Kit választanál gyűrűhordozónak Frodó helyett?

×

Szavazás: Kit választanál gyűrűhordozónak Frodó helyett? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Aragorn
22 17.3%
Haldír
4 3.1%
Éowyn
6 4.7%
Trufa
9 7.1%
Samu
25 19.7%
Galadriel
2 1.6%
Pippin
3 2.4%
Legolas
13 10.2%
Gimli
2 1.6%
Gandalf
10 7.9%
Faramir
7 5.5%
Bombadil Toma
20 15.7%
Éomer
4 3.1%
Szavazók száma: 15 ( Eleniel (csillaglany), Menelmir, Celebrom, Tündekö/Myrtus, sebcsaba ) Bővebben
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
20 éve 5 hónapja #147494 Írta: Mirella
Miért ne?
El tudnak tünni bárki szeme elől, jobban mint bárki más.
Erősebbek (rajtuk a 3 ereje sem fogott).

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #147278 Írta: Toma gazda
Egy elf mordorban?
nemhiszem

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #147265 Írta: Mirella
Legolas, az elfeken nehezebben uralkodott volna el a gyűrű ereje

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #146748 Írta: Aldarion
Szvsz Frodo rendeltetése volt, hogy a Gyűrűt Mordorba a Végzet katlanhoz vigye. Ha Samué lett volna akkor ő vitte volna oda, s talán el is pusztítja. Akár az orkok oldalán jut Mordorba, akár más úton. :roll:

Üdv:

Aldarion

Más lett a világ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #146738 Írta: Bregalad
Nem tudom melyikük lehetne.Valahogy egyiket sem tudnám elképzelni gy

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #146278 Írta: Rándzsa

Zlomb Legolas írta: Hááát... én Aragornra szavazok. Egy kósza simán bejut Mordorba, ha egy hobbitnak is sikerült... igaz, lehet, hogy az Egy megkísértené... :roll:


És akkor jön Arwenka :lol:
Aldarion: miért pont az orkokkal, miért nem a farkaslovasokkal? Akkor rögtön Szarumánhoz jutt, de akkor mit csinált volna Szarumán??? :? 8) :P

Ash nazg durbatulúk
Ash nazg gimbatul,
Ash nazg tharbatulúk,
agh burzum-ishi krimpatul.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #145522 Írta: Aldarion

Ithil írta: ... És ha nincs Gollam, hogy jutott volna el Mordorba?!
:wink:

Az orkok kiséretében :mrgreen: :sauron1:

Más lett a világ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #145432 Írta: Ithil
Ithil válaszolt a következő témában: Kit választanál gyűrűhordozónak Frodó helyett?
Samu már akkor elbukott volna, mikor az Emin Muil-nál találkozott volna Gollammal! Vagy később Faramirnál! Samu végig meg akarta ölni, vagy legalábbis lerázni... És ha nincs Gollam, hogy jutott volna el Mordorba?!

Amúgy nem tudok választani, azért vitte Frodó, mert CSAK Ő VOLT ALKALMAS RÁ!! :wink:

"Ar sindarnóriello caita mornie,
Ar ilye tier unduláve lumbule..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #145158 Írta: Ilmen
Ilmen válaszolt a következő témában: Kit választanál gyűrűhordozónak Frodó helyett?
Samu, hiszen Ő végig ott volt Frodó mellet. Ő igazán jó gyűrűhordozó lenne.

Ú i vethed nâ i onnad.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #145157 Írta: Ilmen
Ilmen válaszolt a következő témában: Kit választanál gyűrűhordozónak Frodó helyett?
Samu, hiszen Ő végig ott volt Frodó mellet. Ő igazán jó gyűrűhordozó lenne.

Ú i vethed nâ i onnad.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #145156 Írta: Ilmen
Ilmen válaszolt a következő témában: Kit választanál gyűrűhordozónak Frodó helyett?
Samu, hiszen Ő végig ott volt Frodó mellet. Ő igazán jó gyűrűhordozó lenne.

Ú i vethed nâ i onnad.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #145117 Írta: Hattori Hanzo
Hááát... én Aragornra szavazok. Egy kósza simán bejut Mordorba, ha egy hobbitnak is sikerült... igaz, lehet, hogy az Egy megkísértené... :roll:

<a href=http://www.informatikaerettsegi.hu>informatika érettségi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #143744 Írta: Rándzsa
Legolas.... Birtam volna a pofikáját, ha azon morfondirozz, h: 'odaadjam, vagy ne adjam???'

Ash nazg durbatulúk
Ash nazg gimbatul,
Ash nazg tharbatulúk,
agh burzum-ishi krimpatul.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #143424 Írta: Lalaith Scarlett
Samura szavaztam, ha már mindenképp kellett valakit Frodó helyett.

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #142425 Írta: Alyr Arkhon

E. Eia Ayna írta: .. és Bombadil véletlenül félúton kiejti a zsebéből azt két hét múlva csodálxik, hogy már nincsenek mögötte fekete pacik :D

(off: Nazgúúúúúúúúúúúúúúúl :D

)



Lehet hogy Bombadil odaadná a nazguloknak a Gyűrűt miután megsajnálta őket hogy annyit törik magukat egy ilyen apróságért...

Lehet hogyha Boromirra bíznánk a Gyűrűt és lebeszélnénk apuci befolyásáról, elvinné a Hegyhez, sokat nyomhatott a latban, hogy a Gyűrű másnál volt... (bár ez kétséges csak eszembe jutott)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #141729 Írta: Namarie

Felagund írta:

Rayan írta: És hiába utasítaná vissza, erőszakkal is lenyomnám a torkán, hogy "Elviszed a Végzet Hegyébe Wazze"

nazgúl: üdv itthon!


Nos, feltehetőleg nem nagyon hatná meg... :D


Off:
Meg, ha a torkán nyomnád le, akkor neki is bele kéne ugrania a tűzbe., hogy megsemmisülhessen a Gyűrű., hacsak nem hánytatná meg előtte magát (elnézést)...

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #141613 Írta: Minerva
off:
NAZGÚÚL!
Számítok ám rád szegény, halódó szinkron topicomban... *szipp* :evil3: :twisted:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #141602 Írta: E. Eia Ayna
.. és Bombadil véletlenül félúton kiejti a zsebéből azt két hét múlva csodálxik, hogy már nincsenek mögötte fekete pacik :D

(off: Nazgúúúúúúúúúúúúúúúl :D )

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #141586 Írta: Felagund

Rayan írta: És hiába utasítaná vissza, erőszakkal is lenyomnám a torkán, hogy "Elviszed a Végzet Hegyébe Wazze"

nazgúl: üdv itthon!


Nos, feltehetőleg nem nagyon hatná meg... :D

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #141570 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Kit választanál gyűrűhordozónak Frodó helyett?
Bombadil Tomát -merugye tökéletesen tiszta a fickó, gyűrűfüggés nincs. És hiába utasítaná vissza, erőszakkal is lenyomnám a torkán, hogy "Elviszed a Végzet Hegyébe Wazze"

nazgúl: üdv itthon!

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #141457 Írta: Estel Adániel
off:

8O NAZGÚL's back! :hello:
Üdv újra köztünk, "öreg" cimbora! ;)

on.

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #141439 Írta: nazgúl
Nem tudtam szavazni. (És visszatértem! BWHAHAAHAAAAA!) Frodónak kellett a Gyűrűhordozónak lennie, mert rá íródott ez a szerep. A többiek direkt nem felelnek meg a kritériumoknak, de ha mégis választani kéne, akkor Szauronra vagy Gollamra szavaznék... :)

Azoktól a nazgúloktól a hátam borsódzik. Rád néznek, a vesédbe látnak, s te csak állsz ott, mint a hülye...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #140607 Írta: Toma gazda
Hát szerintem aragorn és samu ugyanúgy járt volna mint frodó
ezért bombadil lenne az ideális de ő csak a síbuckákig ment volna el
:lol:

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #140601 Írta: Holtak vezére
Samu kiírtom a veteményesedet Hajá Aragorn :!:
:P

"A kevesek mi vagyunk ugyan, ám mi tiszta szívvel indulunk csatába, míg amazok sokan, rohadt disznók egytől egyig"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #139441 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Kit választanál gyűrűhordozónak Frodó helyett?

Nimdorc írta: Én Bombadilra. Samu nem lett volna hajlandó elindulni.

Mert Bombadil meg igen... :roll: :lol:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #139433 Írta: nido
nido válaszolt a következő témában: Kit választanál gyűrűhordozónak Frodó helyett?
Én Bombadilra. Samu nem lett volna hajlandó elindulni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #139416 Írta: Nóli i linantea
Én Samura szavaztam. Gondoltam Aragornnra is, de ugyebár egy emberben niincs elegendő akarat ahhoz, hogy megfékezze birtoklási vágyát...
Samu ha nem is mindig elég megfontolt, de elég felelőségteljes ehhez a feladathoz.
Bombadil Tomáról atz mondták, hogy nem figyelt volna rá, mert nem érdekli, és ez elég vezélyes lett volna.
Mondjuk szerintem a kérdés abszurdum, hiszen Frodót választották gyűrűhordozónak...[/b]

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #139338 Írta: Elza Eldaniella
Szerintem Samu lehetett volna Frodó helyett a Gyűrűhordozó.
De ahogy így visszagondolok ő volt is Gyűrűhordozó. Amig azt hitte, hogy a Banyapókkal vivott harc során Frodó meghalatt, és mig ki nem szabadította a fogságból nála volt a Gyűrű. És a legvégén ezért kellett neki is elmennie Valinorba.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #139213 Írta: Nefadar

Aldarion írta:

Nefadar írta: Én Aragornt választottam azért, mert végül is az ő végzete volt a Gyűrű. Az egész családja története egybefonódott a Gyűrűvel...

Nem tudom... Szerintem neki sem lett volna elég akaratereje elpusztítani a gyűrűt. S tőle biztos nem tudta volna elvenni Gollam, mint Frodótol.


De akkor is, Aragorn végzete...

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #139094 Írta: Estel Adániel

Ulmo írta: Estel: azért más egy hirtelen jött vészhelyzet, ahol a szeretett barátait támadják meg, és más a Gyűrű állandó kísértése, ami lassan a legerősebb akaratot is felőrölheti. :evil: (Egyébként Zarándok Úrfi nem Trufa, hanem Pippin ;) )

:? Sejtettem, már amikor leírtam... No, sebaj, akkor legyen Tündöklő Trufiádok... :D Egyébként Frodónál jobbat én sem választhattam volna, de azért igyekeztem komolyan venni a kérdést, és a kezdő indoklás után a hobbitok közül Trufában véltem felfedezni azt, ami talán képessé tette volna őt a nehéz útra. Bár a történet idejében szvsz még ő is túl fiatal volt, nem elég érett a feledatra - elvégre Frodó már fél évszázadot megélt addigra. :roll:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.260 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére