MTT születésnap és Líthas

×

Szavazás: Melyik alkalom felelne meg a legjobban? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Június 18 szombat
3 8.8%
Június 25 szombat
20 58.8%
Mindkettő
11 32.4%
Szavazók száma: 5 ( Elrenor, Eorin, Isumil, Lior )
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
12 éve 7 hónapja #403329 Írta: Hirannor Luinthôn
Hirannor Luinthôn válaszolt a következő témában: MTT születésnap és Líthas
Feltöltöttem a képeket: www.facebook.com/media/set/?set= ... 0958225030
Jelöljetek be rajta mindenkit!

Üdv: Máté

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #400850 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT születésnap és Líthas

Náda írta: Snuff:Hát igen,tavaly nem voltunk 37-en :D


Tuti többen voltunk összesen, mert a torta felvágásának kezdetén voltunk 36-an, aztán megjöttek Mauék még közben, és később még legalább 5-6 ember érkezett. (És gyanús, h. a torta előtt is ment már el valaki?)

Köszönet a szervezőknek, pöpec kis szülinap & Líthas lett! :) Én az ülőhelyek számát keveselltem, főleg amíg főtt a kaja és a tűz köré se lehetett ülni, ebből a szempontból a katlan jobb szvsz. De ez azt hiszem adottság, a kilátó meg eső hiányában is feldobta a helyszínt. :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #400802 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: MTT születésnap és Líthas
Köszönöm mindenkinek aki eljött, mi nagyon jól éreztük magunkat, remélem ti is :)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #400796 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: MTT születésnap és Líthas

Hirannor Luinthôn írta: Eszméletlen buli volt! Köszönet a szervezőknek! Sajnálhatják, akik nem jöttek! Kár, hogy a többség nem várta meg a napfelkeltét, mert számomra így lett teljes a Líthas.

Kár, hogy ma is meló van ß)
De tény, hogy minél kisebb a társaság, annál erősebb a nosztalgia... ß)
"Volt -nem is olyan rég- egy szép világ..." ß)


Ez a tengwás lájk nagyot üt! ß)

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #400791 Írta: Hirannor Luinthôn
Hirannor Luinthôn válaszolt a következő témában: MTT születésnap és Líthas
Eszméletlen buli volt! Köszönet a szervezőknek! Sajnálhatják, akik nem jöttek! Kár, hogy a többség nem várta meg a napfelkeltét, mert számomra így lett teljes a Líthas.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #400779 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: MTT születésnap és Líthas
Szent mimóza, harmincheten :mrgreen: Örülök, hogy jó volt :) Egyúttal sajnálom is, hogy nem lehettem ott. Majd jövőre :)

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #400778 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: MTT születésnap és Líthas
Köszönöm a szervezőknek,hogy ilyen jó MTT Szülinapot hoztak össze! :)

Snuff:Hát igen,tavaly nem voltunk 37-en :D

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #400775 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: MTT születésnap és Líthas
Pedig tavaly mennyi fincsi bográcskaja megmaradt :) Mondjuk az is igaz, hogy tavaly kifejezetten családias hangulatban telt az esemény kevés résztvevővel :)

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #400773 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT születésnap és Líthas
Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek, hogy eljött,szerintem évek óta nem voltunk ennyien az MTT születésnapján. :)
Azt hiszem az MTTnek be kell szerezni egy nagyobb bográcsot. :)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #400751 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: MTT születésnap és Líthas
Köszi, Népek! ß)
Fincsi volt, jó volt, csak hamar hazarohantatok ßP
Kemény mag rulz!

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #400722 Írta: Aydin
Aydin válaszolt a következő témában: MTT születésnap és Líthas
Kiderült, hogy mégsem tudok menni. :cry: Elnézést, hogy ilyen későn - én is nagyon szomorú vagyok miatta. Ha senki nincs, aki megenné helyettem a lecsót, szívesen kifizetem utólag!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #400644 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: MTT születésnap és Líthas
Most ez olyan hogy vagy ott lesznek, vagy nem. Én eddigi életemben voltam ott vagy 100x, ebből 2x voltak, kb 15 éve meg amikor tavasszal fent voltunk megnézni. Ezért nem fogunk másik helyet keresni így hirtelen :)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #400607 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT születésnap és Líthas
Budapesten mindenhol vannak hajléktalanok... Nyugi nem kell tőlük félni.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #400605 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: MTT születésnap és Líthas

Dodie írta: Ősszel sem voltak :)

Nem is tettem volna be, ha nem 2 napos kommentben olvasom...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #400603 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: MTT születésnap és Líthas
Ősszel sem voltak :) De tényleg elég hangosak vagyunk :D

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #400579 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: MTT születésnap és Líthas

Rabyn írta: Ne féljetek már, el fognak menni onnan. Amikor mi fent voltunk megnézni a helyet, egy azaz egy darab hajléktalan aludt ott, és szerintem nem zavarnának minket. Elég hangosak leszünk, elég sokan leszünk. Nyugi. :)


Amikor én voltam ott pár hete hétvégén akkor meg egy sem volt, csak biciklizők bukkantak föl néha.

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #400578 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT születésnap és Líthas
Ne féljetek már, el fognak menni onnan. Amikor mi fent voltunk megnézni a helyet, egy azaz egy darab hajléktalan aludt ott, és szerintem nem zavarnának minket. Elég hangosak leszünk, elég sokan leszünk. Nyugi. :)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #400553 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: MTT születésnap és Líthas

Sil írta: Itt azt írják a kommentelők, hogy a kilátót hajléktalanok lakják :( :
kolesar.geocaching.hu/caches.geo?id=1122


Ó, hogy az a... Eh.
Nem lehetne valakit megkérni (rendőr, mezőőr, hajléktalanokat segítő, ... stb.), hogy bírják őket távozásra? Vagy megkérjük az MTT-s srácokat, hogy lépjenek fel határozottan?

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #400545 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: MTT születésnap és Líthas
Itt azt írják a kommentelők, hogy a kilátót hajléktalanok lakják :( :
kolesar.geocaching.hu/caches.geo?id=1122

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #400427 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT születésnap és Líthas
Kint igen. :)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #400419 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: MTT születésnap és Líthas
Kint lesztek hajnalig, ugye?
Lehet, hogy felmászom, bár aznap négy helyen is kell lennem. :-)

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #400386 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: MTT születésnap és Líthas
Elméletileg nem fog esni, így a tervek szerint megrendezésre kerül a találkozó. Ha mégis eleredne mikor már kint vagyunk, ott a kilátó ami alá be lehet húzódni. Ha aznap leszakadna az ég, még a találkozó előtt, arra mindjárt kitalálunk egy mentőtervet. Ez elég kellemetlen lenne, mivel addigra már meg lesznek véve az alapanyagok a lecsóhoz.

Találkozó a Battyányi téren, ahol kijöttök az aluljáróból a vásárcsarnok felé, azon a placcon valahol fogunk álldogálni. Érkezés: 15:30 és 16:00 között, de lehetőleg mindenki érjen oda 3/4 4-re mert szeretnénk elérni a 15:58-as buszt. Ha ez nem sikerül, a 16:08-assal fogunk menni. Ha már nem állnánk ott a placcon, a 11-es busz megállója bal kéz felől van, szemben a templommal.

Az Árpád kilátó megközelítése:
- Gyalog legegyszerűbben 11-es busszal a végállomásig(Nagybányai út), és onnan a Görgényi útról a Látóhegyi útra letérve egy körülbelüll 15 perc könnyebb sétával elérhetjük a kilátót.
Térkép
- Kocsival: Két lehetőség van. A Törökvészi úton végig a Kapy utcáig majd ott a Verecke lépcsőre kell rákanyarodni, (térkép szerint jobb kéz felől lesz), azon végig egészen amíg el nem fogy az út :D Parkolni nem tudom mennyire lehet most a Verecke lépcső felső szakaszán, mikor legutóbb ott jártunk épp építkezés volt, de a Verecke úton biztosan lehet. Innen egy rövid 2-3 perces sétával fel lehet jutni a kilátóhoz. Ugyanakkor több dolog miatt sem feltétlenül ajánlom ezt: Egyrészt az út elég meredek, nincs is kifejezetten kiépítve, ami nappal még hagyján, de éjszaka, lefele jövet veszélyes lehet. A másik lehetőség hogy végig kell menni a Törökvészi úton a Nagybányai útig, ahol jobb kéz felől csinos kis parkoló is van, és ugyanúgy felsétálni ahogy a BKV-val érkezők. Hosszabb séta de szerintem összességében biztonságosabb.
Térkép
Mivel természetben leszünk, készüljetek enni-innivalóval, pokróccal, szúnyogriasztóval, elemlámpával!

Ami várható: Jó hangulat, vetélkedő és torta! Lesz lehetőség közösen főzött vacsorára is, ennek költsége (jelentkezők számától függően) 2-300 Ft.
Emellett lesz lehetőség NAGYKORÚAKNAK szolid és kulturált alkoholfogyasztásra sör formájában, amit mi beszerzünk előre (valószínűleg Soproni), viszont ehhez szükséges hogy aki igényli, előre jelezze hogy tudjuk mennyit kell venni. Sajnos nem tudjuk ennek költségeit állni (meg az MTT nem is egy olyan szervezet), így ez pluszköltség lesz. Aki limonádét (citromos, narancsos, datolyaszilvás, stb) sört szeretne, az is jelezze, és megpróbáljuk azt is beszerezni :)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #400370 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: MTT születésnap és Líthas
A korábban említett közös indulás a Batyiról mikor lesz?
Eső esetére mi a terv?

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #400366 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT születésnap és Líthas
Megközelítés:
- Gyalog legegyszerűbben 11-es busszal a végállomásig(Nagybányai út), és onnan a Görgényi útról a Látóhegyi útra letérve egy körülbelüll 15 perc könnyebb sétával elérhetjük a kilátót.
Itt egy saját készítésű útmutató:http://noob.hu/2011/06/15/terkepgyalog_1.JPG
- Kocsival: Két lehetőség van. A Törökvészi úton végig a Kapy utcáig majd ott a Verecke lépcsőre kell rákanyarodni, (térkép szerint jobb kéz felől lesz), azon végig egészen amíg el nem fogy az út :D Parkolni nem tudom mennyire lehet most a Verecke lépcső felső szakaszán, mikor legutóbb ott jártunk épp építkezés volt, de a Verecke úton biztosan lehet. Innen egy rövid 2-3 perces sétával fel lehet jutni a kilátóhoz. Ugyanakkor több dolog miatt sem feltétlenül ajánlom ezt: Egyrészt az út elég meredek, nincs is kifejezetten kiépítve, ami nappal még hagyján, de éjszaka, lefele jövet veszélyes lehet. A másik lehetőség hogy végig kell menni a Törökvészi úton a Nagybányai útig, ahol jobb kéz felől csinos kis parkoló is van, és ugyanúgy felsétálni ahogy a BKV-val érkezők. Hosszabb séta de szerintem összességében biztonságosabb.
Itt egy saját készítésű útmutató: noob.hu/2011/06/15/terkepkocsi_1.JPG
Mivel természetben leszünk, készüljetek enni-innivalóval, pokróccal, szúnyogriasztóval, elemlámpával!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #400226 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: MTT születésnap és Líthas

Dodie írta: Képek vannak, valamit 1-1 térkép az odajutásról, amit ide is be fogok biggyeszteni ebéd után :D De majd átmásolom ide az egész ottani leírást, legyen meg itt is minden.

Szóval akkor kaphatunk majd infót ide is?

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #400214 Írta: Aydin
Aydin válaszolt a következő témában: MTT születésnap és Líthas
Én szeretnék kérni magamnak a lecsóból. Köszönöm!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #400004 Írta: Estelwen
Estelwen válaszolt a következő témában: MTT születésnap és Líthas
Én jövök, de szerintem viszek saját kaját... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #399423 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: MTT születésnap és Líthas
Képek vannak, valamit 1-1 térkép az odajutásról, amit ide is be fogok biggyeszteni ebéd után :D De majd átmásolom ide az egész ottani leírást, legyen meg itt is minden. Kajára felírtalak akkor :)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #399420 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: MTT születésnap és Líthas

Dodiee írta: Aki regisztrálva van a facebookon az kérem jelezzen vissza az eseményre hogy jön vagy sem, valamint ott is vannak plusz infók.

Ezek ugye nem olyan plusz infók, amik itt nem jelennek meg, csak ott? :nincsfentfacebookon:

Részemről megyek, kaja: igen, alkohol: nem.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #399415 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: MTT születésnap és Líthas
Halihó!

Lesz közös főzés, szeretnék megkérni mindenkit hogy ha kér kaját (valószínűleg tojásos lecsó lesz) akkor jelezze itt vagy privátban! Aki regisztrálva van a facebookon az kérem jelezzen vissza az eseményre hogy jön vagy sem, valamint ott is vannak plusz infók.
Másik fontos részlet, hogy idén a 18 éven felüliek számára lesz lehetőség szolid és kulturált alkoholfogyasztásra, és ha van rá igény akkor mi ezt (csak hogy tiszta legyen, sörről beszélünk) megvásároljuk előre és el is szállítjuk a helyszínre, de kérem azokat (ismételten csak és kizárólag nagykorúakat) akiknek erre igényük lenne hogy előre jelezzék, mert csak annyit fogunk venni, amennyit előre jeleztek. Ennek árát beleszámítjuk az étkezési költségekbe (nyilván ha valaki nem kér a közösen főzött vacsiból annak ez külön költség lesz).
Megint más: Lesz torta. Igyekszünk szerezni hozzá papírtányérokat/villákat, de az lenne a legjobb ha biztos-ami-tuti alapon mindenki hozna magával legalább evőeszközt.

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.217 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére