Humor Csoport

Több
18 éve 3 hónapja #292813 Írta: InfoCsoport
InfoCsoport válaszolt a következő témában: Humor Csoport

Brisa írta: Máj. 26-áig várom azokat az információkat a csoportokról, amiknek bele kell kerülniük a Hírlevélbe és a Hírmondóba. Címem: brisa@tolkien.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #289472 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Humor Csoport
Sziasztok!

A csoport-nyilvántartást átnézvén rájöttem, hogy Humor Csoportnak nincsen hivatalos alakulópapírja. Alyr, ezt pótolni kellene. Hogy ezt megkönnyítsem, készítettem egy könnyen, egyszerűen és fájdalommentesen kitölthető formanyomtatványt, ami letölthető innen: www.tolkien.hu/mtt/csoportalakitashoz.doc .

Nagyon-nagyon örülnék, ha legkésőbb április végén megkapnám a cuccot tőletek (is).

Annak pedig különösen, ha a csoport feltámadna a teszthalálból és elkezdene működni, dolgozni...

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #267921 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Humor Csoport
FELHÍVÁS

Ezúttal hívjuk fel a tisztelt publikum figyelmét arra, hogy megváltozott a TolkienHU (bal oldali) menürendszere. A változás a Fan Fictiont (ami hamarosan a Kreatív Szekció nevet fogja megkapni) is érinti. Íme az új rendszer:

Kreatív szekció (a jelenlegi Fan fiction átnevezve) (Ez a főkategória!)


Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #262602 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Humor Csoport
Közérdekű közlemény

Talán már olvastatok róla, hogy a tolkien.hu őszig tartalom-feltöltés-en kell átessék. :idea: Mivel én lettem a Kreatív szekció / Fan Fiction rovatvezetője, keresek lelkes embereket/tüncöket/egyebeket, akik az egyes témák, csoportok ad1. bemutatását, ad2. híreinek figyelését, ad3. képgyűjtést, ilyesmit vállalnak.
Júni 28 - júli 7. között sajna nem leszek Pesten, de ez idő alatt kidolgozok egy részletes koncepciót, de addig is minden öltetet, segítség-ajánlatot várok!!! :wink: (priv, mail - akár kincso@tolkien.hu is :P )

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #262106 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: Humor Csoport

Phaedra/Namarie írta: Bár aki a LEP-re MOST eljön, az már szvsz valamit csak konyít Tolkienhez. Azt gondolom, kellő mértékkel (tehát nem túlzott, csak némi) belső humor is megengedhető, amennyiben a darab megértését nem veszélyezteti.

A belső poénok megértése nem azon múlik, konyít- e Tolkienhez.....
Én az idei LEP- en a KHE- lekwar pojént pl nem értettem igazán, de ilyen szintű vsz belefér.... Nem okoskodni akarok, de azt csinálom... :oops: :lol: bocs.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #262013 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humor Csoport

Ulmo írta: Figyelem!

Szeretném megkérni a csoport vezetőjét, juttassa el nekem mailben ( ulmo@tolkien.hu ) a csoporttagok listáját a következő adatokkal: valódi név, nicknév, MTT-tag-e (akár aktív, akár felfüggesztett). A tolkien.hu-s mailcímek elkészítéséhez van szükség az adatokra. Köszönöm.

Szolgálati közlemény vége.


Ezúton kérnék minden tagot, hogy a fentebb olvasható adatokat továbbküldés céljából juttassák el hozzám, mivel a közelmúltban történt formázás és egyebek miatt a lista eltűnt a gépemről. (bár nálam csak az alapító tagok szerepeltek)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #262010 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humor Csoport

Phaedra/Namarie írta:

Brandir írta:

Ery írta: Ötletként felvetném, egy új humoros darab megírását, amit a következő LEP-en vagy akár Kapolcson is elő tudnánk adni. Ez utóbbi esetben a belső humort mellőznünk kellene.

Az első esetben is, mert a LEP-et elsősorban nem a magunk szórakoztatására szervezzük


Bár aki a LEP-re MOST eljön, az már szvsz valamit csak konyít Tolkienhez. Azt gondolom, kellő mértékkel (tehát nem túlzott, csak némi) belső humor is megengedhető, amennyiben a darab megértését nem veszélyezteti.


Azért ebben nem lennék annyira biztos.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #261993 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Humor Csoport

Brandir írta:

Ery írta: Ötletként felvetném, egy új humoros darab megírását, amit a következő LEP-en vagy akár Kapolcson is elő tudnánk adni. Ez utóbbi esetben a belső humort mellőznünk kellene.

Az első esetben is, mert a LEP-et elsősorban nem a magunk szórakoztatására szervezzük


Bár aki a LEP-re MOST eljön, az már szvsz valamit csak konyít Tolkienhez. Azt gondolom, kellő mértékkel (tehát nem túlzott, csak némi) belső humor is megengedhető, amennyiben a darab megértését nem veszélyezteti.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #260863 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Humor Csoport
Figyelem!

Szeretném megkérni a csoport vezetőjét, juttassa el nekem mailben ( ulmo@tolkien.hu ) a csoporttagok listáját a következő adatokkal: valódi név, nicknév, MTT-tag-e (akár aktív, akár felfüggesztett). A tolkien.hu-s mailcímek elkészítéséhez van szükség az adatokra. Köszönöm.

Szolgálati közlemény vége.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #256429 Írta: Brandir
Brandir válaszolt a következő témában: Humor Csoport

Ery írta: Ötletként felvetném, egy új humoros darab megírását, amit a következő LEP-en vagy akár Kapolcson is elő tudnánk adni. Ez utóbbi esetben a belső humort mellőznünk kellene.

Az első esetben is, mert a LEP-et elsősorban nem a magunk szórakoztatására szervezzük

"Égig az a fa ér, amelyikről elhisszük."
S.P.Q.L

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #256407 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Humor Csoport
Ötletként felvetném, egy új humoros darab megírását, amit a következő LEP-en vagy akár Kapolcson is elő tudnánk adni. Ez utóbbi esetben a belső humort mellőznünk kellene.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #248623 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humor Csoport
Minden írást amit a Lassiba szántok és megfelel az alább asszem már ismertetett követelményeknek, küldjétek el nekem a gilgalad@uw.hu címre. Ha .rtf formátumban van, az a legjobb.
Ha összejön elég sok, akkor összerakunk egy kötetet belőle. :D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #248512 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Humor Csoport
Maedhros naplót tervezek, már úgyis régóta lustálkodom...
a rövidebb írásaimat, amik nem x részesek, hová küldjem?

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #248485 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Humor Csoport
Tekintve, hogy a Lassi határideje így módosult, javaslom egy újabb összeállítást humoros írásokból (esetleg egy beszámoló a farsang kapcsán?).

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #242612 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Humor Csoport
Következő munkánk mikorra várható?

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #233004 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humor Csoport
Deörülnék ha ezt privben beszélnénk meg.

(Namarie és Toma - veletek már beszélek. Ery: a nazgulpárbeszédet már eltettem :D )

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #232998 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Humor Csoport
fel tudom ajánlani a Pécsett kreált/bemutatott középfölde vállalkozásai termékei íratunkat.

pl:Szauron kontaklencse, Szilszakáll fakitermelő vállalkozó stb Ulmo vízművek...stb

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #232987 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Humor Csoport
Szemelvények Galadriel és Celeborn levelezéséből?

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #232983 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Humor Csoport
Esetleg a nazgulok beszélgetése?

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #232980 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humor Csoport
Gyermekeim, holnapra kellene alkotnunk valamit humor ügyben!

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #231355 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Humor Csoport
A Csoport nevét közkívánatra módosítottuk (bár, hogy ehhez a Magyar Történelmi Társaság vagy a Magyar Telefonkönyv Társaság és egyébb szervezetek mit fognak szólni...)

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #231338 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humor Csoport

Kincső (Thilanna) írta: Ajánlom becses figyelmetekbe a tavalyi egyik tábori Lassiban is megjelent "A hölgyzugolyi tanács" c. írást by Pippin. Visszakeressem/berakjam? :wink:


keresd vissza, és priviben vagy emailben küldd el.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #231332 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Humor Csoport
Ajánlom becses figyelmetekbe a tavalyi egyik tábori Lassiban is megjelent "A hölgyzugolyi tanács" c. írást by Pippin. Visszakeressem/berakjam? :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #231331 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Humor Csoport
Örülök, hogy megalakultatok végre. :D Egy aprócska kérdés: küldtetek a vezetőség@tolkien.hu-ra mailt a megalakulásotok szándékával, és kaptatok rá választ, hogy oké, mehet?

Most mondja, Ery, hogy nem... [size=9:a3cmdno9](Huh, akkor nem maradtam le semmiről. :D )[/size]

Sürgősen pótoljátok a levelet!

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #231296 Írta: Gumipók
Gumipók válaszolt a következő témában: Humor Csoport
affene, két percel késtem le Alyr felhívását::::)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #231294 Írta: Gumipók
Gumipók válaszolt a következő témában: Humor Csoport
Ezúton szeretnék A Lassi Laurië szerkesztői munkacsoport nevében egy hivatalos kéréssel fordulni a Humor Munka Szövetséghez, miszerint a következő Lassi lapzártáját a csoport alakulóülésén December 17.-ében állapítottuk meg, viszont Humoros anyagokból nagyon pocsékul állunk (szinte sehogy). Ezért megkérném ezt a kapóra megalakult belső szervezetet, hogy hajrázzon össze nekünk egy lasszinyi humoros anyagot a fenti határidőig.

Köszönettel,

Gumipók
LaLaMuSz (vagy vmi hasonló...a nevet még nemtom pontosan::::)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja - 19 éve 9 hónapja #231290 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: Humor Csoport
nem vagyok tag.. ott
viszont figyelemmel kisérem munkásságukat..
és próbálok én is valami hasonló rendszert kialakítani magam körül. Mint ők. Szóval ..
én csak szóltam..

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #231289 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humor Csoport

Phaedra/Namarie írta: Elodyke, sajnos nem tudtunk róla. És a munkaszövetséged figyelemreméltó, és minden tisztelet nektek!

És ha a nevet másképp írnánk?




Szvsz ez nem előd szervezete, úgyhogy ez esetben tényleg meg kellene változtatni a nevet.
nem aakrok semmiféle félreértést.


Más:
Meg fogtok ölni, tegnap otthagytam a moziban az alapító iratot. Több okból is, mentegetőzhetnék, de nem teszem. Ami történt megtörtént.
Két lehetőség van:

- vagy valaki más elrakta aki arrafele ült
- Vagy újra kell aláírni, ez esetben (jó feltételek mellett) még a héten megejthetjük

Tényleg mea culpa.

Megin más:

Feladatot kaptunk, házi feladatot.
Másfél héten belül össze kell állítanunk a Lassi humor részét.
Bárki javasolhat bele írást, a feltételek a következőek:
- Élvezetéhez ne legyen szükséges a Humor Topic beli előolvasottság, (tehát egy folytatásos dolog ikszedik része vagy a valamire való reakció ne szerepeljen benne)
- Jó legyen
- Lehetőleg rövid
- Szalonképes

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #231280 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Humor Csoport

Felagund írta: Spec én is tudtam.

Egy komoly természtvédő szervezet, de szvsz ezzel együtt munkacímként szerintem simán maradhat...


Ezt Elodykenek kell tudnia... de őszintén örülök, hogy létezik ez a szervezet!!!!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #231268 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Humor Csoport
Gratulálok a megalakuláshoz!
Javasolom Nektek az Elöd által felvetett problémára, hogy írásmódban semmiképp, de inkább a név se egyezzen velük. Tehát ha feltétlenül ragaszkodtok ehhez, akkor csupa nagybetüvel és vmi MTT-t fémjelzö kiegészítéssel kellene ellátni szerintem.

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.201 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére