Társalgó

Több
13 éve 1 hónapja #402975 Írta: Elrenor
Elrenor válaszolt a következő témában: Társalgó
Aure entulúva!

:)

"Yksi sormus löytää heidät, se yksi heitä hallitsee,
se yksi heidät yöhön syöksee ja pimeyteen kahlitsee
maassa Mordorin joka varjojen saartama on."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #402970 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Társalgó
Mi is hazaértünk némi kitérővel. A táboros napirendről még nem álltam át, úgyhogy most is tart a délutáni programblokk.

Itt is megismétlem, amit még vasárnap mondtam. A rossz idő dacára jól éreztem magam, és visszakaptam mindazt, amit korábban elveszítettem. Ha nem is mutattam ki mindig az érzelmeimet tudnotok kell, hogy remek csapatot alkottunk, jó volt Minas Tirithinek lenni.
S hogy némileg keverjem a témát: Az emlék elég, egy meglehetősen erős dementor csapat elüldözéséhez.

Auta i lóme!

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #402923 Írta: Nimloss
Nimloss válaszolt a következő témában: Társalgó
Ne csináljátok, mindjárt elbőgöm magam!! Pedig ( Estelwen a megmondhatója ), hogy én igen ritkán sírok. A tábori búcsúzás volt ezen alkalmak egyike. :( Jaj de kár, hogy vége van! Úgy hiányzik mindenki!!
De majd találkozunk ám még! :D Sokat! Nem tudtok ám majd levakarni magatokról! Ha-ha-ha! :twisted:

Nem az az erős, aki sosem bukik el, hanem az, aki mindig föl tud állni.

A minden a semmi, és a semmi a minden.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Alustriel
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 1 hónapja #402917 Írta: Alustriel
Alustriel válaszolt a következő témában: Társalgó
Azt hiszem itt az ideje annak, hogy én is beírkáljak valamit.
Hihetetlenül jó tábor volt, nagyon jól éreztem magam, és borzasztó volt eljönni onnan. A kis házikóm már a szekrényemen virít, és eddig akárhányszor ránéztem, könnybe lábadt a szemem. Nagyon jó kis közösség voltunk, örülök, hogy Minas Tirith népéhez tartozom. :) És azóta a tücskök is úgy ciripelnek, hogy *tirithtirith*. :) Örülök, hogy sok új embert megismerhettem! Nagyon jók voltunk és hiányoztok!!! Vissza akarok menni!!! :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #402902 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Társalgó
Nehéz megfogalmazni mit is érzek most, hogy véget ért a tábor. Tegnapelőtt óta vagy 10x elővettem a házikómat és elolvastam miket írtatok, láttam magam előtt az arcotokat, jellemző gesztusaitokat, hallottam a hangotok. Sokáig fogok még abból a papírból meríteni :) Nagyon hiányoztok, mindannyian hihetetlen jófejek vagytok, csodálatosak együtt és külön-külön is. Számomra fantasztikus hogy hogyan lesz a sok különböző emberből ilyen remek, összetartó csapat. Az eső és sár ellenére is mindig vidámak maradtatok, és ez hihetetlen energiát adott hogy minden reggel kivonszoljam magam a jurtából, miattatok, hozzátok.
Napról napra jobb volt a tábor. És jövőre még jobb lesz :)

"De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd."

/Varró Dániel/


u.i.: Valakik, szám szerint ketten ott felejtették a tabardjukat. Érezzétek megrovó tekintetem. A raktárban lesznek, remélem talira elhozza valaki :D

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #402895 Írta: Anglachel/Gurthang
Anglachel/Gurthang válaszolt a következő témában: Társalgó
Sziasztok!

Kisebb gikszer után hazaértünk mi is (: Rohadt jó csapat voltatok, nekünk Rabynnal és Dodieval szinte semmi nem kellett hozzáraknunk. És máris nagyon hiányoztok!

Arra gondoltam hogy még a nyár folyamán megejthetnénk egy találkozót valahol, esetleg egy kertipartis-ottalvós-bulizós találkozót ha van valakinek nyaralója amit fel tudna ajánlani.

Anglachel
Don Anborne

AURE ENZULUVA!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #402894 Írta: Elrenor
Elrenor válaszolt a következő témában: Társalgó
Hali!

Hazaértünk mi is :)
Sajnálom, hogy nem tudtam veletek tölteni több időt, mert nagyon jó kis csapat állt össze! :)

"Yksi sormus löytää heidät, se yksi heitä hallitsee,
se yksi heidät yöhön syöksee ja pimeyteen kahlitsee
maassa Mordorin joka varjojen saartama on."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #402892 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Társalgó
Drágáim hazaértünk mi is. :)
Remélem hamarosan lesz sok sok kép. Jó volt veletek, csudajó csapatot alkottunk együtt!

Gyertek tűzijátékozni 20.-án!:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #402886 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Társalgó
Váááá hiányoztok de nagyon nagyon. :oops:

Tegnap csodával határos módon, persze fél tüdőmet kiköpve sikerült elérnem a 7es buszt hazafele és emberi időben hazaérni. :)

Nagyon jó volt Minas Tirithinek lenni, és veletek egy csapatban úgy en bloc. :) Még írok, most egyenlőre még gyűjtöm az energiát.

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #402881 Írta: Estelwen
Estelwen válaszolt a következő témában: Társalgó
Csatlakozom! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #402880 Írta: Nimloss
Nimloss válaszolt a következő témában: Társalgó
Én benne vagyok. :)

Nem az az erős, aki sosem bukik el, hanem az, aki mindig föl tud állni.

A minden a semmi, és a semmi a minden.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #402879 Írta: Orsi_
Orsi_ válaszolt a következő témában: Társalgó
Nagyon jó volt a csapat, nagyon jól éreztem magam, és nagyon fogtok hiányozni!! (: sőt, màr most hiányoztok :(
Szervezzünk sok-sok csapattalit!! :) :) 8-)

A szeretet fény a vakoknak, hang a némáknak, dal a süketeknek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #402736 Írta: Nimloss
Nimloss válaszolt a következő témában: Társalgó
Igen. Én is így gondoltam. Csak mert a zsebes izé-bizémhez kéne egy rúd. Nem szivesen cipelném még azt is.

Nem az az erős, aki sosem bukik el, hanem az, aki mindig föl tud állni.

A minden a semmi, és a semmi a minden.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #402733 Írta: Anglachel/Gurthang
Anglachel/Gurthang válaszolt a következő témában: Társalgó
Körülvesz minket az erdő.

AURE ENZULUVA!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #402732 Írta: Nimloss
Nimloss válaszolt a következő témában: Társalgó
Azt szeretném kérdezni, hogy esetleg lehet Boldogkőváralján szerezni valahonnan egy 1m-es, egyenes botot?

Nem az az erős, aki sosem bukik el, hanem az, aki mindig föl tud állni.

A minden a semmi, és a semmi a minden.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #402716 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Társalgó
Nos drágáim, már minden be van szerezve nekünk, amiről úgy gondoltuk szükség lehet rá. :)

Mi holnap elindulunk, hogy a táborhelyet Középföldivé tegyük. :)

Akinek kérdése-óhaja-sóhaja van az elér telefonon, illetve éjfélig a neten is. :)


Esőkabátot, gumicsizmát, jókedvet otthon ne hagyjatok!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #402711 Írta: Nimloss
Nimloss válaszolt a következő témában: Társalgó
Én körübelül 166 cm vagyok... Remélem jól mértük... :)

Nem az az erős, aki sosem bukik el, hanem az, aki mindig föl tud állni.

A minden a semmi, és a semmi a minden.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #402700 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Társalgó
Két bögrét viszek, az egyiket a tábor idejére kölcsön tudom adni valakinek, de ne erre apelláljatok, ettől függetlenül ne felejtsétek el ;)

Viszont a viharos időnek a jó néger nénikéjét. :evil: Helyhiány miatt a gumicsizmám Szegeden maradt, úgyhogy részemről szandállal készülök az esőre: elöl befolyik a víz, hátul meg ki. :?

Egyébiránt tábortábortábor! :mrgreen: (Ha létezne olyan emotikon, hogy :bounce: akkor azt írtam volna, de hát...)

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #402683 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Társalgó
Ez itt alantabb sajnos nem vicc vagy egyéb, ez komoly :( Mint kiderült, a hely még sincs felkészülve ennyi táborozóra, és könnyen lehet hogy pohár nélkül marad aki nem elég szemfüles. Én mindenesetre viszem a bögrém (Csibi!) és egy kanálkésvillát. Ne feledkezzetek meg azokról amiket a fontos tudnivalók topciba írtunk!! Aki csütörtökön vonattal jön, azzal ott találkozunk majd, igyekezzetek odaérni fél10-ig legkésőbb! Már csak kettőt kell aludni :)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #402638 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Társalgó
FONTOS!!!!!!

MINDENKI HOZZON MAGÁVAL POHARAT!!! Sőt aki tud az evőeszközt, tányért is.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #402610 Írta: Estelwen
Estelwen válaszolt a következő témában: Társalgó
Nimelloss-al együtt négy vállalkozó kedvű faházas szobatársat keresünk, akik elviselnek egy 13 és egy 14 éves lányt :) ... Ha akadna ilyen, akkor azt megkérnénk, hogy a lovilag kukac gmail pöttyöcske kom címen jelezze ezen szándékát!
Várjuk az e-maileket! ;)
Estelwen és Nimelloss

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #402603 Írta: Estelwen
Estelwen válaszolt a következő témában: Társalgó
Ki tudja? Lehet, hogy megálmodtad a jövőt, és tényleg őrizni kéne téged éjszaka...? :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #402597 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Társalgó
Ooolyat álmodtam!!!:)

Táborban voltunk és Rúval meg Rózsáva kerestük a helyet ahova elrejtünk valamit, az egyik csapatquest miatt. Majd, amikor csapatom elment megkeresni a cuccot, Ádám és Felagund bejött a szobámba, hogy öltözzek jelmezbe, mert engem most elrabolnak az orkok és felvisznek a toronyba. Mondtam nekik, hogy oké, de legközelebb azért legyen szíves előre szólni a keretjáték team, hogy elrabolnak a táborból. :) NA fel is vittek és hagytak egy nagyon kedves kis levelet, hogy napkeltéig meg kell engem találni. Persze megtaláltak és elmondtuk, hogy élek, de meggyötörtek, viszont a falut nem árultam el. Visszavittek a táborba és Dodie családjának gondjaira bíztak. Ankalimon azt is mondta, hogy azért bíznak a népemre, mert a népem majd vigyáz rám, mert katonák és gyógyítók vannak benne és most erer a kettőre van a legnagyobb szükségem Aznap éjjeltől kettőzött őrség vigyázta a tábor álmát.
Baromi jó volt!:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #402477 Írta: Anglachel/Gurthang
Anglachel/Gurthang válaszolt a következő témában: Társalgó
Seliah: Mae govannen!

Seliah írta: (Ha jól rémlik, akkor a Szilmarilok Sauron bukása után újra Minas Anor-nak nevezte a várost de tépjetek meg ha hülyeséget mondok.)


Bizony :D Látom otthon vagy a témában, kellenek is az ilyen loreos emberek (: Az én családom jelképe lesz az a sas, amelyik először nevezte Minas Tirithet ismét a nap városának.

AURE ENZULUVA!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #402459 Írta: Estelwen
Estelwen válaszolt a következő témában: Társalgó
Én kerek 175 centi magas volnék :) ...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #402448 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Társalgó
Nálam! :D

Amúgy igen, kupát és hasonló hangulatkeltő tárgyakat hozhat akinek esetleg van (nekem nincs :D ).

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Seliah
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 2 hónapja #402443 Írta: Seliah
Seliah válaszolt a következő témában: Társalgó
Köszi az üdvözlést, sziasztok. Száznyolcvan apró kicsi centi vagyok. Gyors kérdés (válasz jöhet priviben): melyik családba tartozom? :-)

Jól hangzik az ebéd előtti közös valami. Akár az éljenzős téma, de szerintem lehetne valami kicsit komorabb dolog, ami a reményről és újrakezdésről szól, végülis a háborús sebeinket nyalogatva utazunk, vagy mi. Vagy akár mint hős, büszke és bátor nép lévén gondoskodunk és védelmezzük a szeretteinket, lehetne egy megemlékezés és jókívánság az otthon maradottakra. Valami olyasmi hogy: "Békesség és jólét Minas Anor népére!" (Ha jól rémlik, akkor a Szilmarilok Sauron bukása után újra Minas Anor-nak nevezte a várost de tépjetek meg ha hülyeséget mondok.)

Igazából persze tök mindegy mit mondunk, de mindenképpen jópofa volna, csak szeretek "hangosan" gondolkodni. A "Sokáig éljen Faramir urunk!" verzióban például a kupa megemelése is hangulatosan hangzik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #402411 Írta: Virág
Virág válaszolt a következő témában: Társalgó

Rabyn írta: Ugye mindenki kapott 3. táboros levelet?
Az ott ajánlott dolgokat, amit hozni kell MINDENKÉPP hozzátok!

Tavaly eléggé megszenvedték páran, hogy nem hoztak se gumicsizmát, se esőkabátot.


Jah, a főszervezők meg kifosztották a helyi összes boltot, ahol lehetett kapni gumicsizmát és esőkabátot :D :D ...aztán mire lett mindenkinek, addigra elállt az eső 8-)

"Alattad a föld, fölötted az ég, benned a létra."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #402350 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Társalgó
Ugye mindenki kapott 3. táboros levelet?
Az ott ajánlott dolgokat, amit hozni kell MINDENKÉPP hozzátok!

Tavaly eléggé megszenvedték páran, hogy nem hoztak se gumicsizmát, se esőkabátot.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #402161 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Társalgó
Péntekig legkésőbb döntsük el, hogy melyik fa legyen!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.214 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére