MTT születésnap 2009

Több
15 éve 3 hónapja #379634 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: MTT születésnap 2009
Báze, elfelejtettem h most van 20.-a :( sajnos nem tudok menni, mert már más programom van :( de ti érezzétek jól magatokat!
Évek óta az első Lithas amit kihagyok :( ((

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja #379630 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: MTT születésnap 2009
Gyerekek, május elején üzemelt a fenti kút, szóval a víz téma nem olyan fontos szvsz.
Inkább palack legyen mindenkinél, amiben tud hozni magának a kútról.

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja #379628 Írta: Lamy
Lamy válaszolt a következő témában: MTT születésnap 2009
A Múzeumok Éjszakája éjszaka van, ergo aki ügyes, annak mindkettő beleférhet. ;) =
Én lehet, hogy megyek, ha épp úgy állok a tételeimmel, a lecsót köszönöm nem szeretem, ha mégis, akkor belefizetek helyben.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja #379621 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT születésnap 2009
Pénteken megyünk vásárolni hozzá, és akkor meg tudjuk majd mondani, hogy kb. mennyit kell beleadni, de általában olyan 2-300forintnál nem szokott több lenni és nagyon finomat fogunk főzni:)
Kenyeret mindenki hozzon magával! És legalább 2 liter vizet.

Azt azért tényleg jó lenne tudni, hogy hányan jösztök, ha kaját nem kértek akkor is.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja #379620 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: MTT születésnap 2009

dave@1989 írta: Sziasztok!

Nekem az lenne a kérdésem, hogy ez a kőfejtő ilyen szabadtéri dolog nem? Meg csak úgy hasraütésszerűen kb. mennyi lenne az az összeg amit be kellene fizetni? Meg erről az ottalvós dologról kérdeznék még, hogy ez hogy lesz megoldva (azon túl hogy hálózsákos, polifónos téma), és ha nem alszok ott, akkor kb mikorra menjek oda másnap, vagy egyáltalán hogy lesz ez az egész?

Sajnos egyelőre pontosabb összeget nem tudunk mondani, mivel amint már említettem, ez a jelentkezők számától, és az ebből következő étel mennyiségétől függ. ;) Természetesen várunk Téged is :D

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja #379616 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: MTT születésnap 2009
Mindig ütni szokta egymást a kettő, mmint a Líthas, meg a Múzeumok éjszakája, logikus okból :P
Evvan.

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja #379615 Írta: Lyona
Lyona válaszolt a következő témában: MTT születésnap 2009
Aw, Múzeumok Éjszakája van aznap... :(

Nem szenvedek őrültségben... Minden percét élvezem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja #379614 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT születésnap 2009
Szia!

Igen, ez egy szabadtéri hely, gyakorlatilag egy sziklaoldal az erdőben, egy tűzrakóhely mellett. (AKik tudnak belinkelni fotókat, please tegyék meg!) Nem kötelező ott aludni, de az utolsó busz emlékeim szerint valamikor 11 és éjfél között jön le a Budagyöngyétől a Kolosy térre.
Akik ott alszanak, a szabad ég alatt polifoamon és hálózsákon a tűz körül alszanak, esetleg sátorban, de ez ritka szokott lenni. És azután másnap reggel az újra induló buszjáratokkal haza, miután elpakoltuk a szemetet magunk után.

Az összegről majd a szervezők.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja #379610 Írta: Cedomir
Cedomir válaszolt a következő témában: MTT születésnap 2009
Sziasztok!

Nekem az lenne a kérdésem, hogy ez a kőfejtő ilyen szabadtéri dolog nem? Meg csak úgy hasraütésszerűen kb. mennyi lenne az az összeg amit be kellene fizetni? Meg erről az ottalvós dologról kérdeznék még, hogy ez hogy lesz megoldva (azon túl hogy hálózsákos, polifónos téma), és ha nem alszok ott, akkor kb mikorra menjek oda másnap, vagy egyáltalán hogy lesz ez az egész?

Ki vezet? MAEDHROS!
Fél kéz ... HARCRA KÉSZ!
E!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja - 15 éve 3 hónapja #379546 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: MTT születésnap 2009
SÚ: Javítottam :)

Figyelem! Figyelem!

A mai megbeszélésen több fontos dolgot is tisztáztunk, miszerint: 2009. június 20-án 16:45-kor gyülekező a Kolosy téren, a 65-ös busz megállójában, innen megyünk fel a Katlanhoz/oroszlánsziklához/Kecske-hegyi régi kőfejtőhöz. :D
Valamint (az előző téves információkkal ellentétben) a Lithasz és az MTT Születésnap egy rendezvényként lesz megtartva.

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/
Utolsó szerkesztés: 15 éve 3 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja #379529 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: MTT születésnap 2009

Gandalf írta: - A Katlan nem az Oroszlánszikla, bár tény, hogy relatíve közel van hozzá.

Magyarán szólva ez is a Kecske-hegyi régi kőfejtőben lesz, ahol a sziklamászók és a barlangászok szoktak "lengedezni"?
(Nem belekötés, hanem gyakorlati tanácsnak szánva: sohase feltételezzétek, hogy egy helyet, ahol valami rendezvény lesz, mindenki ismer. Az a minimum az esetleges új résztvevőkkel szemben, hogy a lehető legpontosabb, odatalálásra is alkalmas címet megadjátok. Jelen esetben ez nem egyszerű, de azért elég jól körülírható, és a Google Maps jelölő is sokat segíthet. Bár ott pont nem látszik az erdőtől, hogy a fák mélyén van egy katlan, jókora tűzrakóhellyel, és arra vár, hogy a sziklamászókat leváltsák a tolkieniták. ;) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja #379527 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: MTT születésnap 2009

Gandalf írta: Pár segítő szándékú megjegyzés:

- Plíz, kedves szervezők, tegyetek ki végre egy hírt a rendezvényről főoldalra, MTT-rovatba, itt a fórumon a Hírek-topicba, esetleg még a Találkozásokba vagy a Beszélgetősbe is! Továbbá ott van az iwiw és a Facebook is! Ha nem reklámozzátok a rendezvényt, akkor nem jut el mindenkihez! Abba ne reménykedjetek, hogy mindenki látogatja ezt az egy topicot, vagy esetleg emlékszik valamire a Hírlev élből, ha egyáltalán elolvasta! Hírverés kell neki!
- Alig fognak jelentkezni kaja-ügyben: mivel ez egy laza, közösségi program a Katlanban, a többséget nem hatják meg "határidők" és e-mailes jelentkezések. Sajnos. Tudom, hogy a kaja miatt kellene, de az MTT-sek már csak ilyenek. Szerintem kalkuláljatok "egy bográcsnyi" kajával, de azért folytassátok a kampányát az előrejelzésnek, mert hátha mégis befut pár! Jó lenne, ha lehetne jelentkezni itt a topciban is minél több csatorna áll rendelkezésre, annál reálisabb a siker.
- A Katlan nem az Oroszlánszikla, bár tény, hogy relatíve közel van hozzá.
- Lesz program? Itt nincs róla szó. Minden infónak mindenhol meg kell jelennie!

A mai nap várható ilyesfajta tevékenység, mivel kb fél óra múlva, remélhetőleg mindenki fent lesz, és megbeszéljük a dolgokat. :) Természetesen köszönjük a segítséget. :)

Metaflora írta: Valóban, én pl. eléggé számolok azzal, hogy megyek, de e-mailt írni nagyon utálok, és mivel a jelentkezés láthatóan a lecsóval függ össze, ami nem biztos, hogy tudom, milyen, de ezért egyszerűbb úgy gondolnom, hogy nem szeretem, hát nem tűnik lényegesnek :)

Nos igen, a jelentkezés valóban az étellel függ össze. Viszont, hogy összekapcsoljam Gandalf tanácsait a jelentkezéssel, ezért, nem csak e-mailban, hanem msn-en: attila kukac tolkien pont hu valamint telefonon is: 06/20-381-6675 lehet jelentkezni.

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja #379477 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: MTT születésnap 2009
Valóban, én pl. eléggé számolok azzal, hogy megyek, de e-mailt írni nagyon utálok, és mivel a jelentkezés láthatóan a lecsóval függ össze, ami nem biztos, hogy tudom, milyen, de ezért egyszerűbb úgy gondolnom, hogy nem szeretem, hát nem tűnik lényegesnek :|

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja #379459 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT születésnap 2009
Pár segítő szándékú megjegyzés:

- Plíz, kedves szervezők, tegyetek ki végre egy hírt a rendezvényről főoldalra, MTT-rovatba, itt a fórumon a Hírek-topicba, esetleg még a Találkozásokba vagy a Beszélgetősbe is! Továbbá ott van az iwiw és a Facebook is! Ha nem reklámozzátok a rendezvényt, akkor nem jut el mindenkihez! Abba ne reménykedjetek, hogy mindenki látogatja ezt az egy topicot, vagy esetleg emlékszik valamire a Hírlev élből, ha egyáltalán elolvasta! Hírverés kell neki!
- Alig fognak jelentkezni kaja-ügyben: mivel ez egy laza, közösségi program a Katlanban, a többséget nem hatják meg "határidők" és e-mailes jelentkezések. Sajnos. Tudom, hogy a kaja miatt kellene, de az MTT-sek már csak ilyenek. Szerintem kalkuláljatok "egy bográcsnyi" kajával, de azért folytassátok a kampányát az előrejelzésnek, mert hátha mégis befut pár! Jó lenne, ha lehetne jelentkezni itt a topciban is minél több csatorna áll rendelkezésre, annál reálisabb a siker.
- A Katlan nem az Oroszlánszikla, bár tény, hogy relatíve közel van hozzá.
- Lesz program? Itt nincs róla szó. Minden infónak mindenhol meg kell jelennie!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja #379456 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: MTT születésnap 2009
bocsi, de én nem fogok külön jelentkezni, mert ez nem egy terembérletes dolog, amihez belépőjegyet kellene szedni. ha ráérek megyek, ha nem, nem megyek. amúgy szeretnék, de majd még kiderül. és én mindig szoktam magammal vinni innivalót, és kaját is, vagy magamnak, vagy cserekesereskedelem céljából ;) /mivel vega vagyok és nem várom el, hogy rám gondoljanak a szervezők egy egynapos rendezvénynél, megoldom magamnak ami kell./

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja #379339 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: MTT születésnap 2009

Sötét Úr írta: Hogyan is jelentkezhetnék egy olyan valamire, aminek még a helyszínéről is csak egy semmihez sem köthető nevet tudok? És mekkora egy csekély összeg? Ha ti titkolóztok, én sem árulom el, hogy megyek-e. ;)

(Egyébként sajnos 85%, hogy nem tudok menni.)

A "Katlan" becsületes nevén Oroszlánszikla. ;)
Az összeggel azért "titkolóztunk", mivel az attól is függ, hogy hányan leszünk, amíg nincs meg a konkrét jelentkezői létszám, addig pontosabbat nem tudunk mondani. :) Az ilyen hibák elkerülése véget, a jelentkezési határidő: 2009. június 19. 23:59. :D

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja - 15 éve 3 hónapja #379326 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: MTT születésnap 2009
Hogyan is jelentkezhetnék egy olyan valamire, aminek még a helyszínéről is csak egy semmihez sem köthető nevet tudok? És mekkora egy csekély összeg? Ha ti titkolóztok, én sem árulom el, hogy megyek-e. ;)

(Egyébként sajnos 85%, hogy nem tudok menni.)
Utolsó szerkesztés: 15 éve 3 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja #379320 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: MTT születésnap 2009
Ez így van. Tudjuk, hogy vizsgaidőszak, év vége, nyár, nyaralás stb. van, de gyerünk, gyerünk, gyerünk. :D Nagyon jó lesz. :D

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja - 15 éve 3 hónapja #379309 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: MTT születésnap 2009
Drága Emberek!
Sajnálattal hallom Attilától hogy egyetlen egy jelentkezés sem érkezett be!
Szeretném felhívni a kedves figyelmeteket hogy mindjárt itt van a Szülinap és szeretnék tudni hogy kb. mennyi emberre számíthatunk!Ez fontos nagyon a kaja szempontjából!(nah meg a meglepiből!)Tehát megkérek mindenkit hogy aki tudja hogy jön vagy ha nem is tudja de azért szeretne jönni az jelezze itt: attila "kukac" tolkien "pont" hu

Köszönettel: a szervezők

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."
Utolsó szerkesztés: 15 éve 3 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja - 15 éve 3 hónapja #379069 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: MTT születésnap 2009
Köszönjük Ulmo a topicot, és akkor, hogy élhessünk a lehetőséggel:

MTT Születésnap 2009

Idő: 2009. június 20-21.(szombat-vasárnap)
Hely: Katlan/Oroszlánszikla/Kecske-hegyi régi kőfejtő

Bárki eljöhet, legyen az MTT-s, vagy nem tag, nem fontos, a lényeg, hogy együtt ünnepelhessünk.

Közösen fogunk kajálni, mégpedig úgy, hogy aki szeretne enni, az valamilyen csekély összeget belead, mi megvesszük és elkészítjük belőle a lecsót, mert hogy az lesz. :D
Néhány dolgot kell hozni a hely adottságai miatt:
    legalább 2 l víz, különböző gyümölcsök (mivel desszert gyanánt szeretnénk gyümölcssalátát készíteni), evőeszköz, pohár, tényér, kenyér, az ott alvóknak pedig polifoam vagy hálózsák vagy sátor.

Jelentkezni az attila kukkac tolkien pötty hu e-mail címen lehet.

A kérdéseket, ötleteléseket itt várjuk.

Gyertek minél többen, mert annál jobb lesz! :D

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/
Utolsó szerkesztés: 15 éve 3 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja - 15 éve 3 hónapja #379052 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: MTT születésnap 2009
Köszönjük Ulmo!:D
Bővebb információk,nemsokára!

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."
Utolsó szerkesztés: 15 éve 3 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja #379050 Írta: Ulmo
MTT születésnap 2009 téma létrehozva Ulmo által
Az MTT idei születésnapjának szervezésére nyitott topic. Szervezők: Momo, Náda, Rabyn, Attila.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.169 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére