Marach - Bemutatkozások

Több
19 éve 9 hónapja #208452 Írta: Onering
Onering válaszolt a következő témában: Marach - Bemutatkozások
Hogy hívnak, hány éves vagy és mi a (fórumos) beceneved?
Pap Kinga vagyok, a fórumon Onering, 19 éves

Mit szeretsz legjobban Tolkien műveiben?
Nagyon tetszik Tolkien fantáziában gazdag világa, az, hogy emellett mégis kézzelfoghatóan valóságossá teszi. Legeslegjobban a hobbitokat szeretem, mert egyszerű lények, viszont mégis kiemelkednek hűségükkel, vidámságukkal, szeretetükkel. A Tolkien által elképzelt Megye, a hobbitházak, lyukak, az életmódjuk mind-mind meglehetősen vonzóak számomra:))

Melyik a kedvenc jeleneted (bármely könyvből/filmből)?
Mikor a Gyűrű elpusztítása után Frodó és Samu a lávatenger között egy sziklán a halált várja. Aztán jönnek a sasok. :cry: ez olyan szép rész mind a könyvben, mind a filmben egyaránt. Nagyon magávalragadó, izgalmas még a hobbitok Vándorral való utazása Völgyzugolyba. Meg a Szeles domboknál zajló események a Buckamanóval :) A FOTR bővített változatából a kedvenc részem, mikor a hobbitok meglátják a Nyugatra tartó nemestündéket.Más filmből: a Kardhalból kedvenc részem az, ahol Stanley feltöri a kódokat, miközben vörösborozik

Milyen más könyveket/filmeket tartasz a kedvencednek?
Szeretem a művtöris könyveket, érdekelnek a korok művészetei, művészei, főleg az impresszionizmusé!!! :) Kaffka, Mikszáth. A verseket is naon szeretem, kedvenc költőim József Attila, Petőfi, Vajda János, Arany, népballadákFilmek: Vissza a jövőbe I-II (örök kedvenc), Ghost, X-men, Kardhal, Amadeus nekem is , meg még sok

Mi a kedvenc…

Ételed?
Pizzzza valódi olasz módra Zamárdiban :mrgreen: , meg szeretem a megdöncis kaját is :lol: Anyu sütötte rántott hús

"miért nő a fü, hogyha majd leszárad?
miért szárad le, hogyha újra nő?"
(Babits)
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #208293 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Marach - Bemutatkozások
Ismerkedés

Hogy hívnak, hány éves vagy és mi a (fórumos) beceneved?

Lenart Andras vagyok, 24 eves. Finwe (nem mintha ezt nem latna mindenki enelkul is :D )

Mit szeretsz legjobban Tolkien műveiben? Melyik a kedvenc jeleneted (bármely könyvből/filmből)?
"... Akkor Fingolfin ugy velte, eljott a noldak vegromlasa, s valamennyi hazuk jovatehetetlen vereseget szenvedett; s sziveben haraggal es elkeseredessel folpattant nagy lovara Rochallorra, s kilovagolt egymaga, es senki sem tarthatta vissza. Ugy szaguldott at Dor-nu-Faugltihon, akar a szel, s aki latta, dobbenten menekult elole, azt hiven, hogy maga Orome jott el, mert tebolyult haragjaban Fingolfin szeme ugy izzott, mint a valake. Igy erkezett Angband kapujahoz, es megfujta kurtjet, megdongette a rezkaput, s parviadalra hivta Morgothot...

Milyen más könyveket/filmeket tartasz a kedvencednek?

Filmek: Nyikita Mihalkov: Etudok gepzongorara
Tarr Bela: Werckmeister harmoniak
Amit utalok (csak egyet emelnek ki) Rettenthetetlen :mrgreen:


Mi a kedvenc…

Ételed? Elsosorban sult husok
Állatod? politikus...o... ize kutya
Színed? kek
Dalod? Cseh Tamas dalok
Idézeted? most nem jut eszembe
Jellemző szavajárásod? sokfele

Milyen zenét hallgatsz, amikor szomorú vagy?
Cseh Tamas, Hobo, Vig Mihaly

Miben érzed magad különösen tehetségesnek?
Rajz, festes (faragni is szeretek)


Mi az, amit nem szívesen csinálsz?
Mosogatas az egyebkent szeretett fozes utan.

Mi a hobbid?
Mondjuk fozes (egyelore hobbi, aztan maj meglatjuk...) Csak most kezdtem :D


Milyen elképzelésed, ötleted van, amit a táborral kapcsolatban fel szeretnél vetni?
Marachodas napja. Reszletek a forumon. Es a tobbi otlet is ott...


Ha nyaralni indulnál, mit választanál célnak, erdőt, hegyet vagy tengerpartot?
Hangulattol fugg


Érdekel a harci- és küzdősportoknak bármilyen formája?
annyira nem de azert neha szivesen virtuskodom :)


Mit gondolsz azokról, akik csak úgy letörik a fák ágait?
Inkabb az zavar, hogy nagyuzemben irtjak oket. Persze valahol a dolog mindig ott kezdodik, hogy nem tisztelik a termeszetet.


Mi az a kérdés, amit fontosnak érzel és feltennél a többieknek?
Ugye azert neha komolyak is leszunk? Es ugye mindenki lelkesen vesz majd reszt az alkotomunkaban is?

Mi a legnagyobb őrültség, amit valaha csináltál?
Kicsavartam a haverokkal egy kozlekedesi tablat :mrgreen:

Mi az az életedben, amire leginkább büszke vagy?
Arra, hogy rajottem es beismertem magamnak eletem nagy reszeben rossz uton jartam eddig, es azokra az erofeszitesekre amiket azota tettem, teszek. (pl rajzaim)

Mi a következő cél, amit szeretnél elérni?
Elkezdeni egy kepzos sulit.

Van olyan álmod, amire nagyon vágysz, de nagyon-nagyon sokat kell azért még tenned, hogy sikerüljön?
Festesbol, rajzolasbol, grafikabol szeretnek megelni (szgepes grafika, 2d, 3d, animacio, illusztraciokeszites, stb)

Ha van kedves dal-, vers- vagy más idézeted, írd ide!

Van de most nem talalom a neten. Maj szolok, ha betettem...

Van valami, amire a táborban nagyon oda kell figyelned?
Arra, hogy ne lustuljak es melyebben megismerjek embereket. Szal arra, hogy ne zarkozzak be tulsagosan.
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #207754 Írta: Laurelin
Laurelin válaszolt a következő témában: Marach - Bemutatkozások
Hogy hívnak, hány éves vagy és mi a (fórumos) beceneved?

Kósik Barbara vagyok, 25 éves, Laurelin a fórumos nevem.

Mit szeretsz legjobban Tolkien műveiben? Melyik a kedvenc jeleneted (bármely könyvből/filmből)?

Azt szeretem benne, hogy, ha kell menedék, ha kell ösztönző erő, választ ad kérdésekre, amik még meg sem értek bennem. Kedvenc jelenetem nem is tudom, hogy van e. A filmben az első rész legelejét szeretem, amikor még olyan idilli minden.

Milyen más könyveket/filmeket tartasz a kedvencednek?

Szinte bármit ami az állatokról szól. Robert Merle műveit szeretem, h.g. Welles könyveit, Orwelltől az 1984-et, az Állatfarmot, Huxley-tól a szép új világot. Ezen kívűl szeretem a fantasztikus és a horror irodalmat, két kedvencem Asimov és Stephen King.

Mi a kedvenc…

Ételed? RAKOTTKÁPOSZTA!!! Nyami:-)
Állatod? Lovak kutyák, főleg Sleepy szegény elhagyott kiskutyám.
Színed? Bordó, fekete, újabban már a pasztellszínek is.
Dalod? Beatrice: Nem kell
Idézeted? Örökké nem eshet
Jellemző szavajárásod? leginkább az, hogy leginkább:-)
Milyen zenét hallgatsz, amikor szomorú vagy?
Legtöbbször semmit, csak sírok, de ha mégis, hát valami keményet, hogy a szomorúság átforduljon dühbe.


Miben érzed magad különösen tehetségesnek?
nem hinném, hogy különösebb tehetségem volna bármi iránt, amit elértem az gyakorlás kérdése volt.


Mi az, amit nem szívesen csinálsz?
Intézkedni, hivatalos ügyekkel foglalkozni, az nyűg.


Mi a hobbid?
Olvasás, Diablo2:-)


Milyen elképzelésed, ötleted van, amit a táborral kapcsolatban fel szeretnél vetni?
amit akartam teljesülni fog

Ha nyaralni indulnál, mit választanál célnak, erdőt, hegyet vagy tengerpartot?
VIZET!!!


Érdekel a harci- és küzdősportoknak bármilyen formája?
igen. :) Igen, Telcontar lelkes, olykor kevésbé lelkes tanítványa volnék


Mit gondolsz azokról, akik csak úgy letörik a fák ágait?
ÍAttól függ mit értünk a csak úgy alatt? Ha hobbiból teszik, hogy romboljanak, hát az ő kezüket törném le! Ha célja is van a dolognak (faluhelyen gyakran járnak télen gallyazni) ám legyen.


Mi az a kérdés, amit fontosnak érzel és feltennél a többieknek?
Hogy érzed magad a bőrődben, de VALÓBAN,


Mi a legnagyobb őrültség, amit valaha csináltál?
Feljöttem Pestre csak úgy minden háttér nélkül.


Mi az az életedben, amire leginkább büszke vagy?
Arra, hogy minden félelmem ellenére még élek, és nem vagyok hajléktalan.


Mi a következő cél, amit szeretnél elérni?
Biztonság


Van olyan álmod, amire nagyon vágysz, de nagyon-nagyon sokat kell azért még tenned, hogy sikerüljön?
Túl sok van:-( néhány... Saját lakás, főiskola, család végre... túl sok.


Ha van kedves dal-, vers- vagy más idézeted, írd ide!

Hát Telcontar már lelőtte, de azért van más is.
Magam vagyok, nagyon
kicsordul a könnyem, hagyom,
viaszos vászon az asztalon,
faricskálok lomhán egy dalon,
vézna szánalmas figura én,
én, én
s magam vagyok a föld kerekén.


Van valami, amire a táborban nagyon oda kell figyelned?
Nem hiszem, hacsak arra nem, hogy ne nyaggassam agyon Telcontart:-)

Lemostam a festéket arcomról
most látszik csak, nem mosolygok,
a rettenet fintora ez.
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #207521 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: Marach - Bemutatkozások
Aiya, gondoltam, mostmár én is...

Hogy hívnak, hány éves vagy és mi a (fórumos) beceneved?
Kovács Beáta, 18 és Silmeniel/Silcucc és egyebek a beceneveim...

Mit szeretsz legjobban Tolkien műveiben?
Hogy hosszú idő óta ez volt az első olyan "világ", amiben élni szerettem volna. Talán a vágyott tisztaságot testesíti meg számomra.

Melyik a kedvenc jeleneted?
Billy Boyd éneke az ostrom alatt és Vasudvard entek általi lerombolása... Főleg...

Milyen más könyveket/filmeket tartasz a kedvencednek?
Huhh... Hosszú lista lenne, egy pár: Orwell:1984, Bulgakov: Mester és Margarita, Dosztojevszkij:Bűn és bűnhődés, Stendhal: Vörös és fekete /tehát főleg a realizmus időszaka/, ezen kívül: Csáth Géza és Poe novellái, Pilinszky és Poe versei... Nagyjából ennyi :)
Filmek: kövezzetek meg, de imádom Kevin Smith rendezéseit (ShopStop, ShopShow, Dogma, ComicStrip, Jay & Silent Bob strikes back), valamint A Holló, a Mechanikus Narancs, Rekviem egy álomért, és még sorolhatnám...

Mi a kedvenc…

Ételed? tejszínes csirkemell főtt tésztával ;)

Állatod? macskák, kutyák, hörcsögök-egerek-patkányok, teknősök, halak (szigorúan díszhalak), meg sok más... :)

Színed? fekete, piros, narancssárga

Dalod? Zanzibár: Fájdalom és a Csalódott vagyok

Idézeted? "...de egy mosolyba bújva még most is az arcodra fagynék..."

Jellemző szavajárásod? izé, nyüff, nyuff, nyüssz, fáradt vagyok

Milyen zenét hallgatsz, amikor szomorú vagy? általában depisebbet, és ettől még szomorúbb leszek, és még inkább, és még, és akkor Eru irgalmazzon azoknak, akik a szemem elé kerülnek... :twisted:

Miben érzed magad különösen tehetségesnek? Énekelni szeretek, de majd kiderül, milyen tehetségem van hozzá ;)

Mi az, amit nem szívesen csinálsz? Tulajdonképpen semmit sem csinálok szívesen, ha nincs kedvem, máskor pedig bármit megcsinálok szó nélkül :)

Mi a hobbid? Net, jóapám-jóanyám kiakasztása, olvasás, zene

Milyen elképzelésed, ötleted van, amit a táborral kapcsolatban fel szeretnél vetni? Jelenleg nuku, de töröm az agyam ;)

Ha nyaralni indulnál, mit választanál célnak, erdőt, hegyet vagy tengerpartot? Abszolút kedvfüggő. Ha csiguszt játszom, elbújok a hegyekbe, ha bulizni akarok, tengerpart.

Érdekel a harci- és küzdősportoknak bármilyen formája? THK annak számít? ;) Régen eccer próbáltam a karatét, de már alig emlékszem rá... Ilyen fizikummal nem nagyon próbálkozom.

Mit gondolsz azokról, akik csak úgy letörik a fák ágait?
Ugyanazt, mikor valaki belerúg egy másik emberbe. Értelmetlen.

Mi az a kérdés, amit fontosnak érzel és feltennél a többieknek? Mi az életcéljuk.. Mert ez az, amire én nem tudok válaszolni...

Mi a legnagyobb őrültség, amit valaha csináltál? Az a néhány eltúlzott kiborulásom, aminek majdnem rossz vége lett.

Mi az az életedben, amire leginkább büszke vagy? Anyum. /és a nyelvvizsgáim :P /

Mi a következő cél, amit szeretnél elérni? Ezt nem tudom... Most épp' őrlődök... :) Majd kitalálom talán szeptemberre.

Van olyan álmod, amire nagyon vágysz, de nagyon-nagyon sokat kell azért még tenned, hogy sikerüljön? Talán az énekléssel kapcsolatos dolgok... De majd kiderül...


Ha van kedves dal-, vers- vagy más idézeted, írd ide!
/kettőt írok, előre is bocs.../
Pilinszky János: Gizgaz

Fű van. Nappal meg éjszaka.
Tegnap valaki azt mondta: "gyere,
gyere ide", s én odamentem,
haladva a gizgazos talajon.

Éjszaka félek. De a reggel
még akkor is melenget és lebegtet,
ha szótlanul és mozdulatlanül fekszem.

Ruhám puha és ismerős.
De ruha nélkül
fázom és parányi vagyok.

Ha vezetnek, biztosan járok.
Egyedül bizonytalanul.
Mégis ilyenkor szinte repülök,
ha félek is, hogy elveszek a fűben.

Pilinszky János: Mosoly, könny, oszlopok

A fátyol és a napernyő elég,
mint cigarettapapiros.
De elégnek a csontok is,
a sziklák és a tengerek vize.

Csupán a mosoly halhatatlan,
a könny, s az oszlopok.
Bár ők se élik át a pusztulást,
csak túlragyogják.

Van valami, amire a táborban nagyon oda kell figyelned?
A toleranciaküszöbömet meg kell emelnem, mert most a béka popsija alatt van a hangulatommal együtt, és meg kell próbálnom szocializálódni, mert az utóbbi hónapokban kissé befordultam...

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #207207 Írta: Oisin
Oisin válaszolt a következő témában: Marach - Bemutatkozások

Dae/siss írta: Hisztek a tündérekben? :D

Igen!

Dae/siss írta: Alfred Noyes The Highwaymanje, talán ismeritek, Loreena McKennit is feldolgozta.

Az a kedvenc Loreena számom!

Üdv, Oisin

If I saw my son Osgar and God hand to hand on the Hill of the Fiana, my son put down, I'd say that God is a strong Man!
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #206019 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Marach - Bemutatkozások
Hogy hívnak, hány éves vagy és mi a (fórumos) beceneved?
Szarvas Szilvia (ha fel akarok vágni, hozzáteszem az Erzsébetet is, ami keresztnevem ugyan, de nem anyakönyvezett), 19 éves, Dae/siss néven futok. A Siss 'sziszinek' ejtendő, a Dae pedig úgy, ahogy írjuk, no latinosítás, bármelyiknek hívhattok, mindkettőt szeretem. :)

Mit szeretsz legjobban Tolkien műveiben?
Éowynt :) Amúgy a valóságérzetét, a hitelesen megteremtett mítoszvilágát; egyébként inkább a Szilmarilok rajongótáborába tartozok.

Melyik a kedvenc jeleneted?
Film: Nem vagyok Arwen-fan, de amikor megidézi a patakot, az vhogy mindig megborzongat. Könyv: Éowyn és Aragorn párbeszéde, mielőtt Aragorn elindulna a Holtak Ösvényére.

Milyen más könyveket/filmeket tartasz a kedvencednek?

könyvek: George RR Martin Song Of Ice And Fire-ciklusát; Wilbur Smith: A folyó istene; Arthur Golden: Egy gésa emlékiratai; Margit Sandemo Jéghegyek Népe- sorozata; Michael Ende minden; Rejtő Jenő úgyszintén minden :) ; Zsoldos Péter: Távoli tűz; Shakespeare-összes; Harrison Fawcett: A korona hatalma, Fonyódi Tibor Kalandor-világa és még egy sereg más, ami perpill nem jut az eszembe
Filmek: Oroszlánkirály (és minden Disney), Amadeus, A muzsika hangja, A Karib-tenger kalózai, és sok más

Mi a kedvenc…

Ételed? fagyiiii :) egyébiránt brassói, hortobágyi, hagymás rostélyos
Állatod? Lovak, macskák, szarvasok (hehe :twisted: ), oroszlánok, farkasok. (a rovarokat én is gyűlölöm)
Színed? Kék mindenestül, fekete, zöld, ezüst
Dalod? Edenbridge: Arcana
Idézeted? "Kicsoda az, aki megmérhette a tenger mélységét?"
Jellemző szavajárásod? elég sűrűn szentségelek :oops:

Milyen zenét hallgatsz, amikor szomorú vagy?
Olyankor nem szoktam zenét hallgatni, inkább rajzolok, vagy kimegyek egyet dühöngeni.

Miben érzed magad különösen tehetségesnek?
a nyafogásban :P na jó, talán írás

Mi az, amit nem szívesen csinálsz?
veszekedés, vita értetlen emberekkel

Mi a hobbid?
irkálás, rajzolás, lovaglás, olvasás, éneklés, és mostanában kezdtem rákapni a főzésre.


Milyen elképzelésed, ötleted van, amit a táborral kapcsolatban fel szeretnél vetni?
már felvetettem párat


Ha nyaralni indulnál, mit választanál célnak, erdőt, hegyet vagy tengerpartot?
Erdőt és/vagy hegyet, a tengert nem szeretem


Érdekel a harci- és küzdősportoknak bármilyen formája?
Érdekel a iaido (japán kardművészet), de lusta vagyok hozzá. Egy időben rendszeresen íjászkodtam, azt szívesen újrakezdeném, leginkább lovasíjászat formájában.

Mit gondolsz azokról, akik csak úgy letörik a fák ágait?
A száraz ág letörése jót tesz a fának. Akik egészséges ágakat tördelnek, nos... remélem, beleáll a kezükbe minimum pár tüske.


Mi az a kérdés, amit fontosnak érzel és feltennél a többieknek?
Hisztek a tündérekben? :D

Mi a legnagyobb őrültség, amit valaha csináltál?
Visszadumáltam a volt gimis ofőmnek, nem is egyszer és nem is túl finoman. Jah, hogy ez nem őrültség? Nem ismeritek a nénit....

Mi az az életedben, amire leginkább büszke vagy?
Hogy átmentem a angol alapvizsgán, és hogy egy beszélgetés után is képes vagyok teljes jellemképet alkotni az emberekről.

Mi a következő cél, amit szeretnél elérni?
Átmenni az utóvizsgákon, amelyek első felvonásán nem mentem át... :oops:

Van olyan álmod, amire nagyon vágysz, de nagyon-nagyon sokat kell azért még tenned, hogy sikerüljön?
Írás+rajzolás. Írásból fel kéne pörgetnem a tempót és szoktatnom kéne magam a megfelelő észjárásra, rajzolásból pedig nagyon-nagyon sokat kell még gyakorolnom...

Ha van kedves dal-, vers- vagy más idézeted, írd ide!

Egyik legkedvencebb versem Alfred Noyes The Highwaymanje, talán ismeritek, Loreena McKennit is feldolgozta. Sajnos magyarra (még :) ) nincs lefordítva.

The tip of one finger touched it, she strove no more for the rest;
Up, she stood up at attention, with the barrel beneath her breast.
She would not risk their hearing, she would not strive again,
For the road lay bare in the moonlight,
Blank and bare in the moonlight,
And the blood in her veins, in the moonlight, throbbed to her love's refrain.
.....
Tlot tlot, in the frosty silence! Tlot tlot, in the echoing night!
Nearer he came and nearer! Her face was like a light!
Her eyes grew wide for a moment, she drew one last deep breath,
Then her finger moved in the moonlight--
Her musket shattered the moonlight--
Shattered her breast in the moonlight and warned him--with her death.

Az egész itt van:
www.poemhunter.com/p/m/poem.asp?poet=6643&poem=32425


Van valami, amire a táborban nagyon oda kell figyelned?
Hogy ne aludjak el este tízkor egy csapásra, ahogy szoktam :D
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #206009 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Marach - Bemutatkozások

Ratzkha írta: Tehetségnek esetleg a 'hasbeszélésemet' tudnám felhozni, amit nem szó szerint, hanem inkább úgy értek, hogy szinte bármilyen érdektelen, tré tárgyról képes vagyok min. 5 perces kiselőadást rögtönözni. Tehát szócséplés.
De tisztában vagyok ennek haszontalanságával, ezért valószínű rosszul tettem, hogy a 'tehetség' kérdésre adom válaszul.

Mér, szerintem ez tökjó - feleléseknél legalábbis jól jön.. 8) "A feleletetben annyi a rizsa, hogy Kínában egy év alatt se termelnek ennyit" (Tanárszöveg 8) )

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #206006 Írta: Ratzkha
Ratzkha válaszolt a következő témában: Marach - Bemutatkozások
Bemutatkozás á la Ratzkha

Szabadkai Bálint a polgári becsületlen nevem, a fórumon Ratzkha néven vagyok ismeretlen, lévén ritka világháló-járó. Eddig 17 életévemet számoltam össze.

Tolkien műveiben talán a stílus ésa lépten nyomon beszúrt életbölcsességek tetszenek a legjobban.
Kedvenc jelenetem pedig a píterdzsekszonféle tré filmtrilógia elsőrészében (BŐVÍTETT!) központi helyet foglaló móriai üsd-vágd-nemapád.

Egyéb írott médiumok közül lenyűgözött: Kundera, főleg A lét elviselhetetlen könnyűségével, valamint Kosztolányi Néró, a véres költője, illetve Orwell 1984-e. Filmek: Mátrix trilógia (tudom, hogy nem jó, nem igényes, nem eredeti, de hívő vagyok); Harcosok klubbja, Blöff, Órák, Fülke, Donnie Darko. Valamint Az utolsó éjjel jjajjj! és a Forrest Gumpot ki ne hagyjam!

Kedvenc Élelem: Milánói makaróni.
Állatom: Szerintem; azaz jól meggondolva ... NINCS. Nem tudom miért kéne egyiket a másiknál jobban preferálni. Ha viszont mindenképpen kell egyet választani, akkor a repülőmókus. Vagy egy kellemetlenül veszélyes macskaféle.
Színem: A haragoslila. Amelyik már annyira sötét, hogy feketéveli is keverhető. Esetleg ennek egy giccsbehajlóan világos árnyalata.
Dalom: Santana: Put Your lights On
Idézetem:...azt hiszed, most levegőt lélegzel? ... (A Mátrixból Morpheus süti el)
Jellemző szavajárásod: Nem hiszem, hogy lenne ilyen. Trágár tucategyéniségnek tartom magam.

Ha le vagyok hangolva álltalában a Metallica Master of Puppets című albumát, vagy Loreena McKennith-et , esetleg Nirvanát rakok fel, attól függően, hogy kisimulni, vag feltöltődni, vagy szenvedni akarok.

Tehetségnek esetleg a 'hasbeszélésemet' tudnám felhozni, amit nem szó szerint, hanem inkább úgy értek, hogy szinte bármilyen érdektelen, tré tárgyról képes vagyok min. 5 perces kiselőadást rögtönözni. Tehát szócséplés.
De tisztában vagyok ennek haszontalanságával, ezért valószínű rosszul tettem, hogy a 'tehetség' kérdésre adom válaszul.

Amit nem szíyesen csinálok, az az olyan munka, vagykötelesség, amelynek nem látom értelmét. Tehát főleg az elméleti, vagy soha nem használható matek-fizika példák. Valamint minden, amihez fűnek tartom magam.

Hobbik: számítógép(napi időrablás szinten), bicajozás, kirándulás (ha oda vetülök szívesen csinálom, de nem vagyok valami nagy szervezőegyéniség), és a szerepjáték.

Elképzelés? Ötlet? Áh... ! Ahhoz kreativitás kéne. Ami nekem eszembe jutott (tömeges szinkronvívásgyakorlatok a Kard Rendjében, Kószakadájverseny) az valószínű már régen megfordult másnak a kobakjában is, egészen a megvalóulás szintjéig.

Nyaralási cél egy jó hosszú túra jó hosszú pihenőkkel (2-3 nap) ami keresztül vezet bícsen, hegyen(szikláson), erdőn, mezőn.

Érdekel a harci illetve küzdősportok bármilyen formája.
( Valószínűleg a Kard Rendjében leszek megtalálható, intenzív mozgással töltve a tábor legalább egyik felét. )

Mit gondolok azokról akik csak úgy letörik a fák ágait? Mit gondolsz azokról akik csak úgy letörik az emberek karjait?

Az eddigi legnagyobb őrültségem talán 7.-ben a feszültség levezetésének azon formája volt, hogy a falra dekoratív jelleggel kitett költők képeit törtem, zúztam különböző kemény, kicsiny és dobható tárgyakkal.

Büszke vagyok rá, hogy ilyen sokáig kibírtam az osztálytársaimat.

Roppantul örülnék, ha sikeresen venném a kétszintű érettséginek nevezett kibaltázás okán elém állított kanyart, és bejutnék valami mérsékelten igénytelen felsőoktatási intézménybe, töri szakra.

Nincsenek álmaim. Sokkal egyszerűbb így nekem. (legalábbis jól hangzik.)

Kedvelt dal, ha nem bánjátok:

Metallica : Enter Sandman

say your prayers little one
don't forget, my son
to include everyone ah

Tuck you in, warm within
keep you free from sin
till the sandman he comes

sleep with one eye open
gripping your pillow tight

exit light
enter night
take my hand
we're off to never never land

somethings wrong, shut the light
heavy thoughts tonight
and they aren't of snow white

dreams of wars, dreams of liars
dreams of dragon's fire
and of things that will bite

sleep with one eye open
gripping your pillow tight

exit light
enter night
take my hand
we're off to never never land

(guitar solo)

no I lay me down to sleep
(child repeats)
pray the lord my soul to keep
(child repeats)
if i die before i wake
(child repeats)
pray the lord my soul to take
(child repeats)

hush little baby, don't say a word
and never mind that noise you heard
it's just the beast under your bed
in your closet, in your head

exit light
enter night
grain of sand

exit light
enter night
take my hand
we're of to never never land

ya ha ha
whoa
ya ya


A táborban nem árt, ha figyelek arra, hogy ne fázzak meg negyedszer ezen a nyáron, az alergiám, az egyre ritkábban előjövő asztmám, valamint a bokáim épsége.
Meg az, hogy lehetőleg ne hajszoljam magam fizikai tűrőképességem határain túl, a vidámság és az adrenalin fáradságcsökkentő hatása miatt.
Más semmi komoly. :lol:

If you'll tell anyone who will listen but you feel ignored
If nothing's really making any sense at all
Let's talk
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #205953 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Marach - Bemutatkozások
Hogy hívnak, hány éves vagy és mi a (fórumos) beceneved?
Bogdán Réka Zsuzsanna vaok (a legutóbbi csak bérmanév, nem használom egyébként), 15 éves, Sötétszőke Soknevű (ez a megnevezés csak Alyrnak megengedett), viszont az tény, h sok nevem van... amit újabban használok az az Ayna Aven, viszont itt Elnareth Eia Ayna néven létezem.

Mit szeretsz legjobban Tolkien műveiben? Melyik a kedvenc jeleneted (bármely könyvből/filmből)?
Ainulindale, meg (a dicső) Númenor leírása... (perme rajong Númenorért)

Milyen más könyveket/filmeket tartasz a kedvencednek?
Huhh.. elég sokmindent. Könyv: mostanában krimik (AC és Ed McBain, bár Poirot-t nem szeretem), egyébként meg Tolkien, HP, Dűne, meg Wilbur Folyó-tekercs-Mágusa
Film: HKT, Bob herceg, István a király, Hair, Volt egyszer egy vadnyugat, meg még sokmindent.

Mi a kedvenc…

Ételed? nemszeretek enni, de ha már kell akkor minden ami gaz
Állatod? a Madár. (ti: Varju Nándor, a színkörvezetőnk)
Színed? Sötétkék
Dalod? nincs kedvenc
Idézeted? naon sokminden...
Jellemző szavajárásod? Beő :) ...

Milyen zenét hallgatsz, amikor szomorú vagy?
Halihalihó (most meg nem mondom, h mi a címe.. asszem Arizonia Dream) és a Requiem for a Dream ("szép" emlékeim kötődnek ezekhez :D )


Miben érzed magad különösen tehetségesnek?
Tudok szeretni. (viszont meglehetősen nagy teher vaok emiatt) ja és szerintem jó tanársegéd vaok (mit hol talál meg az illető)


Mi az, amit nem szívesen csinálsz?
például amit most... beteg vaok és vakargatom a szúnyogcsípéseimet..


Mi a hobbid?
fényképezés, halál (ez mint téma), létezés


Milyen elképzelésed, ötleted van, amit a táborral kapcsolatban fel szeretnél vetni?
Vardahantaletakaroooooook :mrgreen:


Ha nyaralni indulnál, mit választanál célnak, erdőt, hegyet vagy tengerpartot?
Tengert


Érdekel a harci- és küzdősportoknak bármilyen formája?
naná, csak nincs rá sok lehetőségem.

Mit gondolsz azokról, akik csak úgy letörik a fák ágait?
erről egy vicc poénja jut eszembe: "a csúnya szavakat kihagyjam?" "Igen" "Akkor semmit"


Mi az a kérdés, amit fontosnak érzel és feltennél a többieknek?
Ha tudnád percre pontosan, hogy mikor halsz meg... felkészülsz, mindent elintézel, befejezed az életed.. és eljön a perc és nem történik semmi... mit érzel?


Mi a legnagyobb őrültség, amit valaha csináltál?
megszülettem


Mi az az életedben, amire leginkább büszke vagy?
fényképeim egy része és a vakmerőségem (ami persze mindig a legrosszabbkor jön elő)

Mi a következő cél, amit szeretnél elérni?
túlélni a nyarat és újra futni, futni, futni... ( ötödikes koromig futó voltam, atán tüdőgyuszi miatt abba kellett hagynom)


Van olyan álmod, amire nagyon vágysz, de nagyon-nagyon sokat kell azért még tenned, hogy sikerüljön?
Reiki tanító-mester szeretnék lenni...


Ha van kedves dal-, vers- vagy más idézeted, írd ide!
"- Hol van a Nap neve?
- Belül.
- Micsoda?
- A Napon belül. És hol van a Te neved?
- Nekem adták.
- Jó, de hol van?
- Le van írva. És hol van a tó neve?
- Rajta.
- Miért van a név a tavon?
- Mert nem tud belemenni.
- Akkor a tetején van?
- Nem.
- Hol van?
- Nincs sehol"

Van valami, amire a táborban nagyon oda kell figyelned?
Hogy jókedvűnek látszak és h tudjak odafigyelni másra
[size=9:f50cll4y]előre is bocsánatot kérek mindenkitől a viselkedésemért, de a konfot pl végigsírtam - most ugyan nem vaok olyan rosszul, de egy hét szjátszós tábor után leszek[/size]

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Látogató
  • Látogató
19 éve 9 hónapja - 19 éve 9 hónapja #205948 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Marach - Bemutatkozások
Hogy hívnak, hány éves vagy és mi a (fórumos) beceneved?
Szabadkai Zsófia,23,Szofi

Mit szeretsz legjobban Tolkien műveiben?
Tolkien nyugodt, ráérős elbeszélési tempóját, áradó mesélőkedvét; a művek tiszta, naiv, ősi, mondaian tágas világát.

Melyik a kedvenc jeleneted
Amikor Éowyn és Faramir áll Minas Tirith falán és a szél ősszefújja a hajukat...(Az Ispotály)

Milyen más könyveket/filmeket tartasz a kedvencednek?
Kőnyvek: Müller Péter: Jóskőnyv, Vavyan Fable- regények,
Filmek:Zatoichi, Távol Afrikától,

Mi a kedvenc…

Ételed?
Sajtos-vajas piritós paradicsommal, pulykasonkával. (Nem árt, ha a kenyér magos- krumplis...Nyammmm :P )

Állatod?
ló,macska(ezek a totemállataim),de rovarok kivételével a tőbbit is kedvelem

Színed?
zőld,lila,fekete

Dalod?
passz(Metallica,Nightwish,Enya,Loreena Mc Kennitt,Ákos,Sting,stb-széles a skála)

Idézeted?

"Segits mindennek olyannak lennie,
mint amilyen úgyis!"
*************
"Lelkünk magja sugárzó lehetne,
ha mernénk hasadni."

(Fodor Ákos)

Jellemző szavajárásod?
"...vagy mi a lóhalál/lóhere"

Milyen zenét hallgatsz, amikor szomorú vagy?
John Lord: Pictured Within

Miben érzed magad különösen tehetségesnek?
irodalom,empátia


Mi az, amit nem szívesen csinálsz?
nem szívesen hallgatom mások veszekedését...

Mi a hobbid?
szerepjáték,irodalom,barátok,séta


Milyen elképzelésed, ötleted van, amit a táborral kapcsolatban fel szeretnél vetni?
a Toll Rendjének egyik rendi vezetője vagyok-még dolgozunk a programon

Ha nyaralni indulnál, mit választanál célnak, erdőt, hegyet vagy tengerpartot?
erdő

Érdekel a harci- és küzdősportoknak bármilyen formája?
igen. :) nézni (is) szeretem...

Mit gondolsz azokról, akik csak úgy letörik a fák ágait?
Famászás kőzben a belógó száraz ágakat le szoktam törni. Biztos, hogy mindenből elméleti, elvi kérdést kell csinálni?


Mi az a kérdés, amit fontosnak érzel és feltennél a többieknek?

Tudok segiteni? Mindenki jól van?

Mi a legnagyobb őrültség, amit valaha csináltál?
hosszú..még gondolkozom...nem biztos,hogy publikus...

Mi az az életedben, amire leginkább büszke vagy?
hogy LEPen én voltam a Karády-terem koordinátora, és Lamorak meg Anci megdicsért

Mi a következő cél, amit szeretnél elérni?
átmenni a 8-ai vizsgámon(kortárs magyar irodalom)

Van olyan álmod, amire nagyon vágysz, de nagyon-nagyon sokat kell azért még tenned, hogy sikerüljön?
megtalálni a helyemet az életben(őnismeret,stb)



Ha van kedves dal-, vers- vagy más idézeted, írd ide!
Mostanában József Attila Eszmélet-ciklusának III. szakasza jár a fejemben szinte szakadatlanul:

"Sovány vagyok, csak kenyeret
eszem néha, e léha, locska
lelkek közt ingyen keresek
bizonyosabbat, mint a kocka.
Nem dörgölődzik sült lapocka
számhoz, s szivemhez kisgyerek-
ügyeskedhet, nem fog a macska
egyszerre kint s bent egeret."


Van valami, amire a táborban nagyon oda kell figyelned?allergia,energia,türelem
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja - 19 éve 9 hónapja #205878 Írta: Daeadan/Bátor Fhéánor
Daeadan/Bátor Fhéánor válaszolt a következő témában: Marach - Bemutatkozások
Hogy hívnak, hány éves vagy és mi a (fórumos) neved?

Szőcs Bence vagyok 16 éves, a nicknevem Daeadan.

Mit szeretsz a legjobban Tolkien műveiben?Mi a kedvenc jeleneted a könyvből/filmből?

,,Lovagoljunk ki! A becsületért? Nem. Rohanért". Ez mindig könnyeket csal a szemembe.

Milyen más filmeket/könyveket tartassz a kedvencednek?

Kedvenc?Fogós. Nemtom....De a kedvenc könyvem Tűzzel-vassal.

Kedvenc...

Étel?Huh milánói
Állat?Ló minden mértékben!!
Szín?Zöld hogy miért?Nemtom....
Dalod?Pippin éneke...
Idézet?Minden út a homályba vezet...
Jellemző szavajárás?Morgoth redves hajára...(bocs Léli :D )
Milyen zenéket hallgatsz ha szomorú vagy?
Nightwish-t
Miben vagyok tehetséges??
Magamat adni másokért...
Mit nem szeretsz csinálni?
Tétlenül ülni és nézni mások szenvedését!
Mi a hobbid?
Tanulok Kardot forgatni!!
Milyen ötleteim vannak a táborra?
Nemtom ez jön magától!
Ha nyaralni mennék?Erdő!!
Érdekelnek a harcművészetek??
Minden mértékben!
Akik letörik a fákat?Mind ork!
Milyen fontos kérdésem lenne?Készen álltok?
Mi a legnagyobb őrültségem??
Jelentkeztem :D
Büszke nem vagyok...akkor az nem én lennék...
Célom?Van...Boldog lenni....

...De eljött a végzet és a nagy tettek ideje...
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #205741 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Marach - Bemutatkozások
Barna Bálint (Gandalf), 22 és fél éves.

Kedvenc jelenet a könyvből: Cormallen mezeje
Kedvenc jelenet a filmekből: Gandalf "halála"

Egyéb kedvencek: Star Wars, Harry Potter, Sherlock Holmes, Jules Verne, meg mittomén.

Kedvenc...
-ételem: pekingi kacsa
-állatom: tengerimalac, ősrák
-színem: A zöld! Nem.... a kék! Áááááááááááááá.............!!!!! :twisted: :lol:
-zeném: István, a király
-idézetem: ---
-jellemző szavajárásom: Jó Reggelt! :wink:

Ilyen zenét hallgatok amikor szomorú vaok: Bran, Szörényi-Trilógia, Honfoglalás, Genesis, A Gy.U. filmzenéit, meg még van egy pár

Amiben tehetségesnek érzem magam: mások meghallgatása, Árpád-kori történelem, írás

Amit nem szívesen csinálok: megerőltető fizikai melókat, egészségre káros dolgokat

Hobbim: Olvasás, zenehallgatás, sétálás, elmélázás, töprengés, tévézés, internetezés, Tolkien, történelem

Táborral kapcsolatos ötletek: majd menet közben...

Ha nyaralni indulnék, erdővel (főleg fenyőkkel) borított hegyeket választanék.

Harci- és küzdősportok csak elméleti síkon érdekelnek, a gyakorlatban csak párbajtőrözni szeretek! :wink:

Faágak letörőiről a véleményem: ha száraz vagy korhadt ág, csak tördeljék, de ha élő, akkor nem engedem!

A kérdés, amit feltenék a többieknek: Ismeritek a honlapomat? :twisted:

A legnagyobb őrültség, amit valaha csináltam: beléptem az MTT-be... :lol: :lol: 8) :lol:

Következő cél, amit szeretnék elérni: résztvenni a töri TDK-n

Régóta vágyott álmok: mióta Idrilt ismerem, már mind beteljesült :oops: :)

Kedves dalidézetem: "Mondd, mennyit ér, ki Téged szívéből követne? Mondd, mennyit ér, ki Érted Véled szállna szembe?" (Oly távol vagy tőlem)

Amire a táborban nagyon oda kell figyelnem: hogy jól beosszam az erőmet és az energiámat arra a 10 napra

Ha van még kérdés, tegyétek fel nekem! :wink:
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #205691 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Marach - Bemutatkozások
Sziasztok! Most nem leszek bináris rendszerek közelében egy bő hétig, ezért gyorsan bemutatkozom.

Hogy hívnak, hány éves vagy és mi a (fórumos) beceneved?
Becze Ádám vagyok, nemsokára 19 éves, és itt Leguanember néven tevékenykedem, de kedvelem, ha Ádámnak hívnak.

Mit szeretsz legjobban Tolkien műveiben? Melyik a kedvenc jeleneted (bármely könyvből/filmből)?
Könyv: amikor kibomlik a zászló az első hajón az Anduin vizén
Film: Gandalf az első részben a Megyébe érkezik a szekerén

Milyen más könyveket/filmeket tartasz a kedvencednek?
Édentől keletre, A párizsi Notre-Dame, Durrell-könyvek, Philip Pullman Sötét Anyagok trilógiája, GRR Martin, JRR Tolkien :D Sok film..

Mi a kedvenc…

Ételed? Kacsavér, ganca, krumplileves
Állatod? Hüllők, tatu, tukán
Színed? A zöld.
Dalod? Kaláka: A walesi bárdok, Álarcosan, The Tolkien Ensemble: Song of the Mounds of Mundburg, Hiperkarma: Csak az kiabál, aki fél...
Idézeted? Ismeretlen kínai költő tollából:
"Ne járj előttem, nem tudnék a nyomodban járni.
----Ne kövess engem, nem tudnám, hova vezetnélek.
Járj mellettem, és örökre barátok maradunk."

Jellemző szavajárásod? azon gondolkodtam..., Na!,
Milyen zenét hallgatsz, amikor szomorú vagy? Olyankor magam furulyázom.

Miben érzed magad különösen tehetségesnek?
Fogalmazás, rántottakészítés, memória, beleérzőkészség.

Mi az, amit nem szívesen csinálsz?
Magyarázkodni, kosárlabdázni és korlátolt embereket hallgatni nem szeretek, sőt.

Mi a hobbid?
Olvasás, gitár, mozi, szobanövények.

Milyen elképzelésed, ötleted van, amit a táborral kapcsolatban fel szeretnél vetni?
Inkább el szeretném vetni, és épp ezért lakat van a számon, majd kikelnek. Amit fel szeretnék vetni, azt felvetettem már.

Ha nyaralni indulnál, mit választanál célnak, erdőt, hegyet vagy tengerpartot?
Hegyet.

Érdekel a harci- és küzdősportoknak bármilyen formája?
Nem igazán, de szívesen elnézem, ahogy mások küzdenek.

Mit gondolsz azokról, akik csak úgy letörik a fák ágait?
Sajnálom őket, hogy ennyire vitték. De senki sem reménytelen eset.

Mi az a kérdés, amit fontosnak érzel és feltennél a többieknek?
Felvállalod-e önmagad mások és a tükör előtt?

Mi a legnagyobb őrültség, amit valaha csináltál?
Irodalomórán pókereztem az első padban :roll: Viszont akkor ott teljesen helyénvalónak tűnt.

Mi a következő cél, amit szeretnél elérni? Behozni a könyvvásárlási sebességemet az olvasással és általában beosztani az időmet.

Van olyan álmod, amire nagyon vágysz, de nagyon-nagyon sokat kell azért még tenned, hogy sikerüljön?
Igen, van.

Ha van kedves dal-, vers- vagy más idézeted, írd ide!

Kányádi Sándor: Távolodóban -részlet
"osztogasd szét, amid maradt, ingyen is átvisz, ha ki átvisz.
S hátra ne nézz, kiket szeretsz, nem utánad mendegélnek-
akaszd a fára üresen maradt tarisznyádat."

Van valami, amire a táborban nagyon oda kell figyelned?
Szinte mindenre, mivel végső soron a szervezőcsapat tagja is vagyok.

Jó nyarat mindenkinek a táborig! Üdv, Ádám

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #205687 Írta: Oisin
Oisin válaszolt a következő témában: Marach - Bemutatkozások
Azt hiszem engem a többség már elég jól ismer, de azért:

Hogy hívnak, hány éves vagy és mi a (fórumos) beceneved?
Sághi Csaba, 31, lélekben 9-99, Oisin

Mit szeretsz legjobban Tolkien műveiben? Melyik a kedvenc jeleneted (bármely könyvből/filmből)?
A hangulatukat. A kedvenc jelenetem Galadriel gyűrű általi megkísértése. A hatalomnak és a szépségnek ez a kombinációja valami lélegzetelállító. Hatásos.

Milyen más könyveket/filmeket tartasz a kedvencednek?
Könyvek: Kerouac: Úton, Joyce: Ifjúkori önarckép, Dylan Thomas: Az író arcképe kölyökkutya korából, Updike: Nyúl-sorozat, Szabó Magda: A pillanat, és persze Lady Gregory: Complete Irish Mythology
Filmek: Kitano Takeshi összes, Kuroszava összes, P. Greenaway összes, kommersz filmekből: A rettenthetetlen, Final Fantasy, Amerikai szépség, és még sok más

Mi a kedvenc…
Ételed? Tesco kolbász kizárva.
Állatod? Macskaféle ragadozók.
Színed? Zöld és alkonyi színek.
Dalod? Way to Mandalay (most)
Idézeted? nemigen idézgetek.
Jellemző szavajárásod? Épp ellenkezőleg! :D

Milyen zenét hallgatsz, amikor szomorú vagy?
Semmilyet. Inkább olvasok v elmegyek sétálni.

Miben érzed magad különösen tehetségesnek?
A megfogalmazhatatlan megfogalmazásában. Az érvelésben.

Mi az, amit nem szívesen csinálsz?
Semmi olyasmit, amit akár csak kicsit is megalázónak érzek.

Mi a hobbid?
Fotózás, tánc, íjászat, lovaglás, repülés, szerepjáték.

Milyen elképzelésed, ötleted van, amit a táborral kapcsolatban fel szeretnél vetni?
Majd felvetem őket, csak győzzétek végigolvasni. :D

Ha nyaralni indulnál, mit választanál célnak, erdőt, hegyet vagy tengerpartot?
Meredeken a tengerbe omló erdős hegyoldalakat. Mégis leginkább a tengert.

Érdekel a harci- és küzdősportoknak bármilyen formája?
Igen: íjászat, kardvívás, régebben a kung-fut is műveltem rövid ideig, azonkívül érdekel a stratégia.

Mit gondolsz azokról, akik csak úgy letörik a fák ágait?
Ha a létfenntartásukhoz kell a fa, az OK, ha csak szórakozásból vagy az extra profit kedvéért pusztítanak, az nem OK. Mellesleg úgy gondolom h minden élő és élettelen dolognak van lelke, és h a legrosszabb húzás az emberi gondolkodás történetében az volt, amikor a lelket "kivették" magukból a dolgokból, élőlényekből, és egy fiktív szellemi világba, pld. egy teremtő istenbe helyezték át.

Mi az a kérdés, amit fontosnak érzel és feltennél a többieknek?
Ha tudnád h ez az életed utolsó napja, ugyanezt tennéd?

Mi a legnagyobb őrültség, amit valaha csináltál?
Nem léptem ki egy kapcsolatból amikor ki kellett volna. Élettapasztalat: Az életben az ember mindig azt bánja meg amit nem tett meg, és sohasem azt amit megtett; az elszalasztott és soha vissza nem térő lehetőségeket.

Mi az az életedben, amire leginkább büszke vagy?
Azokra a kompromisszumokra, amiket nem kötöttem meg. :D

Mi a következő cél, amit szeretnél elérni?
Egy saját lakás v ház, valami zöld helyen.

Van olyan álmod, amire nagyon vágysz, de nagyon-nagyon sokat kell azért még tenned, hogy sikerüljön?
Igen, van: hogy a saját lelki fejlődésemben egy szinttel feljebb lépjek.

Ha van kedves dal-, vers- vagy más idézeted, írd ide!

Indul a küszöbről az út,
Ha nem vigyázol, elszelel.
Felkötöm én is a sarút,
Gyerünk, utána, menni kell!
Utak találkozása vár,
Futok, a lábam bizsereg.
Csak ott lehetnék végre már!
Aztán hová? Ki mondja meg?

If I saw my son Osgar and God hand to hand on the Hill of the Fiana, my son put down, I'd say that God is a strong Man!
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #205601 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Marach - Bemutatkozások
Najó, én is írok ide valamit...

Hogy hívnak, hány éves vagy és mi a (fórumos) beceneved?
Gárdonyi Zsuzsa (és NEM Zsuzsanna), 18, Léli (voltam Telcontar Léli, amikoris Telcoval mindenki összekevert (csak neten keresztül :D ))

Mit szeretsz legjobban Tolkien műveiben? Melyik a kedvenc jeleneted (bármely könyvből/filmből)?
Azt szeretem, hogy olyan nem szokványos. Mára beállt egy állapot, egyfajtaa igény a filmeknél/könyveknél, amely nagyon nem tetszik nekem, de a GyU ebből kitör és ez jó :)
Kedvenc jelenetem... a RotK-ban gyakorlatilag az összes csatajelenet, meg a tüzek fellobanása... meg amikor a Fekete Kapuk előtt Aragorn rohanva elindítja a harcot... szóval úgy ezek, kb...

Milyen más könyveket/filmeket tartasz a kedvencednek?
HP rúlz :) Meg úgy általában a krimik :) Sir Conan Doyle felülmúlhatatlan! Könyvben csodásan tudja elválasztani Holmes-t és Watsont (mármint, amikor kivételesen nem Watson ír le egy esetet, hanem Holmes, az félelmetesen másmilyen, de nagyon jó). Ja, azon kívül Agatha Christie is jó :)
Amúgy mindenek felett (még a GyU felett is) imádom a Star Treket (Spock, Data, Odo+Doktor, Tuvok+Holodoki a kedvencek), főként az első sorozatot. Annak még van mondanivalója is :)

Mi a kedvenc…

Ételed? Krumplistészta :)
Állatod? Kutya, macska, oroszlán, tigris (avagy a nagymacskafélék), ló, vadászgörény, delfin... szóval gyakorlatilag minden emlős + néhány kivétel (madár, hal) :)
Színed? Vörös. És Fehér. (Rózsák Hávorúja rúlz :D )
Dalod? ööö... Martina MacBride: There you are, illetve aa My Valentine, valamit a GyU-ból az Into the West
Idézeted? "I'm sorry Yoe, but I'm just a guy" :D (Methos a Hegylakóból) ja, és "Page 394" :D (Piton, HP3 :) Félelmetes, ahogy mondja!)
Jellemző szavajárásod? ööööö.... aha :) úgy kábé ezek :)

Milyen zenét hallgatsz, amikor szomorú vagy?
szintén GyU filmzene. Bár, ha szomorú vagyok, akkro talán inkább semmit


Miben érzed magad különösen tehetségesnek?
matematikában, logikában, bármiféle számolásban... és az emberi lélek/jellem kiismerésében, rekonstruálásában, megítélésében.


Mi az, amit nem szívesen csinálsz?
nem szívesen bántok meg másokat. Senkit.

Mi a hobbid?
MTT, MTT, MTT :) Amellett írás (novellák, színdarabok), matematika/logikai feladványok (komoly :) van jópár könyvem is), zene/ének, MTT-ben (és azon kívül) színdarab-rendezés


Milyen elképzelésed, ötleted van, amit a táborral kapcsolatban fel szeretnél vetni?
:roll: Nem elég, hogy ott leszek, még ötletelni is kell?


Ha nyaralni indulnál, mit választanál célnak, erdőt, hegyet vagy tengerpartot?
Nem indulnék nyaralni :D (soha nem nyaralok, régebben volt matematikai tábor, és most meg az MTT). Najó, ha választani kell..... tengerpart nem, met nem bírnám ki, mert bele akarnék menni a vízbe, csak azt meg pszichológiailag nem tűrném jól, erdőt nem, mert ott van kullancs, hegyet meg nem, mert rossz a lábam... najó, talán hegyet :)


Érdekel a harci- és küzdősportoknak bármilyen formája?
Érdekelni érdekel :) csak nem tudom művelni egyiket sem (pl. a lábam miatt). De régebben Shotokan és Kiyokusinkai (vagy hogyírják) karatéztam, kb. 3 évig. Amúgy szívesen megtanulnék a karddal bánni (kétpengéjűvel és egypengéjűvel is), meg íjjászkodni is szeretek.


Mit gondolsz azokról, akik csak úgy letörik a fák ágait?
Mit szólnának hozzá, ha én is letörném az egyik kezüket?


Mi az a kérdés, amit fontosnak érzel és feltennél a többieknek?
El tudtok majd viselni 10 napig engem? (garantáltan nehéz lesz... :roll: )


Mi a legnagyobb őrültség, amit valaha csináltál?
Még mindig az, hogy elmentem az MTT alakulóülésére :D De azóta se bánom :)


Mi az az életedben, amire leginkább büszke vagy?
Most perpill arra, hogy a töri szóbeli felvételin 10-ből 10 pontot kaptam :D (pedig 1 évszámot sem tudtam). Amúgy meg... arra, hogy tudok írni. Nagyképűségnek tűnhet, lehet, de én tényleg tudok írni :)


Mi a következő cél, amit szeretnél elérni?
Hogy kibírjam Szegedet, ha oda felvesznek... a szívem fog kettéhasadni, mert messze leszek tőletek :( Főleg legöregebb Bátyóm fog hiányozni :cry:


Van olyan álmod, amire nagyon vágysz, de nagyon-nagyon sokat kell azért még tenned, hogy sikerüljön?
Világhírű író akarok lenni. Ehhez elsősorban szerencse kell, de azért is meg kell küzdeni...
Najó, ha ez nem megy, akkor talán híres színész, vagy rendező :)



Ha van kedves dal-, vers- vagy más idézeted, írd ide!

"L'homme c'est rien, l'ouvre c'est tout" (kb magyar fordítás: Az ember semmi, a műben benne van minden). De ez csak egy a sok közül, perpill ezt találtam a legidevalóbbnak :)


Van valami, amire a táborban nagyon oda kell figyelned?
Ja, hogy ne érzékenyüljek el, hogy tudjak koncentrálni a feladataimra, és ne akarjak a barátaimmal lenni.[/quote]

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #205519 Írta: Meleth_lin
Meleth_lin válaszolt a következő témában: Marach - Bemutatkozások
Előre szólok, hogy sok helyre nem sikerült értelmes dolgokat írni...


Hogy hívnak, hány éves vagy és mi a (fórumos) beceneved?
Fábián Adél vagyok, amúgy Meleth_lin vagy esetleg Meleth, és 8 nap múlva leszek 15 éves.

Mit szeretsz legjobban Tolkien műveiben? Melyik a kedvenc jeleneted (bármely könyvből/filmből)?
Mindent, nincs kedvenc jelenetem.

Milyen más könyveket/filmeket tartasz a kedvencednek?
Forrest Gump, Gyaloggalopp, Némó nyomában :D , Shrek, Hair, Jóbarátok meg még van sok…

Mi a kedvenc…

Ételed? Hmm, étel nincs kedvenc, inkább ital, ami a narancslé.

Állatod? Pl.: tigris. (A rovarokat én sem szeretem…)

Színed?
Fekete, vörös, sötétkék, sötétzöld, ezüst…

Dalod?
„Entinduló” :D , a Rhapsody néhány száma, pl.: Emerald Sword vagy The Wisdom of the King.

Idézeted?
Ott van az aláírásomban… (De ezen kívül még nagyon sok van…)

Jellemző szavajárásod?
Hú, biztos van, de most nem jut eszembe…

Milyen zenét hallgatsz, amikor szomorú vagy?
Rhapsodyt vagy GyU – filmzenét.

Miben érzed magad különösen tehetségesnek?
Olyan különlegesen tehetségesnek nem érzem magam semmiben, de egész jó a humorérzékem, jó a logikám, könnyen tanulok, jó a memóriám (na nem mindig :D )…

Mi az, amit nem szívesen csinálsz?
Házimunka (de porszívózni szeretek :) ).

Mi a hobbid?
Olvasás, matricafestés (nem szó szerint kell gondolni, hanem aki tudja miről van szó, az érti…), moziba járás, GyU.

Milyen elképzelésed, ötleted van, amit a táborral kapcsolatban fel szeretnél vetni?
Nem nagyon van még…

Ha nyaralni indulnál, mit választanál célnak, erdőt, hegyet vagy tengerpartot?
Hegyet (bár tériszonyom van…)

Érdekel a harci- és küzdősportoknak bármilyen formája?
Igen; kung-fuzom, és érdekelne a kardvívás és az íjászat…

Mit gondolsz azokról, akik csak úgy letörik a fák ágait?
Rájuk uszítanék egy nagy csapat mérges entet :D .

Mi az a kérdés, amit fontosnak érzel és feltennél a többieknek?
Nem jut eszembe semmi értelmes…

Mi a legnagyobb őrültség, amit valaha csináltál?
Nagy őrültségekről nem tudok…remélem nem csináltam… :D

Mi a következő cél, amit szeretnél elérni?
Kullancsok nélkül túlélni a tábort :D … Távolabbi egyenlőre csak annyi, hogy jó eredménnyel fejezzem be a gimit, aztán majd meglátom…

Van olyan álmod, amire nagyon vágysz, de nagyon-nagyon sokat kell azért még tenned, hogy sikerüljön?
Hát, van olyan, ami most nem jut eszembe, és van, amit nem akarom leírni.

Ha van kedves dal-, vers- vagy más idézeted, írd ide!
„Az ígéret szép szó, ha betartják.” (Forrest Gump)

Van valami, amire a táborban nagyon oda kell figyelned?
Remélem nincs, mert nem jut eszembe… :D

"(...)That's the most important part of the story: the ending.
This one... is very good. This one's perfect."
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #205509 Írta: Legolin
Legolin válaszolt a következő témában: Marach - Bemutatkozások
Ok, akkor bemutatkozás:

Ismerkedés

Hogy hívnak, hány éves vagy és mi a (fórumos) beceneved?
Nevem Fábián Ágnes, Legolin, 17 éves.

Mit szeretsz legjobban Tolkien műveiben? Melyik a kedvenc jeleneted (bármely könyvből/filmől)?
Mindent, rengeteg kedvenc jelenetem van a filmből is és a könyvből is.

Milyen más könyveket/filmeket tartasz a kedvencednek?
Egyik kedvenc könyvem A kis herceg, de még sok van… Filmek: Hair, Forrest Gump stb.

Mi a kedvenc…

Ételed? Nem igazán rajongok az evésért, de csoki és a gyümölcsök.
Állatod? Sas és kolibri és panda, egyébként minden, kivéve rovarok.
Színed? Zöld, kék, ezüst/szürke
Dalod? Most nem jut eszembe
Idézeted? Nagyon sok van, mindig, amit legközelebb meglátok
Jellemző szavajárásod? Régebben a „mondjuk” volt, most talán nincs.

Milyen zenét hallgatsz, amikor szomorú vagy?
GyU-filmzenét.

Miben érzed magad különösen tehetségesnek?
Nagyon könnyen tanulok nyelveket

Mi az, amit nem szívesen csinálsz?
Takarítani (Telcontarral ellentétben nem csak mások után J), hazudni, megfogalmazni vmit

Mi a hobbid?
Sport, jóga, rajzolás, üvegfestés, olvasás, nyelvek, nagyon szeretek verset mondani meg ilyesmiket, énekelni (csak nem tudok)

Milyen elképzelésed, ötleted van, amit a táborral kapcsolatban fel szeretnél vetni?
Még nem tudom, de majd biztos lesz.

Ha nyaralni indulnál, mit választanál célnak: erdőt, hegyet vagy tengerpartot?
Hegyet, ahol van erdő és tengerpart :D

Érdekel a harci és küzdősportok bármilyen formája?
Igen, nagyon. Kung-fuzom, de érdekel a kardozás (így olyan furcsán hangzik), íjászat ( csak rossz a szemem hozzá)

Mit gondolsz azokról, akik csak úgy letörik a fák ágait?
Szerintem az ilyenek soha nem fogják felfogni, hogy mit csinálnak…

Mi az a kérdés, amit fontosnak érzel és feltennél a többieknek?
Hát, fogalmam sincs. A táborig talán eszembe jut valami…

Mi a legnagyobb őrültség, amit valaha csináltál?
Nekem is olyan van több, ami azért őrültség, mert nem tettem meg.

Mi az az életedben, amire leginkább büszke vagy?
Hogy egyre többször meg merem csinálni, amit akarok, néhány versenyeredményre

Mi a következő cél, amit szeretnél elérni?
A legkövetkezőbb az, hogy jól érezzem magam a táborban.

Van olyan álmod, amire nagyon vágysz, de még nagyon-nagyon sokat kell megtenned azért, hogy sikerüljön?
Az, hogy mindig el tudjam érni, amit szeretnék.

Ha van kedves dal-, vers- vagy más idézeted, írd ide!
Weöres S. Harmadik szimfónia a kedvenc versem, de nagyon hosszú, ezért egy másik kedvencemet írom le:

Weöres S.: A vak

A fehér szín mílyen lehet?
mint sima síkos ablaküvegen
ha végighúzom kezemet.

A kék míly képzelet?
mint távoli búgó zene
ha lágyan tölti fülemet.

És a lila?
mint édesség, vagy ánizs íze,
muskotály és vanília.

S a sárga?
talán falusi udvaron
kisrécék hápogása.

A barna?
ha földön fekve mozdulok
s göröngy nyom oldalamba.

A zöld?
illatos réten heverek,
elevensége teletölt.

Hát a piros?
mint húsomban a fájdalom,
szúrós és nyilalós.

S a fekete?
mint tompa csönd közel és messze,
se éneke, se üteme.

Van valami, amire a táborban nagyon oda kell figyelned?
A kullancsok…

... - very mátalo...

- Hold me.
- I can't.
/Edward Scissorhands/
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #204986 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Marach - Bemutatkozások
Marach dicső népe,

borzasztóan siettem, de remélem, nem lett nagyon kusza... 8O


Ismerkedés

Hogy hívnak, hány éves vagy és mi a (fórumos) beceneved?
Kaszab Zsuzsanna vagyok, Melyanna vagy Melian, 31 éves.

Mit szeretsz legjobban Tolkien műveiben? Melyik a kedvenc jeleneted (bármely könyvből/filmből)?
Az elfek. Mindenhol az elfek – a lelkem az elfeké. És csodálattal lesem a mélységekbe nyúló, áhítatra méltó mitológiát.

Milyen más könyveket/filmeket tartasz a kedvencednek?
Leginkábba a történelmi regényeket (pl. Umberto Eco) és a „klasszikusokat” (Marcel Proust, Romain Rolland), a magyarok közül Márait és Wass Albertet kedvelem.
Na meg Harry Pottert :wink:

Mi a kedvenc…

Ételed?
Tavaly augusztus óta gyakorló (gyarló?) vegetárius vagyok, de annak előtte is minimális mennyiségű husit ettem… Tehát: zöldek, zöldek, zöldek, gyümölcsök, sajtok, kiegészítve némi tengeri herkentyűvel. Imádom a szusit, a grilezett pedlizsánt és mindenféle dinnyét.
Vannak persze gyengéim is: csoki, csokis cappuccino és Coca-Cola…

Állatod?
Nem tudok egyetlen állatot megnevezni. Számomra a fauna teljes egésze a meghatározó. (Viszont a rovaroktól irtózom…)

Színed?
Sötétvörös/ bordó.

Dalod?
Nagyon nehéz egyet választani. Keressek valami meghatároozót? Akkor Andreas Vollenweider: Book of Roses-lemezének eleje.

Idézeted?
„Where is the horse and the rider? Where is the horn that was blowing? They have passed like rain on the mountains. Like wind in the meadow. The days have gone down in the west. Behind the hills, into shadow. How did it come to this?” (itt már általában potyognak a könnyeim…)

Jellemző szavajárásod?
– sztem ezt majd Ti megállapítjátok :roll:

Milyen zenét hallgatsz, amikor szomorú vagy?
Lake of Tearst és Brendan Perry szólólemezét… és előfordul, hogy még szomorúbb leszek tőle… :?

Miben érzed magad különösen tehetségesnek?
Ha már benne vagyok, elég jól tudok beszélni, fogalmazni, elmesélni bármit. Állítólag megbízható, komoly, precíz és fegyelmezett is vagyok :wink:

Mi az, amit nem szívesen csinálsz?
Nem vagyok túl jó szervező (bár igyekszem ;) ), nehezen teremtek kapcsolatot vadidegenekkel…

Mi a hobbid?
A Tolkien-i mitológia, zene (főként ethno-gothic-ancient-vonalon), a hegyek, ősi táltoskultuszok, magyarság.

Milyen elképzelésed, ötleted van, amit a táborral kapcsolatban fel szeretnél vetni?
Egyelőre semmi különös. Egyszerűen csak jól szeretném magam érezni, és nem akarom, hogy gúzsba kössenek a kötelezettségek… legalább itt ne… (épp eléggé vagyok túlfegyelmezett, azt hiszem…)

Ha nyaralni indulnál, mit választanál célnak, erdőt, hegyet vagy tengerpartot?
Hegyek, hegyek, hegyek (erdő már nem is szükséges – minél magasabban vagyok, annál jobb…)

Érdekel a harci- és küzdősportoknak bármilyen formája?
Nem :( Bocs, Telcontar… :(
Na jó, tai chi-zni jártam és a ji kung-hoz is konyítok valamit... :oops:

Mit gondolsz azokról, akik csak úgy letörik a fák ágait?
Primitív, érzéketlen lények.
Nem értik, hogy minden fa, minden ág rongálásával a saját életünket is pusztítjuk?!?!? Egy faág letörésével elpusztulhat egy madárcsalád, soktucat oxigéntermelő levél, elveszhet az élettere számtalan rovarnak…

Mi az a kérdés, amit fontosnak érzel és feltennél a többieknek?
Miben hisztek?

Mi a legnagyobb őrültség, amit valaha csináltál?
Nagyon nagy butaságot talán soha nem csináltam. Olyasmi is kevés van, amit megbántam volna. De van. De azt nem azért, mert megtettem, hanem azért, mert NEM.

Mi az az életedben, amire leginkább büszke vagy?
??? Talán az önálló (időnként túl önálló…) életemre. Esetleg a két nyelvvizsgámra…

Mi a következő cél, amit szeretnél elérni?
Kicsit babonás vagyok, úgyhogy…

Van olyan álmod, amire nagyon vágysz, de nagyon-nagyon sokat kell azért még tenned, hogy sikerüljön?
Nagyon szeretnék elmenni valahová egészen messzire… Leginkább Közép-Ázsiába… De hogy sikerül-e valaha…?

Ha van kedves dal-, vers- vagy más idézeted, írd ide!
Itt hadd csatlakozzam Telcontarhoz…

Van valami, amire a táborban nagyon oda kell figyelned?
Hogy ne varázsolódjak el nagyon… hogy vissza tudjak térni a valóságba…

Melian
*tiuda meina tiutjandei*
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #204867 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Marach - Bemutatkozások
Ismerkedés

Hogy hívnak, hány éves vagy és mi a (fórumos) beceneved?

Krieger Tamás vagyok, azaz Telcontar, 29 éves.

Mit szeretsz legjobban Tolkien műveiben? Melyik a kedvenc jeleneted (bármely könyvből/filmből)?

"Kürtök. Kürtök. Kürtök. Rohan lovasai végre megérkeztek." (Minas Tirith ostroma)

Milyen más könyveket/filmeket tartasz a kedvencednek?

Imádom a Battletech regényeket, a Star Trek világot, a Hegylakót, a Rettenthetetlen és a Hollót. Komolyabb művekből a Sun-Tzu: A Háború Művészetét, Richard Bach: Illúziókat és az Abbé Titkát.
mek.oszk.hu/01300/01345/01345.htm

Mi a kedvenc…

Ételed? Steak, fél kilós félangolos gyönyörű húsdarab :)
Állatod? Madarak, különösen a papagájom, Jovika, mellette a farkasok.
Színed? Szürke. Lenézik, pedig számtalan árnyalata van és mindenre jó.
Dalod? Lord: Vándor
Idézeted? "the show must go on" (Queen)
Jellemző szavajárásod? Hinnye!

Milyen zenét hallgatsz, amikor szomorú vagy?
Zongoralecke (Michael Nyman)


Miben érzed magad különösen tehetségesnek?
A semmiből valamit felépíteni


Mi az, amit nem szívesen csinálsz?
Mások után takarítani (bármilyen értelemben), a két kezemet igénylő munkát végezni (na jó, a billentyűzet belefér...)


Mi a hobbid?
Tolkien Társaság, kirándulás, valaha régen szerepjáték


Milyen elképzelésed, ötleted van, amit a táborral kapcsolatban fel szeretnél vetni?
Csak olvasgasd a fórumot, ott megtalálod. :)


Ha nyaralni indulnál, mit választanál célnak, erdőt, hegyet vagy tengerpartot?
Jelen pillanatban tengerpartot, de erdő és hegy lesz belőle :)


Érdekel a harci- és küzdősportoknak bármilyen formája?
igen. :) Aikido, kardharc, de érdekel az íjászat, a lövészet és más harcászati tevékenység is


Mit gondolsz azokról, akik csak úgy letörik a fák ágait?
Szomorú vagyok, hogy az emberek többsége nem tekinti élőlénynek a fákat és a kivágásukat csak annyinak tekintik, mintha egy konténert tennének odébb.


Mi az a kérdés, amit fontosnak érzel és feltennél a többieknek?
Készen vagytok egy őrült bulira?


Mi a legnagyobb őrültség, amit valaha csináltál?
Elvállaltam a csapatvezetést. :) na jó, fiatalon megházasodtam (nem tartott sokáig)


Mi az az életedben, amire leginkább büszke vagy?
Azon emberek szeretetére, akik különösen fontosak számomra. Ezen felül egy megnyert amerikai-magyar Star Wars kártyabajnokságra.


Mi a következő cél, amit szeretnél elérni?
A cégemet úgy felépíteni, hogy akkor is működjön, ha én nem tolom a szekeret pár napig.


Van olyan álmod, amire nagyon vágysz, de nagyon-nagyon sokat kell azért még tenned, hogy sikerüljön?
Nagy vágyam, hogy megfilmesítsem a Gyűrűk Urát úgy, ahogy azt én éltem át... nagyon nem vagyok megelégedve Peter Jacksonnal.



Ha van kedves dal-, vers- vagy más idézeted, írd ide!

Zalka Csenge: Tündék Búcsúja

Embergyermek, míg te alszol, kezdődik egy új világ
Az erdeinkben kialudt fény álmaidban él tovább
Embergyermek, ne riadj fel, mi most csendben elmegyünk
Nélkülünk kell felnőnöd, de mindig tudd: emlékezünk.

Embergyermek, aludj békén, ez is csak egy éjszaka
Amit a sötétben hallasz, csak a szellő halk szava
Nem lámpást látsz; a fák között csak egy fénybogár suhan
Nem lehet ez hullámverés, hisz a tenger messze van.

Embergyermek, aludj csendben, aludj, amíg tart az éj
Fehér hajót álmodj, mely a Tenger felé útra kél
Álmodj aranyló nagy fákat, miket egy nép itt hagyott
Álmodj harcot, álmodj táncot és egy messzi csillagot.

Embergyermek, aludj szépen, álmod legyen csodaszép
Reggel, mikor felébredsz majd, nem fogsz látni semmit még
Várnod kell és fel kell nőnöd, nem maradhatsz kisgyerek
Egyszer majd, az erdőt járva rájössz: nem vagyunk veled.


Van valami, amire a táborban nagyon oda kell figyelned?
Mindannyiótokra... egyébként elég tériszonyos vagyok, a fáramászás tehát mértékkel mehet csak, és remélem, az allergiám idén sem jön elő.
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Látogató
  • Látogató
19 éve 9 hónapja #203955 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Marach - Bemutatkozások
Milyen jellegű bemutatkozás kell? Ha idemásolom a profilombelit, az elég hosszú és mindenki meg tudja nézni anélkül is, h ideraknám.
Egyébként pedig a Versek Topicban tevékenykedem szinte kizárólag- amikor épp nincs vizsgaidőszak :wink:
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #203853 Írta: kriszana
Marach - Bemutatkozások téma létrehozva kriszana által
Ezt a topikot azért hoztuk létre, hogy Marach lelkes Népe bemutatkozhasson. Aki eddig már megtette, azt kérem, hogy itt tegye meg újra (másolja át ide a bemutatkozását, hogy a másikból törölhessük).

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.196 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére