Dae: Szippp... Bilbó bácsi, te olyan jó vagy...
Bi: Na, eriggy a fenébe, a szerep a tiéd lesz.
Dae: De Lúth...
Bi: Még mindig itt vagy?!

/folyt. köv., ha van rá igény/

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #306030 Írta: Theala Vandron
Theala Vandron válaszolt a következő témában: Humor

Loki írta: Azon lepődtem volna meg, ha nem szerepeltek volna legalább hússzor! :) De újszülöttnek minden új. (legalább gyarapítottam a hozzászólásaim számát) :smokin: és röhögtem egy félórát a nyilvános gépteremben. Csak úgy rázkódtam!
Remélem, nem baj, hogy felhozok olyanokat, amiket már mindenki kívülről tud. Olyan rengeteg minden van itt, hogy képtelen lennék végignézni, mielőtt hozzászólok. :pippin4: osztoba tuk, hehe


Azért jó volt újra viszontlátni a régi agymenéseket... :)

<:3)~ <:3)~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #305715 Írta: Belladonna
Belladonna válaszolt a következő témában: Humor
4000 fölött is vidáman- életmódmagazin idősödő tündéknek
A K1-nek minden korosztály fontos! :lol:

"és a Megye földje jó mély"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #305514 Írta: Loki
Loki válaszolt a következő témában: Humor
Azon lepődtem volna meg, ha nem szerepeltek volna legalább hússzor! :) De újszülöttnek minden új. (legalább gyarapítottam a hozzászólásaim számát) :smokin: és röhögtem egy félórát a nyilvános gépteremben. Csak úgy rázkódtam!
Remélem, nem baj, hogy felhozok olyanokat, amiket már mindenki kívülről tud. Olyan rengeteg minden van itt, hogy képtelen lennék végignézni, mielőtt hozzászólok. :pippin4: osztoba tuk, hehe

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #305510 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Humor

Loki írta: adastra.atw.hu/

titkos naplók címszó alatt

Meglepődnél, ha azt mondanám, hogy ezen gyűjtés anyaga teljes egészében szerepelt már ugyanezen topicban - sőt mitöbb, eredetileg mind innen származik? Ha igen, a 420. oldaltól ajánlanám kezdeni a böngészést; 2002 február 12.-én gyűrűztek be ide az első titkos naplók, és váltak rövid idő alatt elég népszerűvé - amit az is jól mutat, hogy még most, négy és fél év után is sikerül újra rátalálniuk egyes 'újoncoknak'. :D (zokon ne vedd!)
Egyébként a fentiek közül a fordítások Áfonya és Olórin (egykori) fórumozóink munkái, és angolul a cassieclaire.livejournal.com/ oldalon találhatóak. ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #305505 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Humor
Gondoljatok bele, milyen lett volna LotR nem neo-, hanem igazi noirként...

A Mál... ööö... Mordori Gyűrű.
Rendező John Huston. Esetleg Howard Hawks.
Bogart mint Aragorn, Bacall mint Arwen, Bergman mint Galadriel, Peter Lorre mint Gríma, James Cagney :twisted: mint Szauron... pl. Jah, és Denethornak berakni Erich von Stroheimet :twisted: :twisted: :twisted: az egyenruhájával meg a karótnyelt tartásával.
Mindehhez köd, eső, éjszaka, magándetektív, és a végén kiderülne, hogy a Gyűrű hamisítvány.

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #305502 Írta: Loki
Loki válaszolt a következő témában: Humor
adastra.atw.hu/

titkos naplók címszó alatt

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #305438 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Humor
White City....... Áú! :mrgreen:

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.350 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére