Fontos tudnivalók!

Több
13 éve 2 hónapja #401565 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Fontos tudnivalók!
Ismét egy fontos információ!:)

A táborban nagy a hőingadozás. Ezért mindenki hozzon magával elég meleg ruhát! Ha pechünk van és esős időt kapunk, akkor száradni sem fognak tudni hol.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #401484 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Fontos tudnivalók!
Szintén fontos!

A sátorokat segítünk majd leverni és a házakban is segítünk elhelyezkedni. Akik hoznak plusz sátrat pakolni, lehetőleg ne egyedül lakjanak benne, hanem beszéljenek össze valakivel, vagy több valakivel. Ez a házakban/jurtákban lakókra is
vonatkozik.
Persze ez nem kötelező, de nagyban megkönnyítitek a saját és a többiek dolgát. :)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #401481 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Fontos tudnivalók!
Nagyon fontos!!!
Van egy patak a tábor területén, abba belemenni tilos! Akkor is tilos ha nagyon nagyon meleg lesz! (esetleg meg lehet kérdezni, hogy szabad-e, ha 40 fok van.)

Az indok a következő: A patak nem mély, ellenben akármi lehet benne. Gondolom senki se vágyik az ügyeletre elvágott talppal. :)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #401244 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Fontos tudnivalók!
Juhúú! Három hét múlva már Királyfőn leszünk :) Én már nagyon várom, remélem ti is, de annyira azért nem hogy a nagy örömködésben ne feledkezzetek el a következőkről!

Amit feltétlenül hozz, mert nem pótolható: Személyigazolvány; TAJ kártya (vagy ezek másolata); ha van olyan gyógyszer amit rendszeresen szedsz akkor ebből kellő mennyiség!
Hozhatsz még: kullancs és/vagy szúnyogriasztó; bármilyen olyan tárgy, ami szerinted jól jöhet a keretjáték során, és más testi épségét nem veszélyezteti (tehát pl machete-t ne hozz azon az alapon hogy te majd ithilieni bozótjáró leszel); jelmeznek való dolgok(majd teszek be gondolatébresztő képeket a ráhangolódásos topicba!).

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #401106 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Fontos tudnivalók!
Nah, a csetelést helyezzük át a társalgó topicba, ez maradjon meg a tényleg fontos információknak.

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #401101 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Fontos tudnivalók!
Remélem, cucujézni sem szabad ;P

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #401091 Írta: Anglachel/Gurthang
Anglachel/Gurthang válaszolt a következő témában: Fontos tudnivalók!
Az új házirend alapján iszapbirkózni csak szmokingban/estélyiben lehet.

AURE ENZULUVA!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #401089 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Fontos tudnivalók!
Az nem étkezés volt :D Senki se mondja hogy nem lehet fürdőruciban mászkálni, de ne étkezésekkor :)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #401085 Írta: Antathor
Antathor válaszolt a következő témában: Fontos tudnivalók!
Igen ez tavaly is így volt, kivéve amikor a lelkes táborozók találtak egy elég nagy tócsát amibe befértek vagy 25en :D :D :D

- Charm is a learned art.
- So is murder.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #401072 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Fontos tudnivalók!
Amennyiben a pizsid nem egy bugyi és egy trikó, akkor mehetsz :) A lényeg a kulturált és szalonképes öltözet, tehát sem a fiúk sem a lányok nem lehetnek félmeztelenek(lányoknál ez bikinifelsőre is érvényes). De ez tavaly is így volt már :)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #401071 Írta: Virág
Virág válaszolt a következő témában: Fontos tudnivalók!
"13) A programban jelzett keretjáték-eseményeken, étkezéseken minden táborozó megfelelő állapotban és illendő, a keretjáték szellemiségébe illeszkedő öltözékben köteles megjelenni."

Öm, ez ugye nem azt jelenti, hogy nem mehetek pizsiben reggelizni? :roll:

"Alattad a föld, fölötted az ég, benned a létra."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #400967 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Fontos tudnivalók!
Ide is beteszem, hogy lássátok. Lehet kérdezni is a házirenddel kapcsolatban:


Tábori házirend 2011.


1) A tábori rend betartásáért minden táborozó felel. A tábori rend előírásai valamennyi táborozóra érvényesek.

2) A táborban 18 éven aluliak számára alkoholt fogyasztani és alkoholos befolyásoltság állapotában tartózkodni tilos! A 18-ik évüket be nem töltött táborozók dohányzása tilos, a Ntv. 2. § (9), 7. § (13), 67. § (1) alapján!

3) Alkoholt fogyasztani 18 éven aluli jelenlétében, illetve közösségi, nyilvános területen és a közös helyiségekben, valamint a közös programok során minden táborozó számára tilos!

4) Dohányozni 18 éven felülieknek az erre kijelölt helyeken van lehetőségük.

5) A tábor rendjének, tisztaságának fenntartásában minden táborozó egyaránt köteles részt venni. A házak rendben tartása az ott lakók, a közösségi területek az azt használó közösségek felelősségei. A kijelölt dohányzó hely nem megfelelő állapota esetén annak megtisztításáig elveszti státusát.

6) A tábor területének elhagyását a főszervezőknek minden esetben jelezni kell. A 18 éven aluliak engedély nélkül nem hagyhatják el a tábor területét!

7) Tartsuk tiszteletben mások pihenéshez való jogát; ezért a délutáni csendespihenő alatt, és az esti takarodótól a reggeli ébresztőig tartó időszakban rendzavaró viselkedés, hangoskodás, hangos zenehallgatás nem engedélyezett!

8) A táborozók legyenek tekintettel a közeli falu és lakóinak nyugalmára, ezért a táboron kívül is elvárás a kulturált viselkedés.

9) A tábor vizesblokkjai közös használatúak az egész tábor számára, ezek állapotára minden táborozó köteles vigyázni, és lehetővé tenni a többi táborozó számára azok teljes értékű használatát.

10) Tűzrakás csak a főszervezők által erre kijelölt helyeken és időkben lehetséges.

11) A szervezői szobákban és szervezői pihenőben csak a szervezők tartózkodhatnak. A szervezői irodában, raktárban, konyhában, büfében kizárólag a főszervezők és az ott feladatukat ellátó szervezők tartózkodhatnak, ettől eltérni csak a táborvezetőjének engedélyével lehet.

12) A táborozók által hozott, saját tulajdonú (dísz)fegyvereket, íjakat, nyílvesszőket zárt raktárban tároljuk, azokat balesetvédelmi okokból csak konkrét használatra adjuk ki.

13) A programban jelzett keretjáték-eseményeken, étkezéseken minden táborozó megfelelő állapotban és illendő, a keretjáték szellemiségébe illeszkedő öltözékben köteles megjelenni.

14) A tábor személyzetének szállásaira, raktáraiba és kiegészítő helyiségeibe belépni csak a főszervezők engedélyével lehet.

15) Az egészségügyi problémákat (rosszullét, súlyos allergia, baleset) minden esetben jelezni kell a főszervezők felé, ellátásuk az egészségügyi helységben vagy szükség esetén a helyszínen történik.

16) Az elektromos hálózat kialakítása nem teszi lehetővé nagy teljesítményű elektromos eszközök (hűtő-, fűtő berendezések, például hajszárító, vízforraló, rezsó, hűtőtáska) szálláshelyeken való használatát, ezért kérünk minden táborozót, hogy ezek használatát mellőzze a szálláshelyeken - használatuk a konyhában, étkezőben, fürdőben, valamint a szervezői helyiségekben megengedett. A kisebb teljesítményű eszközök használata esetében a szálláshelyeken csatlakozó aljzatonként összesen 250 W teljesítményű eszköz csatlakoztatható. Az egyes eszközök hozzávetőleges teljesményének listája a házirend mellékletében olvasható, a tényleges fogyasztást az eszközről lehet leolvasni.

17) Amennyiben bármely táborozó a fenti szabályokat megsérti, a táborvezető fenntartja a jogot, hogy saját döntés alapján a táborozót a további részvételből kizárja, a részvételi díj megtérítése nélkül, különös tekintettel a második és harmadik pontra!

---

Jellemző elektromos eszközök teljesítménye

Vízforraló 2400-3000 W
Hajszárító 1800-2200 W
Hajvasaló/hajsütővas 600-1000 W
Teafőző/kávéfőző 600-1400 W
Borotva/epilátor 80-150 W
Laptop 80-150 W
Asztali lámpa (villanykörte) 60-100 W
Notebook 60-80 W
Netbook 40-60 W
Asztali lámpa (fénycső) 15-45 W
Hangfal 10-30 W
Fényképezőgép-töltő 10-15 W
Elemtöltő 10-15 W
Olvasólámpa 5-15 W
Rovarriasztó 2-5 W
Telefontöltő 2-8 W

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #400956 Írta: Rákos Olivér
Rákos Olivér válaszolt a következő témában: Fontos tudnivalók!
mindehol elérhető vagyok, fbn keressetek: Rákos-Zichy Olivér ;)

S.P.Q.L.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #400890 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Fontos tudnivalók!
Aki esetleg nem olvasta volna a nagy táboros topicban és házban fog lakni, annak leírom itt is hogy elég kevés tárolófelület lesz a házakban, és vannak olyan házak ahol gyakorlatilag nincs is. Erre mindenképpen készüljetek!
Érdemes lehet vásárolni egy ilyet , ehhez a bal alsó sarokban látjátok a kiegészítőknél hogy milyen fiókokat lehet venni. Ez azért jó, mert fel lehet lógatni az emeletes ágy szélére, és mégis rendezettebben tárolhatjátok a ruhákat. Jurtásoknak is ajánlom, mert ott pláne nem lesz semmilyen külön tároló! Akár ketten is osztozhattok egy ilyenen ha egy embernek sok lenne. :) Van belőle többféle is, például ilyen .

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #400855 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Fontos tudnivalók!
Ha van hordozható mécsestartótok ezekhez hasonló:

www.ikea.com/hu/hu/catalog/products/30156108
www.ikea.com/hu/hu/catalog/products/10186719
www.ikea.com/hu/hu/catalog/products/10179894
www.ikea.com/hu/hu/catalog/products/10122987

Akkor ne hagyjátok otthon!:) (de nehogy vegyetek!! Csak ha van hozzátok:))

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #400842 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Fontos tudnivalók!
Itt a fórumon vagyok elérhető.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #400804 Írta: Antathor
Antathor válaszolt a következő témában: Fontos tudnivalók!
Furtenbacher Antal néven fenn vagyok facebook-on bár elég ritkán olvasgatom (heti 1-2 max) úgyhogy az email ( bhtoto@gmail.com vagy bh-toto@freemail.hu ) célravezetőbb. A telom száma: 06302788683

Totó

- Charm is a learned art.
- So is murder.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #400755 Írta: Orsi_
Orsi_ válaszolt a következő témában: Fontos tudnivalók!
Telefonálni nem szeretek, de mivel okos telefonom van, az email nálam egyenlő egy hívással, vagy sms-sel.. (: ha azt nem veszem észre, hogy emailem jött, a telefont se fogom felvenni :D

A szeretet fény a vakoknak, hang a némáknak, dal a süketeknek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #400679 Írta: Cellofán
Cellofán válaszolt a következő témában: Fontos tudnivalók!
Zseb- és/vagy petróleumlámpa esetleg mécses. Előbbi a sátrak-házak közötti éjjeli mászkálásra, utóbbi az INes eseményekre, mert ha jól tudom videóznak(?), és egy zseblámpa illúzióromboló volna.

Lacho Calad

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #400678 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Fontos tudnivalók!
Részemről nem tervezem hogy facebookon szerveznénk a tábort :)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #400676 Írta: Cellofán
Cellofán válaszolt a következő témában: Fontos tudnivalók!
(Polgári) Név: Karskó Kende (Arckönyvön is ez a sorrend van, igen a Karskót hiszi a keresztnevemnek)
Telefon: harminc-hatnegyven-21-huszonöt
emil-msn: cellofan kukc hilarious punkt kom
szkájp: kkende

Lacho Calad

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #400503 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Fontos tudnivalók!

Anglachel/Gurthang írta: Egyszer otthonhagytam a törülközőm. Várgesztesen. Rossz volt.


:D DD

Én emg a felsőmet.... fél év után találtam meg a raktárban, miközben kelléket kerestem..... :D D

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #400485 Írta: Anglachel/Gurthang
Anglachel/Gurthang válaszolt a következő témában: Fontos tudnivalók!
Egyszer otthonhagytam a törülközőm. Várgesztesen. Rossz volt.

AURE ENZULUVA!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #400450 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Fontos tudnivalók!
Semmiképp se hagyd otthon:

Ha sátras vagy a sátrad és a belevaló dolgokat!
Ha jurtás vagy házas vagy érdemes hozni hálózsákot (elvileg lesz ágynemű, de plusz egy réteg sose árt, ráadásul a zsákodban csak te alszol!
Poharat/bögrét
esőkabátot (nem esernyőt!)
Gumicsizmát vagy valamilyen vízhatlan cipőt
Valami kabalának valót!
Naptejet
Papucsot (idén közös nagy zuhanyzó van)
Érdemes hozni magaddal zsepit és wc papírt

A listát ki lehet még egészíteni. :)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #400352 Írta: Anglachel/Gurthang
Anglachel/Gurthang válaszolt a következő témában: Fontos tudnivalók!
+1 az legutóbbi hozzászólás első feléhez.

AURE ENZULUVA!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #400324 Írta: Virág
Virág válaszolt a következő témában: Fontos tudnivalók!
Fészbukon semmilyen néven nem futok, és nem is fogok, úgyhogy ha szerveztek vmit ott, légyszi írjátok be ide is (: Köszi!!!
Emailen és telefonon általában mindig elérhető vagyok: virag pont 11 kukac gmail pont com a címem, 0670-6173766 a telszámom. Ha a telót nem veszem fel, akkor alszok (:
Ja és gmail chaten is gyakran elérhető vagyok!

"Alattad a föld, fölötted az ég, benned a létra."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #400312 Írta: Anglachel/Gurthang
Anglachel/Gurthang válaszolt a következő témában: Fontos tudnivalók!
Ja tényleg skypeon sachiko857

Igen, tudom, ez egy lánynév, de ez a wowos karakterem ami miatt csináltam annó :D

AURE ENZULUVA!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #400267 Írta: Elrenor
Elrenor válaszolt a következő témában: Fontos tudnivalók!
Facebook-on Békési-Szvitacs Eszter
Skype-on elrenor, msn-t nem használom
Telefonszámom 7o-378-5o-75
E-mail pedig junkee@vipmail.hu (ige, 13 évesen Junkies rajongó voltam...)
Galamb nekem is Nagykovácsiba jöhet :D

"Yksi sormus löytää heidät, se yksi heitä hallitsee,
se yksi heidät yöhön syöksee ja pimeyteen kahlitsee
maassa Mordorin joka varjojen saartama on."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #400224 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Fontos tudnivalók!
Sziasztok :)
Krizsán Anna néven vagyok facebookon, email címem nyiffi kukac gmail pont com, msn-em nincs már egy ideje, viszont ha sürgősen szeretnél elérni, akkor 20/253-1876 :)

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #400107 Írta: Anglachel/Gurthang
Anglachel/Gurthang válaszolt a következő témában: Fontos tudnivalók!
30/9072315
anglachelm és gmail-es az mailcímem
Galambot pedig Nagykovácsiba lehet küldeni :P

AURE ENZULUVA!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.488 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére