Humor

Több
17 éve 7 hónapja #316064 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: Humor

Danny írta: Helló!
Na, kövezzetek meg, de nekem ez jutott eszembe. Mindenkit, akit sért, attól elnézést, de é jót szórakoztam rajta. :D (Egyúttal szeretnék rávílágítani, egy enem már régebb óta foglalkoztató kérdésre az istárokkal kapcsolatban...)


hm... :D Hál' ég (vagy nem is annyira?) ez csak vonatkozásában igaz. :( de ott nagyon.

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #316047 Írta: Danny
Danny válaszolt a következő témában: Humor
Helló!
Na, kövezzetek meg, de nekem ez jutott eszembe. Mindenkit, akit sért, attól elnézést, de é jót szórakoztam rajta. :D (Egyúttal szeretnék rávílágítani, egy enem már régebb óta foglalkoztató kérdésre az istárokkal kapcsolatban...)

Gandalf Rivendelli beszéde

Botrány Középföldén! Tegnap a délutáni órákban kiszivárgott A Fehér Tanács egy 2063-as Titkos üléséről egy hanganyag, amelyen Gandalf a Szürke Mágus hallható. A felvételen elismeri, hogy noha már majdnem 1000 éve van Középföldén mint istár, mégsem tett semmit többek közt Arnor, az Északi Királyság megmentéséért.
A délutáni órákban már több száz kósza gyűlt össze Elrond háza előtt, hogy tiltakozzanak a hazugságok ellen.
A kiszivárgott részlet a beszédből:
Nincsen sok választás. Azért nincsen, mert elk*tuk. Nem kicsit, nagyon. Középföldén ilyen böszmeséget még Tanács nem csinált, mint amit mi csináltunk. Meg lehet magyarázni. Nyilvánvalóan végighazudtuk az elmúlt 1000 évet. Teljesen világos volt, az hogy itt a Szabad Népeket segítünk, nem igaz. És közben nem csináltunk semmit 1000 évig. Semmit! Nem tudtok mondani egyetlen olyan jelentőst tettet, amire büszkék lehetünk azon kívűl, hogy bebóklásztuk Középföldét. Semmit. Ha majd egyszer valaki megkérdezi, hogy végül is, miért hagytuk, hogy Arnort elpusztítsa a Boszorkánymester, hogy nem tettünk semmit Tharbad megmentéséért, mikor elöntötte az árvíz, vagy hogy meg sem próbáltuk megállítani a Fekete Vészt, na akkor mit mondunk? Semmit nem fogunk tudni, a rossebbe! Hát persze hogy nem említ minket az Esztendők számlálása!
Majdnem beledöglöttem, hogy úgy kellett tennem, mintha csináltunk is volna valamit. Ez így nem mehet tovább! Most vagy visszavonulok Valinorba, és írok majd k*****tt jó könyveket a modern középföldi varászlásról, vagy megcsináljuk b*****k meg!
Gyerekek!
Mit? Kell még valamit mondanom, Szarumán?"

A Gondori Tanács eljutatott egy üzenetet Gandalfnak, melyben magyarázatot követel Gandalftól a beszéddel kapcsolatos állításokkal kapcsolatban.

"Ha Szauron akkor nem Gyűrűvel a kezén megy ki Isildur ellen, még ma is ő uralná Középföldét. Ezt el...szúrta."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #316039 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Humor

Noredhel írta: Lehet, hogy be fogok, ha lesz időm.

Erytől már úgyis régen olvastunk valami jó Melkorosat... meg MOHÁt is.


A tipp nem rossz. Lehet, hogy kihasználom. Mindazonáltal nem kel aggódni. Készül egy valinori beszámoló egy jeles produktív ünnepről.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #316017 Írta: Theala Vandron
Theala Vandron válaszolt a következő témában: Humor
Konbináljátok csak össze a sztorikat, én annak csak örülök! :wink:

<:3)~ <:3)~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315503 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Humor
Üdv!

Korábban ígértem képregényeket, hát elkészült 2, ezek még bénábbak. Ezeknek a Pogóknak persze saját sztorijuk és világuk van, csak hát mindenhova bepofátlankodnak.

kep.tar.hu/giskard25/50425873/28134454#2

kep.tar.hu/giskard25/50425873/28134453#2

A képtáramban a nem tolkienes témájúból is van 2

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315493 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Humor
Lehet, hogy be fogok, ha lesz időm.

Erytől már úgyis régen olvastunk valami jó Melkorosat... meg MOHÁt is.

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315487 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Humor

Gandalf írta: www.sideshowtoy.com/behindtheshow/?page_id=2548


ÁÁÁÁÁÁ!!!

Ez már beteges! :lol:

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315436 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Humor

Noredhel írta: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Lehet, hogy ezentúl majd nekem is be kell szállnom a saját naplómmal, reflektálni?


Köszönöm, Noredhel. Nem egyeztettem veled (pedig illett volna) - épp ezért vagyok hálás a reakciódért.

Amúgy, ha beszállnál, sz még izgalmasabb lenne. Esetleg Ery is, mint külső megfigyelő, akiről nem tudjuk, hogy itt van. Ery, vélemény?

Gandalf, még nem is a szöveg, de honnan szedetk ilyen extra randa, akcióhőskinézetű Legolast?

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
17 éve 7 hónapja #315150 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Humor
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Lehet, hogy ezentúl majd nekem is be kell szállnom a saját naplómmal, reflektálni?

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315122 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Humor
Olvastam, nevettem, és én is írtam.

Gépelési hibák javítva lesznek.

Galadriel vérrokontitkos naplója:
itt olvasható

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315098 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: Humor
napkeltétől napestig ezt nézném :) :):):) Szuper!

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315081 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Humor
Az én kedvencem a TV Shop és a Legendák klubja lenne! (Akciós családi nyeregkészlet! :lol: :lol: :lol: )

Nagyon príma jó! :hello: :hello: :hello:

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315078 Írta: Theala Vandron
Theala Vandron válaszolt a következő témában: Humor
Naras, ez eszméletlen jó! :lol: "Top Tűz", "Noldók futása", "Fekete vér"... Szívesen nézném ezt a csatornát!

<:3)~ <:3)~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315067 Írta: Naras
Naras válaszolt a következő témában: Humor
Jók ezek a filmes írások :) Kíváncsi vagyok a folytatásokra. :) Én egy kicsit eltérek a témától, de azért nem megyek olyan messzire. Íme egy K1-es, )azaz Középfölde Egyes Csatorna) műsorújság:

K1- RÉSZLETES - 3018 II.8.
05:00 Hajnali gondolatok
Élőben Völgyzugolyból
05:10 Televíziós vásárlás
Akciós családi nyeregkészlet!
07:30 Reggeli híradó
08:30 Időjárásjelentés
08:45 Sportközvetítés
Tudósítás a Noldók futása - maratonról
09:30 Főzzünk együtt Samuval!
Receptműsor
10:00 Reggeli torna Lórienből
10:45 Közvetítés a hobbitfalvi Népgyűlésről
12:00 Híradó délben
12:30 Sportközvetítés
A noldók futása
13:00 Mallornka
Rajzfilmsorozat, 20. rész: A vihar
13:30 Szméagol horgászik
Horgászmagazin; első rész: Fogjunk halat kézzel!
14:00 A gyümölcsárus-lány
gondori sorozat; XXXI. rész
14:50 Körbehopp
hobbit ifjúsági sorozat; 4. rész: Fürtrablás
15:40 Üdvözlet Valinorba
Kívánságműsor
16:30 Tinúviel
Romantikus sorozat, 1003. rész
17:20 Lótenyésztők
rohír családi sorozat
17:50 Top Tűz
Az elmúlt száz év legnagyobb slágerei a Tűz Csarnokából!
18:30 Esti mese
Benne: Trollfalva - bábfilmsorozat
Mallornka - rajzfilmsorozat, 21.rész

19:00 Esti híradó
19:30 Sportközvetítés
Ismét a Noldók futása
19:40 Big Balrog - a valóságshow
[napi összefoglaló
21:00 Legendák klubja: Melkor
Akció- kalandfilm
23:30 Fekete vér
ork misztikus sorozat

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #314846 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Humor

Belladonna írta: Ruszki:
- A kis Celebrimbor azt hazudja, hogy tudja, hogyan lehet megcsinálni újra a szilmarilokat. Erre a Nagykirály azt mondja, oké, csináld fiam... de ha nem sikerül, neked annyi. Közben egy nolda festőművész visszavonult, de aztán belátja, hogy mégse kéne... és Celebrimbor megcsinálja! És katartikus lesz...
/szilmaril=harang.../

Rubljov?


Bezony. :P

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #314735 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: Humor

Randír írta: Sergio Leone(?),Volt egyszer egy vadnyugat.


óóó.. tényleg.. *fejére csap. :)

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #314731 Írta: Belladonna
Belladonna válaszolt a következő témában: Humor
Ruszki:
- A kis Celebrimbor azt hazudja, hogy tudja, hogyan lehet megcsinálni újra a szilmarilokat. Erre a Nagykirály azt mondja, oké, csináld fiam... de ha nem sikerül, neked annyi. Közben egy nolda festőművész visszavonult, de aztán belátja, hogy mégse kéne... és Celebrimbor megcsinálja! És katartikus lesz...
/szilmaril=harang.../

Rubljov?

"és a Megye földje jó mély"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #314121 Írta: Randír
Randír válaszolt a következő témában: Humor

Galadriel14 írta: hűű.. ez olyan ismerősen hangzik. mi ez? bár lehet hogy becsapnak az érzékeim...


Sergio Leone(?),Volt egyszer egy vadnyugat.

A szívünk mélyén mindannyian utazók vagyunk &#8211; vagy futók./Dominic Vernius gróf(Dűne)/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #314120 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: Humor

Noredhel írta: Ja, és pár kedvencem még kimaradt:

Szakállas olasz, egy zeneszerzővel karöltve, aki mintha hozzánőtt volna:
- A történet úgy fog kezdődni, hogy az angbandi pályaudvaron három ork várja a vonatot. Megérkezik Fingolfin, mond három szót, lelövi őket. Közben Morgoth, a vasúttársaság elnöke megbízásából Gothmog, a bérgyilkos lehentel egy hadoros családot... De Fingolfinnak elszámolnivalója van Gothmoggal... Feanor miatt, de ez csak a végén fog kiderülni... és lesz benne egy szép beoros özvegy, meg egy nolda bandita, aki szimpatikus... és sok premier plán!
Zeneszerző: Ész sssszép muzika... gol...


hűű.. ez olyan ismerősen hangzik. mi ez? bár lehet hogy becsapnak az érzékeim...

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #314098 Írta: Theala Vandron
Theala Vandron válaszolt a következő témában: Humor
Noredhel: Ez már tényleg nehéz volt, ha nem mondod el a végén, életemben rá nem jövök a nagyrészére... Oké, kicsit műveletlen vagyok filmileg... De QT verziója nagyon tetszett...

<:3)~ <:3)~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #313942 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Humor

Dreamer_KF írta: Nem olvastam el, de el fogom. Az első mondatokban azért szembetűnt..
Rózsabimbó

Nem hittem volna, hogy errefelé más is látta az Aranypolgárt. A többiről ne is beszéljünk:)

stimmt..Bergmann..hehe az nem nehéz kitalálni (sakkozunk a halállal?:D)

Utána nehezedik a dolog..Kuroszava, Hét szamuráj?

Az Olasz lovas cucc..adjá támpontot, és megmondom..

Utána: Profi-Belmondo?:D
Majd: Keresztapa..asszem.. :D

Oké, a Star Wars túl könnyű volt:D

Tarantino az uccsó kettő, de szerintem a Círdan bosszúja jobb lesz, mint a Kill Bill:D

Szerk: Akkor a teljesség igénye nélkül: Máltai sólyom?, Pszicho, az

Olasz lovas: a ló az eredetiben - bicikli. (De Sica)
Kuroszava, de a Rashomon (Vihar kapujában)
Belmondo, Godard, Kifulladásig. ~ lenyúlta a Ködös utak végét (Carné, Gabin)

A Círdan bosszúja sztem kenterbe veri a Charles Bronson Összest. (De én szeretem Bronsont.) :lol:

Ja, és pár kedvencem még kimaradt:

Szakállas olasz, egy zeneszerzővel karöltve, aki mintha hozzánőtt volna:
- A történet úgy fog kezdődni, hogy az angbandi pályaudvaron három ork várja a vonatot. Megérkezik Fingolfin, mond három szót, lelövi őket. Közben Morgoth, a vasúttársaság elnöke megbízásából Gothmog, a bérgyilkos lehentel egy hadoros családot... De Fingolfinnak elszámolnivalója van Gothmoggal... Feanor miatt, de ez csak a végén fog kiderülni... és lesz benne egy szép beoros özvegy, meg egy nolda bandita, aki szimpatikus... és sok premier plán!
Zeneszerző: Ész sssszép muzika... gol...

Ruszki:
- A kis Celebrimbor azt hazudja, hogy tudja, hogyan lehet megcsinálni újra a szilmarilokat. Erre a Nagykirály azt mondja, oké, csináld fiam... de ha nem sikerül, neked annyi. Közben egy nolda festőművész visszavonult, de aztán belátja, hogy mégse kéne... és Celebrimbor megcsinálja! És katartikus lesz...
/szilmaril=harang.../


Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #313722 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: Humor
Nem olvastam el, de el fogom. Az első mondatokban azért szembetűnt..
Rózsabimbó

Nem hittem volna, hogy errefelé más is látta az Aranypolgárt. A többiről ne is beszéljünk:)

Szerk: Akkor a teljesség igénye nélkül: Máltai sólyom?, Pszicho, az stimmt..Bergmann..hehe az nem nehéz kitalálni (sakkozunk a halállal?:D)

Utána nehezedik a dolog..Kuroszava, Hét szamuráj?

Az Olasz lovas cucc..adjá támpontot, és megmondom..

Utána: Profi-Belmondo?:D
Majd: Keresztapa..asszem.. :D

Oké, a Star Wars túl könnyű volt:D

Tarantino az uccsó kettő, de szerintem a Círdan bosszúja jobb lesz, mint a Kill Bill:D

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #313717 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Humor

Felagund írta: Gondoltam berakom ide is, végülis vicces :)

Egy kis reklám: :D

Angwen írta: Ezt apám szedte le még régebben egy orosz site-ról, és most ismét a kezembe került. Gondoltam kiteszem, mindenki okulására! :)

"Öreg skinhead tanítja a fiatalabbat:
&#8211; Fiacskám, képzeld, hogy méssz a városban. Hirtelen szembejön veled egy furcsán öltözött ember, hosszú hajjal, szélesen mosolyog, és válla fölül gitárnyak kandikál. Tudd meg fiacskám, hogy ez a HIPPY. Nem szeret és nem is tud verekedni. Az ilyeneket keményen elpüfölheted.

&#8211; Aztán képzeld: mész a városban, szembejön veled egy piszkos, színes csimbókokba zselézett meredező hajú alak &#8211; ez a PUNK. Szeret verekedni, de nem tud. Nyugodtan elszórakozhatsz velük.

&#8211; Aztán képzeld: mész a városban, szembejön veled egy hosszú hajú bőrkabátos ember üveg sörrel a kezében. Tudd meg fiacskám, ez a
METÁLOS. Nem szeret verekedni, de tud. Ha nem akad más, megütheted, de jobb nem kikezdeni vele.

&#8211; És most azt a változatot képzeld el, hogy mész az erdőben, s a bokrok közül hirtelen előtűnik egy hosszú hajú furcsa öltözetű egyed, mosolyog,
gitár a hátán és bot a kezében. Ez a TOLKIENISTA. Isten óvjon attól, hogy összekeverd a HIPPY-vel!"


Hát LOL :mrgreen:


Kimaradt a görény és az ütőfa :lol:

Kértek magyarázatot a filmtörténethez?

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #313705 Írta: Belladonna
Belladonna válaszolt a következő témában: Humor
Noredhel: nagyon élveztem, akkor is ha nem mindegyiket tudom azonosítani.

"Az nagyobb lesz, mint a híres "Círdan bosszúja 8".

:lol:

"és a Megye földje jó mély"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #313645 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: Humor
Ez a forrás nem a livespiecesről van? (msn)

Mintha már olvastam volna és akkor is röhögtem. 8) :lol:

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #313627 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: Humor
Ehhhhehehehahahahehihihi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #313624 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Humor
Gondoltam berakom ide is, végülis vicces :)

Egy kis reklám: :D

Angwen írta: Ezt apám szedte le még régebben egy orosz site-ról, és most ismét a kezembe került. Gondoltam kiteszem, mindenki okulására! :)

"Öreg skinhead tanítja a fiatalabbat:
&#8211; Fiacskám, képzeld, hogy méssz a városban. Hirtelen szembejön veled egy furcsán öltözött ember, hosszú hajjal, szélesen mosolyog, és válla fölül gitárnyak kandikál. Tudd meg fiacskám, hogy ez a HIPPY. Nem szeret és nem is tud verekedni. Az ilyeneket keményen elpüfölheted.

&#8211; Aztán képzeld: mész a városban, szembejön veled egy piszkos, színes csimbókokba zselézett meredező hajú alak &#8211; ez a PUNK. Szeret verekedni, de nem tud. Nyugodtan elszórakozhatsz velük.

&#8211; Aztán képzeld: mész a városban, szembejön veled egy hosszú hajú bőrkabátos ember üveg sörrel a kezében. Tudd meg fiacskám, ez a
METÁLOS. Nem szeret verekedni, de tud. Ha nem akad más, megütheted, de jobb nem kikezdeni vele.

&#8211; És most azt a változatot képzeld el, hogy mész az erdőben, s a bokrok közül hirtelen előtűnik egy hosszú hajú furcsa öltözetű egyed, mosolyog,
gitár a hátán és bot a kezében. Ez a TOLKIENISTA. Isten óvjon attól, hogy összekeverd a HIPPY-vel!"


Hát LOL :mrgreen:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #313437 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Humor
Ezt muszáj ideírni... most szigorlatoztam irodalomtörténetből. Bemegyek, mit húzok? Kassák Mestert... :twisted: :twisted: :twisted:

Rendhagyó filmtörténet - második rész.

Jő egy nagydarab amerikai fickó.
Ndb. am. fi: Figyeljen, Mester! Megcsinálok egy filmet Morgothról. A magányosságáról. Úgy fog kezdődni, hogy épp kilökik az Űrbe, és ekkor utolsó szava az, hogy Rózsabimbó...
T: Jóságos Eru... valaki lője már le...
Eizenstein int a cári gárdistáknak, akik lelövik.
T: Köszönöm...
Bejön John Huston.
J. H: Á, jó napot, professzor úr! Tudom, hogy maga a gyilkos.
T /bambán néz, hogy mivaaan/
J. H: A film középpontjában a szilmaril utáni hajsza fog állni. Thingol, a gyanús milliomos, megbízza Berent, aki Humphrey Bogart, hogy kutassa fel. Közben azonban Lauren Bacall őrizetes, a vamp megszökik a Hírilornról, és összeáll két nolda banditával (Peter Lorre és James Cagney), akik szintén a smukkra hajtanak. A nagy összecsapás egy esős, ködös külvárosban lesz.
Carné: Na ugye, végre valaki egyetért velem! Ja, és a kóbor kutyát ki ne felejtsd!
T: /tűnődik/ Lehet, hogy jobb lenne, ha nem készülne film?
Jő egy kopasz, kövér, szivarozó úr. Szivarján egy varjú ül azok közül, akiket Beren álmában látott. Fejében perverz gondolatok.
Szivarozó úr: Egy szőke nő ellopja a Gyűrűt főnökétől, Saurontól, majd menekülés közben az eső elől betér egy kedélyes hobbitfogadóba, amit bizonyos Szméagol Bates üzemeltet... aztán amikor zuhanyozik...
Ford: Állítsd le magad, Alfred.
Egy svéd úriember érkezik. Senki sem érti, mit beszél, kivéve Tolkient, aki óskandinávul prímán eltársalog vele.
Svéd úr: Szerintem szimbólumokat kell alkalmazni. Például Túrin többször sakkozzon Glaurunggal a lelkéért, miközben Nienort, aki elnémult, egy szigeten ápolja Galadriel, és a két nő különös viszonya...
T: Szerintem maga marha.
Egy japán úr jön. Eltart egy darabig, míg közös nyelvet találnak, de Tolkien előtt nincs lehetetlen.
Japán úr: A brethili támadás történetét kéne feldolgozni. Elmondaná Lúthien is, Beren is, Feanor fiai is, esetleg még Huan, ja, meg a halad favágó. De mind hazudnak. És még azt is lehetne, hogy Toshiro Mifune legyen Curufin. Ehhet ragaszkodom.
T: De az én hőseim nem hazudnak...
Erre egy olasz jő.
Olasz: A brethili támadásnak voltak szociális vonatkozásai is. Menjünk ki az utcára, és nézzük meg a szegény tündék életét. Amatőr szereplőkkel. Beren ugyebár elvette Curufin lovát, holott az neki munkaeszköze volt. A film arról fog szólni, hogy a szegény munkanélküli proletár Curufin hogyan fog az ellopott ló után kóborolni a kisfiával...
T: De a fia akkor már nem volt vele...
Olasz: Részletkérdés...
Godard jön.
G: Ez marhaság! Le a szentimentalizmussal! Le a hagyományos formákkal! Le a papák mozijával! Majd Belmondo fogja játszani Túrint, aki lázad a társadalom ellen, és Nienor elárulja, és a zsaruk lelövik a végén.
Carné: Ilyesmi nálam is előfordult.
G: Magának kuss, öreg!
Szemüveges, szakállas művészféle jő. Olasz-amerikai.
F. F. C.: Ugyan uraim! Tiszteljük az idősebbeket! A pátriárka tekintélye... Arról fog szólni, hogy a gondori Család miként kerül válságos helyzetbe, mikor a mordori riválisaik merényletet követnek el az örökös ellen... és hogy hogyan lesz aztán Faramirból is igazi Don. Amikor az étteremben lelövi Sauront meg a Bosziurat.
T: Hogy mit csinál?
Másik olasz-amerikai be: Ugyan, Francis! Inkább legyünk egzisztencialisták. Az alqualondei veterán elhatározza, hogy megtisztítja Doriath utcáit a mocsoktól, és megmenti Elwinget, a kiskorú prostit... ezért irokéz frizurával lelövi Diort, a str*c*t...
T: Na neeee... ez már túlzás...
Nem olasz amerikai is jő, szintén szakállas, mint a másik kettő, de nem néz ki gengszternek.
Nemolaszamerikai: Szerintem Arwen juttatja el a Gyűrűt Frodóhoz, akit Gandalf felvilágosít, hogy ő a Kiválasztott, és elindulnak Arwent kiszabadítani Mordorból. Közben csatlakozik hozzájuk egy Aragorn nevű csempész, akit egy nazgul fejvadász üldöz. Arwent kiszabadítják, és ő őrlődik Aragorn és Frodó között. Gandalf meghal. A második részben kiderül, hogy Sauron Frodó apja...
T: Lelőni!!!!
A gárdisták szolgálatkészen lelövik Lucast is.
Végül jő egy szemtelen fiatalember...
Szemtelen fiataember: Szintetizáljuk a jó dolgokat, magyarul lopjunk! Először is Alqualonde, ahol nyolc színekkel jelölt nolda szereplő fog tűnődni azon, ki volt a spicli. Mindezt egy raktárban, és közben ha a hajókat nem is, egy zsarut azért majdnem felgyújtanak. Utána legyen három szál... Maedhros és Maglor Eonwe csehójában akarnak lopni, mert egy vendéglőt senkinek sem jutna eszébe kirabolni, csak nekik, mivel hülyék. Két ork bérgyilkos közben elmegy a szajréért, hogy visszaszerezzék Morgothnak, Morgoth felesége kicsit túllövi magát, és nigger hulla is lesz a csomagtartóban. Ja, és Súlyoskezű Mablung, a doriathi bokszoló, átveri Morgoth-t, és meglógna a pénzzel, de előbb még megmenti Morgoth-t két perverz Valától egy zeneboltban. Meg a Bénától is, ami Olórin egyik fedőneve. Ja, és utána az lesz, hogy Galadriel és Celeborn esküvőjére berontanak Feanor fiai, és lehentelik a násznépet. Galadriel meg nekiáll bosszút álni. Az nagyobb lesz, mint a híres "Círdan bosszúja 8". Képzeljétek el. Egy szőke tündecsaj, egy szál katanával, ami tényleg Feanor pengéje...
T /kicsit már szédeleg/ Jó, jó... te vagy az én emberem...
A többiek felháborodva: Mért nem mi?!
A gárdisták lesik a parancsot, hogy lelőhessék a nyertest, ám beront a Bosszúálló Galadriel sárga-feete csíkosban, és lekaszabolja őket.
Eizenstein: Végre! Éljen a forradalom!!!

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #311806 Írta: Theala Vandron
Theala Vandron válaszolt a következő témában: Humor
Ery, ez őrületesen fájdalmas volt! :lol:

<:3)~ <:3)~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.412 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére