Beszélgetés, ráhangolódás

Több
14 éve 1 hónapja #390963 Írta: Csaszi
Csaszi válaszolt a következő témában: Beszélgetés, ráhangolódás
Felagund!
Mondtad, hogy nem nagyon kéne mondogatni, hogy melyik rendben vagyunk. De ha kérdezik, akkor mit mondjunk rá? Azt, hogy titok? :D
Téma zárolva.
Több
14 éve 1 hónapja #390955 Írta: Elder
Elder válaszolt a következő témában: Beszélgetés, ráhangolódás

Kuvasz írta: ...zúzódásokkal teli táborunk lesz


Mente mennai qualuvan!
Figyi Kuvasz!
Ha velem vagy egy rendben, a zúzódások garantáltan meglesznek! 8-) :twisted:
Téma zárolva.
Több
14 éve 2 hónapja #390863 Írta: Kuvasz
Kuvasz válaszolt a következő témában: Beszélgetés, ráhangolódás
Mente mennai qualuvan!

Kovács Ádám a tisztes nevem, de mindenki Kuvasznak szólít. 16 éves múltam kemény 5 nappal ezelőtt. 4 évig jártam Shirayan Vajramutthí kung-fura Dunakeszin, utána 2 év Shotokan karate. Azóta járok folyamatosan élő szerepjátékokra, és tavalyi, második táboromban is harcos rendi voltam.
(Kis matek -> ez a harmadik )

IN-ben bakacsinerdei tünc lettem, ez az Őrző renddel párosítva bennem egy kicsit éjelf hangulatot kelt. :roll:

De sebaj, biztos vagyok benne hogy izgalmas, izzasztó (célzás volt Felagund :) ) és zúzódásokkal teli táborunk lesz. :twisted:

"A tápolás a szerepjátszás halála.
A szerepjátszás a karakteré."
Téma zárolva.
Több
14 éve 2 hónapja #390817 Írta: gamba
gamba válaszolt a következő témában: Beszélgetés, ráhangolódás
Sziasztok,
Bálint vagyok még gimnáziumban tanulok. Sportos múltam van, de ezek nem igazán küzdősportok, viszont bírni fogom(remélem):). Egyébként ez az első táborom, remélem jó lesz. hívjatok gambának vagy bálintnak.
üdv.
Téma zárolva.
Több
14 éve 2 hónapja #389865 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Beszélgetés, ráhangolódás
Úgy vágjátok ki magatokat ahogy akarjátok...

Akár szó szerint is :twisted:

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
Több
14 éve 2 hónapja #389862 Írta: Tintin
Tintin válaszolt a következő témában: Beszélgetés, ráhangolódás

Felagund írta: Kedves Őrzők!

Ezúton is jelezném, hogy a tábori keretjátékban a Rend létezése és tevékenysége TITKOS! (illetve max. kósza hírek és pletykák szólhatnak valami fekete csuklyás illetőkről...)
Természetesen tudom, hogy ezt a gyakorlatban (outban) nem nagyon lehet megoldani (= úgyis tudni fogják :) ), de azért ti lehetőleg ne nagyon reklámozzátok ;)

Köszi :)


Akkor mit mondjunk, ha valaki rákérdez, hogy melyik rendben vagyunk? Vagy azt azért mondhatjuk, hogy harcos, és csak az Őrző rész titkos? :P

Sick of crying, sick of lying inside I'm dying but all you see is me smiling =)
Téma zárolva.
Több
14 éve 2 hónapja #389761 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Beszélgetés, ráhangolódás
Kedves Őrzők!

Ezúton is jelezném, hogy a tábori keretjátékban a Rend létezése és tevékenysége TITKOS! (illetve max. kósza hírek és pletykák szólhatnak valami fekete csuklyás illetőkről...)
Természetesen tudom, hogy ezt a gyakorlatban (outban) nem nagyon lehet megoldani (= úgyis tudni fogják :) ), de azért ti lehetőleg ne nagyon reklámozzátok ;)

Köszi :)

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
Több
14 éve 2 hónapja #389717 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Beszélgetés, ráhangolódás
Mente mennai qualuvan!

Kirschner Viktória vagyok, korom nem érdekes, mert nem érzem annyinak magam. Biciklizek és túrázok, ha csak lehet; nagyon szeretek úszni, szeretett Parancsnokunkkal együtt tűröm engedelmesen és kitartóan a shaolin kung-fu erő- és állóképességpróbáit, bár én csupáncsak egy éve. Lovagolok, ha alkalmam van rá, tanulok görkorizni. Hobbim az olvasás, írás, éneklés; a főzés és a túlélés egyéb formái. Ismerem az állatokat és a növényeket.

Jelmondatom: Az erdőben minden ehető. Te is! :P

Köztetek, középföldén kószalelkű tünde volnék, szeretek fára mászni és szurdokvölgyekben bujdokolni, értek a gyógyításhoz és szeretek énekelni a tűz mellett.

Az Erdő legyen Veletek!

A "kicsiknek" pedig azt üzenem, hogy egyrészt itt nem érdekes, ki hány éves, másrészt a fiatalság olyan hiba, ami múlandó :D mégpedig gyorsan...

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!
Téma zárolva.
Több
14 éve 2 hónapja #389652 Írta: Dorka
Dorka válaszolt a következő témában: Beszélgetés, ráhangolódás
Sziasztok!

Dorka vagyok, kb. másfél éve ismerkedem az MTT-vel, ez lesz a második táborom. :D Sportos múltam sincs igazán, küzdősportos pedig még annyi sem. Hacsak nem számít küzdelemnek, hogy én érjek hamarabb a mászófal tetejére. :P
Téma zárolva.
Több
14 éve 2 hónapja #389482 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Beszélgetés, ráhangolódás
Dehogynem, hozd csak :)

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
Több
14 éve 2 hónapja #389481 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: Beszélgetés, ráhangolódás
Huhúú, pont tegnap vettem egy gyakorlómessert, hogy legyen az edzőtáborra ^^
Azt mennyire érdemes elhoznom? (mondjuk gondolom semennyire :D)

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'
Téma zárolva.
Több
14 éve 2 hónapja #389461 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Beszélgetés, ráhangolódás
Nem véletlenül írtam külön még a rendi ismertetőben, hogy küzdő- vagy küzdő jellegű sportos múltat látnék szívesen, a kézilabda szerintem ehhez épp elég agresszív (ez Byrisnek is szól ;) )

(a lényeg az, hogy hozzá legyetek szokva a (komolyabb) fizikai kontaktushoz :) )

És akkor már egy kis kedvcsináló:

A pusztakezes részhez

A fegyveres részhez

Jó szórakozást 8-)

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
Több
14 éve 2 hónapja #389456 Írta: Csaszi
Csaszi válaszolt a következő témában: Beszélgetés, ráhangolódás
Mente mennai qualuvan!

Sziasztok!
Császár Péter vagyok, 16 éves. A lexilver név helyett a Csaszi-t használom, de nekem ez már a második táborom lesz. A sportok terén 6 év kosárlabda és már majdnem 2 év kajak áll a hátam mögött, emellett kézizek és bringázok 8-)
Küzdősportok terén semmi tapasztalattal nem rendelkezem, bár a tavalyi táborban a harcosrend tagja voltam:D
Téma zárolva.
  • Byris
  • Látogató
  • Látogató
14 éve 2 hónapja #389425 Írta: Byris
Byris válaszolt a következő témában: Beszélgetés, ráhangolódás

Felagund írta: Üdv!

Nálunk nem elsősorban a könyvön lesz a hangsúly... :)



Mente mennai qualuvan!

Nos ennek a bejegyzésnek örülök a legjobban^^Reméltem is :twisted:
Polgári nevem Farkas Dóra de itt csak Byris :D 14 éves vagyok,és nem hiszem el hogy itt is a legkisebb :lol: dehát ez van :D 4 éve lovagolok és immár 1 éve kézilabdázok is.nekem szintúgy ez lessz az első táborom,és én is izgulok főleg amiatt hogy nálam kisebbel nem találkoztam még :D
Téma zárolva.
Több
14 éve 2 hónapja #389344 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Beszélgetés, ráhangolódás
Üdv!

Nálunk nem elsősorban a könyvön lesz a hangsúly... :)

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
  • Alustriel
  • Látogató
  • Látogató
14 éve 2 hónapja #389342 Írta: Alustriel
Alustriel válaszolt a következő témában: Beszélgetés, ráhangolódás
Sziasztok!

Alustriel vagyok, civilben Csuti Szilvia, 19 éves vagyok, és még szintén tanuló. Sajnos küzdősportokban nem nagyon vagyok jártas, remélem, ez valamelyest változni fog a tábor végére. /Ha mást nem, legalább tudjam, melyik végén kell "megfogni" egy kardot :) ) Bevallom őszintén, eléggé izgulok a tábor miatt, mert ez lesz az első, és még nem ismerek senkit. Tolkiennal komolyabban csak 2 éve foglalkozom, eddig még csak a Szilmarilokat és A Gyűrűk Urát olvastam. De alapjáraton szeretem a fantasy-regényeket, másik nagy kevnecem R. A. Salvatore. Ha jól emlékszem, a második levélben volt róla szó, hogy vigyünk könyveket is. Ha gondoljátok, én fel tudok ajánlani egykötetes angol nyelvű Gyűrűk Urát, ami /mint a magyar/ 50-ik évfordulós kiadás. Hát hirtelen ennyi jutott eszembe, ha majd még felmerül kérdés, felteszem. :D
Téma zárolva.
Több
14 éve 2 hónapja #389311 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Beszélgetés, ráhangolódás
Akkor hogy szólítsunk? :)

Amúgy meg ne izgulj, jó lesz :)

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
Több
14 éve 2 hónapja #389288 Írta: Tintin
Tintin válaszolt a következő témában: Beszélgetés, ráhangolódás
Sziasztok!
Király Dóri vagyok, 18 éves, még a gimnáziumban koptatom a padot. Kis koromban karatéztam, majd pár év kitérőt tettem a vívás felé, de nem rég úgy döntöttem, hogy mégis inkább karate. Küzdős sportolói életem röviden ennyi, ezen kívül is nagyon sok minden érdekel, annyi, hogy nem is tudom, mit írjak le hirtelen. Egyébként ez lesz az első MTT táborom, szóval kicsit izgulok még ^^ (az itteni fórumos nevemet meg már nem használom, csak régi regisztráció, és nem sikerült megváltoztatni)

Sick of crying, sick of lying inside I'm dying but all you see is me smiling =)
Téma zárolva.
Több
14 éve 2 hónapja #389224 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: Beszélgetés, ráhangolódás
akkor rögtön

..Mente mennai qualuvan.
Jómagam Pintér Enikő vagyok, most még éppen 16 éves. Leginkább rajzolok. Meg olvasok, írok. És pár hónapja kardozok, mert az jó. :)

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'
Téma zárolva.
Több
14 éve 2 hónapja #389222 Írta: Felagund
Beszélgetés, ráhangolódás téma létrehozva Felagund által
Üdv néktek, Őrzők!

vagy hogy pontosabb legyek:

Tirissenwa yesta!

Vagyis őrködésünk megkezdődik. Ez a quenya kifejezés évezredek óta a Heren Tirinwaron, vagyis az Őrzők Rendjének jelszava. (Erre a „hivatalos” válasz: Mente mennai qualuvan - "halálomkor ér véget")
Az Őrzők Rendje a pajzs, amely titokban védelmezi Középfölde Szabad Népeit, hogy azok minél tovább élvezhessék szabadságukat.
A vásárfalvai nagyvásár minden évben kiemelt rendezvénynek számít, ahol természetesen a Rend tagjai is megjelennek és fekete köpenyüket levetve a vásározók közé vegyülnek, és így óvják a falut a külső ellenségtől.

Ahogy az az előzetesben is szerepelt, egyfajta "kommandóscsapat" leszünk, akik a dzsindzsásban sunnyogva vágjuk el a gonosz ellen torkát, jól :D

Hogy kevésbé formális legyek, nagyon sok szeretettel köszöntelek titeket, és már most ígérem, hogy emlékezetes napok állnak előttünk a táborban.

A keretjátékban a nevem Ardor, és északi dúnadán vagyok, én vezetem az Őrzők bakacsinerdei részlegét.

Ha bármi kérdés, közlés, óhaj, sóhaj, kérdés, panasz merül fel bennetek, ez a megfelelő hely, hogy leírjátok :)

Most pedig felkérnék mindenkit, hogy röviden mutatkozzon be, hogy egy kicsit össze tudjunk ismerkedni :)

Kezdem én: a „való világban” Czégé Dávidnak hívnak, 26 éves vagyok, és biológusként dolgozom. Már 2003 óta vagyok az MTT közvetlen közelében, vagyis többé-kevésbé „őskövületnek” számítok :D
Hogy a Rend profiljához kicsit jobban passzoló infót is mondjak, többféle küzdősportot kipróbáltam már: a kisgyerekként szinte kötelező karate/judo órák közül én az utóbbira jártam, majd párbajtőröztem is hat évet, jelenleg pedig shaolin kung-fuzok, immáron több mint öt és fél éve. Ez majd látszani fog a foglalkozásokon :D

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfFelagundAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.191 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére