Beszélgetések

Több
13 éve 11 hónapja #392039 Írta: Virág
Virág válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Szia Nóri!!! ...nem találtam még nálad jobb tánctanárt! Folyamatosan keresek olyan táncórát, ami legalább közelít a tiédhez, de reménytelen...ha visszajössz, tartasz nekünk órákat? :D

Puszi!! Jó utat!!

"Alattad a föld, fölötted az ég, benned a létra."
Téma zárolva.
Több
14 éve 6 napja #391996 Írta: Orsi_
Orsi_ válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Szia Nóriii!!!! :cry: bár neked biztos jó lesz:) érezd jól magad!! puszii

A szeretet fény a vakoknak, hang a némáknak, dal a süketeknek.
Téma zárolva.
Több
14 éve 1 hete #391982 Írta: Athramien
Athramien válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Nóri lelép messzire egy fél évre, szal ha más nem, illene virtuálisan integetnünk neki!
jó utat, meg vigyázz magadra!!!:)

"Sane is boring"
Téma zárolva.
Több
14 éve 2 hete #391893 Írta: Grt
Grt válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Én biztos megyek :) És igen! Táncoljuk el mégegyszer! (csak próbáljuk is el előtte)

"Az ember azokra a történetekre emlékszik, amelyek jelentenek valamit."
Téma zárolva.
Több
14 éve 2 hete #391892 Írta: Athramien
Athramien válaszolt a következő témában: Beszélgetések
még szép^^ pont - változatosság kedvéért - he lives in you megy, és ennek örömére eszembe jutott, h felnézek fórumra:D szal én benne vagyok^^ (am mindenki tud jönni?)

"Sane is boring"
Téma zárolva.
Több
14 éve 2 hete #391882 Írta: Virág
Virág válaszolt a következő témában: Beszélgetések

Athramien írta: hello
találtam ilyet:

(hip hop;))

aztán megállapítottam, h a mienk sokkal jobb^^


húúú hát sokkal sokkal jobb :D ...nem tetszik, hogy összevissza rázzák magukat meg a hajukat, és elromlik az összkép, hogy együtt mozognak...nekünk meg volt mondva merre kell rázni, sokkal jobb ;) :D Nóri ügyesebb :)
Az a szitu, hogy mi valszeg csak 1 körül fogunk odaérni Orsival tábori talira...eltáncoljuk a táncot? csak próbálni kéne előtte, mert én már sok mindenre nem emlékszem :( ...de azt megcsinálhatnánk, h hátravonulunk..(nem tudom, milyen program lesz) és elpróbáljuk gyorsan, aztán odamegyünk a többiek elé, és eltáncoljuk...
...mit szóltok? :) ki akar még táncolni?

"Alattad a föld, fölötted az ég, benned a létra."
Téma zárolva.
Több
14 éve 2 hete #391853 Írta: Athramien
Athramien válaszolt a következő témában: Beszélgetések
hello
találtam ilyet:
(hip hop;))

aztán megállapítottam, h a mienk sokkal jobb^^

"Sane is boring"
Téma zárolva.
Több
14 éve 3 hete #391801 Írta: Anglachel/Gurthang
Anglachel/Gurthang válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Erre csak azt tudom mondani hogy dáj hárd 3 :D

AURE ENZULUVA!
Téma zárolva.
Több
14 éve 3 hete #391800 Írta: Orsi_
Orsi_ válaszolt a következő témában: Beszélgetések
meg van a step up 3d. még választási lehetőség is van:)

A szeretet fény a vakoknak, hang a némáknak, dal a süketeknek.
Téma zárolva.
Több
14 éve 3 hete #391795 Írta: Athramien
Athramien válaszolt a következő témában: Beszélgetések

Anglachel/Gurthang írta: táncolós 3d film? mi a címe?


street dance (as far as i know...)

"Sane is boring"
Téma zárolva.
Több
14 éve 3 hete #391792 Írta: Anglachel/Gurthang
Anglachel/Gurthang válaszolt a következő témában: Beszélgetések

Athramien írta: hello
kinek lenne kedve össznépi táncolós 3D-s filmre jönni megnézni? nem tok róla semmit, csak, h jó:D


táncolós 3d film? mi a címe?

AURE ENZULUVA!
Téma zárolva.
Több
14 éve 4 hete #391778 Írta: Orsi_
Orsi_ válaszolt a következő témában: Beszélgetések
nekem lenne kedvem.. a 3d-s vetítés mondjuk annyira nem tetszett, de adnék neki még egy esélyt:)

A szeretet fény a vakoknak, hang a némáknak, dal a süketeknek.
Téma zárolva.
Több
14 éve 4 hete #391774 Írta: Athramien
Athramien válaszolt a következő témában: Beszélgetések
hello
kinek lenne kedve össznépi táncolós 3D-s filmre jönni megnézni? nem tok róla semmit, csak, h jó:D

"Sane is boring"
Téma zárolva.
Több
14 éve 1 hónapja #391751 Írta: Virág
Virág válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Én is köszönöm a zenéket!! :)
És táncoljuuuunk!!!!!!! Már nagyon nagyon hiányzik!

"Alattad a föld, fölötted az ég, benned a létra."
Téma zárolva.
Több
14 éve 1 hónapja #391750 Írta: Anglachel/Gurthang
Anglachel/Gurthang válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Köszönöm szépen a zenéket Nóri!!

AURE ENZULUVA!
Téma zárolva.
Több
14 éve 1 hónapja #391553 Írta: Athramien
Athramien válaszolt a következő témában: Beszélgetések
:)

"Sane is boring"
Téma zárolva.
Több
14 éve 1 hónapja #391546 Írta: Anglachel/Gurthang
Anglachel/Gurthang válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Énis akarok táncolni :mrgreen:

AURE ENZULUVA!
Téma zárolva.
Több
14 éve 1 hónapja #391545 Írta: Orsi_
Orsi_ válaszolt a következő témában: Beszélgetések
deeeeee :D
én bármiben benne vagyok, ha táncról van szó 8-)

A szeretet fény a vakoknak, hang a némáknak, dal a süketeknek.
Téma zárolva.
Több
14 éve 1 hónapja #391543 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Háj,
én nem kaptam zenéket ;(

nem akarunk megint előadni a tábori talin? :mrgreen:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"
Téma zárolva.
Több
14 éve 1 hónapja #391329 Írta: Klau
Klau válaszolt a következő témában: Beszélgetések
:) legeslegjobb táncosrend a legeslegjobbfej emberekkel, legjobbb tánctanarral es termeszetesen a felejthetetlen táncokkal!!!:)mindenkinek nagyon köszi!!:)<3<3<3:)

~Heaven isn't a place that you go when you die - it's that moment in life when you actually feel alive.~
*We can't call people angels without wings, so we call them friends :) *
°Life without danger is just a waste of oxygen°
Téma zárolva.
Több
14 éve 1 hónapja #391304 Írta: Ille Lórien
Ille Lórien válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Én is szeretném a számokat, amikre táncoltunk, bemelegítettünk stb. Az e-mail címemet elküldtem priviben. Előre is köszi. :)

"Elen síla lúmenn' omentielvo."
Téma zárolva.
Több
14 éve 1 hónapja #391267 Írta: Anglachel/Gurthang
Anglachel/Gurthang válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Fenébe, elfelejtettem hogy a One Republic - Good Life-ra hogy voltak a nyújtások :evil:

AURE ENZULUVA!
Téma zárolva.
Több
14 éve 1 hónapja #391242 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Beszélgetések
akkor már én is kérem őket szépenjól :) shardonyx@gmail.com , köszi :)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"
Téma zárolva.
Több
14 éve 1 hónapja #391226 Írta: Viki
Viki válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Ennyi sok hozzászólás után nehéz lesz újat mondanom...szóval ez volt a legeslegjobb céh, és nagyon-nagyon szuperül éreztem magam minden percben, amit együtt töltöttünk!! A táncok egy életre szóló élményt adtak, sose fogom elfelejteni, hogy mennyire jó volt veletek zombulni, hip-hopozni, az oroszlánkirályra megőrülni, a jai-hon nevetni, és a közönség lelkes tapsát hallgatni...
Ezer köszönet Nórinak, és mindenkinek!!! A tábori talin vagy KÖMTön tök jó lenne táncolni!! :D Nagyon-nagyon hiányoztok, el se tudom mondani, hogy mennyire, mert még annál is jobban...
Nekem is légyszi küldd át a számokat Nóri, az e-mail címem: csigi9@freemail.hu ! kösssszi ;)

"Éljél úgy, mintha holnap meghalnál, de tanulj úgy, mintha örökké élhetnél!"
Téma zárolva.
Több
14 éve 1 hónapja #391221 Írta: Virág
Virág válaszolt a következő témában: Beszélgetések
:( :( :( :( Nem volt ma tánc...és tegnap sem :( nagyon hiányzik!! Bármilyen zenét meghallok, elkezdek rá táncolni itthon mosogatás kajacsinálás közben...barátomat kiborítom, nagyon tetszik neki :P azt mondta ezért megérte, hogy nem látott 10 napig :D
Bemelegítő zene bömböl épp most is :( és szinte sírhatnékom van, ott akarok állni veletek a színpadon, a balettszőnyegen!!!!
Nagyon nagyon köszi mindent Nóri! Ekkora élményben még nem volt részem! Látni az arcokat, mikor visszatapsoltak, és ahogy kiabálták, hogy "mégegyszer!" meg "zombiiiiiii!" :D :D :D annyira jó érzés volt, mikor épp, hogy elkezdtük tanulni az egyik koreográfiát, és "adjuk előőő" :) Imádlak Titeket, és nagyon hiányoztok!!
Tábori talin táncoljuuuuunk!!!! Zombit vagy hipp-hopp-ot, vagy akármi mást!!! :)
Nóri, nincs kedved táncórát adni valahol? :)

Sok sok puszi mindenkinek!! :)

Ja igen, nekem is küldd el légyszi Nóri a számokat: virag.11@gmail.com Köszii!!!!!

"Alattad a föld, fölötted az ég, benned a létra."
Téma zárolva.
Több
14 éve 1 hónapja #391218 Írta: Anglachel/Gurthang
Anglachel/Gurthang válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Elküldenéd nekem a számokat? anglachelm@gmail.com

AURE ENZULUVA!
Téma zárolva.
Több
14 éve 1 hónapja #391192 Írta: Ille Lórien
Ille Lórien válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Nagyon-nagyon tetszett a táncos céh, minden percét élveztem! Hiányoznak a közös próbák, az előadások meg a lelkes csapat. Óriási köszönet Nórinak az ötletes zeneválasztásért, a fantasztikus koreográfiákért és a határtalan türelemért! Élmény volt veletek! :D

"Elen síla lúmenn' omentielvo."
Téma zárolva.
Több
14 éve 1 hónapja #391189 Írta: Athramien
Athramien válaszolt a következő témában: Beszélgetések
ff-miáúú:)

"Sane is boring"
Téma zárolva.
Több
14 éve 1 hónapja #391188 Írta: Lyona
Lyona válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Kedveseim,
Egy hatalmas élmény volt veletek, annyira örülök, hogy minden kezdeti nyűgöm-bajom ellenére ilyen fantasztikus csapattal-csapatként dolgoztunk együtt!! :)
/nyál off

Nem, tényleg, köszönöm mindenkinek, meg bocsánat a 'nem fogunk ám elférni' nyűgésekért meg a rálépésekért/felrúgásokért/gyomronverésekért az illetékesektől...

És ne feledjétek: ZOMBIFEJ! :D :D :D

Nem szenvedek őrültségben... Minden percét élvezem!
Téma zárolva.
Több
14 éve 1 hónapja #391179 Írta: andariel
andariel válaszolt a következő témában: Beszélgetések
ja és aki szeretné, hogy átküldjem neki a bemelegítős és táncos számokat, írja meg nekem az email címét! (az enyém: szabo.noire@gmail.com )

Why do they call it rush our when nothing moves?
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfandarielAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.213 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére