Ôszi Találkozó 2005

Több
18 éve 5 hónapja #274183 Írta: Rion Pendragon
Rion Pendragon válaszolt a következő témában: Ôszi Találkozó 2005
télleg jók a képek! ajánlom figyelmetekbe a 205-ös számút. :D
Téma zárolva.
Több
18 éve 5 hónapja #273654 Írta: Virág
Virág válaszolt a következő témában: Ôszi Találkozó 2005
Sziasztok!!!!
Én is nagyon köszönöm ezt a hétvégét Nektek, akik megszerveztétek, és akik még szebbé tettétek, azzal, hogy ott voltatok...KÖSZI!!!!
Jó volt egy kicsit kikapcsolódni, és nem utolsósorban szórakozni!!!!!
Nagyon jól éreztem magam, és remélem minnél hamarabb találkozunk!
Mégegyszer köszi!!!

"Alattad a föld, fölötted az ég, benned a létra."
Téma zárolva.
Több
18 éve 5 hónapja #273604 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Ôszi Találkozó 2005
Csak egy kérdés: Ugyanolyan árfekvéssel?

Köszönöm Neked, akiben felmerült az Őszi Találkozó ötlete; Nektek, akik megszerveztétek és mindenkinek, aki eljött! Teljesen feltöltődtem a ZH-s időszakra, még így is, hogy eljöttem szombat este, amit igazán bánok. A hétfőn írt dogát meglátjuk...

I'll be back.

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.
Téma zárolva.
Több
18 éve 5 hónapja #273574 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Ôszi Találkozó 2005
Hmm, hát:

"Azoknak a tökéletes [...] őszi napoknak egyike volt, amelyek gyakrabban történnek meg az emlékezetben mint a valóságban." ~ P.D. James

A 24. szobának és a dohányszekciónak csak annyi, hogy: Timmeeee~~ 8)

Egyébként meg ♥ everyone.

p.s.: Elitista sajtzabálók figyelmébe: a Duna Plázában a III. szinten épp ma futottam bele egy tökéletesen ugyanolyan Holland Sajtházba, mint amilyet Tatán kifosztottunk. :D Akinek bejövős volt a dolog, ott megtalálja.

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...
Téma zárolva.
Több
18 éve 5 hónapja #273571 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Ôszi Találkozó 2005
Bizonyos szempontból sok ilyen hétvégét még, bizonyos szempontból meg soha többet ilyet. Persze a szervezőknak közük csak az első feléhez volt, szal nekik mindenképp köszönet ezért az egészért, meg persze Tatának, mer zsír hely...bár a civilizáció néhol kissé meg vagyon kopva, de nem vészes. Üzletnevek rulz (pl Motyó pizzéria) :) .
Téma zárolva.
Több
18 éve 5 hónapja #273552 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: Ôszi Találkozó 2005

Sirgon Esgalnor írta: Köszi Krisszana, jók lettek a képek, mindet végig néztem. Így legalább együtt lehettem veletek egy kicsit, végig követve az eseményeket és a hangulatból ami látható.

Csatlakozom, jók lettek a képek! :) És sajnálom, hogy végül nem tudtam kimenni látogatóba :cry:

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)
Téma zárolva.
Több
18 éve 5 hónapja #273548 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: Ôszi Találkozó 2005
Köszi Krisszana, jók lettek a képek, mindet végig néztem. Így legalább együtt lehettem veletek egy kicsit, végig követve az eseményeket és a hangulatból ami látható.
Téma zárolva.
Több
18 éve 5 hónapja #273540 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Ôszi Találkozó 2005
Uff népek!!!

Na, hát kezdem én is a szokásos és elcsépelt szöveggel, mi szerint: hálás köszönet a szervezőknek ezért a csodálatos hétvégéért!!!! :D
Köszönöm Papának, hogy ott volt, meg hogy néha olyan kedveseket szólt be, de csak azért, mert szeret. :P Meg hát ugye nagyon jó volt vele megint találkozni, és beszélgetni, meg ilyenek.
Köcke a szombat esti társasjátszó bandának a sok röhögést, és Brisának, hogy hozta a játékot (könyörgöm, legközelebb is hozd el, hogy játszhassunk!!!!!).
Köszönöm Kriszanának, hogy rábeszélt, hogy menjek el (na mondjuk nem kellett olyan sok rábeszélés, de azért az kellett ..... szóval értsétek meg, ha tudjátok :lol: )
Köszönöm az angolkert épitőinek, hogy megépitették a kertet. Fantasztikusan romantikus, meg gyönyörű, főleg az Osgiliath rom.

És azt hiszem, hogy olyan hülyén búcsúztam el vasárnap, de hát én már csak ilyen sután búcsúzkodok. :roll: :oops:

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."
Téma zárolva.
Több
18 éve 5 hónapja #273535 Írta: Rion Pendragon
Rion Pendragon válaszolt a következő témában: Ôszi Találkozó 2005

Aeglos írta: És kedves Rion:
Egyszer még nagyon-nagyon meghálálom azt amit tettél...
Köszönöm!!! :mrgreen:

Szivesen szépen! :D Tünc szemem mindent lát! Átlát földön, ......élőn. :D

ESETLEG EGY FEHÉR FORRÓCSOKI? :D
Téma zárolva.
Több
18 éve 5 hónapja #273534 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Ôszi Találkozó 2005
annyira jó, hogy egy ilyen típusu találkozó is volt, kellet már szerintem.
hálás vagyok a szervezőknek: Finnek, Morganának és Brisának az egészért.
és szeretném ha még lenne ilyen...

És kedves Rion:
Egyszer még nagyon-nagyon meghálálom azt amit tettél...
Köszönöm!!! :mrgreen:

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
18 éve 5 hónapja #273533 Írta: Rion Pendragon
Rion Pendragon válaszolt a következő témában: Ôszi Találkozó 2005

Kincső (Thilanna) írta: a 31-es szobának h. nem lincseltek meg a mai (vasárnapi) 5:00-s vekkercsörgésemért... :roll: :D (sőt még nem is ébredtek föl látványosan)

KÖCHÖMMMMM!!!

Hát én is nagyon szépen köszönöm mindenkinek ezt a hétvégét, különösen Rohinnak, meg Estelnek a 24 órás nonstop hancúrozásért. Ezzel a hétvégével is volt egy probléma, mintahogy a táborral is. Mégpediga búcsúzás. Olyan szar érzéssel mentem haza, hogy legszivesebben beültem volna a wc sarkába, és felvágtam volna az ereimet. Meg köszönöm a kávéautomatának is, hogy rászoktatott a fehér forrócsokira, meg a vizcsapnak a különösen oxigéndús vizet. Nagyon jók voltak a csapatelőadások is(FŐLEG A MIENK(a macskáké)).És annak is nagyon örülök, hogy mégjobban megismerkedtem veletek, meg hogy új embereket is megismerhettem.(úgyahogy)Szal nagyon jó volt, a kedvem még mindig szar, de azért megvagyok. Az osztálytársaim, mint mindig most is looser idióták, de azért ennek ellenére is megvagyok. Ja, és a kutyás papucsom üzeni, hogy köszöni szépen a dicséreteket. Akiktől esetleg nem búcsúztam el, azoktól elnézést kérek. Remélem még sok hétvégét eltölthetek igy veletek. :D
Téma zárolva.
Több
18 éve 5 hónapja #273497 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Ôszi Találkozó 2005

olorin.papa írta: Estel, Kincső és még egy lány látványos pohár dobszólóba kezdett...

a szabadtéri szinpadnál a kórus egy gyors rögtönzött bemutatót tartott,


1. a harmadik Rohin volt, és a nagytábori Hyarnustar-csapat poharazása, ofcourse :D

2. nem emlékszem h. a kórus a színpadnál adott volna elő vmit, max. néhány ronanes írszteppes :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
18 éve 5 hónapja #273496 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Ôszi Találkozó 2005
Persze megint írok egy éménybeszámolót, bár senki nem kíváncsi rá... :(

:arrow: Reggel irány a vonatra, és utazás Tatára, egyedül...
:arrow: Érkezés, telefon Findulisnak: merre, hol vagytok... várná találkozunk, félóra múva...
:arrow: Persze majd' egy óra lett belőle, amikor egy rendetlenül özönlő társaságban az MTT-sekre ismertem...
:arrow: összemosolygások, üdvözlések, "szerbusz hátulja! köszönés...
:arrow: beszélgetés Olosta lánykámmal, és még sokan mással, múzeum megtekintése, lenyűgöző makettek, és "lovagbetétes kályha"
:arrow: Sajtbolt ruulz!
:arrow: egy ősparkban sétáltunk, és sok sok beszégetés ... (neveket nem tudok mondani... icon_redface.gif csak párat...)
:arrow: végre több mint 2 évtizede ettem ujra menzakaját! icon_razz.gif nem is volt olyan rossz! Estel, Kincső és még egy lány látványos pohár dobszólóba kezdett...
:arrow: ebéd után elsétáltunk az "angolparkba", ami egy gyönyörű, műromokkal, kis hidacskákkal, patakokkal beépített park.
:arrow: csapatok feladatot kaptak, hogy jelenítsék meg egyik meghatározó élményüket, az MTT-ről...
:arrow: messze mi votunk a leggyöngébb csapat, a kitűzött időben csak beszélgettünk... nem is készültünk semmivel...
:arrow: Az első csapat a kiskakas félgyűrűje című darabot adta elő
:arrow: a második egy fergeteges Amuri ork brigád paródiával állt elő... (itt már éreztem, hogy nagy bajban vagyunk... )
:arrow: utána mi következtünk, és egy életérzést adtunk elő, ami előfordult eddig minden közös "táborunkban" (majd a többi élménybeszámolóban értékelik )
:arrow: a negyedik csapat az osgiliathi partraszállás paródiáját adta elő, fergeteges sikerrel (szerintem a legjobb volt)
:arrow: a szabadtéri szinpadnál a kórus egy gyors rögtönzött bemutatót tartott, Brandírék meg egy paródiát, a "tüncfiúk ébredése" címmel
:arrow: séta vissza a koleszba... nekem sajnos el kellett mennem, mert a vonat nem vár...
:arrow: sajnos nem tudtam mindenkitől elbúcsúzni, ezt azért szégyenlem...
:arrow: köszönet a szervezőknek a programért, a résztvevőknek, hogy emelték jelenlétükkel az esemény fényét,és hogy még mindig gyerekek tudtak maradni
:arrow: jövőre remélem én szervezhetem a találkozót! (ezt vegyétek fenyegetésnek

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."
Téma zárolva.
Több
18 éve 5 hónapja #273476 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Ôszi Találkozó 2005
Ahogy már a vonaton odafelé mondtam, az emtété egyik fő varázsa a rengeteg nevetés. 8) :D
Valamint hihetetlen tömény és jó együttlét jár minden talival... utána egyszerűen hiányérzet lép fel. :)
Így volt ez most is. :P

Köszönet:
:arrow: a szervezőknek a helyszínért és a programokért :hello:
:arrow: Rohinnak és Estelnek, h. sose tagadták meg hyarnustaros (és szürketünc :P ) idióta identitásunkat :D a sok hülyülést, élen a szombat ebédutáni fotelharccal :) [size=9:23t621un](najó, a létrázás meg az utcánlökdösődés kimaradhatott volna... :roll: :P )[/size] és hogy a kérésemre jöttek Mi lenne ha?-társast játszani :)
:arrow: (hamárittartunk) Brisának a társas biztosítását, és (a feniteken kívül) Virágnak, Orsinak, Éowynnak, Olostának, Adelardnak és Pandának a játékot (zipráras atombomba :D van valaki aki nem felejtette el a többi aranyköpést? :roll: :) )
:arrow: az angolparkos csapatomnak (alias "kutyák") Osgiliath ostromát, és h. nem égtünk le nagyon ezzel a totál impró előadással :oops: :D (kár h. beszélgetni nemigen tudtunk... :roll: :P vki mesélje már el a többi csapatból, h. ők mit hoztak ki a témából... :?: )
:arrow: a többi csapatnak az előadásokat :itscool:
:arrow: a kórusnak a spontán énekelgetést :)
:arrow: Ádámnak a péntek esti gitározást (és a többi ottlakóknak h. nem rúgtak ki a szobából :P )
:arrow: Estelnek a szombat esti (inkább éjjeli :P ) gitározást, főleg az Esgalmar-dalt :wink: (és e szoba lakóinak is, h. nem dobtak ki minket :P )
:arrow: éspersze Póknak h. biztosította a gitárt a fenti két akcióhoz :D
:arrow: Artemisz-Nővérkémnek, h. jött (ha csak rövid időre is), és a köszöntést :oops: (ez utóbbit mindenkinek :oops: )
:arrow: Anának a beszélgetést szombat délelőtt - remélem még folytatjuk, nem zártuk le ilyen röviden :wink:
:arrow: a 31-es szobának h. nem lincseltek meg a mai (vasárnapi) 5:00-s vekkercsörgésemért... :roll: :D (sőt még nem is ébredtek föl látványosan)
:arrow: Gillznek h. kora hajnalban fagyoskodva bolyongtunk Tatán, lekéstük a buszt és h. bár a portásnéni rosszat mondott, elértük a vonatot (és ott is fagyoskodtunk :) )
:arrow: mindenkinek, akivel szótváltottam és jelenlétével emelte a hangulatot 8) :wink:

Majd még lehet, h. élménybeszámolás is leszen...

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
18 éve 5 hónapja #273473 Írta: Jacopo Belbo
Jacopo Belbo válaszolt a következő témában: Ôszi Találkozó 2005
hát, én köszönöm mindenkinek (különösen a szervezőknek) ezt a hétvégét - számomra fantasztikusan telt el, sőt, magamhoz képest meglehetősen sok időt töltöttem a közösséggel, és még jól is éreztem magam. kicsit olyan "régi szép idők"-hangulata volt, nem gondoljátok? már én konkrétan 2003 közepe-végére gondolok régi szép idők alatt, viszont ezt mostanában nagyon hiányoltam... szóval na, jó volt, kérünk még ilyet, Tata gyönyörű, és köszönöm még egysszer mindenkinek. :) )

"- Véges-végig csak a lebzselés vonzott az univerzum lehetőségei közül, igaz? - kérdezte Buzger John"
Téma zárolva.
Több
18 éve 5 hónapja - 18 éve 5 hónapja #273472 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Ôszi Találkozó 2005
Sziasztok!

Azon rövid időszakban, amit közöttetek tölthettem, nagyon jól éreztem magam. Remélem, egyszer sikerül egy olyan hétvégén is programot szervezni, amin az elejétől a végéig ott tudok lenni. :D

A vasárnapi kidobósok, de különösen Brandir orra alá szeretném eztet dörgölni:

A játékvezet


Brisa
Téma zárolva.
Több
18 éve 5 hónapja #273470 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Ôszi Találkozó 2005
Tömör véleményem :arrow: ":)"
Tata szép hely. És igazán széppé Ti tettétek! :D Hálával tartozom érte.

Mindenkinek, aki ott volt, köszönöm ezt a 45 és fél együtt töltött órát... ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now
Téma zárolva.
Több
18 éve 5 hónapja #273465 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Ôszi Találkozó 2005
köszönöm ezt a hétvégét mindenkinek. Tulajdonképpen két hónapja mást se csinálok csak robotolok a suliban és ez most igazi kikapcsolódást jelentett nekem. Nomeg enyhültek az elvonási tüneteim: )

A képek nagyon jók lettek:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
18 éve 5 hónapja #273459 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Ôszi Találkozó 2005
Még így, látogatóbabenézve is hihetetlen varázsa volt az egésznek!

Köszönet érte!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!
Téma zárolva.
Több
18 éve 5 hónapja #273458 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Ôszi Találkozó 2005
Nagyon jó volt veletek ez a hétvége.
Sok ilyen legyen még.
Minden tökéletes volt.

Képek itten megtekinthetők:
www.kep.tar.hu/mttkepek/50152288#2

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)
Téma zárolva.
Több
18 éve 5 hónapja #273347 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: Ôszi Találkozó 2005
18.11-kor ér a vonatunk Tatára, az állomásra. gyere oda!

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."
Téma zárolva.
Több
18 éve 5 hónapja #273343 Írta: Rion Pendragon
Rion Pendragon válaszolt a következő témában: Ôszi Találkozó 2005
Én meg szekérrel megyek, úgyhogy csak Tatán talaálkozunk. Mikorra kell odaérni, ha szekérrel megyek? 8) Ugyanis Komáromi vagyok
Téma zárolva.
Több
18 éve 5 hónapja #273317 Írta: Pippin
Pippin válaszolt a következő témában: Ôszi Találkozó 2005
Sziasztok!

Nagyon sajnálom, de úgy néz ki, lemondok a hétvégéről. Igazság szerint valószeg jobban járok, mintha teljesen kiütném magam, mert már így is elég ramatyul vagyok.
:arrow: Egyrészt beteg vagyok, folyik az orrom, és folyton tüsszögök, amivel ráadásul megfertőzném a népet, ami nem lenne egy jó ötlet.
:arrow: Hulla fáradt vagyok, minden vágyam hogy befeküdhessek a fííííínom puha ágyikóba és aludjak vagy 12 órát, ami azthiszem Tatán nem igazán jönne össze...
:arrow: És ha még el is mennék, akkor is tanulással kéne töltenem az időmet (legalábbis egy jó nagy részét mindenképp), mert hétfőn angol témazárót írunk az elmúlt 4 hét anyagából, ami heti 12-es óraszám mellett nem kis szó... Ja meg nyelvtanból is témazáró, bár az annyira nem vészes. :roll:
Úgyhogy nagyon sajnálom, de nem megyek. :( :cry:

Érezzétek jól magatokat!

Pippin

P.S. A kajámat meg nyugodtan faljátok fel, jó étvágyat hozzá!
Téma zárolva.
Több
18 éve 5 hónapja #273314 Írta: GalenEszter
GalenEszter válaszolt a következő témában: Ôszi Találkozó 2005
Sajnos nem tudok menni Tatára. :( A pénzt természetesen kifizetem.

"Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today."
Téma zárolva.
Több
18 éve 5 hónapja #273283 Írta: keshu
keshu válaszolt a következő témában: Ôszi Találkozó 2005
Én csak Tatán csatlakozom hozzátok, mivel hogy Sopronból megyek. :roll:

"A haldoklás magánügy. Ne hörögjünk!"
Téma zárolva.
Több
18 éve 5 hónapja #273254 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: Ôszi Találkozó 2005
Sziasztok!

Aki lemondta utolsó pillanatban, annak van egy rossz és egy jó hírem. A jó az, hogy a szállást nem kell előre kifizetni, hanem csak utólag, amennyien voltunk. Viszont a kaját igen, mert az már meg van rendelve annyi személyre, ahányan tegnap voltak a listán. Nagyon sajnálom, de sajnos ezt muszáj kifizetni. Javaslom, hogy azok, akik látogatni jönnek, egyék meg a plusz kajákat. Olcsóbban megússzák, mintha a városban ennének valahol. De ezt majd a helyszínen megebszéljük.

Ne felejtsétek el, hogy péntekre mindenki hozzon valami finomságot a vacsihoz. Nem elsősorban rágcsálnivalókra gondolok, hanem olyanra, amiből valami jó kis vacsorát össze lehet dobni. És jól is lakunk. :)

Mindenki kap ma egy emailt, amiben le lesz írva, hogy mennyit kell fizetnie. Készüljetek arra, hogy plussz-minusz egy-két száz forint lehet, mert még nem tudták pontosan megmondani melyik étkezés mennyibe kerül.

Ágynemű lesz. Viszont hozzatok játékokat: társast, kártyát, stb.


Pénteken találkozó a Keletiben lent a pénztáraknál negyed ötkor, jeggyel a kézben!!! A teljesárú jegy 730 FT, a diák 237 Ft.

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."
Téma zárolva.
Több
18 éve 5 hónapja #273247 Írta: Rion Pendragon
Rion Pendragon válaszolt a következő témában: Ôszi Találkozó 2005
Jól elcsesztem egy dolgot. Túlságosan szimuláltam a hasfájást, úgyhogy nem biztos, hogy ott leszek MATTHA FAKKA! De remélem, hogy ott tudok lenni. Egyébként valami hálózsákot, vagy valaqmi toszt kell vinni?
Téma zárolva.
Több
18 éve 5 hónapja #273169 Írta: **Shaman**
**Shaman** válaszolt a következő témában: Ôszi Találkozó 2005
Nekem igen is fárasztó a vonat. :-) No meg annyira nem szomorkodunk, majd társasjátokozunk sambath este. :-)

ZÚGÓVÖLGY-ARANY OLDALAK
Téma zárolva.
Több
18 éve 5 hónapja #273160 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Ôszi Találkozó 2005

Shaman írta: ...de Melián kedves majd intézkedik...


Hát akkor sajnos intézkedem... mivel Samut gonosz orkbanda a múlt héten elvitte, ezúton le kell mondanunk a tatai találkozót :crap:

(természetesen nem a vonatút lenne fárasztó, hanem mivel nekem szombaton negyed 6-ig suli van, nagyon későn érnénk oda)

Bánatosak vagyunk, hogy nem lehetünk Veletek. :triste: :crying:

Melian
*tiuda meina tiutjandei*
Téma zárolva.
Több
18 éve 5 hónapja #273159 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Ôszi Találkozó 2005
Lehetséges hogy mégsem tudok menni Tatára... Még ma kiderül. Ha megyek is, akkor is csak szombat reggel megyek le.

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.226 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére